FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 21-03-2009, 22:04   

Baccano! OVA w końcu udało mi się obejrzeć. O ile o 13 odcinkowej serii tv można powiedzieć, że to genialna rzecz - o tyle odcinki ova są zaledwie dobre. Bo w trakcie oglądania zdarzyło się, że miałam szczerą ochotę przewinąć pewne wątki!! A działo się tak prawie zawsze, kiedy na ekranie pojawiał się Graham Spector. Psychol pierwsza klasa, tylko dlaczego on tak strasznie bez sensu gadał?? Bo jest psycholem? No tak, ale czemu te jego monologi musiały trwać tak długo?! Zwłaszcza, że one nigdy praktycznie nic nie wnosiły, a tym bardziej nie były zabawne. Totalnie dziwna postać - w jak najbardziej negatywnym tego słowa znaczeniu. Miło, że pewne wątki się wyjaśniły czy tez uzupełniły, ale tu nie ma takiej fajnej akcji jak w "Baccano!". Troszkę mi brakowało tego wciśnięcia w fotel z wrażenia. W moim odczuciu za dużo rzeczy było przegadanych.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2009, 00:34   

Soul Eater 49

B-e-z-n-a-d-z-i-e-j-a.

Spoiler: pokaż / ukryj
Już widzę to naciągane zwycięstwo naszego dream teamu, w którym to oczywiście Maka zada ostateczny cios Kishinowi. Po tym jak już uratuje Soula. Sam Shinigami z tak potężną duszą i death scythe'm nie podołał temu zadaniu, a zrobi to jakaś smarkula ze zwykłą kosą. Ba, pewnie w kluczowym momencie jej anty-demoniczna fala dostanie powera. A Kid i Black Star jej w tym pomogą, dodając jej mocy w ich super-hyper grupowym rezonansie. Co z tego, że ani jeden, ani drugi nie był teraz w stanie nawet lekko drasnąć Kishina...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 22-03-2009, 00:42   

Slayers Evolution-R 10 - powtórzę się, ale W. T. F?!! Czyżby ktoś zobaczył co ekipa odstawiła, złapał się za głowę i napisał porządny scenariusz?!


Spoiler: pokaż / ukryj
Ni stąd ni zowąd, bez żadnego ostrzeżenia, mamy odcinek całkowicie skupiony na Zelgadisie, dowiadujemy się sporo o jego przeszłości i teraźniejszości... Z dwuwymiarowego kartonika Zel nagle staje się na powrót świetną postacią, Rezo przestaje chrzanić jak potłuczony i okazuje się zdolny do interesującej dyskusji, a Pokota wreszcie przypomniał sobie, że ma anghst i dramat do odegrania.


Oby tak do końca, oby tak do końca, oby tak do końca...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2009, 01:31   

Samurai Champloo
W sumie skończyłem go dosyć niedawno, ale dopiero teraz pisze. Bardzo pozytywna seria. Słyszałem o niej już w sumie dawno i nie wiem dlaczego te "hip-hop'owe" motywy tak mnie odstraszały. Spodobał mi się klimat, walki też całkiem przyjemne, chociaż realizmem przypominały tasiemcowate shouneny(a co tam, skałe mieczem przecież można bez problemu pociąć ;)). Zakończenie -
Spoiler: pokaż / ukryj
japoński happy end, czyli nutka goryczy została, bo się rozeszli w swoją stronę. Liczyłem na to, że się paczka nie rozpadnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2009, 09:35   

Kanon...
Dotarłem już do odcinka ósmego... Po tym, jak śnieg stopniał i nie mam czego odśnieżać, uznałem, że oglądanie tej serii nie zachacza o masochizm i można podjąć dalsze oglądanie tego.

Spoiler: pokaż / ukryj
Makoto dostaje kota, który zostaje nazwany... Piro. Przy okazji wreszcie przestaje się zachowywać jak gówniara i nie wchodzi do pokoju głównego bohatera, by zrobic jakiś głupi kawał (w którymś z poprzednich odcinków wrzuciła mu do pokoju fajerwerki - imho powinna dostać taki ochrzan, żeby się przez miesiąc nie pozbierała).

Dowiadujemy się też, że Makoto prawdopodobnie nie jest człowiekiem (wg. jednej z uczennic), oraz, że cierpi na jakąś chorobe układu nerwowego (utrata pamięci, a teraz zaburzenia koordynacji (upuszcza pałeczki, przewraca się))... Tak czy inaczej, zdaniem uczennicy wypytywanej przez bohatera, Makoto długo żyć nie będzie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-03-2009, 14:07   

Abenobashi Mahou Shoutengai odc. 1-8. Jedyne co mogę powiedzieć po tych kilku odcinkach, to to że to najlepszy humor jaki widziałem, nigdy nie śmiałem się tak przy oglądaniu anime.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-03-2009, 16:59   

Ginga Tetsudou no Yoru

Wspaniały film na który trafiłem właściwie przypadkiem. Świetne dzieło na podstawie opowiadania Kenjiego Miyazawy o tym samym tytule. Rzecz zrealizowana z godnym podziwu rozmachem, przeznaczona chyba dla dzieci, a jednak zdecydowanie warta obejrzenia i przez starszych widzów. Niezaprzeczalnie daje dużo do myślenia. Warto zwrócić też uwagę na oprawę techniczną, która owszem, zestarzała się, jednak i dzisiaj można spokojnie przyznać za nią wysoką notę. Grafika świetnie oddaje klimat serii, a muzyka jest po prostu przepiękna. Dodatkowo podczas seansu towarzyszyły mi skojarzenia z Małym Księciem Antoine'a de Saint Exupéry'ego, zaś po nim oprócz wielu innych pozostała mi myśl "ubi sunt?" Rzecz zdecydowanie warta obejrzenia.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
DarkHaze Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2009, 18:01   

Ostatnio obejrzałem Suzuka, podobało mi sie nawet.
A teraz zacząłem School Rumble, jestem po 4 epie.
Wysokie oceny, tylu ludziom na forum się podoba, no to sobie mysle - obejrze to wreszcie. Po tych 4 odcinkach to tak raczej niezle, ale bez rewelacji. Nie wiem, może się rozkręci, albo może ja nie mam aktualnie ochoty na tego typu komedie, gdzie bohaterowie są idiotami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 24-03-2009, 21:49   

Profanuja mi moje dobre serie! I to taki gwałt ze szczególnym okrucienstwem i to w przedostatnich odcinkach!

Soul Eater 50.

Spoiler: pokaż / ukryj
Kira kira na golasa w wykonaniu Maki. Kluczyk i kłódeczka. Czarne macki na dodatek... Power up Kidda, w zasadzie bezsensowny i niedbały (w mandze owszem, zyskuje taki, ale tylko jedna "linia sanzu" się łączy na jego łepetynie a i tak na niezłego power upa, a tu od razu z grubej rury - wszystkie! I jeszcze Excalibura tam wpierniczyć musieli. A preview zapowiada, że klimat będzie boski, tylko niestety do bólu przewidywalny i schematyczny. O bu.


Kuroshitsuji 23.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ash. Cycki. o_o
Niemniej reakcja Sebka na pokazanie cyca przez faceta (?!) i jego monologu o tym, by razem rządzili światem została świetnie skwitowana - pan się odwrócił, a go już od dawna nie było - on tam woli małoletnich... Ciel przynajmniej sie wział w garść i nie emoci. Niemniej klimat zapowiada się boski - o ile nie spiernicza na całej linii i nie wepchną wątku pt. "Siła przyjaźni między Cielem i Sebkiem powoduje, że on stwierdza, że jednak jego duszy nie zje (BUAHAHA?). I tak już slicznie pokazywali, że Sebek nie ma zielonego pojęcia o ludzkich odruchach. I niech beda konsekwentni. Niemniej scena z preview - MRU! Ending! Łódeczka! Umierający Ciel! *pisk fangirlsa* A, jeszcze Under Taker mnie zabił, tak pozytywnie na samym początku. On. Jest. Boski!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2009, 23:45   

Tengen Toppa Gurren Lagann
Uhmmm, skończyłem to właśnie i...

Spoiler: pokaż / ukryj
końcówka zniszczyła (a raczej "druga część") to, co mi się w tym anime z początku najbardziej podobało. Od śmierci Kaminy seria zmienia całkowicie swój charakter - traci większość elementów komediowych, nie jest już taką oczywistą parodią mech anime. Mechy, które na początku swoją tandetnością bawiły, bowiem były traktowane z przymrużeniem oka, w późniejszej części stały się lekko żałosne. Zwyczajnie nie podoba mi się takie rozwiązanie. Cała historia nabrała powagi, a tu nagle wyskakuje żółty mech krztałtem przypominającym banana... Zmiany bohaterów przez siedem lat są zauważalne - to duży plus, ale nie obyło się bez potknięć, a mianowicie nagła zmiana wyglądu Simona w przeciągu dwóch tygodni... Bardzo rzuciło się w oczy. Kolejny minus dla mnie, to ten cały przesadyzm, który ujawniał się tam wszędzie. Wszystko potem było wielkie, wielkie mechy, wielkie wiertła, wielka ilość przeciwników, wielkie statki, wielka moc. Momentami się zastanawiałem jak nazwą kolejny atak, "Super mega uber pr0 wypasiony mega giga drill przewiercający niebiosa" czy dodadzą coś jeszcze. Na dodatek to anime zdecydowanie było największą "rozpierduchą" jaką dane mi było widzieć, w końcu nie codziennie widuje się walke mechów, które bez problemu niszczą galaktyki :|.Bohaterowie jak bohaterowie, widywałem wielu lepszych. Jedynie Yoko, z racji otaczającego ją fanserwisu, przypadła mi do gustu. W końcu jestem tylko facetem. Panna posiadająca ubrania o łącznym polu powieszchni 20 cm2, do tego z ogromną giwerą, to chwyt poniżej pasa.

Stawiam 6/10 temu, moze 6+/10, bo mimo wszystko ciekawiło mnie co się stanie dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-03-2009, 18:11   

Jakiś czas temu obejrzałam wreszcie xxxholic Kei i choć było całkiem przyjemne, to jednak pierwszy sezon bardziej przypadł mi do gustu. Tu trochę mniej było magii i tajemniczości, a bardziej postawili na rozwój bohaterów. Rzecz jasna to jest ważne, ale mogło być to bardziej wyważone, tj. inaczej zestawić odcinki, albo dać po prostu dłuższą serię.

One Piece 180
Wreszcie wzięłam się za to po dłuższej przerwie i nie żałuję. Naprawdę świetnie się przy tym bawię, trafiłam na bardzo ciekawy łuk i myślę, że teraz już bez większych przerw do aktualnych odcinków dojadę (no dobrze może jedną sobie zrobię) Naprawdę uwielbiam Luffiego i resztę, poprawiają mi humor i bardzo wczuwam się w te ich teksty o przyjaźni i marzeniach. Co z tego, że to znane i schematyczne, w One Piece w ogóle mi to nie przeszkadza, a nawet cieszy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2009, 20:51   

Toradora! ep. 25, raw - bolą mnie zęby od tej słodyczy, ale jest to zdecydowanie najprzyjemniejszy rodzaj bólu zębów, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam. Przeurocze. Ach, szkoda, że to już się kończy, będę tęskniła za nimi wszystkimi.


Spoiler: pokaż / ukryj
Zdecydowanie najlepsza scena pocałunku, jaką w mojej karierze widziałam w anime. Chyba będzie to jeden z elementów, z którym zawsze już będę kojarzyła sobie Toradorę.


Poproszę więcej takich anime!

*Idzie sobie wzdychać rozmarzona*

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
KuniOl Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Bytom
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2009, 20:55   

No i właśnie pochłonąłem serie Higurashi no Naku Koro ni. Przyznam, że pierwsze odcinki bardziej mnie trzymały w napięciu niż te końcowe, być może dlatego, iż domyślałem się co się będzie dziać. Chwilowo potrzebuje odpoczynku od tych obrazów, które widziałem na ekranie i nie biorę się za kontynuacje bynajmniej przez jakiś czas. Aktualnie zaczynam Fate/Stay Night.

_________________
x: Bóg nas zbawi,
x: tak pisze w Biblii.
y: Windows się nie wiesza,
y: tak pisze na stronie Microsoftu...


http://www.anime-planet.com/images/users/signatures/KuniOl.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6065467
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-03-2009, 00:06   

Właśnie zakończyłem 2 ostatnie Michiko to Hatchin , nastawiłem się na świetne zakończenie i nie rozczarowałem się.
Spoiler: pokaż / ukryj
Mimo kompletnego zbrzydnięcia Hany zakończenie podoba mi się jak diabli. Michiko dobrowolnie odsiaduje resztę wyroku lub ucieka później to już obojętne. Ważny jest sam widok tego zakończenia. Z tym że od tej pory będą już 3 pokoleniową rodzinką. Ciekawi mnie tylko jaki charakter będzie mieć to dziecko (pomimo widocznych predyspozycji)


Oprócz tego zakończyłem oglądanie ranmy. Po raz kolejny z resztą. Dziwi mnie to że Nadoka występuje tylko w 3 odcinkach gdyby nakręcono ovke na podstawie rozdziału mangi o pojednaniu bardzo chętnie bym to zobaczył. Ciekawe o czym jest ten 30 minutowy ranma z zeszłego roku i kiedy wycieknie do internetu (i czy w ogóle to zrobi). W każdym razie kontynuuje w czerni i bieli ovki chyba sobie odpuszcze chyba że mi sie będą pokrywały z mangą :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2009, 17:19   

Koi Kaze... 8 odcinków i z każdym boję się coraz bardziej. Bohaterowie posiadający skomplikowane charaktery, wspaniała i dojrzała historia... gdzie? Ja bym raczej powiedział, że to chore, ale to może raczej przez to że podobnych akcji nie potrafię zaakceptować.

Wąchanie majtek swojej nastoletniej siostry?


Spoiler: pokaż / ukryj
Czy to dziwne, że przy masturbacji myślę o swojej siotrze?


Nie wiem czy dokończę, ale pewnie raczej tak bo nie mam w zwyczaju zaczętych serii porzucać.

No i grafika jest beznadziejna, zajmuje "zaszczytne" drugie miejsce w kategorii najbrzydszych, zaraz po Bokura Ga Ita. Z muzyką tez jest raczej kiepsko.

Po tym trudno powiedzieć za co się wezmę, chyba Fruits Basket bo na mojej liście już kisi się kawał czasu.

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 65 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group