FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-09-2009, 22:00   

Bo samotne spacery w deszczu to średnio dobry pomysł.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-09-2009, 10:31   

Lubię deszczyk, trochę zimna i w ogóle. Tylko dlaczego akurat w taki dzień muszę iść do pracy... NIE CHCE MI SIĘ ;__________;

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2009, 16:22   

Bo jestem debil, debil, debil. Przez moją głupotę i ciapowatość nie pojechałam na korki z historii i musiałam je przełożyć na jutro rano. Teraz strasznie mi głupio i jestem na siebie zła. Na dodatek, jak biegłam na autobus, wywaliłam się i pobrudziłam czyste spodnie. Wrr.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 06-09-2009, 09:32   

Bo wesele kuzynki... a teraz do Zupy...
Edit: Osz to jest Zupa! No to chyba wiecie co chcę napisać. Na pysk padam a spać mi się nie chce...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Frou-Frou Płeć:Kobieta
Herbatomaniaczka


Dołączyła: 26 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2009, 12:36   

Bo bracia czasami są naprawdę nieznośni. Zwłaszcza rozpieszczeni, ot co.

_________________
And in the sea there is a fish,
A fish that has a secret wish,
A wish to be a big cactus
With a pink flower on it.
Tiruriru ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3033429
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2009, 23:33   

Bo anime już praktycznie nie oglądam, może poza drugą serią Spice and Wolf. Już od kilku tygodni nie mogę znaleść nic interesującego, żadnego powiewu świeżości czy naprawdę ciekawej fabuły :(. Została sama sztampa, schemat i nuda w bylejakiej oprawie.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-09-2009, 07:21   

Bo obudziłam się po 4. Po niecałych 2 godzinach kręcenia się na łóżku udało mi się zasnąć, ale była to oczywiście mniej więcej ta pora, o której muszę wstawać. Gdy w końcu senna dowlokłam się do kuchni, żeby zrobić sobie kanapki, po otwarciu lodówki ze zdziwieniem spostrzegłam, że nie ma żółtego sera. Wczoraj wieczorem było całe nierozpoczęte opakowanie. No znikło. Świetnie, a w lodówce poza tym nic interesującego, jakieś resztki serków, a na szynkę nie miałam ochoty.

A poza tym z miłą chęcią wymienię rodziców na nowych. Szczególnie jednego z nich.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-09-2009, 10:34   

Bo siedzę na durnym Internet Eksplorerze. Bo wysłałem 2 długie posty prawie na raz. Bo IE to nie Firefoks, nie ma jego udogodnień, ochrony przed antybotem (ani nawet korekty tekstu).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2009, 16:33   

Bo żeby dojechać na seminarium z historii, na zerówkę, musiałam wstać o 5.30, i teraz czuję się totalnie wypompowana. Kocham moją szkołę.

Bo Wesele, które muszę na jutro przeczytać, czyli o drzemce mogę sobie pomarzyć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-09-2009, 15:28   

Bo mj cudowny, szybki i tani internet ma jedną wadę - dostawców idiotów. Efekt? Komuś się chyba nudziło i znalazł gdzieś tam informację o tym, że osoba zakładająca u nich konto postanowiła je usunąć. Pod koniec lipca. Więc należałoby może w końcu wyłączyć ten net - padł wieczorem 6 września. Niezłe opóźnienie.

Najzabawniejszy jest fakt, że ta wzmianka o usunięciu konta to pozostałość po przeprowadzce i *zmianie* adresu i planu subskrypcji. Oczywiście to, że opłata za wrzesień została uiszczona JEST u nich w papierach i zostało podwójnie sprawdzone. Jakim trzeba być kretynem, żeby tak prostą sprawę zagmatwać? Najlepsze jest to, że pan który internet u nas zakładał pojawi się dopiero w przyszły poniedziałek - będę go kastrował tępą łyżeczką żeby do nich zadzwonił i wyjaśnił sprawę *wcześniej* ale nawet jeżeli zrobi to za minutę to internet wróci dopiero za 3 do 5 dni... Więc optymistycznie wracam na dobre tak gdzieś w poniedziałek, realistycznie pod koniec przyszłego tygodnia, a pesymistycznie to wolę nawet nie myśleć. Po prostu pięknie. Oczywiście piszę z darmowego wifi z kawiarni i coś mi się widzi, że przez następne parę dni trochę czasu tu spędzę :/

No, tak więc jeżeli kogoś zdziwiło to, że mnie nagle nie ma to oto wyjaśnienie. Sprawę ratuje nieco fakt, że poza internetem nadal cała reszta pasuje do "Życia", ale i tak jestem mocno wkurzony całą sytuacją, a uzależnienie od internetu i fakt, że innego kontaktu z jenotami poza zjazdami w zasadzie nie ma skutecznie umieszcza sytuację ogólną z następnych kilku dni właśnie w tym temacie.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2009, 16:52   

Bo czuję się niedoceniona, bu. Ale ja im jeszcze pokażę :>

Poza tym drugi dzień z rzędu jestem nieprzytomna z niewyspania (kaaawyy). Gópia szkoła.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-09-2009, 20:42   

Bo jutro idę do lekarza aby przebadał moją nogę. Ale nie to jest najgorsze, chodzi o fakt, że moja szanowna rodzicielka zdecydowała się pójść do przychodni dopiero po dniu w którym do szkoły poszedłem na prochach przeciwbólowych (czyt. dziś, dodam że ból zaczął się jeszcze przed wakacjami).

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-09-2009, 23:33   

Bo zburzyli budki koło biura. I gdzie ja teraz kupię takie pyszne, świeże i ciepłe pączki ? Buu

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 10-09-2009, 07:57   

Bo net wczoraj nie chodził.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 10-09-2009, 10:02   

Samochód już nigdzie nie pojedzie. Szkoda, dobre autko było. Głowa mnie boli jak jasny pierun, chociaż nic dziwnego, wyrżnęłam w dach całym ciężarem.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 84 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group