FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-10-2008, 14:15   

Bo zapowiada się pracowity październik. Narobiłem sobie zobowiązań, to trzeba sprostać... Żebym chociaż wiedział, po czorta się tak zamęczam, byłoby mi lżej.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2008, 11:58   

Bo kretyni z elektrowni się zabawiają wyłączając prąd na ułamek sekundy co pięć minut, nie pozwalając przeprowadzić skanowania dysków avastem do końca >.<

Bo skanowanie avastem wprawdzie nie wykazało obecności zarażonych plików, ale...
Wyskoczyła długaśna lista pt. "Nie można przeskanować - archiwum chronione hasłem". Na liście znajdują się: mp3 ojca i mój folder z instalkami. Rzecz w tym, że w "instalkach" są tylko dwa pliki *.exe, a avast wykrył tam dziesiątki plików bliżej nieokreślonych formatów.
A usuwać się boje, bo nie wiem, czy to nie są jakieś ważne elementy systemu, bez których Windows zacząłby się sypać...

Do tego znalazł archiwum, które swego czasu ściągnąłem i usunąłem po przerwaniu ściągania, jak się zorientowałem, że duże bydlę. I nie dość, że znalazł w katalogu, do którego nie mam dostępu ani w trybie graficznym, ani w konsoli DOS, to jeszcze "nie można usunąć - bomba dekompresyjna"...
A katalogu z instalkami nie mogę usunąć, bo "inni użytkownicy lub inne programy korzystają z tych plików" - nawet, gdy zalogowany jestem sam jeden, a wszystkie programy są wyłączone (a przynajmniej te, które mogę wyłączyć).

Jak ja kocham Windows...


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 02-10-2008, 16:25, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JahJah Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2008, 14:17   

bo mam wrażenie ze jestem jedynym studentem filozofii który zapisał się na nie z przekonania, a nie dlatego ze gdzie indziej nie miał pójść..



p.s. Terapia grupowa ? hmm faktycznie trochę pomaga :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-10-2008, 17:39   

No i się zaczęło. Po jednym dniu mam już dość.

Humoru nie poprawiło mi nawet to, że w końcu dostałam w swoje łapki ósmy tomik "Yami no Matsuei". Czułam się, jakbym czytała jakiś tentacle hentai, czyli coś, czego w życiu nie miałam choćby najmniejszej ochoty przeczytać. Jakby tego było mało, Muraki zginął. Prawie.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2008, 19:21   

Wkurzony mocno na PKS. Kupiłem miesięczny do Konina. Ale mogę tylko jeździć autobusami konińskimi, natomiast nie mogę tymi z Gniezna, które mają naprawdę fajne połączenia. WRRRRR.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 02-10-2008, 21:46   

Bo Kocik ma coś z ogonem - nie podnosi go do góry i boli go, gdy o coś zahaczy. Za to lepiej niż zwykle mu wychodzi sępienie jedzenia, bo wszystkim jest go szkoda.
Ale i tak... Bidny Kocik.

Bo ktoś rzucił taką uwagę na mój temat, że od razu miałam ochotę uciec dokądś. Nie, nie za daleko. Może na sąsiednią planetę.

Bo wahnięcia nastrojów i bóle z przyczyn naturalnych. Wakacje się skończyły.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 04-10-2008, 17:38   

Bo czasem pojmuję aluzje.
Bo moja samoocena poleciała na łeb na szyję i nie mam głowy do niczego. Bo znowu chce mi się płakać.
Bo nie powinnam oczekiwać czegokolwiek, ale jednak... Raz mi gorąco, raz zimno. I przykro jak nie wiem.
Bo tchórz ze mnie i nie umiem mówić.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2008, 18:55   

Bo nie wierzyłem gdy mi opowiadano, ze jest wielki przeskok między gimnazjum a liceum.
Bo moje wygórowane ambicje cierpią, gdy patrzą na oceny.
Bo czuję się samotny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-10-2008, 09:37   

Bo wczoraj wieczorem prąd szlag trafił >_<'

Dodatkowo współlokatorka chce się zamienić na pokoje. Naprawdę bardzo ją lubię, znam ją od 5 lat, razem mieszkamy od 1,5 roku. Przykro mi, że może się obrazić, ale ja mojego pokoju nie oddam. Ma szafę z wieszakami, więcej półek zdolnych pomieścić mój bałagan, a jak złapię emoangsta, to mogę siąść na łóżku w kąciku pod ścianą i z korytarza przez szybę w drzwiach mnie nie widać.
Zastanawiam się, czy będzie na tyle zdeterminowana i nieuczciwa, żeby dzisiaj podczas mojej nieobecności jednak postawić na swoim i poprzenosić moje rzeczy...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-10-2008, 10:48   

Bo wczoraj od mniej więcej 19 internet u mnie szlag trafił, w momencie nieodpowiednim. BARDZO nieodpowiednim, mam ochotę mordować.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-10-2008, 15:30   

Byłem na tych przykutych do psich bud celebrytach. Jak zwykle przy takich okazjach złapałem doła. Ech, biedny jest ten kraj, ten świat, wszystko idzie ku gorszemu i w Bogu tylko nadzieja, że w końcu dojdzie.

A przepraszam, nie w Bogu, a przynajmniej nie jego ziemskich funkcjonariuszach. Wychodząc z domu nadziałem się na msze odprawianą w kościele. Tematem dnia był konserwator zabytków, który kolejnemu duchownemu nie pozwala rozwalić czegoś starego w drobny mak.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-10-2008, 18:37   

Bo kobieta w biurze ogłoszeń samowolnie zmieniła treść mojego ogłoszenia tylko po to, żeby dostawić 0- przed numerem telefonu komórkowego. W efekcie zamiast na czele stawki, wylądowało na szarym końcu. Czyżby mieli jakieś lobby tepsy i wkurzania klientów? I jak tu reklamować, skoro mam tylko potwierdzenie uiszczenia opłaty?

Bo dawanie korepetycji przedstawicielom zepsutej burżuazji niby daje lepsze dochody, ale w tym wypadku chłopak mnie wkurza. Broni się przed wiedzą, książek nie nosi, notatki ma szczątkowe i pod byle pretekstem odwołuje zajęcia.

Bo gdzieś mi wcięło dowód osobisty, a akurat mi się przydałby do załatwienia paru spraw. Mam nadzieję, że się znajdzie, bo myśl o jeżdżeniu do mojej gminy, żeby nowy wyrobić przyprawia mnie o mdłości.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JahJah Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2008, 14:20   

bo siedzę na uczelni przed komputerem i nie mam co ze sobą zrobić przez to 4h okienko....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-10-2008, 12:26   

Nienawidzę środy. Z bardzo prozaicznego powodu. Jeden. Jedyny. Kretyński. Angielski. Na. 15!

Jest 12.30, a ja siedzę w piżamie i owszem, nie żebym się obijała specjalnie, ale siedzę w piżamie i nie mam ochoty się przebierać.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2008, 12:38   

Ja notamiast przy zawalonych poniedziałku i piątku mam we wtorek cały jeden wykład na południe, a dzisiaj dwa od południa do czwartej, przy czym ten pierwszy dzisiaj odpadł. Pozostałe to przedmiot, na którym jest sprawdzana lista i być trzeba. Grrrrr... Na szczęście kryształy to całkiem sympatyczne stworzenia, więc przedmiot nie jest zły.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group