FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 454, 455, 456 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-07-2014, 22:38   

123Nowy!, to jest chyba pytanie retoryczne. Swoją drogą miejsce sobie wybrał urocze (i kto wie jak posługiwał się nieprzytomną modelką)

Ja sobie przeglądam Soul Eatera z bratanicą :P Ona przybyła we środę (na wakacje od miasta), wiec było trochę czasu. Jesteśmy obecnie na epizodzie 36.
Wnioski. Jestem oburzony jakością tegorocznej wersji :P jeszcze bardziej. Tym razem tym, jak bardzo sp...szyli Kim i Dźaklinę. Jak widzę je w akcji w pierwotnym Eaterze, to żygać mi się chce pamiętając całe backstory z Not Eatera.

A w międzyczasie powtórkuję sobie dalej Keroro Gunso RAW w okolicach 236 epizodu

Chwilowo nie mogę sobie wybrać nic z nowości, jutro mam precurki (+ sub delay) a w przyszłym tygodniu się zobaczy (zawsze mogę oglądać mythbustersów z sezobów 7-10 bo nie wszystkie jeszcze widziałem)
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2014, 23:10   

JJ napisał/a:
przecie to ta sama czterdziestolatka co dwadzieścia lat temu... oh wait


:D no co, aż takiej różnicy nie ma. Przynajmniej nie brzmi aż tak inaczej, jakby wypiła hektolitry jaboli w ciągu tych dwudziestu lat. A że brzmi idiotycznie, ej, oryginał też brzmiał durnowato. Ja myślałam, że tak ma być. Serio :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 06-07-2014, 02:26   

fleischman napisał/a:
123Nowy! napisał/a:
Misato rządzi

Pomijając to, że
Spoiler: pokaż / ukryj
proponuje Shinjiemu sex na "rozluźnienie" w 23. odcinku
i w EoE kontynuuje temat, to tak.


...And that is bad why exactly?


fleischman napisał/a:
123Nowy! napisał/a:
Czy na początku Shinji się
Spoiler: pokaż / ukryj
...ekhem...onanizuje nad łóżkiem nieprzytomnej Asuki?

Tak. W końcu
Spoiler: pokaż / ukryj
był w niej zakochany
. W pewnym sensie. A że wszyscy bohaterowie tej serii są wykolejeni emocjonalnie, to już inna sprawa.



Patrz wyżej, w kontekście prezentacji świata - to są naprawdę drobiazgi na tle tego co się tam wyrabia.




123Nowy! napisał/a:

BTW, może mi ktoś powie...Czy na początku Shinji się...ekhem...onanizuje nad łóżkiem nieprzytomnej Asuki? Wiem, jestem wstrętny.:)



Spoiler: pokaż / ukryj
Yes.


Po Endzie znajdź doujin ReTake , przeczytaj wsio przed oglądaniem remaków nowych - w porównaniu do EoE czy właśnie świeżych produkcji stanowi lepsze fabularne zamknięcie pewnych wątków. Jak i usprawiedliwienie dla fabularnych wykfitów w nowych kinówkach..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-07-2014, 03:20   

Cytat:
Jak i usprawiedliwienie dla fabularnych wykfitów w nowych kinówkach..


Jakie wykwity? Przecież kinówki to evangelion w najlepszej krasie. Obdarte z pseudo mistycznego bełkotu stanowią to, czym EVA było od samego początku, tylko się z tym ukrywała - rozrywkę.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2014, 14:26   

Smk napisał/a:
...And that is bad why exactly?

Ano to, że to było z góry skazane na porażkę i wywołało reakcję całkowicie odwrotną niż zamierzona. Pomijając temat tego, czy to dobrze, czy źle, jej pomysł na rozwiązanie problemu z Shinjim był po prostu kiepski i pokazał, że nie ma pojęcia jak mu pomóc. Just my point of view.

Barakamon 1
Przez cały odcinek cieszyła mi się gęba. Ekstra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2014, 15:43   

123Nowy! napisał/a:
He's so fucked up.


Nie, Shinji jest jednym z wyjątkowo normalnych członków bandy toksycznie chorych i nieporadnych ludzi jaką jest NERV.
Po prostu 24 odcinki obcowania z nimi oraz prowadzenia starć z kosmicznym horrorem podczas których permanentnie czuje jakby mu zadawano rany żywcem wzięte z kina gore odcisnęło na nim swe piętno.

@down
To że End to środkowy palec Anno to inna inszość.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki



Ostatnio zmieniony przez Gamer2002 dnia 07-07-2014, 12:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-07-2014, 23:45   

Gamer2002 napisał/a:
123Nowy! napisał/a:
He's so fucked up.


Nie, Shinji jest jednym z wyjątkowo normalnych członków bandy toksycznie chorych i nieporadnych ludzi jaką jest NERV.
Po prostu 24 odcinki obcowania z nimi oraz prowadzenia starć z kosmicznym horrorem podczas których permanentnie czuje jakby mu zadawano rany żywcem wzięte z kina gore odcisnęło na nim swe piętno.

Jeszcze inaczej. To nie Shinji jest "nietenteges" ^^, tylko End. Ten film jest szyderstwem wymierzonym w fanów, nie mającym wiele wspólnego z serią.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2014, 20:09   

Gekan Shoujo Nozaki-kun 01 - to jest shoujo... chyba... Obiekt westchnień heroiny wzbudza jednak moją niesamowitą sympatię, bo jest nieprzeciętnym bucem. W swojej bucowatości przypomina Doumekiego z XXXholic, tylko że bardziej. Poza tym jego kolega wydaje się być jeszcze większym bucem. Biedna Sakura. Ach, to wspaniałe cierpienie! Damn, może to nawet obejrzę.

Gundam-san 01 - 2 minuty... cóż, zgodnie z oczekiwaniami dostałem niewybredne żarty z Gundamowogo uniwersum (UC). Ale długość odcinków raczej nie wróży ekranizacji ciekawszych arków takich jak Kapitan Zaku czy Garma z Niebieskiej Planety.

Akame ga Kill! 01-to jeden z tych tytułów... czytałem przecież mangę... ale no wiecie. Średniak. Znaczy się całkiem ok battle manga, ale nie ma tego czegoś, co by przyciągało. Anime pewnie będzie kontynuować tradycję przeciętności oryginału (nie wiem, co by się musiało stać, by było inaczej).

Barakamon 01 - ech... healing. Ciepłe kluchy, ale raczej strawne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-07-2014, 17:05   

vries napisał/a:
SOA II 01 - dead gun, huh?
Nope.

DESU gun.

I w ich ustach brzmi rozczulajaco zabawnie, zamiast groźnie...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-07-2014, 22:48   

Hahaha, Precurki :P Happiness Charge 23 epizod bardzo ciekawy jak zwykle.
Kurcze, nie spodziewałem się że Axia, Blue i Hunter oraz Mirage mogą tak dobrze ze sobą zagrać w jednym odcinku, nie wspominając o Hikawie i Hime. Poza tym po raz pierwszy użyli sceny transformacji w ten sposób i wielkie brawa za spóźnialskie. Odcinek bardzo zmienny, raz ryczymy ze śmiechu w hipermarkecie, raz ze wzruszenia w okolicach smutnej opowieści , żeby nagle przejść do fragmentu gdy mówimy Yes! Yes! Yes! bo po ekranie latają fajerwerki jak z bonsowskich scen walki (eureka 7 homing laser z The End, lub wektory meduzy z Eatera :]) A wszystko jajkami :P Genialnie zagrali też zapowiedzią, , bo słówka o zakazie miłości od Blue i jego zadra z Mirage i Hunterem, mogą znowu zaatakować i tym razem Seiji może zostać poważnie ranny strzałą zazdrości :]
Normalnie przyczyna >>skutek, Przyczyna>> Skutek! , tak cały sezon (no może pół)I przynajmniej mnie trudno zobaczyć aby coś się wyrwało bez powodu.

Ten sezon jest super, precurki kucham was
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2014, 09:38   

Sengoku Basara: Judge End
Czy tylko ja mam wrażenie, że kreska i animacja poleciały na łeb?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-07-2014, 00:08   

Zankyou no Terror 1
HOOOOOOOOO wejście z rozmachem. Niby w sumie ogólny opis anime nie był zbyt zachęcajacy, tytuł też jakoś specjalnie się nie wyróżnia... studio jakieś nieznane... ale taki reżyser i taka osoba odpowiedzialna za muzykę... Zapowiada się miodzio. Główni bohaterowie... fajne świry. Trudno powiedzieć bym ich polubiła aczkolwiek zdecydowanie mają "to coś". Nawet ta dziewczyna gnębiona przez równieśników mimo tego że charakter raczej powinien irytować jest... nadzwyczaj nie irytująca. Grafika też ho-ho. I opening mnie ujął. I te rozwalające się budynki... zdecydowanie warto zerknąć co będzie dalej.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-07-2014, 01:01   

Cepelia napisał/a:
A że brzmi idiotycznie, ej, oryginał też brzmiał durnowato. Ja myślałam, że tak ma być. Serio :D


Znowu się rozbija na oczekiwania starych fanów i brak zrozumienia nowej widowni?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-07-2014, 20:19   

Zankyou no Terror 1
Terroryści też mogą być moe-kyun! Serio, serio.
Seria wymaga OGROMNEGO haka do odwieszenia poczucia rzeczywistości, zwłaszcza jeśli ktoś wie jak wygląda cykl paliwa nuklearnego... i jego ochrona. Cała reszta jest już bardziej standardowa, a zwłaszcza cieniutka sprawność ochrony, i ciemniejsze strony tak szkolnej jak policyjnej codzienności.
W zasadzie to chyba największy problem w tym, że taki scenariusz nie jest zupełnie nie do wyobrażenia. I ciekawi mnie co będzie dalej, świadek mimo woli został współpracownikiem... ale takie osoby jak ta bywają mentalnie niestabilne. Będzie dalej tonąć w bagnie? Napawać się skrytą siłą, i oscylować między euforią a rozpaczą? Mmmm.

Argevollen 2
"Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera!"
a co najmniej, pilota mecha.
Serio, serio.
Mech nie wymaga umiejętności pilotowania - tylko chcenia. Czy może raczej, bujnej wyobraźni... oh boy.
I cały odcinek z bohaterem walczącym z plączącymi się nogami, desperacko starającym się nie rymnąć na nos albo zadek.
A na koniec, kilka minut awesomeness... zaczynam tu dostrzegać pewnien wzorzec z odcinka na odcinek :)

Glasslip 2
PLOT TWIIIST! \o/
Wychodzi, że mamy wmieszany wątek nadnaturalny - protag i protażka mają specjalne zdolności, i kiedy są blisko siebie, ulegają one spotęgowaniu.
A poza tym, wychodzi że protażka jest tak alfa, że poza jedną koleżanką z grupy, cała reszta to jej mniej lub bardziej skrywany, mieszany harem.... atta girl!
Generalnie, seria dokładnie w typie Hanasaku Iroha, Tari Tari, Nagi no Asukara... CZEMU nie ma jakiejś grupy która zrobiłaby wersję bardziej 'eyecandy'...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2014, 22:40   

Tokyo ESP 01 - o jeżu! Ależ scenarzysta nam fundnął dhramę już z początku. Chyba mu się spodobało po Ga-Rei Zero. Przy czym tamto to było odautorskie bujanie w obłokach i pasowało nawet jako tako, do bardziej wesołej serii (w której mimo wszystko trup też ścielił się gęsto). Ale materiał źródłowy TESP, to przecież komedia-akcji. Typowy Shounen. To nie jest Tokyo Ghoul. Jestem ciekawy jak to poprowadzą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 455 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 454, 455, 456 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group