FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 507, 508, 509 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2016, 22:11   

Boku dake ga Inai Machi

Co mam powiedzieć? Nie. Mam. Słów.
Protagonista, Fujinoma Satoru, to jeden z najsympatyczniejszych i najbardziej zaradnych facetów jakich miałem przyjemność oglądać w anime. Zwyczajny Niezwyczajny? Lepiej w to uwierzcie.
Sam motyw z cofaniem czasu nowy nie jest, ale wykonanie...masakrycznie dobre.
Co do finału...

Spoiler: pokaż / ukryj
...w pierwszej chwili pomyślałem - Co on wyprawia? Żeby w takiej kondycji tak wygadać się mordercy? Ale widzicie, Satoru miał Plan. I ten plan zadziałał.

Na muzykę nie zwracałem większej uwagi. I chyba dobrze. Utwory na pianino są bardzo refleksyjne i idealnie tworzą podkład do fabuły.
Grafika? Dobra. Bez uwag.
I fabuła, fabuła. Kto jest mordercą? No kto?
I matka Satoru. Żeby tak kochać syna, kobieta z jajami.;)
I Hinazuki. Co za transformacja, z nieśmiałego odludka w piękną kobietę.
Na koniec, moja rada. Nie oglądajcie całości za jednym podejściem. To nie jedzenie, żeby połykać wszystko na strzał. Tym bardziej, że twórcy po mistrzowsku stopniują napięcie na koniec każdego odcinka.
Ocena 9,5/10. Bo chcę wierzyc, że nawet masterpiece ma swoje wady. Nie żebym je znalazł, ale...

Pozdrawiam z Miasta beze Mnie.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2016, 00:02   

Ysengrinn napisał/a:

Empire of Corpses - kinowe anime w starym dobrym stylu. Ładne, dziwne, krwawe i za cholerę nie rozumiem zakończenia.

Wow... taka OVA z lat 90-tych w XXI wieku. Jest pomysł, bo pomysł jest przedni - Nekromantyczne Imperium Brytyjskie. Postaci mało ciekawe. Fabuła ssie. Do tego 2 godziny tego łąjna. Nic dziwnego że studio zbankrutowało w trakcie tworzenia. Z drugiej strony wykonanie niczego sobie.

MSG Orgin 3 - teraz to już zwalili winę za wszystko co złe na Chara. Ewentualnie trochę na Gihrena. Poza tym: Garma a cute! CUUUUUTE!
Trochę jak w Gundam-sanie - "Oszukałeś mnie, Char!".
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-05-2016, 18:25   

Cytat:
i za cholerę nie rozumiem zakończenia.

Bo autor chyba akurat tego nie skończył pisać przed śmiercią.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-05-2016, 12:06   

Dobra , to ja jeszcze raz :P
Shounen Maid 06 z napisami tym razem.
Ten epizod był cudny i nawet moje niezrozumienie połowy kwestii tego nie zmieniło. Tłumaczenie tylko udowodniło mi ze miałem racje będąc całkowicie rozbawionym.
Psy, koty, gwiazdy telewizyjne, oraz bogate ludzie.
A tryumfalny powrót z pierwszych zakupów w kostiumie i fangirlowanie na temat papierowych worków do odkurzacza było rzeczywiście moim ulubionym fragmentem.

Hero Academia epizod 8
Więc to ma być sekret :] Brawo Deku
Cóż napisać.
Spoiler: pokaż / ukryj
Pewien zakompleksiony awanturnik doznał szoku kulturowego, bo okazał się jednym z wielu a nie najlepszym z najlepszych?
Czy my już kompletnie brniemy w te archetypy, czy ja jeszcze mam się z czego cieszyć?
Trzeba serii przyznać, że w bawełnę nie owija co nam serwuje, ale serwuje to w dawno nie widziany sposób. Gęsty sos , gęste danie i dużo kalorii. Tylko dlaczego akcja ślamazarzy się 2 odcinki na jeden dzień akcji?

edit**********************************

Czarownice precure 15-16
Ok ja wiem że ta seria ma niewiele wspólnego z czymkolwiek co próbuje przedstawiać ale...
Odcinek 15 udowadnia , że zamęt i fizyczne ingerencje magicznych postaci w świat ludzi, nie maja żadnych konsekwencji dla czarownic. Nawet upomnienia nie dostały. Albo magiczna administracja jest niekompetentna, albo ma gdzieś własne zasady jak i czarownice na zewnątrz (o czym później). Magiczna postać była widziana, omawiana, i kompletnie nie bierna. A poszło o co? O nie karmienie swojej wróżki. Równie dobrze mógł by to być magiczny kot, królik, złota rybka, nad zwierzątkami trzeba się opiekować w należyty sposób więc dodatkowa żółta kartka. Jedyna postać która wyciągnęła z tego jakieś wnioski to ten obleśny kameleon. I to tez przez przypadek.
Odcinek 16 był pod tym względem jeszcze gorszy
Gostek w mocno dyskusyjnych ciuchach i makijażu , prowadzał ekipę rozwrzeszczanych młodych czarownic w pełnym rynsztunku po mocno publicznych miejscach. Brakowało tylko neonu z napisem wycieczka z krainy czarownic. Oczywiście nikt nie podniósł alarmu, bo świat ludzi został zinfiltrowany w 1/3 przez czarowników a oni mają czary innych gdzieś. Całe szczęście, że potrafią się na sobie poznać w ułamku sekundy.(ok ten jest nasz, wink) A potem jeszcze spider woman odwaliła scenę z muchy i połączała się z teleporterem, przepraszam helikopterem. Motywacja średnio znana, efekt mierny w porywach żałosny. A cel mógł być osiągnięty przez batmana bez pomocy magii. Starczyło by gdyby podniósł smartbooka z ziemi. NIKT TEGO NIE PILNOWAŁ!!
Jedyne co mnie w tym odcinku nie rozczarowało a raczej zaskoczyło, to to, że lord overjustice w tym anime to tak na prawdę kobieta. Oj ja się na szkieletach nie znam, zwłaszcza nieruchomych i w płomieniach. Goyan ze Splash Stara miał przynajmniej porządna kukłę i te jego łapki.

Edit......................................................

Nowy tydzień nowe "bajki"

Space Patrol Luluco
epizod 9
Żółtaczka i kompletny chaos a potem coś dziwnego. Coś za dobrze im dzisiaj poszło.
A tak w ogóleto dlaczego kwatera główna space patrolu jest zbudowana z kopii dzielnicy, której szukają?

Shounen Maid epizod 7
Morał: Bycie bogatym nie jest trudne, jest nawet przyjemne. Trudne jest zostanie bogatym :P
Pomysł z hotelem i reakcje karalucha w okularach były piękne. Nauczycielka żyje w innym świecie. Oj to jest takie miłe i składne, że aż absurdy wychodzą na naturalną kolej rzeczy.
Kto przychodzi na dzień otwarty dla rodziców z własnym służącym ? Gdyby nie to, wizja Chihiro była by bardziej niż realna.
Czy do zapisania wypracowania trzeba używać dostarczonego papieru?
Poza tym Zuka Brothers maj najwyraźniej za każdym razem nieco inny podkład muzyczny, przynajmniej poprzedni był inny. Tu echo, tu widownia, zawsze coś się różni i wygląda na coraz większe koncerty. Za każdym razem mówią też coś innego na końcu.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2016, 19:08   

Kekkai Sensen - bardzo podobała mi się ta zakręcona atmosfera tego anime. Od strony technicznej seria całkiem fajnie wykonana. Niby zakończenie zamknęło wątek Leo i rodzeństwa Macbeth, ale odnosi się wrażenie że poważniejsza akcja dopiero przed nami.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2016, 22:45   

Ace Attorney 9

Cienizna. Rozprawa z Von Karmą powinna była wciskać w fotel jak walki w One Punch Manie. Wywalić A-1 na zbity pisk. Zaciągnąć Bones i kogokolwiek kto tam pracował nad Pachinko. Tak powinno wyglądać anime AA.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-05-2016, 13:20   

Rinne epizod 33
Śmierdzi nieco autoironią. Dlaczego te ofiary losu gnieżdżą się zawsze w tej szkole?
Zbudowali ja na cmentarzu po starożytnej bitwie z barbarzyńcami, którzy zmasakrowali zwłoki pokonanych? Niemniej dzisiejszy duch był bardzo żywotny i nawet Sakura straciła cierpliwość. Nie wspominając już o gwieździe dzisiejszego odcinka (Te oczy mają coś wspólnego z Tobibaro z Yatsury lub tym grubym uczniem Tendo dojo, który studiował u Happosaia. To by nawet tłumaczyło dlaczego upadla tak nisko aby być nauczycielem :P)
Za tydzień te dwa króliki z czołówki, ciekawe czy opętają koleżanki Sakury aby się pojawić, bo mordki maja podobne... Można pomarzyć.

Hero Academia 09
W zasadzie poza wyborami samorządu nic się nie działo :P No może ten mały incydent z mediami i wielołapem. All Might wygląda coraz ciekawiej. No i jeszcze to preludium do shitfestu na samym końcu odcinka. Kolejne 3 zapowiadają się ciekawie :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2016, 14:41   

Luluco 10 - po serii samochwalczych epizodów Trigger postanowił pójść na całość i rozwinąć fabularnie nasze anime. Ha! Do tego zmieszał z gruzem i upodlił gimnazjalną miłość naszej bohaterki (i tym podobne). Sasuga, Turigeru!

ConRevo 22 - heh, plottwist. Dostaliśmy kompletną historię Jiro i Rainbow Knighta. Do tego mamy konsekwencje dwulicowości organizacji powołanej do ochrony nadludzi. Odcinek mi się podobał. Może ten sezon nie będzie słabszy niż pierwszy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2016, 01:29   

Ace Attorney 10

Powodem dla którego starcie z Von Karmą nie jest tak emocjonująca jak powinno jest to, że twórcy anime zrobili go zbyt zrównoważonego. On powinien być wściekłym geniuszem.
Mam nadzieję że Francia będzie dostatecznie wściekła.

Twórcy wysilają się na dramatyzm, ale im specjalnie nie wyłazi.

Scena z dedukcją była w porządku.


Spoiler: pokaż / ukryj
Wciąż nie jestem przekonany do tego że ten Phoenix wezwałby papugę na świadka.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2016, 22:53   

Luluco - anime is saved! Poza tym: Siedziba Triggera w piekle :>
PS. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..........
jestem starszy niż Inferno Cop.

ConRevo 23- Fuuuuuuuuuuuu...........

Spoiler: pokaż / ukryj
Emi pojechała full Magnetem. Jiro doszedł do wniosku, że lać na ludzkość, czas się bronić i zabija Shirotę. Raito is dead. Erarth-chan nieaktywna. Siły specjalne polują na niepokornych superludzi.

Innymi słowy dzieje się tyle, że trudno będzie zmieścić się tym kolejnym finałowym odcinku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-06-2016, 00:39   

Ace Attorney 11

Laaaaaaameeeeeeeeee

Nie tak wygląda powoływanie papugi na świadka oraz przesłuchiwanie jej. W grze to było wyraźne pokazane że to był absolutny szczyt bullshitu w wykonaniu Phoenixa i nawet von Karma wpadł w opary absurdu, tutaj przylizana ciapa jaką dostaliśmy po prostu wszystko dedukuje a stary po prostu zrzędził.

Z rzeczy których jeszcze nie jestem gotów ocenić, zmienili przebieg sprawy ściągając Grossberga na rozprawę. Większa zmiana polegała na tym

Spoiler: pokaż / ukryj
że w grze Phoenix miał konfrontację z Von Karmą w kwestii listu przed rozprawą, ale ten potraktował go i Mayę paralizatorem i odebrał im go, choć Maya zdołała zabrać von Karmie kulę z dowodów DL-6 których ten podwędzał. Było to związane z tym że Maya czuła się bezużyteczna, bo nawet nie mogła siostry do pomocy wezwać (która pomogła w poprzedniej rozprawie) gdy Phoenix właśnie ją potrzebował przeciw Wielkiemu Strasznemu Von Karmie. Tutaj ten problem się w ogóle nie pojawia.


Dunno, nie wiem jak pójdzie twórcom to co sami wymyślili. Jak do tej pory, realizacja ich własnych pomysłów wychodziła im lepiej niż realizacja tego co było w grze.

EDIT: A i jeszcze anime kompletnie zapomina wypomnieć że DZIŚ JEST OSTATNI DZIEŃ PRZED PRZEDAWNIENIEM DL-6

EDIT 2: TAK TO POWINNO BYŁO WYGLĄDAĆ JAK MOŻNA BYŁO TO POPSUĆ

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-06-2016, 13:06   

Luluco jak Luluco, ten mały potwór Triggera toczy się swoimi dość oczywistymi torami.

Epizod 9 Shonen Maida natomiast był wręcz przeuroczy, napakowany forshadowingiem, wyjaśnieniami oczywistego o kilku poziomach uderzenia. Natomiast całość była oprawiona mnóstwem humoru i kruszonki.
W pewnym momencie wujek zrobił, ślicznemu świeżo wepchniętemu w fabułę dziecku, suknię z falbankami.
Nic nadzwyczajnego, on szyje zawodowo suknie, ona lubi dziecinne dziewczęce stereotypowe rzeczy. Ale prezentacja była godna oscara.

Spoiler: pokaż / ukryj
pierwszy kadr widzimy różową falbaniastą suknię z dodatkami, chwila zastanowienia... krzyczę w środku "Madoka" (co jest nawiasem mówiąc imieniem tego wujka jegomościa)
A Madoka odpowiada mi "Zupełnie jak Mahou Shoujou" ja mówię nieee a koleś wyciąga różowy patyk z wielką kokardą.
Po czym się już poddałem i leciałem z prądem. Pod koniec odcinka dowalili jeszcze scenkę karania i tak dalej.
Ten serial jest może schematyczny i przewidywalny, ale z całą pewnością sztampa jest powleczona grubą warstwą świetnego ciacha do pochrupania.
Oj muszę odpocząć od animców przez parę godzin.

Zapomniałem dodać, małe dziecko mnie nie wkurzało bo gadało głosem liska z Natsume :P

edit********************************

Rinne, epizod dosyć śmieszny jak na tak bezsensowny odcinek. Coś mi Suzu nie pasowała jednak, jakby porzuciła goth loli style albo coś. Nieniej biały kocur był bardzo rinne potwór tygodnia i najciekawszą postacią okazał się ten natori w kocim przebraniu.

Hero Academia, finał idzie wielkimi krokami no i było nieco krwawo. ban na czerwoną krew jak widać został zniesiony. Poza tym zagadkowy kuksaniec Deka i ten czarny potwór pozostawią wiele niedopowiedzeń przez tydzień. Ta seria jako kolejna powinna mieć 50 epizodów a będzie ich mieć zdecydowanie mniej, szkoda bo się śpieszą z finał bossem

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2016, 09:18   

Hero Academia 11

Design głównego złego jest naprawdę zarąbisty.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 16-06-2016, 11:46   

Rokka no Yuusha

Anime bardzo fajne. Bohaterowie przekonujący, zróżnicowani, a główny bohater daje się lubić i nie denerwuje, co nie jest w anime częste. Podobało mi się ujęcie wszystkiego w azteckie dekoracje. Sama intryga też wypadła pozytywnie, a ja jestem bardzo krytyczna względem zagadek kryminałopodobnych. Ładnie wymierzone przerzucanie się podejrzeń
Spoiler: pokaż / ukryj
choć księżniczka była jednak jedną z moich głównych podejrzanych. Ale pod koniec zaczęłam nawet podejrzewać Goldofa.
Jednakowoż - zakończenie.
Spoiler: pokaż / ukryj
Po co do jasnej cholery wcisnęli tam tę krowę? Ja rozumiem, że nowelka, ale seria w sam raz dałaby radę mając akcję uciętą w punkcie: i zostało nas sześciu więc poszliśmy tłuc demona. Dodanie jej było totalnie zbędne i wtf-owe, zwłaszcza, że drugiej serii raczej nie będzie, a nawet jeśli to po co? Najciekawsze już za nami, a anime o tłuczeniu demonów jest multum...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2016, 19:38   

ConRevo End - czas na ocenę... (znowu dużo pisania)
Może zacznijmy od oprawy. Cóż, widać, że nie wyszło wszystko w ConRevo tak jak miało jeśli chodzi o grafikę. Quality można zobaczyć w każdym epie. Z drugiej strony mamy tam moją ulubioną scenę Yotapona z trzeciego odcinka, którą mógłbym oglądać na okrągło. Tu dałbym 6/10.
Co do muzyki nie mam zastrzeżeń. OST sam w sobie nie jest rewelacyjny, ale ładnie się wplata w całość. A "Begining" jako ending jest zwyczajnie rewelacyjny. Zresztą OPy i drugi ending też są niczego sobie. Innymi słowy jest bardzo dobrze: 8/10
Postaci - tu dla mnie sprawa jest prosta. Z jednej strony dostajemy całkiem niezłe postaci pierwszoplanowe z drugiej trochę kliszowe drugoplanowe. Świetny charadesgn. Świetny Raito. Na drugim planie mamy klisze lub odniesienia do historii i popkultury. Tutaj wyróżnia się dla mnie Earth-chan. Mamy rozwój postaci, mamy kłamstwa, ukryte motywy i itd. Jest dobrze. Naprawdę. 9/10.
Fabuła. Czyli wsadźmy wszystkie nawiązania do popkultury i herosów japońskich do jednego anime.v Niby proste, a wcale nie. Z jednej strony fabuła to historia, taka sobie trzeba przyznać i do tego trochę dziurawa, z drugiej jest często tylko metaforą. Do tego napchano tu naprawdę niesamowite ilości nawiązań i odniesień. Prawie wszystko jest jakimś nawiązaniem. Tu rodzi się pewien problem. Bo co jeśli nie znasz tych nawiązań i w zasadzie cię one nie obchodzą? Noooo... to tak jakby utrącić z samochodu jedno koło. Niby jeszcze jakoś jedzie, ale nieszczególnie prosto i nieszczególnie sprawnie. To mój główny zarzut. Fabułą jest średnia i stworzona dla otaku. Dla otaku będzie genialna, dla reszty niekoniecznie. Do wszędobylskie przeskoki czasowe. Na moje nieszczęście mnie się chce szukać nawiązań i nimi delektować, ale dam tu zaniżoną bardziej sprawiedliwą ocenę. 6/10 (aczkolwiek nie zdziwię się gdyby istniały osoby, które wstawią tu 4).
No i wychodziłoby coś pomiędzy 7/10 a 8/10. Ja tu zawyżę i wystawię 8/10. Jedna z lepszych serii jakie widziałem, ale na pewno nie dla każdego.

Luluco 12 - love wins (chyba).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 508 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 507, 508, 509 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group