FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-11-2008, 16:51   

DarkHaze napisał/a:
Bo mówią, że polacy non stop stękają, narzekają i sa pesymistami(no ja też troche jestem) to jak wytłumaczyć to, że ten temat ma 16 stron a temat "Wszystko co dobre" ma stron 275?


Tym, że to jest kontynuacja; tu masz pierwszy temat: http://forum.tanuki.pl/tematy18/1738.htm

Bo celnicy zatrzymali moją paczkę ze Stanów na granicy do oclenia, a nigdy wcześniej to się nie zdarzyło. A cło i vat razem wychodzą powyżej 100 zł.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-11-2008, 22:13   

Bo ból głowy nęka mnie dzisiaj praktycznie cały dzień (i spory kawałek nocy). Bo deszcz padał, przez co mokro jest i błoto wszędzie. Bo poza kilkoma miłymi niespodziankami, które osłodziły mi nieco życie, to był raczej paskudny dzień.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2008, 22:43   

Bo wszystko się zebrało w jednym czasie i niedługo stracę panowanie i coś ważnego przeoczę ;/

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 01-12-2008, 09:55   

Bo ktoś uznał, że idealnym narzędziem pracy dla studenta biologii, który poprzedni staż odbył na stanowisku asystenta informatyka, będzie rozklekotany odkurzacz...
Oby pensja była tego warta....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-12-2008, 20:48   

Bo boli mnie kolano. Będę musiał jutro nieco więcej pobiegać żeby je rozchodzić.
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2008, 17:19   

Bo komunikacyjnie Łódź schodzi na psy. Ulice nieremontowane są zakorkowane na amen, a niezakorkowane objazdy są w remoncie i też są zakorkowane, żeby odkorkować główne nierementowanezakorkowaneulice, COSIĘNIEUDAJE!!! Uff... Komedia, nie? Dzisiaj z uczelni do domu w godzinach szczytu przepychałem się ponad 40 minut, na pieszo zmieściłbym się w pół godziny (szczególnie jak jest zimno, co motywuje do marszu).

A prawda, jest jeszcze MPK. Wiecznie spóźnione, w godzinach szczytu przepełnione (nie na moich liniach), nierzadko też stojące w korkach (na moich liniach). Za to znacznie tańsze i staram się korzystać kiedy można.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2008, 18:22   

ja niestety skazana na łodzkie mpk jestem -.-
moze na uczelnie mam w miare blisko ale aby cokolwiek przyjechał punktualnie to juz inna bajka
Dzis czekałam na pasujacy mi tramwaj zaledwie... 25 min -.-
w sumie po takim czasie powoli mozna sie przyzwyczaic ze nic ci punktualnie nie przyjedzie (o ile nie czujesz jakbys miał zaraz przymarznac do chodnika...)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2008, 07:40   

Bo mimo nowego liveboxa nie udało się nawiązać połączenia z netem. Tzn. pod IceWM pokazał się aplet od połączeń, ale nawiązanie jakiegokolwiek kontaktu z jakąkolwiek stroną kończy się niepowodzeniem (otwieram Firefoxa, wpisuję adres np. http://tanuki.pl . I czekam. I czekam. I czekam... Aż na koniec przeglądarka wyświetli "Błąd - nie można wyświetlić strony").
Instalacja sterowników pod wingrozą zakończona podobno pomyślnie, tyle, że tam też ni cholery łączyć nie chce. Pewnie dlatego, że ojcu, który to instalował, nie chciało się dzwonić do serwisu z prośbą o przypomnienie hasła, tylko kliknął "dalej" bez wpisywania niczego...
Ale oczywiście zdaniem ojca to ja się nie znam _^_. Ni cholery nie potrafiłem mu wyjaśnić, co to jest aktualizacja, że system, a nie tylko avast! powinien być aktualizowany, gdy zależy na bezpieczeństwie, że w Windowsie pojawia się komunikat o gotowych aktualizacjach przy prawie każdym logowaniu, że aktualizowałem zanim net padł i nie ma z tym żadnego związku (pod Ubuntu też padł, a tam nie wyświetla sie komunikat o "fałszowanym oprogramowaniu"), oraz, że problemem nie jest sam komputer, bo wtedy padłoby tylko u mnie, a na laptopach rodziców by działało. A nie działało. Et cetera...
A jak chciał odinstalować sterowniki po nieudanej próbie instalacji, to przeniósł ikonki do kosza, sądząc, że to załatwi sprawę...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yakow Płeć:Mężczyzna
Devil Luck


Dołączył: 17 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2008, 19:52   

Bo w Gdańsku nie ma żadnego klubu Kendo lub Kenjutsu. A przynajmniej nie ma ich w pierwszych stronach Google. I wszystko zabrali Gdynianie. A ja nie mam czasu na dojazdy na drugą stronę Trójmiasta przez co nie jestem w stanie realizować swoich marzeń o władaniu kataną ;-| Jakbym chociaż miał samochód... ale nie, osiemnastka dopiero za 3 miesiące czyli za długo po prezentach gwiazdkowych...

_________________
Życie jest ciągiem następujących po sobie chwilowych rozwiązań.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2008, 07:50   

Bo zwalniam się w czwartek z roboty, wstaję nazajutrz (tzn. wczoraj) o barbarzyńskiej godzinie i jadę przez pół miasta... By się dowiedzieć, że zajęć w szpitalu nie będzie _^_. Pogratulować organizacji...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-12-2008, 12:37   

Wzrósł mi czynsz. Szlag by to!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 08-12-2008, 21:55   

Bo boli gdzieś między uchem a szczęką, nie umiem zlokalizować, gdzie konkretnie - -' Nawet głową ruszyć nie daje.
Bo jutro do dentysty. Tak przy okazji.
Bo jak się staram narysować coś innego niż jakąś biszodzio, okazuje się to największą przeszkodą z możliwych :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 09-12-2008, 16:12   

Bo dzisiaj o mało mnie prąd nie pokopał, gdy przenosiłem przedłużacz od odkurzacza. Nawet nie ruszyłem wtyczki...
Przy okazji część obwodów elektrycznych w budynku szlag trafił (mógłby trafić ten cholerny złom, odkurzacz znaczy się. Niestety, złom ocalał, za to przedłużacz do wymiany).
K***e, nie dość, że praca męcząca i mało ambitna, to jeszcze niebezpieczna...

Poza tym pytanie - czy tylko w tej bibliotece stażystów traktuje się jak półinteligentów, którzy ledwo ukończyli podstawówkę? Że zamiast edytować teksty na komputerze, uzupełniać bazy danych, czy coś w tym guście musimy robić jakieś wycinanki...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yakow Płeć:Mężczyzna
Devil Luck


Dołączył: 17 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2008, 10:07   

Bo ktoś w swej wspaniałości wymyślił żebym miał dzisiaj 2 lekcje. Bo dwóch wcześniejszych nie ma z racji braku nauczyciela. Zaraz wychodzę z domu i jadę 45 minut przez miasto do szkoły. I to na co? A no, pierwszy jest angielski na którym jest... apel czy jakieś inne przedstawienie. Potem zaś matematyka. Jak okaże się, że nie ma nauczycielki - co jest wielce prawdpodobne, bo wczoraj też jej nie było - to może nawet nas zwolnią. I będe wracał kolejne 45 minut do domu. Cudownie po prostu.

Gdybym mógł zostać w domu to spokojnie skończyłbym projekt z informatyki na jutro i pouczył się do ostatniego sprawdzianiu w tym semestrze. A tak moja piękna szkoła daje mi 90 minut (+przerwy) na nudzenie się. Dziękuje!

Cóż, pozostaje mi wziąść jakąś fajną książke... albo na komórce grać w scrabble z kumplami. Trzeba się w końcu odegrać. Wczoraj przegrałem 40 p. podczas 3 zastępstw '(-.-)

Edit:
Wrrr, dochodze to wniosku, że na święta powiniennem sprawić sobie jakieś mp4 z dużym wyświetlaczem ala iPod Touch czy coś. Przynajmniej mógłbym sobie anime oglądać podczas tej szkoły.

_________________
Życie jest ciągiem następujących po sobie chwilowych rozwiązań.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karasunaki Płeć:Mężczyzna
A'arab Zaraq


Dołączył: 09 Gru 2008
Skąd: ze Skorup Netzach
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2008, 18:50   

Bo mam rozszerzoną fizykę, będąc w biol-chemie.

_________________
Do what thou wilt shall be the whole of the Law
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group