FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-11-2009, 17:45   

Bo wyciągnąłem mojej jamniczce spod skóry śrut.

Powiedzmy, że byłbym w stanie zrozumieć to że ktoś strzela do mojej suczki z wiatrówki, gdybym się nią nie zajmował i pozwalał jej chodzić gdzie chce, ale ostatnio rzadko ją wypuszczam z kojca. Wniosek - niech no dopadnę tego @*%&#!...
Przejdź na dół
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 22-11-2009, 22:56   

Bo muszę poczekać aż kofeina ze mnie zejdzie. Muszę znaleźć inny sposób na skupienie niż kawa...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 23-11-2009, 15:06   

Bo człowiek układający podziały godzin najwyraźniej nienawidzi nas. Jak można sprezentować nam 4 i pół godziny zajęć z jedną tylko 5-minutową przerwą? I tak to cudnie ułożyć, byśmy kończyli o 20.15 (ale oczywiście facet jest gadatliwy i zawsze schodzi mu dłużej) a potem następnego dnia przychodzili na 8.15?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-11-2009, 19:36   

Bo w swoim roztargnieniu nie wzięłam tabletek przeciwbólowych, a w szkole nikt nie miał. Normalne lekcje jakoś przebrnęłam, ale na fakultecie z historii już umierałam. Co prawda wyżebrałam przed zajęciami nospę w sekretariacie, ale nic mi nie pomogła.

Bo ktoś przełożył sprawdzian z angielskiego na jutro, akurat jak mamy od dawna odkładaną kartkówkę z giełdy. I na dodatek na polskim pani zapowiedział kartkówkę z "Granicy", której przeczytałam tylko połowę.
I szczerze mówiąc nie mam najmniejszej ochoty brać się teraz za naukę.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-11-2009, 22:32   

ARGH!

Bo zjedzenie kolacji było bardzo głupim pomysłem.
Bo jedzenie czegokolwiek jest gdzieś od soboty bardzo głupim pomysłem.
Bo siedzenie w takim stanie po 12 godzin na uczelni i pisanie kolokwiów na dokładkę jest wyjątkowo mało fajne.
Bo nawet to, że w związku z tym wyniosłam się z pracy po dwóch godzinach, bo siedzenie tam i tak miało mało sensu, niespecjaln ie mn ie pociesza, bo większość dnia przespałam. I nawet wydawało mi się, że jest lepiej, ale -> wróć do punktu pierwszego.

Grrrrrrrrrrr....

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-11-2009, 22:46   

Bo mandarynki zostały ukryte. Skutecznie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 22:48   

, bo jutrzejszy dzień w szkole będzie bardzo zły. Na 6 lekcji i 4 przedmioty z 3 mam klasówkę albo to kartkówkę czy poprawę ;/
Trochę się pouczyłem, ale to i tak za mało.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-11-2009, 08:11   

Ile razy mówiłam, prosiłam, powtarzałam: patrzeć pod nogi, kiedy się wychodzi, świecić w przedpokoju, jeśli wychodzi się, kiedy już jest ciemno, zamykać zawsze drzwi na klucz. Czy to takie trudne? Przekracza ludzkie możliwości? Zbyt męczące? Chyba nie, skoro ja potrafię. Wczoraj chcę iść spać, więc szukam kota (trzeba zamknąć drzwi do pokoju z królikiem). Nie ma. Przeszukuję cały dom. Nie ma. Zdenerwowana otwieram drzwi na zewnątrz i wołam. Nie ma. Przeszukuję jeszcze raz dom. Zdesperowana otwieram jeszcze raz drzwi. Siedzi przed samymi drzwiami, zawołałam, wpadła i uciekała do pokoju, jakby ją sto diabłów goniło. Z brudnymi i mokrymi łapkami. Szlag by to. Wrrrrrrrrrrrrrrr. A myślałam, że od wczoraj mi przeszło. Cale szczęście, że nic jej się nie stało.

Poza tym spałam jakieś 4 godzinki, bo zasnęłam dopiero koło trzeciej.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 24-11-2009, 10:44   

Bo mi szansa na KH Bright by Sleep przeleciała koło nosa. Dlaczego? Bo jutro Repli na PCku nie siedzi <wnerw_do_potęgi_N>

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-11-2009, 15:58   

Nie ma to jak zostawić klucze i telefon w domu, kiedy się kończy przed 12 i w związku z tym wrócić dopiero koło 16...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-11-2009, 16:52   

Bo nie spałam całą noc, a przy swoim stanie zdrowia nie mogłam nawet sobie nic poczytać czy porysować.
Bo wizyta u lekarza była bardzo nieprzyjemna z powodu stanowczej większości wyjątkowo upierdliwych pacjentów. Niech, psia mać, żyją ludzkie współczucie i poszanowanie dla drugiego człowieka (nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, skąd tacy "starzy, biedni i, olaboga, pochorowani ludzie" biorą dodatkowe rezerwy siły na wykłócanie się i wpychnie się na chama w kolejkę).
Bo kolejne tabletki do kolekcji, w tym antybiotyk, więc jest przynajmniej szansa, że szybciej mi się poprawi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-11-2009, 17:03   

Mój zmutowany ząb nie dość, że posiada dwa korzenie, zamiast jednego (mam jeszcze jeden, który posiada korzenie 4 zamiast 3) się nie zatruł do końca. W efekcie leczenie trzeba kontynuować. Dostałem kolejną dawkę trutki, dentysta dostał stówę, a teraz boli mnie jak sto diabłów.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-11-2009, 17:32   

No i mnie też dopadło... Z dnia na dzień 39 stopni i samopoczucie trupa. Fak.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2009, 20:20   

Bo idzie zwariować w tym domu. Mam serdecznie dość moich rodziców - i to jest kolejny powód, żeby wybrać sobie uczelnię jak najdalej stąd. I tym oto sposobem moją koncentrację i naukę historii szlag trafił.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2009, 20:27   

Bo drzewko stochastyczne jest głupie (wiem, wykazuję tutaj moją ignorancję), aczkolwiek po co mi to?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 115 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group