FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 492, 493, 494 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-09-2015, 00:19   

Workingi 11-ste
Gdyby nie Kotori-chan to ten odcinek zaliczył bym do bardzo mało komediowych zamykaczy wątkowych. A w tym przypadku był to zamykacz z elementami komedii szokującej. Zaczęło się tak niewinnie Kyo Kyo Kyo Kyo.

Kyokai no Rinne empizod 23
Znowu mamy do czynienia z kompletnym absurdem. Lisek mógł mieć równie dobrze pretensje z racji samego faktu bycia pranym(lub zbyt małej ilości proszku do prania). Dalej mamy Dżumondżiego i jego wybryki, oraz Kaina nie bardzo ciętego na Rinne. Takie to trochę generyczne było.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-09-2015, 11:10   

Rokka no Yuusha 11
O nie, nie, nie, nie. Jak tak można! Zastosować jeden z tych najgorszych możliwych cliffhangerów! Tak się nie godzi!
A więc Panie i Panowie, siódmym jest... Nie w tym odcinku, sorry.
Został jeden odcinek. Jak do tej pory, niezły poziom. Ciekawe wybronienie się Adleta. Plus za to, że nie jest to teoria całkowicie "deus ex machina", a poparta faktycznymi, niby nieistotnymi informacjami, jakie już dostaliśmy wcześniej. Bardzo jestem ciekawa, czy wytłumaczenie kto jest Siódmym również będzie poparte takimi smaczkami... bo jako sobie sama teraz przypominam, nie potrafię jednoznacznie stwierdzić kto mógłby być.
Może jednak Flamie?... choć nieświadomie. Ona tylko miała robić swoje, a całą pułapkę zastawiłyby demony, które jak się okazuje - wcale takie głupie nie są. Tylko czy ona w ogóle miała dostęp do ołtarza, bo mi się wydaje, że jak reszta próbowała "deaktywować" bariere, to ona była związana...
Bo jak nie to poza nią zostaje tylko Goldov, ale on z kolei miał szansę zabić Adleta, natomiast po trochu przyczynił się do jego ocalenia, nie myśląc gdzie jego kopniak go pośle. Gdyby był siódmym, raczej nie zrobiłby tak głupiego błędu...
No, nikt nie pasuje, no.

No i ciekawa jestem, jak to anime obroni się w momencie, w którym wreszcie poznamy kto był tym siódmym i komuś, kto jeszcze serii nie oglądał, trudniej będzie "na czysto" zacząć, bez spoilerów. Czy nadal będzie tak wciągające, nawet jeśli ktoś już naczytał się, kto tym siódmym jest.

Shimoneta do 11
Dziwne to. Jak się zastałam gdzieś na 6-tym odcinku, tak nie chciało mi się zabierać. Jak już się zabrałam, to na raz. Kolejne anime, które nie wiem czemu oglądam. Bo jest głupie i fajnie odmóżdża... i by odpowiedzieć sobie na pytanie co jeszcze głupiego można dodać? I w sumie z ciekawości co mogłoby się stać ze społeczeństwem, które w ogóle nie byłoby uświadamiane - trochę straszne, jak się na to spojrzy z tej strony ;)

Aoharu x Kikanjuu 11
Hm to anime cierpi na nadmiar dramy. Aczkolwiek nadal wg mnie spełnia się jako dobra rozrywka... No i ma ciekawych "antagonistów", którzy są ciekawsi niż protagowie.

JJ napisał/a:
Prison School 10 - nareszcie, oto jest anime które nie boi się zadawać ważnych i aktualnych pytań. Które porusza poważne, skomplikowane problemy. 10/10.

JJ a jak byś Ty odpowiedział na to poważne pytanie? :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 13-09-2015, 12:42   

Nanami napisał/a:
Rokka no Yuusha 11

Spoiler: pokaż / ukryj
O nie, nie, nie, nie. Jak tak można! Zastosować jeden z tych najgorszych możliwych cliffhangerów! Tak się nie godzi!
A więc Panie i Panowie, siódmym jest... Nie w tym odcinku, sorry.
Został jeden odcinek. Jak do tej pory, niezły poziom. Ciekawe wybronienie się Adleta. Plus za to, że nie jest to teoria całkowicie "deus ex machina", a poparta faktycznymi, niby nieistotnymi informacjami, jakie już dostaliśmy wcześniej. Bardzo jestem ciekawa, czy wytłumaczenie kto jest Siódmym również będzie poparte takimi smaczkami... bo jako sobie sama teraz przypominam, nie potrafię jednoznacznie stwierdzić kto mógłby być.
Może jednak Flamie?... choć nieświadomie. Ona tylko miała robić swoje, a całą pułapkę zastawiłyby demony, które jak się okazuje - wcale takie głupie nie są. Tylko czy ona w ogóle miała dostęp do ołtarza, bo mi się wydaje, że jak reszta próbowała "deaktywować" bariere, to ona była związana...
Bo jak nie to poza nią zostaje tylko Goldov, ale on z kolei miał szansę zabić Adleta, natomiast po trochu przyczynił się do jego ocalenia, nie myśląc gdzie jego kopniak go pośle. Gdyby był siódmym, raczej nie zrobiłby tak głupiego błędu...
No, nikt nie pasuje, no.

No i ciekawa jestem, jak to anime obroni się w momencie, w którym wreszcie poznamy kto był tym siódmym i komuś, kto jeszcze serii nie oglądał, trudniej będzie "na czysto" zacząć, bez spoilerów. Czy nadal będzie tak wciągające, nawet jeśli ktoś już naczytał się, kto tym siódmym jest.





Nie wiem jak inni znający nowelki, ale ja się dziko szczerzę czytając to >3

Tak się pewnie Urobutcher na 4chanie czuje..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-09-2015, 15:27   

Nanami napisał/a:
JJ a jak byś Ty odpowiedział na to poważne pytanie? :D

Tyłki > cycki. Dyro zna się na rzeczy.

Szersza odpowiedź przypominałaby tę Kiyoshiego, bo ostatnio czytałem coś o ewolucyjnych korzeniach męskich preferencji. Teoria że biust to kłamstwo jak najbardziej istnieje :D A do zalet Prison School można dopisać edukacyjne walory i pobudzanie chęci zdobywania wiedzy!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-09-2015, 21:23   

SOX 10 i 11
Hmm drugie dno? jednak?
Jakoś nie miałem ochoty na oglądanie tego, ale jak już się przełamałem, to zdumiewająco te dwa odcinki nie były takie okropne. Cała ta akcja Fuwa, autobusy i dalsza interakcja z soxami, znowu pokazały głównie jej potencjał jako takiego odszczepieńca. Chociaż kurdupel też odstawiła niezły obrazek w drugiej części, niemniej nadal nie znoszę tego żabiego skrzeczenia, już w kill la killu mnie wkurzało.
Akcja z Anną i mydłem była nawet zabawna, ale dalej przeraża mnie jej wiedza na temat pszczółek i motylków. Ciekawe czy mumiak był na posługach któregoś z rodziców Ani?
No ta seria jest tak okropna, że chyba tylko ostatni odcinek może zadecydować, czy jest to poziom niezrozumiałego geniuszu czy kaszanki.

Umaru-chan epizod 10
Choroba ciekawa, leczenie brata bezcenne, natomiast backstory z kotem dosyć dożo może tłumaczyć.
Oniczan to wszystko twoja wina, zrobiłeś z dziecka otaku!!! Swoją drogą niezłe umiejętności, dziedziczne? Boję się spotkać rodziców.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ichi-chan Płeć:Kobieta
Ićsprite!


Dołączyła: 29 Wrz 2009
Skąd: nie chcesz wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 15-09-2015, 20:11   

Gakkou Gurashi! Urocze moe dziewczynki robią moe rzeczy, ale! W trakcie Zombie Apokalipsy!
Anime fajne, jak przetrzyma się przyprawiającą o próchnicę słodycz. Wkurzająca jest jednak główna bohaterka, która jest "dzidzią" drużyny. Wydaje się jakby reszta dziewczyn dbała o to by senpai miała przynajmniej szczęśliwe dzieciństwo ( co ciekawe jest ona najstarsza >__>...).

Spoiler: pokaż / ukryj
Pierwszy odcinek jest bardzo mylący, ale warty obejrzenia. Kończy się pięknym plot twistem. Podobnie z openingami, nie ważne jak bardzo wkurzający się robi po którymś razie. Wraz z rozwojem fabuły dokonują się na nim ciekawe zmiany.

_________________
Caw Caw Modrafokas
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2015, 18:09   

oł jes! oł jes! oł jes! oł jes! Dawno nie miałem szans obsmarować jakiegoś anime.

Chaos Dragon END - ależ to było marne. Nie żeby anime na podstawie gier jrpg kiedykolwiek były dobre. Zazwyczaj nie są, ale często mają jakieś tam plusy. Na ten przykład - grafikę. A tutaj to po prostu bije po oczach swą marnością. Projekty dość kiepskie. Walki w większości mało interesujące. CG tragiczne. No ale muzyka... muzyka sobie jest. Nie powiem, żebym się jakoś na niej znał, więc ciężko mi ją oceniać. Fabuła. Fabuła to jedna wielka śmierdząca łajnem fabularna dziura. Jest nudno, jest głupio i... nudno. Bohaterowie to banda kartonowych postaci bez krztyny charakteru. Nierozwijane, nieciekawe, oklepane... No dobra, z miłości do złych postaci, muszę powiedzieć, ze Lou była ok. MC to największa porażka ostatnich lat. Drugoplanowcy odrobinę lepsi, ale nieszczególnie.
Zasłużone 3/10. Nie mogę ocenić niżej, bo i obejrzałem do końca, a to znaczy, że fabuła była tak dziurawa, że nie udało się jej mnie zdenerwować swą marnością. Postaci pewnie były na tyle sztampowe i oklepane, że aż do przełknięcia. Oprawa nędzna, ale widywałem gorsze (z produkcji wiele starszych). Mimo to oczywiście nie polecam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 19-09-2015, 16:29   

Iiii końcóweczki!

Aoharu x Machinegun do końca
Jestem wkurzona. Czuje się jakby całą serię pokazywali mi ciastko, kusili ciastkiem, a potem je zjedli sami i śmiali się z mojej miny.

Spoiler: pokaż / ukryj
Całą serię czekałam aż wreszcie Hotaru powie chłopakom, że jest dziewczyną i czekałam na ich bezcenne relacje, tu można było wyciągnąć bardzo bublowatą scenę albo coś naprawdę ciekawego. A tymczasem nie było jej w ogóle, a bohaterka sobie tylko w głowie przyznaje, że teraz im może wreszcie wyznać. A cmoknijcie mnie w tyłek! Tfu.


Rokka no Yuusha do końca
Podobało mi się. Aczkolwiek tutaj zabrakło mi już trochę argumentacji popartej tym co widz widział, a raczej "och przypadkiem znaleźliśmy dowód"... I argumentacja Siódmego jest o kant tyłka rozbić, wolałabym sensowna motywacje, a nie dziki bełkot i szaleństwo. I te sceny z Adletem i Flamie, kwik. Przez czas jakiś zastanawiałam się wręcz czy Adlet przeżyje czy jednak nie. Czy będzie nadal ważny na tyle, że go nie zabiją, czy go poświęcą dla zwiększenia realizmu. No cóż, tu nie narzekam. I... ósmy? :D

Shimoneta do końca. Mogli sobie darować ten ostatni odcinek... Żal że Anny mamuśka nie przyłapała na nieobyczajnych rzeczach... rozczarowanie. Bo już mocno mnie denerwowała i zniesmaczała. W sumie to jakieś złe nie było. Dobre też nie no.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2015, 23:40   

Shimoneta END - pełna zgoda. Średni średniak. Brakuje mu przede wszystkim jakichś logicznych rozwiązań fabularnych. Postaci są dość płaskie, ale to nie przeszkadza tak bardzo przy komedii. 5/10, średnio, ale ujdzie.

Rokka no Yuusha - tia... prawie jak w OVA z poprzedniego wieku. Zrobimy historię, całkiem ciekawą, będzie fajnie... i nagle ciach. Koniec. Nie powiem, było to chyba najlepsze anime tego sezonu, ale i tak z poważnymi brakami (oprócz projektów postaci grafika przysysała) maks 8/10.

Robot Girls Z Plus 05 - tym razem trochę bez pomysłu. No i format jest zbyt krótki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-09-2015, 01:37   

W zasadzie to SOXy to zmarnowany materiał. Ja jestem bardzo zły na jakość humoru, fabuły i rozwój złych postaci. Darowali by sobie Anię, w ogóle po pierwszym zaginięciu wyciąć ją z serialu, skupić się na bezmyślnej niewinności pewnej badaczki z taczki, nawet w sumie soxów mogli by nie pokazywać a w szczególności tego purpurowego zboczeńca. W zasadzie dużo ciekawszym tematem była by reakcja ofiar niż strona konspiracyjna, bo Kajo i Okuma w sumie byli monotoniczni. Saotome czy jak jej tam była dobra na raz, może dwa razy, gej misiek trochę repulsywny ale jako wyzwalacz działał.
Gniot, gniot i jeszcze raz gniot. J.C. nieładnie, a fe. Serial jadący na kontrowersji nie może być tak pozbawiony sensu!!

Teraz tylko patrzeć wysypu podobnych gniotów i się przed nimi kryć?

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-09-2015, 19:40   

podbijam :P

O soxach już było mówione wiele i w zasadzie trafnie lub zbyt pochlebnie.

Working z drugiej strony skali. O czym był ten odciniek? W zasadzie o genialnej jakości przygotowaniu do finału. Czy ostatnia scena mi się przyśniła? To było bezcenne!! To anime chyba chce odejść w wielkich płomieniach i być zapamiętane jako spójna i jednorodna całość.
:3 Co jutro, czas pokaże czy mam rację.

Kiokai no Rinne To wyglądało od początku jak ostatni odcinek, ale było tylko ostatnim odcinkiem tej serii. Zapowiedź na końcu nie pozostawia złudzeń. Niemniej seria przez cały czas cierpiała na syndrom średniaka z potworem tygodnia. Za każdym razem gdy typowe dla Takahashi mechanizmy zaczynały się rozpędzać, akcja była przycinana na rozmiar jednego odcinka i wyglądało to trochę sztucznie. Pierwsze odcinki też wyglądały jakby nieco lepiej. Nie wiem czy jest to oznaką wypalenia autorki czy narzucenia jej ram przez jumpa. Ale potwierdza to tylko teorię, że jej gwiazda lśni najmocniej w dłuższych chronologicznie powiązanych opowieściach. Nadal nie mogę przeboleć, że to jest tak podobne do Ranmy a jednak to nie ostatnie 10 tomików Ranmy właśnie.

Umaru-chan
Finał odczuwam różnie. Jest zmarnowany w pewnym stopniu bo fasady dziewczyn nie zostały przełamane. Druga sprawa, to to, że w połowie odcinka zgubiłem pół zęba i musiałem odwiedzić dentystę. A w międzyczasie ostygła mi herbata!!!
Niemniej odcinek był dosyć udany jak na tą serię.
Kolejny średniak nie ziębi, nie chłodzi. Powracać raczej nie będę.

out of the box
6 sezonów Adventure Time
:3
ta seria jest albo niedoceniana, albo przesadnie chwalona
fajne jest to, że fabuła jest popychana dalej i żaden watek głogu nie leży, ale z tym ukrytym kontekstem to w zasadzie drobne wyolbrzymienie. Ale genialne jest uchwycenie złych cech wielu "księżniczek" z bubblegum na czele.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2015, 21:50   

Prison School - Pure fun 8/10. Ocena może nawet zaniżona. O mandze się rozpisałem, o anime nie muszę. Podobało mi się odwzorowanie grafiki z mangi. muzyka jest ok. Aczkolwiek manga to manga, tej spokojnie mogę wystawić najwyższą notę.

Umaru - niewiele wybija się to ponad przeciętność. Chyba jednak mogę wystawić 6/10.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-09-2015, 10:28   

Pirson School finale.

Kiyoshi uczył się od najlepszych. A kto pocałunkiem wojuje, ten od pocałunku ginie.

JC Staff dostało świetną mangę do adaptowania i na szczęście nie dodali wiele od siebie, tylko starali się jak najwierniej oddać jej klimat. Do ideału brakuje, bo kreska Hiramoto jest po prostu zbyt dobra żeby dało się ją przenieść na ekran i wprawić w ruch 1:1, ale mimo wszystko się postarali. W zasadzie jedyna seria w tym sezonie przy której bawiłem się dobrze od początku do samego końca.

I damn, ten tease po napisach. Drugi sezon poproszę.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2015, 14:43   

Fate/Loli S2-2 - tym razem loli były bardzo loli. Za bardzo. W zasadzie tak to chyba wyglądało w mandze, ale za cholerę nie było to dobre. Za dużo fanserwisu i nicnierobienia, za mało akcji. Nie pomaga tu nawet całkiem niezła końcowa walka i Guluś. Ten sezon jest zwyczajnie słabszy. Podsumowując 6/10.
S3 całe szczęście jest zapowiedziany, bo tam akurat dzieje się dużo i jest bardzo fajnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-09-2015, 01:03   

I na koniec workinga przywalili bombę w postaci braku zakończenia w tym odcinku.
Trochę łe ale special jednogodzinny?
Kiedy?
Suspense never ends.
A wyglądało na wygaszenie serii w tle świeżego śniegu i pary bohaterów rozpływających się w oddali w towarzystwie braku napisów końcowych w tradycyjnej formie oraz dzwoneczkowej muzyce.
Shizuka!!! czemuś musiała to zmienić?!!

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 493 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 492, 493, 494 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group