FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2010, 15:51   

Bo ojciec musi koniecznie puszczać muzykę na całą chałupę. Oczywiście jak ja zrobię to samo, to usłyszę, bym "wyłączył ten tartak". Zamknięte drzwi w ogóle nie pomagają... >.<
Bo usłyszałem po raz kolejny, że "komputer ważniejszy", podczas, gdy nie byłem jeszcze głodny, a nikt na obiad nie wołał (skąd miałem wiedzieć, że jest gotowy? Nie jestem telepatą do jasnej ciasnej. Tak, i zegarek wie lepiej ode mnie, kiedy jestem głodny...).
Bo dzisiejszy obiad - rozgotowany makaron (chociaż i tak lepiej, niż wcześniej, kiedy potrafił przyjąć postać niemal płynną) i spalona cebulka. Smacznego. Dobrze, że chociaż twaróg nie był sfermentowany...


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 02-06-2010, 16:08, w całości zmieniany 3 razy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-06-2010, 15:58   

Bo już dawno się tak nie wściekłem, czuję się niedoceniany, i prawdopodobnie wkrótce wstąpię na wojenną ścieżkę z moim polonistą, i zażądam pisania egzaminu komisyjnego z całego roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 03-06-2010, 00:14   

"Nie wiem jak się wyrobicie ale macie to mieć" - znamienne słowa pewnej pani wprawdzie wtedy nie do końca mnie dotyczyły, ale teraz mam tak fajowo, że nie wiem jak się wyrobię ale muszę to mieć. Łii. Huraaa.
A teraz won internecie.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-06-2010, 00:28   

Mai_chan napisał/a:
Czep się grzyba, jam niewinna!


Ktoś musi, cierpiących jest więcej, a jesteś pod ręką.
<psik> bogom dziękuję za tą parszywą pogodę, naprawdę..
Powrót do góry
Echu
Gość
PostWysłany: 04-06-2010, 12:55   

Bo coś mi usunięto ;(
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2010, 15:34   

Bo właśnie bliżej nie wiadomo, co (pszczoły? osy? szerszenie?) postanowiło mi się roić przed oknem. Normalnie jakby obok rynny był ul jakiś, czy coś. Dobrze, że mam założoną moskitierę...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chidori Płeć:Kobieta
Mrs. President


Dołączyła: 08 Lut 2010
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2010, 15:44   

Bo mam rozmowę kwalifikacyjną do szkoły, a nawet nie wiem z czego się uczyć. Na historii sztuki kompletnie się nie znam. No nic.. egzamin w poniedziałek lub wtorek. Trzeba być dobrej nadziei.

_________________
Don't be afraid to fail. Be afraid not to try.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5074493
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-06-2010, 16:09   

Chidori, jeśli wymagają podobnych rzeczy co na maturze to mogę ci powiedzieć z czego się składają zadania na historii sztuki. Moja koleżanka to zdawała. Matura z HS to przede wszystkim znajomość artystów i ich dzieł (przez artystów rozumiemy malarzy, rzeźbiarzy i architektów), umiejętność zanalizowania kompozycji obrazu (czyli światłocienie, kontrast itp.) oraz znajomość w jakich muzeach są jakie dzieła sztuki. Podejrzewam, że od ciebie będą wymagać czegoś w rodzaju znajomości składowych kompozycji obrazu i co bardziej znanych dzieł. Przy czym sama nigdy nie interesowałam się sztuką, więc mam w tej materii nikłe pojęcie.

Dasz radę! :D

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-06-2010, 16:18   

Tren napisał/a:
...oraz znajomość w jakich muzeach są jakie dzieła sztuki.

A na cholerę to komu? O___O Takich rzeczy nawet na studiach nie wymagają... Chidori, nie wiem jaka to szkoła, ale czasem bywa tak, że zamiast egzaminu z wiedzy o HS, jest po prostu rozmowa, o tym co cię interesuje (lub te dwie rzeczy są połączone). Czy masz jakiegoś ulubionego artystę, dziedzinę sztuki itp. Przynajmniej w moim byłym liceum tak to wygląda. I nie, nie trzeba mówić o Michale Aniele, znam osoby, które opowiadały o znanych fotografach, ilustratorach książek, albo np o graffiti.

PS Na stronie szkoły lub w sekretariacie powinni udzielać informacji, jakie zagadnienia obejmuje egzamin.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-06-2010, 16:32   

moshi_moshi napisał/a:
Tren napisał/a:
...oraz znajomość w jakich muzeach są jakie dzieła sztuki.

A na cholerę to komu? O___O

To była dokładnie moja reakcja, gdy zobaczyłam to pytanie w arkuszu.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2010, 23:05   

moshi_moshi napisał/a:
A na cholerę to komu? O___O Takich rzeczy nawet na studiach nie wymagają...

Matura z historii muzyki nie lepsza... zastanawiałam się, czy ktoś z zamkniętymi oczami losował poszczególne treści z Wielkiej Encyklopedii Muzyki i z jakiś marginalnych informacji układał pytania. Bo serio, znam gatunki, techniki kompozytorskie, nurty, kompozytorów, szkoły itd... ale skąd mam wiedzieć jaki facet napisał muzykę do Medytacji poetyckich de Lamartine'a? Albo jaki słynny muzyk wykonywał Łańcuch III? Kto pamięta tysiące utworów i miejscowości, w których powstały? Po co to komu?
Wracając do tematu, bo jestem strasznie zmęczona, bo musiałam pół dnia chodzić po sklepach, jak ja nie lubię kupować butów...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-06-2010, 23:23   

Cytat:
Matura z historii muzyki nie lepsza...

Ale mnie to wkurza niesamowicie, bo to naprawdę interesujący przedmiot... A potem na wykładzie profesor nam się skarży, że ludzie nie chodzą do muzeum. Po takim pierwszym "spotkaniu" ze sztuką też bym nie poszła...

Bo ludzie to debile i nie szanują cudzej własności...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-06-2010, 23:39   

moshi_moshi napisał/a:
Chidori, nie wiem jaka to szkoła, ale czasem bywa tak, że zamiast egzaminu z wiedzy o HS, jest po prostu rozmowa, o tym co cię interesuje (lub te dwie rzeczy są połączone). Czy masz jakiegoś ulubionego artystę, dziedzinę sztuki itp. Przynajmniej w moim byłym liceum tak to wygląda. I nie, nie trzeba mówić o Michale Aniele, znam osoby, które opowiadały o znanych fotografach, ilustratorach książek, albo np o graffiti.


...ale w większości pisze się zwyczajowy egzamin, który w części opisowej jest oceniany wyjątkowo zagadkowo (choć ja akurat byłem szczęśliwcem pod tym względem), a w części zamkniętej jest jak zaliczanie Prawa Rzymskiego - "Urwa, trzeba wykuć wszystko".

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-06-2010, 11:16   

Bo ty głupi &*#@$(*!)^$#@&% o spedalonym głosie, gdzie są wyniki z tego poniedziałkowego koła, które najprawdopodobniej zawaliłam?! Miały być najpóźniej do wczoraj! I ciekawe, kiedy ja to poprawię, jak w poniedziałek mam już dwa egzaminy sesyjne, a za tydzień egzamin licencjacki...

AAAAAAARGHHHHH, mam ochotę tak mu przyłożyć w ten głupi łeb, żeby facet się zrobił jeszcze niższy niż jest! >______<'''

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2010, 01:03   

Bo mi ziiimno.

Bo nawet na Pixivie ciężko o ładne arty z Bloodem z Heart no Kuni no Alice (jestem wybredna).

Bo dopiero teraz się zorientowałam, że avek jest niesymetrycznie wykadrowany (tak, bawię się w Death the Kida) - nie chce mi się go drugi raz kadrować. I jednak drażni mnie ta podwójna, słabo wtopiona w tło ramka - będę musiała ją jutro (czyt. dzisiaj) zmienić. Czcionki w napisie też mnie zresztą drażnią, ale nie mam siły po raz enty przeszukiwać stron z czcionkami (#$&@!%^* komputer).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 170 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group