FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 223, 224, 225 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2011, 19:23   

Mobbing.
Weekend w pracy. Jestem wykończona. A jutro sądny dzień. Proszę, niech ktoś mnie dobije.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 13-03-2011, 20:46   

Ten semestr jest bardzo, bardzo zły.

Z racji na licencjat egzaminy są wcześniej, żeby studenty miały czas się przygotować. Godzin do wypracowania jest tyle samo, co zwykle, 30 na każdy przedmiot. Ergo - więcej czasu spędzanego na uczelni. Nauki tyle samo, albo i nawet więcej niż zwykle, bo przedmioty się trafiły trudne - zarządzanie jakością, prawo pracy... Dużo wrednej pamięciówki. Plus elearning, który jest debilny. Jakoś nie bardzo wierzę, że uda mi się załapać na stypendium w przyszłym roku. Za dwa tygodnie koszmarnie trudny egzamin językowy, na środę powinnam mieć już bibliografię i wstępny projekt do licencjatu (a nie jestem pewna, czy nie powinnam w ogóle tematu zmienić), we wtorek prezentacja na psychologię ekonomiczną z tematu, o którym nie mogę znaleźć właściwie nic sensownego. Plus praca, plus konferencja, plus pierdylion innych rzeczy. Ogólnie, cztery miesiące stresu, jaki zwykle odczuwam tuż przed sesją. Ciekawe swoją drogą, czy facet od biznesu w końcu był na uczelni, żeby dać wpisy, próbuję go złapać od miesiąca. Dołek, dołek i kopiemy dalej.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 13-03-2011, 22:37   

Mai, przybij. Ostatni semestr wypełniony rzeczami, ktorych nie lubię - yay, sztuka współczesna, zwłaszcza polska... We wtorek koniec sesji poprawkowej, a ja nadal nie wiem czy zdałam dwa egzaminy (pierwszy termin), nikt nie wie... Lubię swój kierunek, ale czasami duuużo mniej. Poza tym, ogólny dół i depresja, niech się w końcu coś pozytywnego wydarzy, gdziekolwiek.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-03-2011, 18:29   

Bo mam dość. Wszystkiego. A szczególnie życia.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-03-2011, 18:55   

Naprawdę zastanawiam się, czemu, do ciężkiej i niespodziewanej, kary cielesne w szkołach zostały zabronione. Bo niektórym uczniom poważnie przydałoby się złoić skórę. Ba, niektórych rodziców by się przydało trzepnąć w ucho (choć całkowicie zadowoliłaby mnie przymusowa sterylizacja jednostek nie nadajcych się do rodzicielstwa).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-03-2011, 19:17   

Bo ten dzień jest do czterech liter, mimo zdanych egzaminów i ślicznego indeksu...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-03-2011, 21:10   

Ahaha. Bo re-release pluszowego Nyanko-sensei'a został przesunięty na kwiecień, a to oznacza, że AmiAmi połączy mi go z trzema innymi kwietniowymi preorderami i wyśle wszystko w jednej wielkiej pace. A to oznacza, że łączna wartość zamówionych produktów wyniesie ponad 19000Y + do tego dojdą koszty wysyłki, o których wysokości nie chcę nawet myśleć. Odłożenie kasy nie jest problemem, ale Urząd Celny przetrzepie mój portfel równo i dokładnie >____<'

Edit:

Argh, źle podlinkowałam stronę. Poprawione.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2011, 00:40   

Bo najprawdopodobniej zasilacz w komputerze z którym jestem zmuszona ostatnio obcować, powoli szykuje się do swojej ostatniej podróży.
I muszę przyznać, że to pewien problem jest, bo za każdym razem jak podłączam nagrywarkę wszystko mi pada. I to też jest pewien problem, bo zgrać rzeczy muszę pilnie, bo miejsca brak, a mój dysk ma tylko 80 (słownie - osiemdziesiąt) giga.
To właściwie całkiem spory problem.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-03-2011, 13:59   

ZIMNO MI. Bardzo wyraźnie jestem niedogrzana, a po sekretariacie hulają solidne przeciągi.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karai Płeć:Kobieta
Eternal Force Blizzard


Dołączyła: 16 Mar 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2011, 18:37   

Nie ma nic słodkiego w domu >_<
I jak ja przeżyję bez orzechowego Danio... ._.

A tak na serio, to dziś na matmie ludziki z gatunku blokers jakże radośnie chichrały się za moimi plecami (zadanie na tablicy) i do przerwy się z tym memłałam ><"""

_________________
Wounded wings bounded to a cross,
Light and hopes were lost.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2011, 12:34   

Banzai! Napisałem 50 stron pracy inżynierskiej w tydzień (roboczy - czyli 5 dni). Co w tym złego? Niepewność, czy to wszytko jest ok. Moje samopoczucie - mój mózg czuje się niczym flak podziurawiony jakimś niefajnym dziurkującym szpikulcem. Fakt, że powinienem być gotowy z tym wszystkim miesiąc temu (ech... moje lenistwo).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-03-2011, 20:49   

Bo mam kochaną promotorkę. Z całego serca jej życzę, żeby ją jak najszybciej szlag trafił.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-03-2011, 15:54   

Od rana się słaniam na nogach, jakbym się czymś przytruła. Drzemka pomogła na krótką chwilę, nie jestem pewna, czy zdołam dokończyć sprzątanie przed wieczorną imprezą.
A.
Tak.
Hahaha.
Dobrej zabawy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-03-2011, 00:28   

Generalnie mamy środek nocy... hmm taaaak. Ale co z tego... Siedzę w domu kilkaset kilometrów od Warszawy, a dostaję smsa od współlokatora z pytaniem, czemu nie ma w mieszkaniu internetu... >_<''

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2011, 13:24   

Bo czara pestisowej goryczy, która do tej pory zdawała się nie mieć dna, właśnie się przelała i tylko czekać aż zatopię kilka okolicznych wiosek.

Spokojnie, wdech, wydech...
Young man and young woman.... nanana....

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 224 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 223, 224, 225 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group