FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-03-2011, 19:09   

Bo KOLEJNA kłótnia z matką skończyła się moją wyprowadzką z domu do siostry, na czas nieokreślony. Ja naprawdę jestem w stanie wiele znieść, ale rzucanie we mnie podręcznikami to już przesada. Dalszy komentarz sobie daruję.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2011, 19:51   

A mnie matka wkurza ciągłymi telefonami, dzwoniąc o każdą pierdołę.

Najpierw po południu mnie obudziła, jak akurat zdążyłam zasnąć, a byłam cholernie padnięta, żeby mi powiedzieć, że znalazła jakąś tam książkę w antykwariacie, i czy przypadkiem takiej nie potrzebuję. Nie, nie potrzebuję, jakbym takowej potrzebowała i sama nie mogła znaleźć, dałabym znać.

Teraz chciałam sobie obejrzeć Fakty, ale nie, nie mogłam, bo kolejny telefon, tym razem z pytaniem o wymiary obecnej kuwety Burbona, bo chcą mu kupić krytą i chcieliby wymiarowo identyczną. Oczywiście musiałam ją zmierzyć od razu, bo 10 minut by ich zbawiło.

I tak jest w kółko.

WRRRR.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-03-2011, 17:20   

Bo moje psisko jest bardzo,bardzo chore (48 stopni gorączki) i nie wiem czy mu przejdzie.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-03-2011, 18:54   

Och, poddaję się. Mieszkanie, w którym wynajmuję pokój, zmieniło właściciela - teraz jest nim syn byłej właścicielki. Który to syn planuje remont, m.in. wymianę wykładziny w moim pokoju. W związku z czym zostałam zapytana, kiedy miałabym jakoś luźniej na uczelni, żeby mi to nie przeszkadzało.

NIGDY.

Odpier...niczkujcie się.



EDIT
A nowa mozilla jest do... pupy.
Swoją drogą, dlaczego wyraz "pupa" pisany przez "d" na początku jest moderowany? Nigdy tego nie rozumiałam. To takie idealne dosadne słówko oddające 100% tego, co często chcę napisać...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-03-2011, 15:33   

Bo wczoraj przy sprzątaniu klatki chomika dostałam tak cudownego ataku duszności, że nie tyle piątek miałam z głowy ale dzisiaj też nie kontaktuje i za większość planowanych rzeczy nie mam nawet co się brać.[/center]


Ostatnio zmieniony przez Avalia dnia 26-03-2011, 19:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2011, 18:57   

Bo godzina snu mniej, a termin na uczelnię na ósmą! Promotorka ma ma zabójcze poczucie humoru.
Ja do szkoły mam ponad godzinkę...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-03-2011, 19:46   

Bo zatrucie pokarmowe. W efekcie dzień wcale nie przyjemniejszy od takiego spędzonego w robocie, a kasy nie będzie - cholerne podrzędne knajpki z podłym żarciem na wynos =.=

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2011, 12:45   

Bo zmiana czasu. Zorientowałam się dopiero po włączeniu komputera. Godzina w plecy, a to jest dużo w przypadku maratonu nauki do koła. ARRRRRGH.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-03-2011, 15:42   

Bo pierniczone pajęczaki! Mogę zabić, nie umrę na zawał jak zobaczę ale to dziadostwo jest nieprzyjemne!!! Dlatego nie lubię przesuwać mebli. niech je szlag. Damn. I nawet Herman/Joachim nic to nie pomoże. Uparłam się tej dużej krowy nie zabijać. Co ja teraz z nią zrobię? Damn it...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-03-2011, 11:50   

<prychkaszl> ZNOWU?! Tym razem z radosnie drapiącym gardłem i napadami kichania co naście minut.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 28-03-2011, 17:51   

Łączę się w bólu z wszystkimi narzekającymi na zmianę czasu. I bo musiałam dzisiaj wstać o 5, gdyż akurat przypada mój ranny tydzień w pracy, i tak będzie do czwartku włącznie.
Bo dowiedziałam się właśnie, że Wielką Sobotę idę do pracy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2011, 18:50   

Bo, znowu, bez żadnego powodu, kochany Win7 wywalił się.
I, ponownie, zabrał wszelkie dane.
W trakcie backupu.
Co wkurzające, poleciały mi nawet zakładki z FF.

Przechodzę na składowanie w chmurze, dosyć mam.

Na szczęście, bogom niech będą dzięki, kopie licencjatu przetrwały >]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-03-2011, 19:05   

Zangetsu napisał/a:
Bo, znowu, bez żadnego powodu, kochany Win7 wywalił się.

...Nie wiem, co ty robisz temu windowsowi, ale powinieneś przestać... I nie, nie mam na myśli przesiadki na pingwina, tylko darowanie sobie kombinacji :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-03-2011, 19:21   

Po szanowni Panowie i Panie Mądrale piszący książki o teorii tłumaczenia mogliby się zdecydować na JEDNĄ CHOLERNĄ WERSJĘ TERMINOLOGII. A tymczasem szastają terminami "method", "strategy" i "technique", a czasem nawet "procedure" na prawo i lewo, a przy tym dla niektórych metoda jest tym, czym dla innych strategia, a strategia dla innych innych jest tym, czym dla innych innych innych technika. Potrafią nawet skomplikować tak podstawowy biegunowy podział "domestication" || "foreignization", nazywając to na 3 sposoby co najmniej. Serio, mało mnie obchodzi, dlaczego tak robią. W danej chwili obchodzi mnie tylko to, że koszmarnie utrudnia mi to życie i pisanie pracy.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2011, 19:39   

Bo mam dość. Wszystkich i wszystkiego. Bo ZNOWU obietnice bez uprzedniego pomyślenia (przesyłka z Japonii, a ty chcesz za nią płacić przy odbiorze? Życzę powodzenia), ZNOWU mój własny ojciec zachowuje się jak obrażona nastolatka i ZNOWU traktują mnie jak szmatę do podłogi, ewentualnie jakiś mało użyteczny naturalny element otoczenia. Ale oczywiście mnie kochają i robią to dla mojego dobra. O taaaak, to dobro po prostu wisi w powietrzu, a gdziekolwiek się nie rusza, zapylają za mnó różowe jednorożce miłości. Wszyscy, spadajcie, bardzo was proszę. No dobra, może poza tymi kilkoma osobami, które lubię.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 225 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group