FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-09-2009, 11:22   

Bo raczej straciłem 19$ i sporo nerwów, z powodu zbyt dużego hype'u na te klucze wspominane w ciekawostkach. Kiedy odpiszą na maila wszystko się okaże, ale chyba koniec promocji. Nie jest to jakaś kosmiczna kwota, ale tak się nastawiłem na tą windę, że jestem teraz potwornie zirytowany... A na naszej uczelni MSDN mają tylko wydziały matematyki i informatyki, phi (żadne inne m$ programy również mojego wydziału nie dotyczą).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-09-2009, 12:14   

O matko.. Irian, ale robili Ci na wszelki wypadek wszystkie badania? X_x

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-09-2009, 12:16   

Bo tłumaczenie na polski angielskiego tekstu technicznego, który najpierw został jeszcze przetłumaczony na ten nieszczęsny angielski z jeszcze bardziej nieszczęsnego francuskiego, to w tym przypadku dzika mordęga. Ale przynajmniej tłumaczenie i domyślanie się, o co chodzi, oraz sprawdzanie zajmie parę dni (a co się będę spieszyć...) i nie będę musiała się nudzić albo udawać, że coś robię.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-09-2009, 12:18   

Irian, to samo pytanie, lekarz cię porządnie zbadał, mam nadzieję... I bogowie, dobrze że tak to się skończyło.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Krwawisz Płeć:Mężczyzna
Blood & Belief...


Dołączył: 17 Sie 2008
Skąd: Beijing
Status: offline
PostWysłany: 10-09-2009, 13:10   

Easnadh napisał/a:
Bo tłumaczenie na polski angielskiego tekstu technicznego, który najpierw został jeszcze przetłumaczony na ten nieszczęsny angielski z jeszcze bardziej nieszczęsnego francuskiego, to w tym przypadku dzika mordęga. Ale przynajmniej tłumaczenie i domyślanie się, o co chodzi, oraz sprawdzanie zajmie parę dni (a co się będę spieszyć...) i nie będę musiała się nudzić albo udawać, że coś robię.


Ciesz się, że nie musisz tłumaczyć na polski chińskiego tekstu technicznego, który to przetłumaczony został z mongolskiego i traktuje o produkcji siodeł do WKKW. Walcze już tydzien, a końca nie widać.

_________________
Our fortress is burning
Charred birds escape from the ruins and return as cascading blood
Dying bloodbirds pooling, feeding the flood
The god of man is a failure
And all of our shadows are ashes against the grain
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 10-09-2009, 13:39   

Karetka przyjechała, obmacali mnie z każdej strony i powiedzieli, że wyglądam OK... Idę dzisiaj do lekarza tak czy siak, głowa mnie boli i mam trochę sztywny kark, pewnie tylko stłuczenie, ale poproszę o prześwietlenie kręgosłupa na wszelki wypadek.

Dobrze, że się tak skończyło, bo jak już wypełzłam z auta (przez stłuczoną tylną szybę, żadne drzwi się nie chciały otworzyć), to zobaczyłam, że samochód ostatecznie wyhamował na drzewie, drzwiami kierowcy... Na szczęście wytracił prędkość wcześniej, szorując o ziemię, bo jakbym walnęła w ten pień z większym impetem, to raczej bym o własnych siłach nie wyszła. X__X Policjant mówił, że mogę się procesować z nadleśnictwem o jakieś odszkodowanie za auto, tam nie było ani żadnej barierki przed drzewami, ani siatki na zwierzaki.

Najlepsze jest to, że oprócz tego bólu głowy nie mam nawet zadrapania, ani żadnych siniaków od pasa. Złego diabli nie biorą...

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 10-09-2009, 17:23   

Bo w laptopie internet mi nie chodzi... Ledwo co się podłączy, zaraz się rozłącza. A podobno "usługa sieci bezprzewodowej jest włączona"...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-09-2009, 19:33   

Bo mam śliczny, nowy monitorek, 22", duży i fajny. I tak sobie ten monitorek postoi chyba czas jakiś, bo nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzić, czy moja karta graficzna obsługuje taką odjechaną rozdzielczość... NIE obsługuje. Na najnowszych istniejących sterownikach też nie. Googiel twierdzi, że w zasadzie może, ale to zależy od BIOSu - widać z moim nie gada, a po przeczytaniu instrukcji aktualizacji BIOSu chyba jednak sobie daruję ambitne plany... Choćby dlatego, że stacji dyskietek, teoretycznie potrzebnej, nie posiadam, a nie mam ochoty sprawdzać, czy z napędu CD na pewno pójdzie tak samo - -"

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-09-2009, 19:57   

Seri, część producentów płyt głównych daje windowsowy instalator biosu ponoć.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-09-2009, 20:51   

Keii, dzięki za sugestię. Wprawdzie do mojego modelu raczej nie polecano, ale zaktualizować BIOSa się dało, nawet skutecznie. Efektów brak.
Wzdech, nowa zabawka ląduje tymczasowo na szafie - -"

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2009, 07:44   

Bo pewne osoby nie umieją przegrywać i pogodzić się z tym, że inne osoby są bardziej lubiane i mają poparcie innych osób (uh, trochę masło maślane mi wyszło w tym zdaniu, ale co tam). W skrócie: ktoś próbuje ze mnie zrobić tę 'zuą', a z siebie biedną, pokrzywdzoną ofiarę. Na szczęście mam kontrargumenty na jej 'zarzut' - niech sobie nie myśli, że tak łatwo mnie wygryzie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-09-2009, 09:18   

Bo pewne grupki ludzi zachowują się jakby wszyscy naokoło nich nie mieli uszu, oczu czy innych narządów postrzegania rzeczywistości. Nie potrafią też zrozumieć, ze nie wszyscy w autobusie mają ochotę na disco polo i rżenie z żałosnych opowiastek wiejskich macho. Cytując S. Kinga, mam ochotę złapać kogoś takiego za łeb, i sprawdzić jak daleko zdołam wykręcić zanim coś trzaśnie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-09-2009, 12:39   

Bo Tsubasa RC kończy się... za.. dwa chaptery?... DWA? W tym miesiącu?!...

To mnie zaskakuje. I intryguje. A głównie przeraża. :|

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2009, 19:18   

Bo ojciec się wziął za naprawianie sieci i teraz neta nie ma w ogóle (piszę z komórki)
>.<
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-09-2009, 20:45   

Mam dość, myślałam, że po wakacjach będę miała więcej siły żeby to wszystko znosić, ale jest coraz gorzej. Po prostu nie daję sobie już rady, bo ile można płakać, krzyczeć itd. Jeszcze żeby to chociaż pomagało, ale nie ma jak, skoro dzień w dzień jest to samo. Wieczne pretensje, awantury i ogólna beznadzieja. Żyć się odechciewa. Szkoda słów...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 85 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group