FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 516, 517, 518 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-10-2016, 14:32   

Watashi ga Motete Dousunda 4
Czekałam na ten moment, bo po openingu po prostu było widać, że prawdziwa konkurencja jeszcze się nie pojawiła. A jak weszła to z impetem, w kostiumie Sebastiana i deklasując konkurencję.


Spoiler: pokaż / ukryj
I kradnąc pierwszy pocałunek panom sprzed nosa.


Walka jest już w zasadzie przegrana, ale chętnie popatrzę jak panowie walczą z nowym zagrożeniem. XD

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 31-10-2016, 08:48   

wa-totem napisał/a:
Izetta
Uch, 4 odcinek i raczej się nie śpieszą, za to powoli poznajemy dwór.
Zastrzelił mnie still stolicy nie-Niemiec - ktoś tam ma taką Midori z Shirobako robiącą research, boć to toczka w toczkę dokładnie to co natworzył Speer projektując Weltstadt Germania.
I dalej czekamy na new ride Izetty. I nie, to chyba nie będzie Lahti, raczej Boys, bo nie ma rury gazowej.

A że poza Izettą i Euphonium niewiele jest do oglądania, to siadłem do staroci... tym razem odgrzebałem Gallery Fake. Oh boy, ale to się postarzało... scenariusze są głupiutkie, animacja jak na współczesne normy kulawa... ah well.

Zabawy z historią zabawami, Izetta to
Spoiler: pokaż / ukryj
Gundam!


I to pomimo pierwszego skojarzenia z dość znaną franczyzną zrobioną ostatnio przez Ufotable, sposób użycia narzędzi przymusu bezpośredniego ma więcej wspólnego ze świeżo zakończonym
Spoiler: pokaż / ukryj
RE0096 niż Archerem
.


Spoiler: pokaż / ukryj
FUNNEL!


Pomijam fakt osobistego fangirlowania z racji wizualizacji Wgryza. Ino ubrań za dużo..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 31-10-2016, 21:20   

kokodin napisał/a:
Working ripoff epizod 3
Nieśmieszny nudny i fabularnie marny. Tej serii brakuje smaku. Zamiast bandy normalnych ludzi z ciekawymi odchyłkami

No właśnie nie.

Problem pierwszej serii jest taki, że postaci mają odchyły na granicy tolerowalności dla normalfagów, a Working sprzedał się do tego targetu nadspodziewanie dobrze.

Trzecia seria bardzo zdecydowanie rozwiązała wszystkie wątki i przypieczętowała pairingi - i dobrze, dalsze przeciąganie byłoby nudne.

Tyle tylko, że w obliczu normalfagów w targecie, nowe rozdanie musiało zawierać postaci zdecydowanie mniej zakręcenie odchylone. W efekcie wydają się, na tle, nudnawe.

Ale idzie się przyzwyczaić, nie jest źle.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-10-2016, 23:07   

Ok , powiedzmy, że mam problem z interpretacją.
Z jakiegoś jednak powodu pierwszy zestaw postaci zwyczajnie wydaje mi się oryginalny (choć dla każdej z postaci mam skojarzenie z inną serią), podczas gdy nowy wydaje mi się sztucznie utworzony. A co kłuje mnie najbardziej, to ruda i protag, wytrzeć twarze i znaki szczególne i są nie do odróżnienia do s1 rudej i protaga.
Nie wiem, gdyby to była obsada konkurencyjnej restauracji, patrzył bym na nich inaczej.
Jak ktoś wypełnia po kimś buty, naraża się na dodatkową krytykę, niestety to ma na tytuł working.

edit************
Jeeej! Nasiek epizod 5 jest z Taki! I nawet naprawili ending.
Epizod czystej rozkoszy :] Taki przytul kota w ludzkiej postaci, no przytul.
Ale ending dostał prawidłową animację i wszystko wygląda lepiej :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 03-11-2016, 10:22   

Mushishi Zoku Shou

Opowieść o naturze, tak, właśnie o niej. Bo główny bohater, Ginko, raczej nie jest protagonistą. Raczej obserwatorem. Tym właśnie się zajmuje, obserwuje mushi i ludzi.
Mushi to rodzaj sił elementarnych żyjących w przyrodzie. Nie są ani dobre ani złe, one po prostu są. I, czasami, wchodzą w interakcje z ludźmi. Którzy nie zawsze dobrze na tym wychodzą.
Sam Ginko, z nieodłącznym papsem w ustach, sprawia wrażenie dość niewyraźnego, nieskłonnego do emocji. Mylne wrażenie. On po prostu patrzy zdając sobie sprawę z tego, że nadmierna ingerencja w przyrodę i ludzkie serca nie jest, zwykle, najlepszym wyjściem.
Dlatego go lubię. Spokojny i konkretny facet. Ze swoją nieodłączną skrzynką przemierza Japonię trzymając się głównie terenów wiejskich gdzie mushi występują najczęściej.
Każdy kolejny odcinek to osobna historia. Można więc oglądać i przerwać oglądanie w każdej chwili. Ginko jest jedynym spoiwem dla kolejnych historii.
Grafika bardzo ładna, przeważają spokojne kolory. Muzyka? Nie zarejestrowałem. Op i end? Nic nadzwyczajnego.
Można by pomyśleć, że Mushishi to opowieść nieciekawa, zero akcji i spokojna narracja. Ale to nie tak. Każda opowieść przyciąga jak magnes, a czas leci szybko. Polecam.
Ocena 8,5/10 znakomita rozrywka.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 03-11-2016, 20:04   

Yuuri!! on ICE
odcinki 1-5
No nie no, nikt tego nie ogląda? :D
Ekhm, sama nie wierzę, że po pierwszym odcinku stwierdziłam, że ja tu nie widzę żadnego yaoi. Oh, jakże się myliłam! Żeby nie było, daleko mi do fangirla. Zasadniczo konfiguracje romansowe są mi totalnie obojętne i jedyne czego wymagam, to by były angażujące i nie oderwane od rzeczywistości totalnie. I dlatego własnie tak uwielbiam tą serię!
Twórcy odrobili zadania domowe na wielu frontach... piękna muzyka. Choreografia łyżwiarstwa figurowego. Klimat. Animacja... choć potem bardziej ssie, ale nadal jest płynna. Pierwszy odcinek to był super cukierek. Wciągająca historia, bliscy widzowi i niezwykle sympatyczni bohaterowie. I cała rzesza drobnych rzeczy, które cieszą - wszystkie dialogi, rozwój relacji, te drobne gesty i mowa ciała. No, zachwycona jestem.
No a Victor po prostu uwodzi wszystko co żyje i jest w tym niezwykle fascynujący. :>

A najlepsze są reakcje facetów oglądających tą serię. Bo "fanserwisu" dla pań jest tu lawina... ale to nie fabuła istnieje dla fanserwisu, tylko fanserwis jest dodatkiem do fabuły, a nie pretekstem, więc nawet panowie się podobno świetnie bawią.

Jak dla mnie póki co definitywnie 100/10 i ogromny fav. Daaaaawno nie oglądałam żadnej serii, która by wzbudziła we mnie tyle emocji w każdym odcinku.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-11-2016, 20:19   

Nanami, ten sezon jest wyjątkowo bogaty w odwalone seriie, które są dziwnie dobre. Albo Japonia budzi się z letargu monotonnego kopiowania, albo mamy wyjątkowe szczęście .

Flip Flappers epizod 5
Zaraz a gdzie odcinek 4,5? Ten jest spóźnionym hallowinowym straszydłem a ten dźwięk powitania, może się przyśnić. (a nie będzie to miły sen) Dodajmy, że obydwa bliźniaki dostały takie same ubranka :] (i byli referowani do jako "bliźniaki") Jedyne co przychodzi mi do głowy to borg w sailorkach. Naukowcy w tej serii mają najwyraźniej marne pojęcie o psychologii, ale "transformation" transformacja została prawie opanowana.
Z innej beczki.
Zaczęła mnie intrygować obsesja animatorów na punkcie pończoch lub rajstop w połączeniu z główną bohaterką. Ona dosłownie ich nie nosi tylko w jednym kadrze czołówki, w przeciwieństwie do Papiki, która często nie nosi żadnych skarpetek, butów czy nawet jakiegokolwiek fragmentu garderoby.(i przypomina mi hybrydę człowiek\alien z ostatniej części Obcego.)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-11-2016, 20:22   

Nanami napisał/a:
No nie no, nikt tego nie ogląda? :D

Zło i nagich Rosjan łatwiej reklamować na tumblrze, gdzie mogę rzucać w ludzi ładnymi gifami.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 03-11-2016, 20:36   

kokodin no cóż, na pewno jest lepszy trochę niż poprzedni. Wciąż mi mało oryginalnych serii ciekawych, ale kontynuacje przynajmniej są!

Tren napisał/a:
Nanami napisał/a:
No nie no, nikt tego nie ogląda? :D

Zło i nagich Rosjan łatwiej reklamować na tumblrze, gdzie mogę rzucać w ludzi ładnymi gifami.

"Ładnymi gifami"....................... po ostatnim odcinku mój tumblr ekslodował hahaahha tak samo jak twitter.
Nie przykładałam aż tak dużej uwagi do czasu, ale podobno między 4 a 5 odcinkiem było aż 3 miesiące przygotowań. Co by dużo tłumaczyło hahahaha~

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-11-2016, 20:56   

5 odcinka YoI jeszcze nie oglądałam, bo wczoraj padłam tuż po powrocie do domu, a dzisiaj stając przed wyborem Keijo i Yuri on Ice wybrałam Keijo (ironicznie, ten wybór wcale nie ochronił mnie przed gejostwem, aż się zastanawiałam czy właściwe anime oglądam).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 04-11-2016, 07:04   

Tren napisał/a:
gejostwem


Mechy w tym sezonie też jakieś takie. Z drugiej strony, Gundam, czego ja się spodziewam..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 04-11-2016, 18:32   

Tren napisał/a:
5 odcinka YoI jeszcze nie oglądałam

Nooo... to koniecznie podziel się wrażeniami, bo odcinek jak zwykle super kwikaśny :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-11-2016, 11:22   

Watashi ga Motete Dousunda epizod 5
Prrrrphh!!! (puf) hehehehehehehehehehahahahahahahaha!
Tak nie wiedziałem jak i kiedy zastosują ten motyw ale wyszło ślicznie.
Swoją drogą ciekawy styl i talent do prac ręcznych.
Teraz zastanawiać należy się nad dwiema rzeczami.
1 jak bardzo wyolbrzymiona jest grubaskowość w tej serii
2 jak elastyczna jest skóra głównej bohaterki jeśli punkt pierwszy powie wcale.
Kij i marchewka były zarysowane dosyć interesująco, ale ich skutek jest w dalszym ciangu fizycznie niewytłumaczalny. Wzrost, kolor włosów, rozmiar oczu... podwojenie masy ciała to nie jest sztuczka na jeden dzień czy nawet łikend, pozbycie się tegoż dodatku również jest raczej podejrzane, dlatego proponuję hipotezę. Serinuma Kae ma genetyczne zdolności do wiązania powietrza lub wody w komórkach tłuszczowych a jej skóra zawiera zmutowany kolagen jak ludzie z nadmierna rozciągliwością skóry. W przypadku przekroczenia pewnej liczby cholesterolu jej ciało zwyczajnie pompuje się jak balon co utrudnia mowę i widzenie. W sytuacji gdy poziom cholesterolu zostaje obniżony poniżej poziomu nasycenia powietrze zostaje uwolnione. Inna teoria to uczulenie na pewien rodzaj tłuszczu, które powoduje opuchliznę całego ciała. Autoagresja pewnego rodzaju.

Olewajac co napisałem w poprzednich kilku zdaniach, uważam że kolejny odcinek z jego tytułem będzie zwyczajnie odpałowy, bo sama jego treść mówi mi że mam się śmać i robi to dosyć wyraźnie.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-11-2016, 13:55   

Yuri on Ice 5
Pfffff. To dramatyczne wyznanie uczuć na końcu.

A potem rzut na rodzinę i znajomych, którzy nie czują się szczególnie docenieni. (I Victora który ni w ząb nie rozumie po japońsku, więc jedzie po wyborze ciuchów). Oni są wszyscy siebie warci po prostu.

Watashi ga motete itd. 5
Ta seria robi się coraz fajniejsza z każdym odcinkiem. Przy pierwszym odcinku wszystkich panów uważałam za nieliczących się, bo przecież z yuri konkurencją rady nie dadzą. Tymczasem na tym etapie może nie do końca otwarcie im kibicuję, ale widać że panowie wychodzą na ludzi i obcowanie z główną bohaterką im bardzo pomaga na charakter (poza senpaiem, który od początku był aniołem i gdyby nie to, że przez większość czasu jest nieświadomy sytuacji to pewnie zacząłby chodzić z protażką wieki temu).

Poza tym mimowolnie zaczynam popierać pairing blondyna i kouhaia, panowie są po prostu fazowym duetem i jak dumnie zaprezentowali kartkę z bingo to myślałam, że zejdę.

A w następnym odcinku kryzys który niszczy rodziny i związki. Zobaczymy jak yuri pairing przetrwa ten kryzys w związku.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2016, 11:23   

Oseam

Historia 5-cio letniego Gilsona i jego starszej siostry, Gami. Oboje podróżują poszukując swojej matki. Gilson nie wie, że kobieta nie żyje, a jego siostra ukrywa ten fakt. Na zimę udaje im się schronić w klasztorze pod opieką mnichów buddyjskich.
To tyle jeśli chodzi o fabułę. Nie o to chodzi w tym filmie.
Gilson i Gami mają swój urok. Chłopiec jest wyjątkowo rezolutny i bystry jak na 5-cio latka, a Gami to przemiła dziewczynka. Jeśli takie jest następne pokolenie to nie mamy się czego bać.;)
Mnisi też przesympatyczni. Zwłaszcza ten szczuplejszy.;)
Grafika, jak na koreańską produkcję, bardzo dobra. Muzyka...mam wrażenie, że dobra, choć oglądałem ten film parę dni temu więc pewien nie jestem.
O czym opowiada ten film? To piękna opowieść o poszukiwaniu domu. Tylko tyle.:)
Ocena 9/10 Brawo.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 517 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 516, 517, 518 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group