FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-09-2009, 18:16   

Drobny update po trzech godzinach tłumaczenia skrajnym oszołomom matematyki (tak, praca w grupach, kochamy to, kochamy...): Katar i gardło bez zmian, "ogólne rozbicie" podwojone, do tego ból głowy. Piiiięknie =.= w efekcie warczę wewnętrznie z byle powodu. No nic, czas wracać do mojego cudownego, beznetowego mieszkanka (które faktycznie jest poza brakiem netu cudowne).

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 25-09-2009, 21:33   

Właśnie ujrzałam w telewizji dorosłą kobietę, która biorąc udział w teleturnieju miała przeliterować słowo : "marnotrawstwo"... Załamałam się... żeby to było wyzwanie dla dorosłego polaka? Rozumiem tzw: spellingbee w krajach anglojęzycznych gdzie jest spora różnica między tym co się mówi a pisze, ale błagam! W marnotrawstwo można co najwyżej, zgubić to "w" po środku, nie ma tam nawet jakiegoś "rz" albo "h". I to ma być wyzwanie dla przeciętnego obywatela?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2009, 13:19   

Myślałem, że meble w obrabianym właśnie gabineciku są przykręcone do ścian, ale nie... Są przybite gwoździami o calowych łbach! Klątwa na wszystkich domorosłych budowlańców! Będzie huk...

edit: jednak oprócz gwoździ są jeszcze większe śruby na klucz, którego nie mam. Szafki zostaną zdematerializowane.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-09-2009, 14:31   

Dwa dni mulącego netu i pół godziny (za które będę musiała JA zapłacić) wiszenia na telefonie do Astera, żeby po krótkim rekonesansie wyłączyć torrent chodzący na maksymalnym uploadzie bez ograniczeń.
I zatykający całą sieć.
Wiwat domorośli informatycy! Nie chcę wiedzieć jak on programuje...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-09-2009, 20:44   

Bo byłem w Złotych Tarasach w Warszawie na wycieczce szkolnej, nic nie kupiłem, co by dac zarobić znajomym z księgarni, a tu się okazjuje, że w źródle , z którego czerpią księgi nie ma nic z Eriksona. Wr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-09-2009, 07:34   

Jeżdżenie do pracy na szóstą rano, w niedzielę, komunikacją miejską... Aaargh. X_X

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2009, 10:04   

Bo dzisiaj z przerażeniem stwierdziłam, że zwykle po niedzieli nastepuje poniedziałek... A w poniedziałek nie mamy matematyki, co znaczy neimal stuprocentowo, że szkoła zrobi mi wodę z mózgu na czły tydzień. Prych.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-09-2009, 12:42   

Bo jedna tabletka przeciwbólowa już nic nie daje, a dwóch boję się wziąć.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 27-09-2009, 13:07   

Cytat:
Bo jedna tabletka przeciwbólowa już nic nie daje, a dwóch boję się wziąć.

A co bierzesz Loko?... ja dzisiaj zdążyłam zjeść dwa Ibupromy max... >____> Ech, ja sobie kiedy wygarbuję żołądek.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-09-2009, 13:39   

Lek nazywa się bodajże Naproxen. I właśnie najbardziej obawiam się o mój brzuch, bo już kiedyś zatrułem się lekami.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-09-2009, 13:42   

Loko napisał/a:
Lek nazywa się bodajże Naproxen. I właśnie najbardziej obawiam się o mój brzuch, bo już kiedyś zatrułem się lekami.

A więc nie przesadź z ich stosowaniem. Jeszcze zniszczysz sobie żołądek.
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-09-2009, 13:47   

Wiem, tylko że ledwo chodzę. W szpitalu oferowali mi już kulę, jednak to raczej skreśliłoby mnie z wszelkich wypadów poza dom (a tu się momentami nie da wytrzymać). Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że żaden lekarz nie umie powiedzieć co mi jest...

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 27-09-2009, 14:00   

Ludzie różnie reagują na leki. Niektórzy twierdzą że łykniesz sobie taką Nospę i jak ręką odjął, a dla innych czasem dwa Ibupromy to za mało... Jeśli od ostatniej dawki minęły jakieś cztery godziny to może spróbuj zażyć coś mocniejszego.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-09-2009, 14:09   

Loko, kiedyś brałam coś o nazwie Apo Naproxen i było to bardzo mocne diabelstwo, z listą działań niepożądanych dłuższą od całej reszty ulotki. Zasadniczo lek jest mocny, dlatego radzę przeczytać ulotkę, tam masz podane ile tabletek i w jakich odstępach możesz bezpiecznie wziąć w ciągu doby. I radzę poszukać innego, lepszego lekarza, najlepiej specjalistę, nawet jeżeli musiałbyś jechać na badania przez pół Polski. Przyczyna może być kompletnie od czapy i objawiać się bólem w zupełnie innym miejscu. A leki przeciwbólowe pomagają tylko na chwilę, nie usuwają przyczyny.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-09-2009, 14:25   

Ja biorę Pabi-Naproxen, z tego co wyczytałem działa na zapalenia stawów itp. w tym problem że lek jest brany w ciemno, bo nikt nie stwierdził że mam zapalenie. Jeśli chodzi o lekarza to mam mieć wizytę 12 listopada... Siostra i ciotka próbują jakoś wkręcić mnie do lekarza w Warszawie, ale wątpię czy coś z tego wyjdzie. Jeśli chodzi o mocniejsze leki, to już ten w.w. jest na receptę a innego nie mam. Pozostaje tylko czekać.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 92 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group