FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 26-04-2011, 17:24   

No kurna. Bo moi współlokatorzy nie mogą posprzątać. No to po cholerę nam ten grafik?! Bo jak wracam z domu po świętach to chciałabym się nie załamywać wchodząc do kuchni. Zabije Michała! Przysięgam, zabije go gołymi rękami. I gdzie, do jasnej cholery, jest odkurzacz?!


Panie daj mi siłę, abym mogła zmienić to co zmienić mogę. Daj mi cierpliwość, abym mogła znieść to czego zmienić nie mogę. I daj mi mądrość, abym mogła dobrze ukryć ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurwili -.-

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2011, 14:09   

"Romska" wersja "Les Miserables"... ckliwe i liryczne "I dreamed a dream", zupełnie pozbawione dramatyzmu oryginału. "At the end of day" będące cieniem potęgi pierwowzoru. "Do You Hear the People Sing?" ledwie dotrzymujące tempa, a o "On my own" czy "One more day" szkoda gadać. Kicha, panie. Tak jak "Taniec Wampirów" w polskiej wersji był mistrzostwem, tak tu mamy tylko marny cień oryginału... 40 zł za płytę poszło się kochać. Przynajmniej taniej, niż za bilet do Warszawy i do teatru...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-04-2011, 14:24   

Urawa napisał/a:
"Romska" wersja "Les Miserables"... ckliwe i liryczne "I dreamed a dream", zupełnie pozbawione dramatyzmu oryginału. "At the end of day" będące cieniem potęgi pierwowzoru. "Do You Hear the People Sing?" ledwie dotrzymujące tempa, a o "On my own" czy "One more day" szkoda gadać. Kicha, panie. Tak jak "Taniec Wampirów" w polskiej wersji był mistrzostwem, tak tu mamy tylko marny cień oryginału... 40 zł za płytę poszło się kochać. Przynajmniej taniej, niż za bilet do Warszawy i do teatru...


O, że złe? :O
A ja na to idę jutro...

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-04-2011, 14:27   

Nie słuchaj starej marudy, nam się podobało :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2011, 14:33   

Koranona napisał/a:
Urawa napisał/a:
"Romska" wersja "Les Miserables"... ckliwe i liryczne "I dreamed a dream", zupełnie pozbawione dramatyzmu oryginału. "At the end of day" będące cieniem potęgi pierwowzoru. "Do You Hear the People Sing?" ledwie dotrzymujące tempa, a o "On my own" czy "One more day" szkoda gadać. Kicha, panie. Tak jak "Taniec Wampirów" w polskiej wersji był mistrzostwem, tak tu mamy tylko marny cień oryginału... 40 zł za płytę poszło się kochać. Przynajmniej taniej, niż za bilet do Warszawy i do teatru...


O, że złe? :O
A ja na to idę jutro...

Mi się nie podobało, ale może to wynikać z faktu, że w oryginale kocham się pierwszą miłością. Tak jak np. nie wyobrażam sobie "Starmanii" po polsku, tak i romscy "Nędznicy" od początku wydawali mi się podejrzani. Technicznie nie jest źle, ale to nie ta klasa. Pominąwszy już fakt, że na np. coś takiego Roma jest raczej za mała.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-04-2011, 09:04   

Bo remont sąsiada z góry (trwający od lipca) i wizyta wnuczki mojej landlady (tj. okrzyk na cały dom: "Ojeeeeeeeeej, a kto to przyszedł?"). Ludzie, ja serio nie chcę marudzić po raz setny na ten temat, ale biorąc pod uwagę godziny moich powrotów z pracy... Spaaaaaać.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2011, 18:05   

czy angole muszą zamykać banki na okoliczność ślubu pana księcia? ok, banki niech będą zamknięte, ale przelewy niech idą normalnie, psia mać. brr!
do tego pan z grupy montażowej, który się podobno na dziś z nami umawiał [nie wiem z kim, bo ani do mnie, ani do właściwego zamawiającego nikt nie dzwonił], a facet od okien stwierdził, że się zmieścił w terminie [czekamy na te okna od... połowy lutego? no. od połowy lutego]. na domiar złego słowo "kontrakt" w banku brzmi gorzej niż "umowa" i w ogóle jak przystało na wiosnę wszystko się komplikuje.
i obawiam się, że na stole wyląduję wcześniej niż zaplanowałam. fakenszit.

koniec marudzenia.

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-04-2011, 23:17   

Zaraz mnie szlag trafi. Nie będę już próbowała zasnąć. W weekendy w tym domu nie ma do tego warunków.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 02-05-2011, 18:37   

Niby są jakieś plusy: Praga ładna, pogoda niezła, nachodziłam się tak, że nóg nie czułam, ale...

NIGDY.WIĘCEJ.NIE.POJADĘ.NA ŻADNĄ.WYCIECZKĘ.Z MOJĄ.RODZINĄ!

Gdyby w przyszłości w mojej głowie zakiełkował pomysł tego typu to proszę, niech ktoś będzie tak uprzejmy i przywali mi łopatą.
Luna Muchy, która grzecznie leży zwinięta na moim biurku jakoś mi to może rekompensuje, ale nie jestem pewna czy było warto dla tego plakatu i muzeum tak się męczyć

Idę spać, bo głowa boli mnie tak, że zaraz chyba zwymiotuję -.-

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2011, 01:07   

Bo dlaczego banki nie pracują online 24/7? I dzisiaj oczywiście też mi nie wpłynie ten przelew na PayPala, bo jest cholerne święto. I dlaczego musiało mi się to przytrafić? Niespodziewany wydatek to zuo, czyste zuo, cały mój plan budżetowy na maj się sypie...

I wczoraj przyszedł BRS-owy artbook. Znaczy awizo. No to poszłam na pocztę go odebrać. Nie ma, bo listonoszka go zabrała ze sobą z powrotem na pocztę główną. I będę mogła go odebrać dopiero jutro, bo dzisiaj oczywiście poczta nieczynna. Mam tak cholernie zepsuty humor i jestem tak cholernie zła, zła, ZŁA. ARRRRRGH.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 03-05-2011, 11:28   

Bo ŚNIEG X___x
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 03-05-2011, 11:58   

Cytat:
Bo ŚNIEG X___x

... co?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-05-2011, 12:01   

Sasayaki napisał/a:
Cytat:
Bo ŚNIEG X___x

... co?

To.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 03-05-2011, 12:09   

Khy... to się wymyka możliwości skomentowania.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-05-2011, 12:55   

<karpik>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 228 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group