FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2009, 20:10   

Bo jeszcze dwa pomieszczenia są do malowania, z czego jedno pomieszczenie strategiczne, a mianowicie kuchnia. I co się robi z meblami i sprzętem? Oczywiście wpycha się do mojego pokoju, bo oczywiście u mnie jest bardzo dużo miejsca. Tak dużo, że teraz ledwo można do mojego pokoju wejść...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 28-09-2009, 20:16   

........i w co ja się wpakowałam?

Byłam dzisiaj podpisać umowę o studiowanie. Zaoczne, bo mi tego co mam mało :D W szkole wybranej pod kątem najlepszego stosunku jakości do ceny. I byłoby wszystko fajnie, gdyby nie drobny szczegół.

Nie doceniłam odległości. Bardzo.

O kurka wodna, jak to jest daleko! I mówię to ja, dziecko autobusu, któremu zawsze wszędzie było blisko. Drugi koniec świata, jak pomyślę, o której będę musiała wstać, żeby rano dotrzeć tam na zajęcia, to mój budzik profilaktycznie popełnia seppuku.
Będzie bolało.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-09-2009, 21:23   

Czas się chyba na mnie wściekł tudzież uznał, że już musi dać się we znaki, bo urodziny mijają mi przy bólu głowy, niepokojącym, irytującym i niewytłumaczalnym bólu w prawej łopatce, który teraz jest i tak mniej dokuczliwy, niż był poprzedniej nocy, oraz ogólnej senności.

Poza tym mam plan zajęć. Ładnie wygląda, jeśli zaznaczę sobie zajęcia, na które chciałabym pójść, ale biorąc pod uwagę, że zapisy będą w pierwszym tygodniu, a konkurencja w przypadku niektórych ostra, to mi się NIE CHCE. Nic mi się nie chce, tak dokładniej.

I jak sobie pomyślę, ile załatwiania różnych spraw mnie jeszcze czeka, to nie chce mi się jeszcze bardziej.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 29-09-2009, 15:44   

Bo mam serrrrdecznie wszystkiego dosyć. Wiecznie tylko pretensje i wymagania, a ja jestem głupia i sie tym przejmuje jeszcze jak ostatnia idiotka. Z rodziną wychodzi się ładnie tylko na obrazku... Oby mnie do jutra szlag nie trafił.

Bo jest zimno i wstrętnie, a durne przeziębienie jak się od początku września ciągnie, tak końca nie widać. Auć, moja głowa. I nie, nie bede brać proszków. I do lekarza tez nie pójde, bo nie boli strasznie, jest tylko upierliwe.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Harpagan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2009, 15:55   

Nienawidzę hazardu. Jak zobaczyłem jak ludzie sobie grają na maszynach zwanych jędnorękimi bandytami i ile wygrywają to stwierdziłem, że też spróbuje... Oczywiście podszedłem z nastawieniem pozytywnym, myślę sobie ile wygram i w ogóle. Wrzuciłem ładnie 100 złotych i przegrałem wszystko w 5 minut... Na dodatek kiedy wyszedłem z tego kasyna zaczęło lać jak z cebra. Przemoknąłem całkowicie i tak to cały dzień został zapisany do najgorszych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2009, 16:38   

Łeh, wczoraj było nieźle ale dzisiaj jest do chrzanu. Współlokator w ostatniej chwili zadzwonił, że jednak sprowadzi się w weekend - spowoduje to pewne zaległości płatnicze i popsuje i tak napięty plan. Do tego zadzwonili z potencjalnej pracy, ponieważ w tę środę nie da się urządzić dnia próbnego i spróbujemy za tydzień. No i deszczyk pada, przez co nie chce mi się samemu pchać w warszawskie korki.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-09-2009, 19:04   

Mimo urodzin, karma mnie dojechała: plan na ten semestr jest BEZNADZIEJNY!!! I ja nie chcę jeździć na uczelnię w piątki.... RWA!

To nie są urodziny, to jakiś obrzydliwy koszmar. Ja nie chcę wiedzieć co zrobiłam w poprzednim życiu, skoro teraz dostaję tak po d... Normalnie boję się jutro obudzić.

_________________


Ostatnio zmieniony przez moshi_moshi dnia 29-09-2009, 22:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2009, 19:55   

Bo uwielbiam, jak ludzie piszą masowo posty typu 'Zgadzam się z Tobą', 'Masz rację'. Ludzie, litości.
Bo jutrzejszy poranek będę musiała zaliczyć do cudnej straty czasu. A mogłabym się wyspać porządnie, ale nie.
Bo mam łapki jak z lodu. Kocham moje krążenie.

Edit: Oż kur, opryszczka mi w nocy wyskoczyła. Zło.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-09-2009, 09:10   

Bo muszę na praktykach siedzieć do 15:00 (na szczęście ostatni dzień dzisiaj), a dosłownie usypiam na siedząco, bo jestem dalej potwornie zmęczona po wczorajszym czatowaniu na uczelni od 6:30 i lataniu po mieście jak dzika tam i z powrotem. Znaczy - usypiałabym, gdyby nie cholerny, kłujący ból żołądka, który mnie męczy od ponad godziny. Na dodatek mam jeszcze jakieś dreszcze. A czeka mnie dzisiaj kończenie sprawy z cennikiem, nie za bardzo czuję się jednak w stanie to zrobić.

Chcę do domu.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 30-09-2009, 11:00   

Coś mnie rozbiera i ewidentnie nie jest to druga połówka, a jakieś wredne rinowirusy == (czy jakieś tam inne ustrojstwo...) A prych!

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-10-2009, 12:49   

Bo nóżki i jelitka mnie kochają~

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2009, 18:15   

Bo mogliby w końcu podać na stronie te cholerne zastępstwa na jutro, bo człowiek nie wie, czego ma się uczyć, a co może sobie odpuścić.

Edit: Bo historię musieli nam wcisnąć jako zastępstwo, no musieli. WYJĄTKOWO jej jutro nie chcę...


Ostatnio zmieniony przez Agon dnia 01-10-2009, 23:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 01-10-2009, 19:29   

Osz jasny gwint! Kolano mnie boli diabelnie...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-10-2009, 20:00   

Bo uczyć się muszę, a tu głowa mnie boli.
Bo zawsze na klasówce jest coś, co zaniedbałem/zapomniałem/nie miałem zielonego pojęcia ze coś takiego będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2009, 22:03   

Tokyobynight.pl się kończy. Śledziłam ten blog dwa lata, wiele zdjęć z niego znalazło się na moim pulpicie. Jakby mało nieszczęścia, czytając ostatni wpis upuściłam kanapkę na klawiaturę. Pomidorem do dołu, of kors.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 94 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group