FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
  Najgorsze M&A
Wersja do druku
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2006, 12:34   

bobon4 napisał/a:
mam pytanie co sądzicie o tytuach jak sonic x i król szamanów? dla mnie koszmar sonic x to był by dla mnie fajny pare lat temu, a król szamanów wygląda jak niedorobione naruto jak dla mnie to są do bani

król szamanów i sonic x to takie typowe komercyjne anime czyli da się wytrzymać ale nie wciąga. sonic x jest raczej gorszy bo król szamanów ma trochę lepszą fabułę
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bobon4 Płeć:Mężczyzna
bobon


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2006, 13:49   

No tak żeczywiście król szamanów ma lebszą fabułe, ale nie chce mi się wstawać z rańca żeby to obejżeć. a co do sonica to fakt bardzo komercyjne anime, najlepsza to była gierka sonic na konsolke, a i jeszcze mi się przypomniało jedno z najgorszych anime, jest to BD-man. Nierozumiem tych ludzi, nie mogli by puścić coś bardziej ambitnego.

_________________
www.bobon666.forumer.pl
www.forumjaponia.forumer.pl - forum o japoni itd. zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kharana(Jestem facetem)
Gość
PostWysłany: 29-03-2006, 14:44   

Jako fan Sonic'a powiem tylko tyle...Sonic X to dno.Twórcy tego "cuda" wyraźnie woleli skorzystać z popularności gier albo i nawet woleli zrobić zwykłą reklamę gier zamiast porządnego anime.

Shaman King?A co w fabule jest takiego ambitnego?Znowu wątek ratowania,znowu okarze się że główny bohater to ten wybrany,pojawi się gość o strasznie wielkim "pałerze" i na początku skopie Yoh tyłek by chwilę potem zostać pokonanym dzięki mocy "przyjaźni" i innego nierealnego shit'u.Fabuła wcale nie jest taka ambitna.
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2006, 14:50   

Przypominam tylko, że obie wymienione wyżej serie mają "target" w wieku około 10 lat... I są do tego dostosowane. Nie twierdzę, że są dobre, ale nie ma co jechać po nich za infantylność, czy brak głębi, nie rozważałabym ich też w kontekście "najgorszych".

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
bobon4 Płeć:Mężczyzna
bobon


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2006, 21:08   

Dla mnie te obydwie serie są kitem, jestem fanem sonic'a, mam jeszcze taką starą konsolke, zestaw gierek sonic'a, a nawet mam jeszcze taką oryginalną toreble na której widnieje sonic i ten rudy lis z napisem " sonic 2". Więc dla mnie robienie takiego szajsu jest obrazą dla mnie jako fana, jak i dla tej wyśmienitej gry na konsole. ( zrobie kiedyś zdjątko i wam pokaże hehehe) a co do szamana fakt jest przeznaczony dla takiej widowni max 10 może 12 lat.ale odziwo na różnych forach widuje takich fanów tego anime. Teraz na forum waneko trwają dyskuje i załatwianie licencji aby wydać to jako MANGA!!!

_________________
www.bobon666.forumer.pl
www.forumjaponia.forumer.pl - forum o japoni itd. zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2006, 18:53   

Moim zdaniem najgorszym tworem jaki miałem dane zobaczyć to Ninja Scroll (wersja serialowa - 13 koszmarnie beznadziejnych odcinków), nigdy tego nie dokończyłem, tą serią nalezy dokonywac wyroków śmierci, chociaż jest to napewno mniej humanitane niż krzesło elektryczne, gdy to zdobyłem miałem nadzieje że zobacze coś pokroju Filmu, czyli że będzie finezyjnie i bardzo krwawo. A tu od pierwszego odcinka same negatywne niepodzianki słabe projekty przeciwników są kiczowaci aż do bólu, animacja nie lepsza, zero przywiązania do bohaterów, brak fabuły, muzyka na poziomie "idź stąd".

Nie wiem ta seria w moim odczuci była tak słaba że szkoda o niej myślec i pisać - STRASZNIE NIE POLECAM, jeśli podobał ci się film nie psuj sobie dobrego wrażenia tym czymś

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2006, 19:34   

bobon4 napisał/a:
Teraz na forum waneko trwają dyskuje i załatwianie licencji aby wydać to jako MANGA!!!

Może to by nie było takie złe - nie byłoby tego koszmarnego dubbingu -_-. Skad oni biorą aktorów? Po dwóch czy trzech odcinkach wymiękłem...
Poza tym ostatnio jest straszna moda na to, żeby główny bohater miał podopiecznego (Shaman King, Digimon, Medabots itd.) albo ich stado (Pokemon :P). Czy naprawdę główny bohater nie umie już niczego zrobić sam nawet w takich seriach? O_o

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2006, 14:44   

Ragnarok_666 napisał/a:
Hellsing >> manga i anime (g odcinków ok 1 tom mangi)
te tytuły łączy
zbyt wysoka cena w stosunku do jakości, im więcej czytasz/oglądasz tym gorzej, inajgorsze cecha : kiedyś to mi się podobało i byłem gotów to zaczhwalać

Ci dam za Hella><!!!
A propo tematu
Najgorsze anime
Hanaukyo Maid (LA VERITE tez)-kaszana...
Tenjoh Tenge-skiepscili mange oj.._-_
Labirynth of flames-duuuzoo Pantyshotow(jak w Aice)
Ninja Scroll-blah
nu i pokiemony digimony i temu podobne
Z mang to chocby
Gundam-moze nie jeszcze az tak zle,ale...
Jest jeszcze sporo ,,DZIEL''ktorych nie cierpie ,ale mam slaba pamiec:>>
i to na tyle(na razie,;)

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kobra
Gość
PostWysłany: 16-04-2006, 20:23   

Sonic x to mój fan, I mysle ze nie ma sensu zmieniac nazwy a tak w nawiasieto najgorsze anime to król szamanów!!
POZDRO
Powrót do góry
Roth-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Maj 2006
Skąd: Jestem kaczuszką z krainy grzybków
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2006, 20:00   

Na pierwszym miejscu postawilabym LES BIJOUX (czy jak to tam sie pisze), ale przeciez to manhwa. Autor tego "dziela" powinien isc sie leczyc...

A co do najgorszych anime/mang (kolejnosc przypadkowa):

- Ikkitousen - Gdy patrze na te pomaranczowa jedrna skore bohaterki i jej obcisle gacie to mam odruchy wymiotne!!! Bielizna GACIE stanik! Majteczki!! BIUSTONOSZ!!! ABSOLUTNIE ZA DUZO TEGO!!!!! No i oczywiscie ten ambitny opening -_- Ta straszna muzyka do dzis mnie przesladuje!
- Disgaea - Powiem wprost SUCHAR. Badziew i tyle.
- Madlax - Nuuuuuuuuuuuuuuuuuudneeeeee T_T
- Mermaid Melody Pichi Pichi Pich - Glowna bohaterka ma OKROPNĄ seiyuu, ktorej nie jestem w stanie sluchac... Jej glos zupenie nie pasuje do tej dziewczynki. Tak samo jest z jej niebieskowlosa przyjaciolka... I nie mowie tu o piosenkach, bo wypadaja przyzwoicie na tle tego wszystkiego, ale ogolnie.

Wlasciwie oprocz wyzej wymienionych nie ma narazie dla mnie takich anime ktorych nienawidze... Jest moze i pare kiepskich jeszcze ktore znam, ale nie bede ich juz wymieniac ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roscoe Płeć:Mężczyzna
._.


Dołączył: 02 Maj 2006
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 10:57   

Ostatnie serie, które mnie kompletnie odrzuciły to Green Green i Soul Link. Green Green obejrzałem 3 odciniki i zwątpiłem. Soul Link...-werble- Wystarczył mi opening i 5 minut 1 odcinka żeby sobie darować :D Oby jak najmniej takich serii. Z kolei wymieniony wyżej Gundam mi się podoba, no zależy która seria, Wing jest słaba, ale Seed mnie wciągnęła:) Jeszcze Destiny muszę obejrzeć, ale nie mam czasu ._.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ganossa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2007, 10:55   

Bardzo zawiodłem się oglądając Gundress. Słyszałem że mecha i character design do tego anime tworzył Masamune Shirow ale animatorzy skopali całą jego pracę. Po pierwsze fabuła jest cienka jak barszcz. Idiotyzm fabularny i płytkie charaktery postaci odrzucają już po obejrzeniu kilku minut. Animacja jeszcze gorsza. Anime powstało w 1999r i mimo że jest to film pełnometrażowy to większość nawet OAVek z początku lat 90 bije go o głowę pod względem szczegółowości i ogólnie jakości animacji. Podsumowując jedno z najsłabszych anime jakie oglądałem i zdecydowanie najsłabsza pełnometrażówka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
adrian343 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2007, 14:42   

DNA*2 - na widok tego tytułu robie to samo co główny bohater na widok gołej laseczki
Dragon ball GT - blee
Suzuka - fujj
Ikkitousen - fujj fujj
Pokemony , bd-man , itp itd - najjjjjj fuujjjjjjj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2007, 12:56   

Jeśli chodzi o najgorsze anime, to typuje tylko te które widziałam w całości, tych które zniechęciły mnie po 2-3 odcinkach nawet nie biorę pod uwagę.

Saikano, kreska mi nie podpasowała, ale postanowiłam się nie zniechęcać i oglądałam dalej. To był błąd... Wyjątkowo nieudany wyciskacz łez, który wzbudził we mnie odwrotne uczucia niż powinien. Odcinki strasznie się dłużyły i tak naprawdę najlepiej mi się to oglądało, gdy historia skupiała się chwilowo na innych postaciach niż dwoje głównych bohaterów.

Gundam Wing, tak właściwie to ja nie rozumiem po co oni walczyli, to czym się kierowali było bezsensowne... Bohaterowie nijacy, brakowało im charakteru. Obejrzałam to dlatego, bo koleżanka mi poleciła, a potem jeszcze spotkałam się z pozytywnymi opiniami na niektórych forach, więc postanowiłam sama się przekonać jakie jest... i skończyło się na tym, że nie dojrzałam nic pozytywnego.

Tekken: The Motion Picture, wyjątkowo nieudany film, a końcówka jeszcze gorsza. Nie wiem po co się za to wzięłam skoro nawet gry dobrze nie znam, ale to najbardziej nieudana pełnometrażówka, ze wszystkich które oglądałam.


Mang nie czytałam zbyt dużo, ale Kamikaze Kaito Jeanne była najgorszą, która mi w ręce wpadła. Oprócz tego że kreska mi się nie podobała, to jeszcze ta historia... Nawet te parę tomów Brzoskwinki czytało mi się lepiej od tego.

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-05-2007, 13:46   

Hmmm...a to ma być najgorsze anime jakie sie ogladało z perspektywy tego, co się lubi, czy najgorsze anime, biorąc pod uwagę ogólniki, czyli, że anime jest ewidentnie złe, bez wzgledu na to, kto to ogląda?
Mi na przykład Saikano bardzo się podobało, ogladałam całość dwa razy, dłużyzn nie było, ale może dlatego, że ja statycznych elementów za dłużyzny nie uważam, predzej są dla mnie nimi sceny walk ^^'' (ogólnie, nie w tym anime).
Co do Gundam Winga - teraz widzę, że najwyższych lotów on nie jest, wręcz taki sobie, ale dla mnie jeszcze parę lat temu był całkiem znośnym anime...
Od siebie dodam takie najgorsze anime:
Ikkitousen - oglądalam to tylko dlatego, bo myslałam, że niebieskowłosy (chyba) mamisynek wreszcie coś zrobi (oczywiście rozczarowałam się), oraz dlatego, że akurat nic innego wtedy nie miałam. Takie bezpciowe, że nawet już dokładnie nie pamietam, ani jak sie skończyło, ani o co tak naprawdę tam chodziło...
Yamato Nadeshiko Shichi Henge - ...za dużo krwi, za dużo bezmyślnie używanych SD, brak jakiejś spójniejszej fabuły, robione na siłę, i dialogi i wydarzenia
Juusoukiku Dancouga Nova - następne anime o mechach, naciągane, plus próby bycia oryginalnym, co oczywiście nie wyszło. Ocena po jednym epizodzie. Reszty nie byłam w stanie ogladać...

Jak się tak zastanawiam to znajduje jeszcze wiele innych źle zrobionych, lub nie podobających mi się serii, ale poprzestanę na tych. Bo mogłabym nie skonczyć tej wyliczanki...

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group