FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 221, 222, 223 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-02-2011, 11:54   

Ponoć człowiek uczy się przez całe życie... Ta. Jak to jak głupia się rodziłam, tak głupia umrę.

Pozostaje zacisnąć zęby, stuknąć się w ten pusty łeb i do roboty.

_________________
Every little girl flies.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2011, 12:15   

Irian napisał/a:
Ponoć człowiek uczy się przez całe życie... Ta. Jak to jak głupia się rodziłam, tak głupia umrę.

Pozostaje zacisnąć zęby, stuknąć się w ten pusty łeb i do roboty.

Przynajmniej będzie to inna głupota niż ta z którą zaczynałaś.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2011, 20:01   

Bo jestem tak potwornie zmęczona, tak potwornie chce mi się spać, a jeszcze muszę powtórzyć materiał na łacinę. Tak potwornie mi się nie chce, nie mam na to siły. Zamorduję, jak jeszcze raz nie powiadomią nas przynajmniej dzień przed, że jakiś wykład na 8.20 jest odwołany, rwa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2011, 20:15   

Bo przed feriami zostałam poinformowana, że dostanę trochę pieniędzy, będziemy sobie chodzić na pizzę i do centrum handlowych jak tylko mama dostanie wyższą pensję. I co? O pensji, która zostałą radośnie wydana na jedzenie (bo dwie torby słodyczy są nam NIEZBĘDNE) i zostało tylko na moją szkołę, nic nie wiedziałam, bo po co, a w ogóle co mnie to interesuje (no tak, co mnie interesuje to, z czego żyjemy, no tak, rzeczywiście, mało interesujące), całe ferie siedziałam w domu, a pieniędzy nie mam i nie dostanę, bo jestem za mała, nie wiem, ile one są warte, a tak w ogóle to pewnie zaraz wszystko wydam na głupoty.
Oczywiście nie mogę o nic poprosić, że chcę to na Boże Narodzenie albo na święta, no bo dziewczynki w moim wieku i tak cieszą się z tego, co dostaną, a poza tym mam jakieś dziwne zachcianki i tego się nie da zdobyć, a japońskie strony powodują wirusy i to w ogóle samo zło jest. A, i jestem samolubna i myślę tylko o sobie i czy ja uważam, że pieniądze spadają z nieba albo da się je wyhodować. I nie oszczędzam.

..........
.....
...
.
.
.

MAM DOŚĆ DOŚĆ DOŚĆ DOŚĆ DOŚĆ DOŚĆ. Jeszcze nigdy tak bardzo nie chciałam być już po studiach, mieć pracę i mieszkanie a ponadto sama dysponować pieniędzmi. Ot co.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2011, 21:12   

Hisa-chan *huuug*

Hisayo napisał/a:
a japońskie strony powodują wirusy i to w ogóle samo zło jest

Chodzi o jakąś figurkę albo inny mangowy gadżet? Wiesz, jeśli byłoby to coś tańszego i w miarę małego, np. coś pokroju nendoroida albo figmy (średnio nendo kosztuje stówę, a na AmiAmi nawet niecałą, zaś figmy są w przedziale 60-80 zł), a miałabyś akurat pieniądze, to mnie tycnij - średnio robię 2 zamówienia na miesiąc, więc mogłabyś się podpiąć pod moją paczkę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-02-2011, 21:18   

Hisayo napisał/a:
bo jestem za mała, nie wiem, ile one są warte, a tak w ogóle to pewnie zaraz wszystko wydam na głupoty.


Wykorzystuj fakt, że praca TERAZ będzie w szarej strefie >]

a tak całkiem serio to pieniądze to temat zazwyczaj drażliwy w relacjach dziecko-rodzice. Jasne, ze czasem chciałabym mieć coś własnych pieniędzy, już nawet nie na zachcianki ale chociażby obiad w trakcie zajęć (w sumie też zachcianka), ale z drugiej strony wiem z jakimi wydatkami trzeba się zetknąć na co dzień; jedzenie, rachunki i inne duperele.

A jeśli to jest tylko kwestia nieufności względem rozrzutności, to zawsze możesz udowodnić, ze szanujesz pieniądz ;)

Żeby nie było. To jest, był i będzie tydzień faila. Bo masa sprawdzianów i testów. Masa nowego materiału i jakieś głupie analizy. Bo niby do zaliczeń zostało jakieś 10 tygodni, ale to CHOLERNIE mało czasu.

I projekt leży nie ruszony i kwiczy. A ja nawet nie mam siły go ruszyć choć trochę. terminy terminy terminy...

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2011, 18:19   

Bo się wciągnęłam .. i co ?! I się skończyło! Hiro-san, Misaki, Akihiko : C

Bo dostałam 2 - cholerne 2! Nie dość, że nienawidzę tej oceny - przez ksztalt, to jeszcze ten łabędź uważa się za złą ocenę.. i .. i .. Do widzenia 5 z biologii. A tak przy okazji - to chyba jakieś prawo fizki, że nauczyciel zawsze pyta z tego, czego nie umiesz. Tak samo jak rodzic w ciągu jednego filmu przechodzi przez pokój raz, wtedy i tylko wtedy kiedy jest jakaś scena .. Z tego wszystkiego fizyki też nie lubię, ot co!

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-03-2011, 18:35   

Z palników nie leci gaz, a z kranu zamiast ciepłej wody leci roztopiony lodowiec. Co jest?... O_o'

Jestem głodna...

EDIT
Och, już wiem. Właścicielka mieszkania nie zapłaciła rachunków, bo chyba nie miała z czego. Ja pier...

Jestem głodna. Jedyna rzecz, jaką zjadłam dzisiaj, to pieprzony pączek w pracy. I teraz dwa. Chciałabym zjeść obiad. W ogóle chciałabym się umyć, bo harowałam przez 8 godzin i mam okres. I...

I MAM TEGO DOSYĆ. Jak bardzo życie mnie musi nienawidzić? Myślałam, że bardziej się nie da...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 03-03-2011, 19:08   

Już mi wszystko obojętne. Nie przypuszczałam, że wstanie z łóżka rano i próba jakoś przetrwania kolejnego dnia jest taka trudna. Mam depresje i nikt mnie nie rozumie i pewnie nic mi to nie pomoże, że to tutaj napiszę, ale już naprawdę...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2011, 19:52   

<zbolały jęk>

Muszę się do czegoś przyznać. Otóż: NIENAWIDZĘ HISTORII.
Czy raczej: inenawidzę tej nauczycielki. Niby siostra, ale... no naprawdę. To było wredne.

Co było wredne? Ano to, że zamiast normalnego testu dostaliśmy fragment ksera z książki i proszę sobie powpisywać w luki. Notabene w tym fragmencie było parę rzeczy, o których siostra taktownie nie wspomniała na lekcjach, no bo po co mamy sobie zawracać głowę greckimi filozofami, jak możemy się rozwodzić nad jedwabistością Aleksandra Macedońskiego przez dwie lekcje, nie? A klasa równoległa uprzejmie zarzuciła tekstem "A przy okazji to zajrzyjcie sobie do tego fragmentu, bo coś z tego będzie". Spadajcie na drzewo banany prostować, lepiej na tym wyjdziecie.
Poza tym na początku lekcji zostaliśmy zaszczyceni mówką o naszych ocenach, rozdaniem sprawdzonych testów, wpisywaniem ocen itepe, w związku z tym się zestresowałam, wszystko mi się popierniczyło, stwierdziłam, że pierwsze Igrzyska były w 465 roku*, a także, że Sofokles był filozofem, a następnie niemalże się rozpłakałam. Szczególnie dobijający był fakt, że w trakcie historyczka wesoło oznajmiła, że jako iż piszemy ten test jako drudzy, za błędne odpowiedzi będzie odejmować punkty. O, klawo. W takim układzie to ja się będę modlić o tróję, klęcząc na grochu dla większej skuteczności...

A poza tym to co to są dwa pączki, czemu jestem takim debilem do kwadratu, czemu germanistka przyprawia mnie o opad wszystkich kończyn** i dlaczego akurat dzisiaj na obiad musiały być gołąbki?

________________

* od razu uprzedzam, że zdaję sobie sprawę, jak to wygląda i w rzeczywistości nie jestm aż tak głupia.
** czym? Ano tym, że po prostu nie naucza.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 04-03-2011, 10:51   

Och, a w ogóle to ogrzewania też nie mamy. Do jutra wieczór.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2011, 14:49   

Bo chyba bierze mnie grypa. Bolą mnie mięśnie, gardło przy przełykaniu czegokolwiek i chyba mam stan podgorączkowy, ale nie mam jak sprawdzić, bo nie mam termometru. Trzeba będzie iść do lekarza, ale najpierw trzeba będzie takowego znaleźć (odkąd tu jestem, nie miałam potrzeby wizyty u lekarza, więc nawet nie wiem, gdzie tu jest jakaś przychodnia). I w ogóle nie lubię chodzić do randomowych lekarzy, bu.

A, jeszcze jedno. Nowy layout i nowa nawigacja strony mojego banku jest do czterech liter. Po cholerę musieli to ulepszać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2011, 15:03   

tak beznadziejnego dnia nie miałam dawno. kończ się już, ty bucu, proszę.

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-03-2011, 18:25   

Bo eh, siedzę w domu z 'dziurą' w stopie. Od dwóch dni nigdzie (poza sklepem) nie wychodziłam, bo zaczynam umierać tuż po założeniu butów. I pewnie z tego względu wyjątkowo mi źle z faktem, że dzisiaj jest dzień kobiet. W sumie fajnie by było dostać jakiegoś kwiatka eh. Dla pocieszenia choćby :|

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2011, 20:16   

Tak z innej beczki. Wkurza mnie niepomiernie, że nie mogę nosić ciuchów w stylu, który wielbię i kocham, bo z powodu takej a nie innej budowy ciała nie moge ich nosić, bo wyglądałabym jak kretynka. Kurna! Psuje mi to skutecznie humor, szlaaaaaaaaag!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 222 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 221, 222, 223 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group