FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
  Czy jest coś czego nie lubicie w Slayers??
Wersja do druku
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2003, 13:41   

Wiem. Zauwaz, ze tylko Amelia patrzy na ta osobe gdy inni sa zajeci rozmowa(czy czyms innym. Juz nie pamietam dobrze). Cholera wie, moze Naga zmienila kolor wlosow od OAVek i kinowek. Wszak od odcinkow specjalnych a serialu dzieli kilka lat(slayerowskich oczywiscie). Moim zdaniem to jest Naga

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2003, 17:22   

A może jakaś jej fanka? Zazdrośnica, naśladowca?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Mazoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Lut 2003
Skąd: znienacka ;)
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2003, 18:47   

Judash napisał/a:
Wszak od odcinkow specjalnych a serialu dzieli kilka lat(slayerowskich oczywiscie).


Chyba chciałeś powiedzieć kilka miesięcy? Jeśli dobrze pamiętam, to Lina Inverse Rożowa, Pogromczyni Bandytów (i Naturalny Wróg Wszystkiego Co Żyje... :wink: ) uciekła z domu (Zephielia, czy jak to tam się pisze ^^") w wieku lat 14. Natomiast Gourryego spotyka, jak ma 15 lat i jest to początek serii TV. Więc na OAV'ki ma około 1 roku :wink:

A co do owej tajemniczej postaci to mogła to być rzeczywiście Naga, choć nie jest to pewne... Prawdopodobnie jest to po prostu żarcik rysowników, żeby miliony ludzi na całym świecie mogły się zastanawiać, czy była to Naga, czy nie :)

_________________
You should never challenge mazoku for battle. There's nothing more reckless than trying to beat one ^-^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5003069
Boski Miszcz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lut 2003
Skąd: Tam, gdzie Mazoku mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2003, 18:51   

Pudło. Lina jest zakonserwowana w ciele piętnastolatki, nigdzie nie jest powiedziane (no chyba że przez nią samą) , że ma piętnaście lat, chociaż mogę sie mylić :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 06-03-2003, 19:04   

"Thank you, little girl." Gourry said, patting my head as if he patted a little chile on the head.
--- No way! He did it again!
"Don't treat me as a little girl!" I said, but actually, I didn't get angry so much. Perhaps, I was used to his way.
"Oh, you mean that you aren't a little girl. Tell me your age."
"Twenty-five."
"!!!" Gourry was stiffened.
"-- Just kidding. Anyway, I am now fifteen years old. It's true."
"... Oh, you surprized me... Yes... I supposed so... I supposed ... Now you are only fifteen. You ARE a little girl."
"I am ALREADY fifteen! I don't mean that I am an adult, ... but, I'm not a little girl."
(from the first book "Slayers!")

(Lina and Gourry went to Sairaag where they met with Zelgadiss and Sylpheel.)
"Master Rezo said that this sorceress seemed to be very young, but actually, she was nearly ninety years old... Is it true?" Sylpheel asked.
"No way! I am sixteen years old! Sixteen!"
"Hey? You told me that you were fifteen, right?" Gourry asked.
"My birthday has passed! I'm growing up as you are!"
(from the third book, "Monster of Sairaag")

"Hey, Lina?" Gourry said, patting on my shoulder. "What's wrong? Why did you suddenly...?"
"I saw her; the person whom I know," I said.
"Hmm... You told me the same story a while ago, I guess," Gourry said unsurely.
"Yes, we did definitely," I said easily.
"Well, then, the porson -- your acquaintance may be near. I'll search her, too. Tell me her looks."
"She is a very beautiful girl of seventeen or eighteen-year old. She is a little small and has chuestnut-brown long hair. She wears a black bandana on her forehead, and puts on a pair of shoulder protectors. She dresses like a sorceress and wears a cloak," I explained.
"Then, she is similar to you, right? However, 'a very beautiful girl' and 'a little small' don't hold true of you."
"No, you are wrong," I said, kicking Gourry.
"She isn't similar to me. She exactly looks same to me."
(from the fifteenth book, "The Demon Slayers")
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-03-2003, 19:14   

Cytat:
"-- Just kidding. Anyway, I am now fifteen years old. It's true."

Cytat:
No way! I am sixteen years old! Sixteen!"
"Hey? You told me that you were fifteen, right?" Gourry asked.

to jest możliwe ze miała urodzinki<szkoda ze ich nie obchodziła>
ale texst nuber trzy musi być gdzies w okolichach NEXT a albo TRY gdyż jeśli mowa o siedemnasto-osiemnasto to ten okres przypada na ten przełom<stosujanc ze kazda seria to jest next rok :wink:
Cytat:

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2003, 20:59   

W animce też było wspomnane, wtedy, gdy Lina brała fałszywy ślub. Poewiedziała coś w stylu: "Ślub? Ale ja mam dopiero 15 lat!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2003, 22:07   

Wszystko sie zgadza...Demon Slayers to jak narazie ostatnio tom powiesci (i byc moze bedzie juz ostatni) i akcja jest juz niedlugo Nexcie (swoja droga to ten tom jest NAPRAWDE ciekawy...kolejna czesc Shabbiego i to w osobie najmniej o to podejrzanej...). A nie liczy sie ze kazda seria to rok...wiadomo ze od pierwszej do nexta uplynal W PRZYBLIZENIU rok...pewnie niecaly, natomiast od Nexta do Try juz z pewnoscia duzo mniej niz rok.

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2003, 22:21   

"Demon Slayers to jak narazie ostatnio tom powiesci (i byc moze bedzie juz ostatni) i akcja jest juz niedlugo Nexcie (swoja droga to ten tom jest NAPRAWDE ciekawy...kolejna czesc Shabbiego i to w osobie najmniej o to podejrzanej...)." --> Tylko skad mozna sciagnac ta powiesc? Zostaly one wogole przetlumaczone procz tych na Slayers Universe?

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2003, 22:25   

Ojoj...juz chyba dawalem do zrozumienia ze ja nie mam powiesci u siebie ^^". To ze jest ciekawy oceniam po zetkniciu sie z niewielkim jego fragmentem a takrze zapoznanie sie pobierznie z trescia...i nie slyszalem nic jak narazie o tlumaczeniu innych tomow jak The Slayers (Slayers Universe) i pewnych krociotkich spinoffow...

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gargoyle

Dołączył: 24 Sty 2003
Skąd: z Iraku
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2003, 10:35   

[Naga w TV]

To jest raczej ktoras z jej klonow lub "shadow" (odbicie lustrzane), ktora chcialo sie bardziej wyindualizowac sposrod innych :) Jak widac w Slayers Premium, Naga wlasciwie sie nie zmienila ;) No, chyba, zeby istnienia SP nie brac pod uwage (generalnie moze nawet ignoruje ten niby-film).

_________________
I no breasts ~ Maria Kawamura in response to cosplaying as Naga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer ICQ
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2003, 18:01   

final-kun --> Szkoda :( Przeczytalbym sobie pozostale rozdzialy a tak musze obejsc sie smakiem. Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale na slayers universe nie dziala drugi tomik: "The Sorcerer of Atlas" :|

Gargoyle --> Z tego co mi wiadomo SP dzieje sie po Slayers TV. Nie jestem tego dokladnie pewien, bo nie ogladalem filmu

Mazoku --> No nie powiedzialbym^^. Przeczytaj to:
"She started her journey wearing mother's keepsake. So nobody of her family knows that Gracia is wearing that awful costume. Naga met with Lina Inverse when she was about 19 and Lina was 13 years old then. Before Lina met with Gourry, Naga left her.."

Roznica od OAVek do serialu - 2 lata. A wiec zostaje przy swoim zdaniu :D

A co do zdania na temat to Nagi w pelni sie z toba zgadzam. Sam kiedys rozpatrywalem to, czy przypadkiem rzeczywiscie nie jest to swoisty zarcik rysownikow. Wiecie, Lina zawsze ma hopla na punkcie swojej osoby i jej niezadowalajacego wzrostu i wymiarow. Moze rysownicy chcieli zrobic zart z samej Liny pokazujac ja ubrana jak Naga i z powiekszonym biustem^^' .

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2003, 23:04   

Raczej watpliwe ^^" to byl by BARDZO kiepski zart :). Ja bym przyjmowal ze to naprawde Naga...a te wlosy - byc moze zwykly blad animatorow ktory trzeba wybaczyc :P

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gola_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2003
Skąd: Earth > Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2003, 14:09   

Tak i to bardzo!

Nie puścili (tylko raz :? ) interka do Slayers Next!

To jedyny powód (reszty ni wymieniam bo tyko bym się czepiał :) ) dla którego czuję mały niesmak co do Slayersów w polsce, bo ogólnie są
THE BEST! :!:

_________________
milosc... tak a zalamanie jescze gorsze... juz 2 razy w ciagu roku... ale sie nie poddam i dalej przez zycie bede parl do przodu...

Zapraszam na: www.fantasy-center.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4917516
Boski Miszcz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lut 2003
Skąd: Tam, gdzie Mazoku mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2003, 20:23   

Ja tam nie będę wymieniał powodów dla których czuję niesmak dla Slayersów w Polsce. Samobójstwo.
A co do tego żartu ( w "get a reason"), jeżeli chodzi o "wielką Linę" że tak się wyrażę, myślę że (teraz kilku fanów już na mnie pluje :wink: ), że to (znowu? jestem tendencyjny :D ) Luna. Stąd paniczny strach Liny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group