FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 226, 227, 228 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-04-2011, 19:40   

Bo dzięki jednej (wnerwiającej mnie już od dłuższego czasu) osobie wyszłam dzisiaj w pracy na niekompetentną, nie radzącą sobie i słabą psychicznie oraz emocjonalnie idiotkę. A zdanie rzucone w pewnym momencie w eter przez menadżerkę wcale sprawy nie poprawiło.

Pierwszy raz podczas pracy zwyczajnie rzuciłam wszystkim, wyszłam na korytarz i się rozryczałam, bo ileż można.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2011, 19:50   

Bo jutro egzamin z humana i się stresuję. Trzymać kciuki !~

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-04-2011, 20:36   

Bo nie ma to jak dla równowagi psychicznej powrzeszczeć na ojca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-04-2011, 09:58   

Bo co mi z tego, że ktoś poświęcił dla mnie sporo czasu, skoro nic dla mnie z tego nie wynika... Czy ludziom naprawdę jest tak trudno czytać. Czy to taki problem postępować zgodnie z jakimiś wytycznymi? Bo ktoś sobie uzna, że o to nie jest ważne. Well, maybe. Ale w takim razie się po prostu odmawia i nie podejmuje bo i ja i ktoś marnujemy niepotrzebnie mnóstwo czasu. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, ale nic z tej pomocy dla mnie nie wynika. Wręcz przeciwnie. I rozwiązać problemu w sensowny sposób nie potrafię. Niech to szlag i wszyscy diabli.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2011, 13:36   

Bo źle mi poszło! I GRRRRRRR!! : (

Edit: bo łamanie serca - raz proszę. Cholera no! Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Ale .. dlaczego zawsze tak jest?! Bu : (

Edit 2: bo zboczenie literackie .. co za ludzie! W ciągu 5 minut na forum 5 razy "na prawde". A potem mówią, że młodzież głupia! A co! Dziękuję, że mam jeszcze tanukowców *khe*kotatsunowców, którzy jako jedyniu zwracają uwagę na to co piszą.

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
jackyll Płeć:Mężczyzna
Emotionless


Dołączył: 22 Mar 2010
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2011, 19:33   

Do jasnej anieli jakim nawiedzonym księdzem trzeba być żeby w klasie maturalnej kiedy do matury jest dosłownie 5 min zadawać tzw "pracę semestralną" od kiedy ta cała religia jest włączona do średniej i tak dalej to księża i te katechetki chyba chcą się poczuć jak prawdziwi nauczyciele.

I jeszcze wybitny temat " Co to znaczy być katolikiem" mam ochotę Arialem 52 czy tam jaką inną czcionką na środku napisać "Trzeba przestrzegać 10 przykazań" i oddać.

Teraz cholernie żałuję że się z tej religii nie wypisałem

_________________
Z powodów osobistych i światopoglądowych podpisu nie będzie !!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2011, 21:11   

Ktokolwiek wpadł na ten jakże epicki pomysł, żebyśmy szli do szkoł w piątek - niech go szlag. PO CO, JA SIĘ PYTAM?
I bo moje koleżanki są takie słitaśne. Ja się pytam, gdzie można znaleźć te specjalne książki do przeczytania na angielski, a ona, że w księgarni. NO JA PIÓRKUJĘ, COŚ TY. NO TOTALNIE NIE WIEDZIAŁAM, OLŚNIŁAŚ MNIE. I to cholerne przekonanie o własnej zajedwabistości... Ono drażni. Szczególnie wtedy, kiedy osoba mająca to przekonania jest, prych, żałosną, nie potrafiącą się normalnie wysłowić, jąkającą się nudną kujonką. No po prostu... irytacja, delikatnie mówiąc.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 15-04-2011, 07:50   

Bo paskudnie jest jakoś. I ludzie mnie irytują.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-04-2011, 12:25   

We wtorek wieczorem laptop zsunął mi się z kolan i stuknął o podłogę. Obraz zniknął. Podejrzewaliśmy obluzowanie jakiegoś kabelka, nic wielkiego. W środę rano zaniosłam do serwsiu. Dzisiaj dostałam wycenę napraw po ekspertyzie.

"blahblahblah, płyta główna, obudowa górna, blahblah TYSIĄC CZTERYSTA SZEŚĆDZIESIĄT ZŁOTYCH netto".

...słabo mi.

Sharon będzie musiała reinkarnować. =='

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2011, 17:32   

Bo wylałam na siebie zupę. Dużo zupy. Właściwie to na siebie, krzesło i podłogę.
Gorącą, niedawno bulgoczącą w garnku zupę. . A żeby było jeszcze zabawniej, to nie była zwykła, szybko spływająca z ubrań i rąk zupa, tylko taka kremowa, maziastolepista., co wcale nie spływa, tylko przylepia się, wsiąka i parzy.
A poza tym - co uważam już za szczyt bezczelności ze strony zupy - była niesmaczna.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2011, 03:43   

Bo lodzik Yotsuby zakończył swój żywot - jestem tak zła, że jestem gotowa kupić jeszcze jeden egzemplarz tej figurki, jeśli na horyzoncie pojawi się jakiś cudowny re-stock >.>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2011, 22:17   

Bo wczoraj znowu u sąsiadów była burda. Cała masa krzyków o zabijaniu na całą klatkę schodową. Rodzice musieli policję wezwać...

Strach z domu wychodzić ._.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 18-04-2011, 16:58   

Bo jest mi przykro. Zrobiono mi nadzieję a teraz zaczynają się wykręty. Super. Rozumiem, że niektórych pochody juwenaliowe nie kręcą, ale można przecież powiedzieć od razu, a nie patrzeć jak się cieszę i staram by wymyślić coś fajnego, a potem zostawić mnie na lodzie. W dodatku to nie pierwszy raz gdy taki zawód mnie spotyka ze strony tej osoby.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-04-2011, 21:20   

Bo znowu komputer się pieprzy.

Najpierw karta dżwiękowa-naprawiano
Potem plik systemowy, który powinien być naprawiony przez płytę windowsa, a jak już miałem ją. Dziwnym trafem przestało pojawiać.
Teraz coś z sterownikiem karty graficznej, oraz restartami windowsa(Teoretycznie wiem co jest). Chociaż mogę korzystać z zasobów kompa po epopei. Jutro znowu biegać po płytkę, bo moja niewiadomo gdzie jest w czasoprzestrzeni na wszelki wypadek.

Nie lubię windowsa. Wole unicestwianie infekcji.


Takich problemów nie miałem od 5 lat.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2011, 14:02   

Jeszcze trochę i kupie sobie kilka kamer, zamontuje w domu i zrobię pestisowy, superdochodowy reality show. Będę mogła plątać się to tu, to tam i nic nie robić. A że na pewno istnieje masa ludzi dużo bardziej znudzonych i żałosnych ode mnie - na pewno będę mieć ogromną oglądalność. I to będzie mój sposób na życie.
Innymi słowy - nie chce mi się jutro iść do pracy. Bardzo.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 227 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 226, 227, 228 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group