FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 436, 437, 438 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-01-2014, 02:15   

vries napisał/a:
kokodin napisał/a:

Nie jestem na tyle fanem anime ogólnie aby chciało mi się szukać takich szczegółów specjalnie, opening jest spóźniony i tyle, bo powinny być 3

Zaraz przypomina mi się Super Robot Wars. Tam wrzucali nowego opa w okolicach 20 odcinaka. Bo tak.

Mnie tylko wkurza , że na czołówce jest masa postaci, głównie w mundurkach bojowych, których już niema. jestem openingowym maniakiem, czołówka ma pokazywać rąbki tajemnicy co będzie dalej, albo przynajmniej cyklicznie zmieniać klomat. A tutaj mamy ciągle do czynienia z przedstawieniem midbosów z pierwszych ośmiu odcinków. Nawet opaski na oczach jednego kolesia się nie chciało dorysować. A na przykład Ika Musume miała 6 wersji jednej czołówki, 12 różnych endingów w drugim sezonie nawet więcej I można znaleźć więcej tytułów, które dużo lepiej wykorzystują czołówki niż tylko do pokazania obsady.

A tak nawiasem oglądam sobie Teen Titns GO! i po 25 odcinkach odkryłem, że chce mi się spać. Tak więc dobracoś.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-01-2014, 21:39   

Yowamushi Pedal, do 15 - zaskakująco dobre i odświeżające, i pal licho, że z kolarstwem ma pewnie wspólne tylko rowery. Główny bohater jest wyjątkowo sympatyczny, mimo ogólnej ciapowatości. Zresztą obsada to najmocniejsza strona tego anime, oprócz świra - wygląda i zachowuje się, jakby uciekł z innej serii, poza tym, wyczuwam traumę, a to źle wróży. Animacja w porządku, chociaż niektóre projekty postaci wywołują dziki rechot. Kurczę, nigdy nie sądziłam, że będę się tak dobrze bawić, gapiąc się przez ponad 20 minut na pedałujących kolesi...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-01-2014, 21:34   

Witch Craft Works ep03
Kwik! Warto było te 2 odcinki przemęczyć, żeby dostać takie mięsko. Piękne zderzenie dwóch galaktyk, Soul Eatera i Kore wa Zombie. No i oni trenują, nie ma żadnego super talentu, new type, czy innego syfu. Faza jest, chemia jest, a wygląda na to, że jest też kawał porządnej fabuły kryjącej się za tym wszystkim. No i fanserwis... Ja wiem, że to dla pań, ale fajny!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 24-01-2014, 12:05   

Silver Spoon S2 2-3
Jak mi brakowało tego anime! Aż mi się (prawie) tęskno za studiami zrobiło... A poza tym strasznie mi się podoba, że to naprawdę jest takie życiowe i poparte wiedzą. Mogę więc sobie zgadywać co będzie dalej i zwykle tak się okazuje, co mi w ogóle nie przeszkadza. Szczeniaczeeeek! I szalony koci profesor... Co tam jeden czy dwa więcej... zgadzam się. I w ogóle zarabianie na jedzonko, kwik. I jak uroczo tarmosił Hachikena... no cóż, fakt faktem - psiaka wytrenować trzeba, jeśli się chce żeby był grzeczny. Nawet jak jest taaaki uroczy. A Hachiken naczytał się troche przestarzałych książek i że musi jeść przed psiakiem... ahahah ale to było na swój sposób urocze~
A potem badanie rektalne krowy, o kwik.
A potem psia piłeczka...
I nauka skoków! Aż mi się tęskno zrobiło~ Też miałam trudne początki, bo się z koniem dogadać nie mogłam. Ten odcinek był mi strasznie bliski~

Spoiler: pokaż / ukryj
I taaaa, też miałam cudowne doświadczenie ze skakaniem prawie "z miejsca" ZA WYSOKO.

Uwielbiam to anime.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-01-2014, 13:59   

Kekkaishi

Hm... Jakoś tak nie wiem, co o tym sądzić. Z jednej strony stara się być poważne i wzruszające, a z drugiej na prawo i lewo rzuca głupimi żartami. Cała ta przeplatanka jest średnio strawna. Do tego strasznie powtarzalne i bohaterowie jacyś tacy nijacy. A szkoda, bo miało potencjał.

Beck

Ommm, początek był fajny o tyle, że nie spieszyli się ze wszystkim i cudów jakichś specjalnych też nie było... A potem doszedł wątek "sensacyjny"... Om... Nie, to było naprawdę źle zrobione. Bohaterowie w oderwaniu od tego wątku byli naprawę sympatyczni i fanie rozwijały się ich relacje. Reszta wypada średnio. Niektóre piosenki były fajne, reszta mocno średnia i trudno uwierzyć, że tak porywa tłumy. I nieeeee... Krzywiłam się na komputerowe wstawki z Nodame Cantabile? Nigdy więcej. Lepsze takie coś niż scena z cyklu: śpiewają ładną piosenkę, na ekranie: żarówiasty neon, księżyc, chmurki, księżyc, neon, drzewo, nieruchoma woda, chodnik - niech już sobie oszczędzają na animacji, ale to może tak stopklatki z występu czy coś? Jeśli ujęcia księżyca w scenie basenowej miały być wyrazem "ahtyzmu" to ja dziękuję bardzo.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2014, 20:02   

Kill la Kill 15 - pierwsze parę sekund i wkurzyłem matkę śmiejąc się głośno koło północy. No i fakt faktem, dostajemy w końcu jakąś tam bitwę, która coś tam niby zmienia. Poza tym nowe mundurki.
Niestety Król Kapuchy zostaje pokonany i upokorzony. Damn... Mam nadzieję, że powróci w chwale.
Dobra, dawajcie nowy opening.

Moe terroryści 3 - popieram w całej rozciągłości walkę z palaczami. Go for it. Poza tym scena transformacji była obłędna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-01-2014, 11:19   

Kill la Kill ... A mnie ten odcinek niesamowicie zdenerwował, był chaotyczny i w zasadzie nic nie zmienił. Ryjówka znowu swoje ego rajdy, Prezyzdzira i jej miniony to backstabbing bitches to the core. Ale to już dawno było wiadomo, więc gdzie w tym nowość .Nowe mundurki były tylko kwestią czasu i jedyna nadzieja w tym, aby były mniej beznadziejne (może jakiś berserker?). Zenek reviwed ale transformacje użyte w tym odcinku były drugiej świeżości. Inaczej mówiąc Kill coraz dalej do psychotycznie wesołej rozpierduchy, jaką znamy z Gurrena więc moje nakłady nadziei i entuzjazmu topnieją w tębie rozpędzonego cockerspaniela. (flames of rage burning strongly in my eyes even now)i tym razem nawet nie chodzi o ten spóźniony półfinał i opening.

Sekai Seifku zwidy. Jak wyżej Moe terroryści są zabójczo pozytywni. Scena transformacji rzeczywiście była boska
Spoiler: pokaż / ukryj
zwłaszcza za udział dodatkowych postaci
Poza tym tekst o przyczynach nie podbicia palaczy.... I jeszcze to cygaro... emmm... me like bardzo wery móh. Poza tym to jest Ika w przebraniu Mruu ~ czarne szpony z futerkiem kontra niebieskie macki spod kapelusza. (wiem wiem dwie inne aktorki ale chodzi o charakter de gesso)

Plus Urusai Yatsura up to 193 tak jednym ciągiem z małymi przerwami :] stare dobre bezsensowne przygody kosmicznej narzeczonej ogrzycy i wybitnie utalentowanego nieudacznika kasanowy. Oraz parę archetypów postaci widzianych przez cała twórczość Rumiko Takahashi i nie tylko. mruu

Takie pytanie czy ziemia jest planetą, czy hoshi w stosunku do uchiu jest w tekście piosenki gwiazdą czy planetą?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2014, 18:09   

kokodin napisał/a:
Kill la Kill ... A mnie ten odcinek niesamowicie zdenerwował, był chaotyczny i w zasadzie nic nie zmienił.

O to to! Mam wrażenie, że gdzieś po drodze zabrakło pomysłów na to co z tym zrobić. Co prawda nadal mi się to dobrze ogląda i czasem się pośmieję (mechy nudystów były słodkie :D), ale do Gurrena tej serii dalekooo pod niemal każdym względem.
Za to czwarty odcinek Noragami jeszcze bardziej upewnił mnie w tym, że ta seria ma potencjał. Jest tu właściwie wszystko, czego oczekuję od porządnej serii rozrywkowej i to może nawet mieć jakąś sensowną (choć chyba opartą na dramie) fabułę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-01-2014, 22:36   

Przypałowo doładowany bezsensownie dobrym humorem o produkcji pożywienia drogą farmerską. Silver Spoon up to date. Czyli kolejny powód by powiedzieć "mało!!!" Pizza- boskie, prosiaczek urocze plus niepokojące, nawet szukanie stanika dla krowy... i ten biały konik :3 Ok całe kilkanaście odcinków było przepięknym bełkotem fazy pomieszanym z odrobiną prawdziwych informacji, pokazanych w świetle ściany. Ok nie wiem jak to opisać to jest zwyczajnie nie do opisania. na plus :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2014, 14:04   

Miesiąc mija, to czas na krótkie podsumowanie.

Buddy Complex 4
Okej, muszę przyznać, że temu anime udało się coś czego żadne wcześniejsze mecha od Sunrise które widziałam nie osiągnęło (pomijając Geassa, ale Geass nie był anime o mechach), mianowicie mam pozytywne odczucia względem protaga. Do tej pory zwykle w najlepszym razie miała neutralny stosunek, gdyż wszystkim panom ewidentnie czegoś brakowało w charakteryzacji. Aoba niby jakoś szczególny nie jest, ale ma porządnie prowadzony wątek i ten odcinek moim zdaniem ładnie to pokazuje. Podobało mi się jak ładnie ukazują jego zagubienie w świecie do którego trafił i to jak desperacko szukał czegokolwiek znajomego co nie zmieniło się przez ten czas.

Dio też mnie kupuje. Pan przy całej swojej niechęci do Aoby jest szokująco profesjonalny. Jak na razie wszystkie uwagi jakie wygłaszał były logiczne i zrozumiałe. Nawet w tym odcinku jak miał poważną ochotę sprzeciwić się rozwojowi sytuacji to ostatecznie się powstrzymał, bo zdał sobie sprawę, że to nie miejsce na subiektywne uwagi.

Podsumowując, bohaterowie punktują, fabuła rozwija się w dobrym tempie i dalej jest wesoło, acz wciąż martwi mnie czy wyrobią się w jeden cour.

Hamatora 4
Anime dalej nie jest szczególne, ale fabuła kolejnych odcinków nie była aż tak łatwa do przewidzenia, jak w pierwszym, więc ogląda mi się nieźle. Ot, przeciętna przygodówka.

Noragami 4
Dalej jest świetnie, zapowiada się najlepsze anime sezonu jak dla mnie.

A Certain Pilot's Love Song 4
Jak na razie to anime jest dokładnie tym czego się spodziewałam. Nie jest jakieś genialne, ale ma miłe dla oka relacje między postaciami. Czekam jak dalej rozwinie się fabuła, bo chwilowo głównie przygotowywana jest scena pod wydarzenia jakie mają nadejść.

Pupipo 6
Jakie to urocze! Protagonistka jest urocza i ładnie narysowana, że się napatrzeć nie mogę. I to anime ogólnie jest takie ciepłe. I yay, nie ma to jak nagle zawiązać czworokąt romantyczny, którego nikt nie jest świadomy. Szykuje się radosny chaos.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 31-01-2014, 23:25   

Broken Blade 1-4
Z jednej strony dziwie się, że dopiero teraz sięgnełam po te filmy, a z drugiej ciesze się, że poczekałam tyle lat z nimi aż wszystkie wyjdą, bo bym chyba nie zniosła czekania aż pojawią się kolejne. Bo to wciąągaaaa~ Niby nic nadzwyczajnego, ale kawał dobrego anime jest. Bo i tak najbardziej do tego anime przyciągnął mnie fakt, że opening śpiewa KOKIA i jest on ogólnie cudowny. No i kreska jest okej. A fabuła też się okazała być okej. Główny bohater jest taki ludzki i fajnie sobie radzi ze swoją "nie-wyjątkowością" w świecie, gdzie wszyscy są "wyjątkowi" i posiadają cool moce (a on nie). No i lubię wątki starych przyjaciół, rzuconych na przeciwne strony konfliktów. Poza tym główne emo w tym anime ma głos Natsume kwik. I król - który kompletnie na króla się nie nadaje poza funkcja reprezentatywna - jest taki niecodzienny... LUBIĘ.
Jeszcze 2 filmy. Mrrrrr~

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-02-2014, 11:43   

Mahou Sensou ep04
Z odcinka na odcinek było coraz gorzej, a ten przelał czarę goryczy. Poza całą masą głupich tekstów, zachowań, braku czegokolwiek interesującego, zaczęli co chwilę rzucać słowo "imouto" i jak to ich bronić trzeba. Zgroza. Drop.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 01-02-2014, 16:49   

Gundam Seed.

Gundam as usual, nie rozumiem krytyki >]

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-02-2014, 21:38   

Kill la kill nowe okładki... eee... ? Jest się z czego cieszyć? W zasadzie sam odcinek nie był zbyt ciekawy. Było to raczej jedno wielkie wyjaśnienie kosmicznego punktu widzenia uniwersum ciuchów :P Plus wyjaśnienia punktu wadzenia nudystów. No i poza wielką galaktyką blizn na plecach mamuśki frankenstein nie było by w tym odcinku wiele ciekawego mieska. Mamuśka zgwałciła córeczkę w wannie dla zasady zachowania władzy, obydwie strony dowiedziały się tych samych informacji jednocześnie z dwóch rożnych źródeł (co jak zwykle jest oczywista oczywistością) A istota Zenka poddana była ciężkiej próbie charakteru lub raczej moralności Zenka , Ryjówki i otoczenia w stosunku do jego istoty. Jak zwykle czyny i słowa Ryjówki na koniec kompletnie się rozjechały (czy oryginalny life fiber jest też w jej niebiesko-bialych paskach?), Mako jest w swoim świecie i dążymy do totalnej konfrontacji nazwijmy to w obozie dobrych. Z drugiej strony zaczyna wychodzić coraz bardziej na jaw jaką dobrą aktorką jest Prezyzdzira i jak dużo ryzykuje nosząc białe monstrum. Poza tym Harime Nui to Pinie Pie (lub Pinkamina) Cały odcinek spokojnie zmieścił by się w poprzednim, zachowując skróconą walkę (była bez sensu wiec można by ją było nawet pominąć)
O ile dobrze patrzę.. szykuje się totalna masakra i pupetmasterowe rządy dyktatorskie nad światem.
6/10 za ten odcinek za to że nie był gorszy od poprzedniego, ale do ideału jeszcze brakuje.

Inuyasha do odcinka 54 Kurcze kiutna Rin jest zawsze wcześniej niż się mi to zwykle wydawało. Riukotse zamordowany i tak dalej czyli jedno z najlepszych anime z mang Takahashi. Kagome jak zwykle nieco przesadza, najlepsze schizy są przy tekstach o zazdrości i w ogóle jest jak zwykle śmiesznie straszno i bajkowo.

Tak nawiasem Weird Al Yankovic w kucykach doprowadził mnie do łez ze śmiechu już przed czołówką. Jednocześnie niejako potwierdzili, że berrypunch może legalnie spożywać alkohol.:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2014, 18:22   

Buddy Complex do 5 - GAAAAAAAAAAAY! No weź, Sunrise. Poza tym jest całkiem ok. Dużo lepiej niż w wypadku mecho-wapirów. Taki gejowy neogundam.

Wizard Barristers 4-jejks~! To ma jakąś tam fabułę! Szkoda tylko, że bohaterowie są tak bardzo wkurzający. No cóż, nie można mieć wszystkiego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 437 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 436, 437, 438 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group