FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2008, 11:24   

Tiaaaaaa, witaj kolejny roku fizyki technicznej... Cóż, przynajmniej nie umrę z nudów w domu, a przy odrobinie szczęścia na zajęciach też nie.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-09-2008, 19:32   

Oparzyłam się gorącym tłuszczem, kciuk mi odpadnie :/

AŁ.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2008, 21:48   

Bo jak prosty, poczciwy student chce się zapisach na w-f, to jest oczywiście jest serwer przeciążony... i pewnie braknie miejsc na to, na co chcę się zapisać...:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-09-2008, 23:00   

Dobra muszę to z siebie wyrzucić, bo cały dzień mnie to męczy. Spóźniłam się na matmę, bo stwierdziłam, że pojadę późniejszym autobusem. W efekcie o 8 30 byłam na lekcji. Wchodzę cisza, babka minę ma nie bardzo i mnie bierze do odpowiedzi. Dała mi przykłady z pracy domowej. 1 poszedł gładko pamiętałam to dobrze, bo potem jeszcze do niego wracałam. Zrobiłam ładnie. Potem dała mi drugi co mnie zdziwiło, ale trudno myślę sobie. Dała mi przykład, który zaczełam robić, ale kapnełam się, że pominełam wzór skróconego mnożenia. Babka mnie potem zamieszała i ledwo co dokończyłam przykład. Jak dała mi 3 to znowu nie rozpoznałam wzoru, choć coś mi tam migało, ale taka byłam zdenerwowana, że nie myślałam za jasno. No i wlepiła mi dwa. Ale nie to mnie wkurza. Wkurza mnie to, że ja zrobiłabym te przykłady, gdyby nie jej uwagi. Wkurza mnie to, że miała paskudny ranek i najpierw wyżyła się na klasie, a potem na mnie. Racja spóźniłam się, ale ona nigdy o to nie dba, nie bierze do odpowiedzi i stresuje uczniów. Czemu jako że miała zły dzień musiała się wyżyć na mnie? Strasznie to irytujące.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2008, 23:57   

Bo jakaś .....*&%@$*.....bardzo niemądra osoba/by zniszczyła nowo postawioną wiatę mojego przystanku. Po co? Wie tylko ta wyżej wspomniana osoba. A chyba nie muszę mówić, że jesień idzie? Zimno się zrobi, a mi będzie padało na łepek i wiało po nerkach.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-09-2008, 09:54   

Bo mój brat to skończony debil. Już raz się sparzył na swojej głupocie, ale było mu widać mało i znowu się zaczyna. Starszy jest ode mnie, ale poziom odpowiedzialności ma chyba poniżej zera. Niby nie powinnam się troszczyć, jego sprawa nie moja, ale i tak się o to wkurzam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 30-09-2008, 17:36   

Opuściłam już drugą klasówkę i znowu będzie, że się wykręcam, czy coś.

Kręci mi się w głowie, jakbym miała tam karuzelę, a nie mózg. Przez jeden głupi czynnik, który był po prostu niedopatrzeniem. No i trochę dodatków, jak nieustający stres.

Najgorsze jest to, że w takim stanie nie da się absolutnie nic zrobić, poza czytaniem, a i to szybko męczy. A ja mam mnóstwo rzeczy do zrobienia, w tym od cholery "na wczoraj". Marudzić mi się chce. Właściwie chciałabym się zakopać w ogródku, ale ogródka już nie ma!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-09-2008, 18:05   

Wrrrr. Trzy razy próbowałam dzisiaj odebrać legitymację. TRZY!
Podejście pierwsze: byłam w połowie kolejki, kiedy Miły Pan Z Legitkami (TM) powiedział "resztę wydam za godzinę".
Podejście drugie: pan przyszedł za późno, byłam już na zajęciach
Podejście trzecie: dziekanat czynny do 14.

Wniosek: jutro mój bilet będzie nielegalny ==

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2008, 20:22   

Bo październik już praktycznie jest, a obsady na tenże październik nie ma. Wszyscy kochamy stronę internetową Romy i jej częste aktualizacje. Ja chcę się już w końcu dowiedzieć, czy mam się na tę sobotę cieszyć czy zacząć usilnie próbować opchnąć komuś bilet, no!

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2008, 20:49   

Doreen napisał/a:
Bo październik już praktycznie jest, a obsady na tenże październik nie ma

U mnie to samo. Nie ma ciągle ani planu zajęć na najbliższy zjazd dla zaocznych, ani rozkładu zjazdów na ten rok i nie wiem, czy mam ten tydzień jeszcze wolny, czy muszę już w ten weekend jechać...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2008, 23:48   

Bo jest wieczór (no dobra, prawie północ...), i jak zwykle o tej porze mój duszący, łaskoczący kaszel daje o sobie znać. I znów połowa nocy nieprzespana. A syropek brałam i nie pomaga.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-10-2008, 00:11   

Ja wiem, że ludzie lubią dzielić się z innymi swoim nieszczęściem. Ja rozumiem, że czasami mają ochotę o pewnych sprawach porozmawiać albo wylać swoje żale (chociażby w tym temacie), ale bez przesady! Czy ja naprawdę muszę od całkiem obcych osób wysłuchiwać dlaczego, jak i w jakich okolicznościach im kotek zdechł?! Nie można już spokojnie ze zwierzęciem pojechać do weterynarza, żeby ludzie z uśmiechem na ustach nie zagadywali, pytając, co tam wiozę i następnie nie zaczęli wspominać, jak to im zwierzątko zdechło? Ja rozumiem raz natrafić, trudno, przeżyję, ale na litość boską! Nie dość, że u weterynarza w poczekalni, to jeszcze na przystanku, a już szczytem wszystkiego były dwie babcie w autobusie jedna za drugą… Dlaczego ludzie tak lubią zagadywać nieznane sobie osoby i opowiadać im takie straszne historie? Znajdują w tym jakąś sadystyczną przyjemność?

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-10-2008, 06:57   

Internet działa coraz gorzej i gorzej, jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas zdechnie zupełnie==.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-10-2008, 08:39   

*prychkaszl*
W mordę... Szanse na bycie w weekend zdychającym gonikiem wzrosły w ciągu nocy co najmniej dwukrotnie @____@

Edit: właśnie do mnie dotarło... w niedzielę - umieramy na zaporowej dawce prochów przeciwbólowych, w poniedziałek - atakuje mnie gorący smalec z patelni (swoją drogą ładny bąbel sie zrobił =='), wtorek - boli gardło, środa - plus przytkany nos i wyraźny stan podgorączkowy... Módlmy się, żeby przygody tego tygodnia na tym sie skończyły.
*pełz do apteki*

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2008, 11:21   

GoNik napisał/a:
w poniedziałek - atakuje mnie gorący smalec z patelni

Oszukać przeznaczenie. >D

Portal Allianz jest do lufcika - wczoraj z niejasnych przyczyn zablokowało mi konto i jak na razie nie mogę sobie wydrukowac polisy. Wniosek: póki co jestem bez samochodu (na szczęście nie jest mi teraz szczególnie potrzebny). Po zajęciach trzeba dzwonić na infolinię i odkręcać sytuację...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group