FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-12-2008, 19:24   

Łacina, ratunku!!!

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-12-2008, 19:59   

W sumie teraz już jestem po i czuję się zmęczony, ale szczęśliwy, ale jednak pisanie w Pięknym Życiu o tym, że mnie na 3 ostatnie tygodnie semestru wykopali z mojego pokoju, po czym kazali wracać tuż tuż przed wyjazdem na święta wydaje mi się niestosowne... No ale już jestem u siebie, metodą żydowskiej kozy zacząłem nawet nazywać w myślach to miejsce "u siebie". Nie domem, bo dla mnie pojęcie dom ma niewiele wspólnego z budynkiem :3

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-12-2008, 20:49   

Bo do domu z internatu jadę dopiero jutro... A leeeeeeeeenistwo i nuuuuuuda jakby się sprzysięgły, aby mi umilić oczekiwanie. I tak siedzę przed kompem, chcąc jak najszybciej od niego odejść i coś zrobić - a jednocześnie nie mam nic innego do roboty, więc przy nim pozostaję.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2008, 15:03   

Bo wszyscy mają śnieg, a ja nie. :(

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-12-2008, 16:38   

Bo jak wylazłam o 11 z domu, tak dopiero teraz tak naprawdę wróciłam. Siedziałam u fryzjera 3 godziny, już miałam dość; poowijana w to sreberko wyglądałam jak dinozaur - najpierw stegozaur, który potem ewoluował w pachycefalozaura. Wytłukłam się autobusem po różnych dziurach i łatach w drodze powrotnej (jak tak jechałam, to zauważyłam, że w sumie na pewnym odcinku jest więcej różnorakich łat niż całej drogi pod spodem). Wpadłam do domu przed 16, pochłonęłam błyskawicznie jajecznicę, bo byłam jeszcze bez śniadania i żołądek miałam już przyschnięty do kręgosłupa, i poleciałam z kurtką do krawca. Aha, no i oczywiście przez cały czas padał koszmarnie mokry deszcz ze śniegiem.

Co prawda mam całkiem niezłą fryzurkę. I kupiłam różowy brystol. Ale nie umniejsza to faktu, że jestem padnięta.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 20-12-2008, 23:43   

Głowa mnie boli. Poza tym mam bardzo dobry humor, robię masę literówek, na niczym się nie mogę skupić i au.
Ale przynajmniej względnie wróciłam na forum.
Au no!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2008, 23:45   

Bo się silny wiatr zerwał i są cyrki z prądem. Już raz komputer się zresetował...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-12-2008, 19:06   

Jestem w domu, na świętach.

Dochodze do wniosku, że lepiej bym zrobił, gdybym został u siebie i np. zgłosił się na świąteczny dyżur w pracy, dodatkową kase potraktował jako prezent od Mikołaja, a w wigilie zamknąć się z 12 rodzajami zupki chińskiej i grał cały dzień w Heroesów robiąc przerwe tylko na wypełnienie questów na Subecie.

Ojciec robi co może, żeby zepsuć święta. Grinch mógłby pobierać u niego lekcje. Zaprawdę powiadam wam: gdyby go powiesić na choince, to byłby na niej naprawdę niezły czubek.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 23-12-2008, 11:50   

Bo święta
Bo głupi sylwester
Bo zaliczanie sprawdzianów (nauczycieli oswieciło, ze wartoby mieć jakieś dodatkowe oceny przez 9 stycznia...)
Bo prawo jazdy i jeszcze jedna godzina do wyjeżdzenia na które MUSZĘ iść == (naprawdę, słyszeć jak ktoś ciebie traktuje jak głąba niespełnego rozumu i wyzywa od idiotów i debili, którzy chcą innych pozabijać nie jest przyjemne... że też kurcze nie umiem sie mu odgryźć :/)
Bo studniówka na którą MUSZĘ iść :/ nakaz odgórny
przeżyć te trzy tygodnie... jeżeli się uda to będzie cud

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 23-12-2008, 12:26   

Shinigami-san napisał/a:
słyszeć jak ktoś ciebie traktuje jak głąba niespełnego rozumu i wyzywa od idiotów i debili, którzy chcą innych pozabijać nie jest przyjemne

I dopiero teraz się tym martwisz? Trzeba było wcześniej zmieniac instruktora, a temu kota pogonić. Pomyśl kto tu komu płaci i kto jest dla kogo. Weź przed egzaminem jeszcze z 5 godzinek z jakimś spokojnym i wyluzowanym instruktorem, zeby cię kierownica nie stresowała.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-12-2008, 12:47   

Bo już któryś dzień z kolei budzę się z wrażeniem, że ktoś mi wepchnął do gardła worek ze szpilkami. Zwykle powinno to przejść w jakieś przeziębienie czy inksze cholerstwo, ale ból gardła trzyma się uparcie i nie ustępuje miejsca. Co jest, no... (nie to, żebym się prosiła o choróbsko, ale to już jest męczące).

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-12-2008, 13:18   

Remont w domu, tak, na dzień przed świętami. Przyszli dziś rano tzw. "fachowcy", co by wymienić drzwi. Stanęło na tym, że żadne z przyniesionych przez nich drzwi nie pasowały, w jednych nie działa zamek, inne się nie domykają, a jeszcze inne jeżdżą po dywanie. Cóż, dopiero po świętach możliwa będzie kolejna wymiana. Na pohybel wszystkim "fachowcom"!
Powrót do góry
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 23-12-2008, 16:24   

BOReK napisał/a:
Shinigami-san napisał/a:
słyszeć jak ktoś ciebie traktuje jak głąba niespełnego rozumu i wyzywa od idiotów i debili, którzy chcą innych pozabijać nie jest przyjemne

I dopiero teraz się tym martwisz? Trzeba było wcześniej zmieniac instruktora, a temu kota pogonić. Pomyśl kto tu komu płaci i kto jest dla kogo. Weź przed egzaminem jeszcze z 5 godzinek z jakimś spokojnym i wyluzowanym instruktorem, zeby cię kierownica nie stresowała.


Uwierz, już po pierwszej godzinie chciałam zrezygnować... Matka mówi "nie ma mowy! Na pewno on nie jest taki zły!"
No ok, nie poddajemy się po pierwszej godzinie...
I tak w stresie upłynęło godzin 15 (dodam, że cały czas jeździłam z szefem)
Szef zatrudnił nowego pracownika... Pana Tadzia - człowiek jest urodzonym instruktorem - 0 stresu z nim miałam, tyle że, on nie zna Włocławka dobrze , a "egzamin wewnętrzny" i plac trzeba zdać u szefa. Miło się jeździło, uważałam na znaki, zmiany biegów i w ogóle. Jeździło mi się przyjemnie po raz pierwszy od dłuższego czasu. Nie było żadnych obelg, ani nic. Jak to mówią: cud, miód i orzeszki
I tak oto na ostatnie dwie godziny poszłam do szefa myślac "będzie ok, Tadziu mówił, że dobrze jeżdżę"
Po 10 minutach byłam tak sparaliżowana strachem że nie umiałam sie odezwać. Później ze strachu omal nie przejechałam babcie, o zmianie biegów nie było mowy.
Niestety po jednej godzinie z Panem K. moje mniemanie o sobie jako kierowcy legło w gruzach. Uważam, że umiem mniej niż na pierwszej godzinie. Tak oto spędziłam dwa dni ze smarkatkami w dłoni. Aktualnie boje się wsiać do samochodu jako pasażer żeby kogoś nie zabić. Fajnie, nie?
Jazdy zapłacone, egzamin zapłacowy, co z tego jak znam teorie skoro nie zaliczę tego "egzaminu wewnętrznego" z jazd.
Dodam, że w moim miejście ON jest jedynym instruktorem, który jeździ na Włocławek. Egzamin mam 6 stycznia, a z forsą na kolejne lekcje u mnie krucho (jakoś nie uśmiecha mi się obciażanie matki moim prawem jazdy)
Nie martwię sie tym teraz. Martwię się tym od pół roku tyle że nikt z rodziny mnie nie słuchał ani nie stanął po mojej stronie.
I aktualnie to nie ejst strach. To jest panika przed kolejnymi jazdami. Na samą myśl o tym chce mi sie płakać. Od razu mówię - była rozmowa z mamą na ten temat, wiele. Ostatnio też. I lipa!
To prawo jazdy było z góry skazane na niepowodzenie.
The end :/
Jestem na siebie wściekła, ze w ogóle sie zgodziłam na to prawo jazdy.

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-12-2008, 16:28   

Melmothia napisał/a:
Zwykle powinno to przejść w jakieś przeziębienie czy inksze cholerstwo, ale ból gardła trzyma się uparcie i nie ustępuje miejsca. Co jest, no... (nie to, żebym się prosiła o choróbsko, ale to już jest męczące).
A... witaj w klubie.
Na dodatek w prywatnej przychodni lekarz mnie obejrzy dopiero jutro...
:/

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 23-12-2008, 20:16   

bo juz wiem ze Mikołaj w te swieta nie spełni jednego z moich marzeń ;(

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group