FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
  Najgorsze M&A
Wersja do druku
Kazik-chan Płeć:Kobieta
Przyjaciel Muminków


Dołączyła: 31 Lip 2007
Skąd: Z Hokkaido
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 18:36   

Hmm... Mało tego będzie...

Anime:

-"Paradise Kiss": po przeczytaniu mangi spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Seryjnie. I te SD-ki... Kompletnie nie w stylu Ai Yazawy. Manga rządzi i już!
- "Tristia: Błękitna Wyspa": grom przenoszonym na anime mówimy NIE! >.< Doprawdy, kiepskie... Walki robotów nudne, fabuły praktycznie zero... Dałabym mojej siostrze 7-letniej na własność, gdyby nie ta ilość fanserwisu... ARGH!
- "Fullmetal Alchemist" (przypomniałam sobie ^^)... głównie dlatego, że zupełnie odbiega od pierwozroru, znaczy mangi. Kompletnie inna historia, dużo mniej humoru a naładowane wątkami dramatycznymi, w niektórych momentach naciągane... No i niech mi ktoś wyjaśni, dlaczego mój Dorochet ma zielone włosy? To nie w porządku!

Manga:

...Jakoś nic mi nie przychodzi do głowy. Chuuuu...

Wiecie, ja niezbyt zapamiętuje pozycje, które mi się nie podobały. Prędzej dzieła, które mnie zachwyciły, aaa co!

Polska wersja "Shaman Kinga" niezbyt mi się podobała - baaaardzo średni dubbing, spora cenzura, tłumaczenie takie se o. Dopiero, o radości, tak, ty od tej iskry bogów, mi ukazałaś japońską wersję z angielskimi napisami! O niebo lepsze. I śmieszniejsze :)

Jestem przeciwko robieniu anime na podstawie gier, i tak samo ma się w wypadku "Sonica". Nasz niebieski jeż powinien sobie ganiać po ekranach monitorów, nie w telewizji.

Oj, Roth-chan, "Disgea" nie była taka zła... Warto obejrzeć, żeby zobaczyć Erike i jej pingwiny, a także honorową śmierć byłego szefa demonów xD Ale jednak gra była lepsza. Dużo lepsza.

Pozdrowienia i niech kisiel homarowy będzie z Wami ^^
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-07-2007, 22:32   

Przez ostatnie kilka miesięcy myślałem, że Lime-iro Senkitan czyli patryiotyczne ecchi o wojnie.

A potem zgrzeszyłem i Bóg pokarał mnie Tokko. Historia Tokko jest prosta: grafikowi ktoś nakazał rysować maszkary, więc grafik narysował. Niestety pomylił się i część maszkar zamiast trafić na stosik "potwory" wyladowała na "bohaterowie". Animacje robił chyba animator przyjęć grupowych, a scenarzysta nie za bardzo wiedział, czy chce zrobić serie policyjną o rozczłonkowanych zwłokach, czy licealne ecchi.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Kogut Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2007, 14:28   

Nie lubie pokemonow.peace

_________________
hentai.xxx
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sayak Płeć:Mężczyzna
KKAT Leader


Dołączył: 01 Wrz 2006
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2007, 14:40   

hmmm Ciezka sprawa bo tak naprawde ciezko o złe anime...
ale pare sie znajdzie...

Origin - Ja rozumiem zrobic głupie anime ja rozumiem zrobic bardzo glupie anime dla dzieci ale na boga nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna zrobic cos tak głupiego...

Earth Girl Arjuna - Nie lubie tego anime poniewaz jest wyraznie szkodliwe pod wzgledem pogladów ekologiczno spolecznych kto widzial ten wie.

Amaenaide yo!- Rozumiem zrobic Hentaia nie jestem terz antyfanem Ecchi ale.... gdyby fanserwis ważył ta seria bylaby ciezsza od wszechświata.. no i ta przecudowna kreska.

Da Capo - Anime które kocham i jednoczesnie nienawidze konkretnie chodzi mi o pierwszy sezon i gwałtowny odruch usypiajacy jakiego doświadczylem.. brak akcji jak w polskim filmie.

Wszelkie odmiany pokemonów i karcianek... co głównie jest zasługa 4 kids i ich przepieknych "upgradów" tego typu serii.

_________________
Call Me Sayak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2449772
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-08-2007, 10:57   

Erycus napisał/a:
hmmm Ciezka sprawa bo tak naprawde ciezko o złe anime...


Tak średnio co drugi tytuł nadaje się tylko do utopienia w muszli klozetowej.

Sakura Taisen: Ecole d Paris: oj, otworzył się worek syfu. Właściwie, to jedynym, czego nie skopano w tej serii jest muzyka. Fabuła dzieje się poza czasem ekranowym. O postaciach nic nie wiemy. Grafika jest miła, do momentu, w którym zaczęto używać komputerów. Wówczas to pojawiają się animacje rodem ze stacji graficznych Silicon Graphice, szczytu marzeń grafików komputerowych 1995 roku. Żenada. Wzdragam się to w ogóle nazwać anime... To bardziej seria filmów do gry z Playstation.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
antico Płeć:Mężczyzna
Follower of Bushido


Dołączył: 17 Lip 2007
Skąd: Kyoto
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2007, 13:30   

Wolf's Rain - ostro zawiodłem się na tej serii, i nie wynika to wcale dlatego, że kończy się tak a nie inaczej, tylko sam przebieg akcji + rysy psychologiczne bohaterów, są nieco płaskie i jednowymiarowe, Kiba, który wiecznie nawija o raju, cwaniak Hige (jego najbardziej nielubiłem ze wszystkich wilków), Toboe o bliżej nieokreślonej płci, i zgrywający twardziela Tsume, nie będe tutaj wymieniał już postaci ludzkich i szlachty, ale one też zasługują na zapomnienie w odmętach anime

_________________
武士道と云ふは死ぬ事と見つけたり

葉隠聞書
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1881210
Pablock Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2007, 13:04   

Krotko i na temat - Neon Genesis Evangelion.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2007, 13:39   

Co do Evangeliona to mam mieszane uczucia...
Bo z jednej strony miał dobrą grafikę i muzykę, świetny mecha-design i parę ciekawych pomysłów (np idea, że można skonstruować mecha na podstawie kodu DNA)... A z drugiej strony pogłębiające się, zwłaszcza od połowy serii, poczucie braku sensu scenariusza. Tak, jakby autorom skończył się właśnie pomysł, ale, że mieli podpisany kontrakt na 26 odcinków, wpakowali dowolną rzecz, jaka im do głowy przyszła... >.>
Nie mówiąc już o tym, że w tej serii jedyne osoby, które wydawały się być w miarę zrównoważone psychicznie, to Keji (chłopak Misato) i kolega Toji'ego (ten maniak militariów).
W dodatku NGE zyskał sobie całe rzesze fanów, którzy każdego, kto powie na tę serię złe słowo, traktują jak idiotę... A sami nie potrafią powiedzieć co w niej takiego widzą >]

Reszta to tytuły chyba oczywiste, czyli Pokemon i Dragon Ball Z... :/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teknometalman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2007, 12:35   

Oban - Star Racers

Postacie mają twarze jak bohaterowie z gry Final Fantsy Tactics z 1997roku na PSX...
Lepszego argumentu chyba nie trzeba. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-11-2007, 20:11   

Ippatsu- w recenzji ostrzegali przed oglądaniem. Mój system obronny przed gniotem nie wytzymał kanonady głupoty. Jedno z gorszych dzieł anime jakie widziałem.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
rose333 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-11-2007, 21:39   

zdecydowanie:
-Naruto
-Rushuna
-Słodkie słodkie czary
-Pokemony
ogólnie wszystkie anime pozbawione sensu i przepełnione natrętnym fanserwisem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 10-11-2007, 14:05   

Mabucharo - mój wątły umysł nie wytrzymał takiej ilości głupoty, fanserwisu, absurdalnych sytuacji i braku konkretnej fabuły. Wymiękłam przy dziesiątym odc.
Pokemony, Naruto - nie cierpię tasiemców shonen z milionem zapychaczy i mało sensownych walk.
Air - przesłodzona bohaterka, wzniosłe cele, baśnie, zapętlenia czasu, a na końcu i tak nie wiadomo o co chodzi. Do przemyśleń też mnie nie skłoniło. Wszystko skończyło się u mnie irytacją i złym nastrojem.
D.N.Angel - nie ma jak oryginalność...
Kamikaze kaitou janne - patrz wyżej... kiedy ktoś w końcu zrobi dobre magical girs, bez cukru/ecchi/fanserwisu?

To tyle, (przynajmniej tyle pamiętam), wniosek - fanserwis moim wrogiem!

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-11-2007, 14:13   

Cytat:
kiedy ktoś w końcu zrobi dobre magical girs, bez cukru/ecchi/fanserwisu?


... To jeszcze będzie magical girls?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-11-2007, 14:44   

Lena100 napisał/a:
bez cukru/ecchi/fanserwisu?

Akurat w KKJ jest tego co kot napłakał...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2007, 14:59   

Cytat:
kiedy ktoś w końcu zrobi dobre magical girs, bez cukru/ecchi/fanserwisu?

Wbrew pozorom powstało kilka takich produkcji. Oczywiście, powstaje pytanie, "na ile to jeszcze jest magical girls", jednak w moim przekonaniu nie ma to aż takiego znaczenia - ostatecznie chodzi o to, aby obejrzeć coś interesującego, a nie na upartego szufladkować anime.

Polecić tu mogę Shamanic Princess - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/441/rec/435 - krótka (sześć odcinków) seria, podchodząca to tematu "magical girls" w dosyć oryginalny sposób. Niby mamy wszystkie klasyczne elementy - magiczne zwierzątko głównej bohaterki, ponurego bishonena będącego przedmiotem konfliktu bohaterek, wszystko to jednak z "drugim dnem", którego odkrycie jest nieźle pokazane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group