FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 232, 233, 234 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 26-05-2011, 21:49   

Zaraz zwariuję... normalnie zaraz zwariuję... Popłaczę się. Zwymiotuję. A potem zwariuję. Stresssssss...sssss... sss...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2011, 19:00   

Nie chce mi się pisać w zupożyciowym temacie, bo co z tego, że było fajnie? A nic. A moja rodzicielka ma swój ulubiony zespół i zapisuje zdjęcia jego członków. Trochę dużo ich je-- Jakie trochę dużo, do jasnej cholery, co pięć minut wyświetla się komunikat, że brak pamięci na dysku!!! No opadły mi wszystkie kończyny, ja nie mogę, nie mogę...

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2011, 20:49   

Hisayo napisał/a:
Jakie trochę dużo, do jasnej cholery, co pięć minut wyświetla się komunikat, że brak pamięci na dysku!!!

Niech zgra je sobie na płytkę?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-05-2011, 21:25   

Bo helikoptery nad głową w wymiarze ciągłym ==''...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2011, 17:13   

Bo jestem chora .. a jutro bal : (

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 30-05-2011, 20:22   

Moja głowa... boli... cały dzień. Nic nie pomaga. Cholera.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 31-05-2011, 16:44   

Bo jakoś tak potwornie zmęczona jestem i chyba aż spać pójdę... A miałam się uczyć gramatyki T T. I potem mam jeszcze arabski, a w czwartek zaliczenie. Poproszę zapas Duracell, najlepiej całą hurtownię...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-06-2011, 18:04   

Bo WCIĄŻ jestem chora - o zgrozo! Dodatkowo dzisiaj się przekonałam, że większość, oj przepraszam, wszystkie moje pseudo-koleżanki wielce się o mnie martwią, a zwłaszcza moim zeszytem z matematyki (zadania) a o to jak się czuję, czy nie chce lekcji, albo kiedy wrócę do szkoły to już nie łaska zapytać. Rozumiem, gdybym ja tak robiła - ale do jasnej cholery, gdy jedna z nich jest chora to codziennie dzwonię, daję zeszyty z kolorowymi (!) nalepkami i instrukcjami na osobnej kartce tłumacząc to co może wydawać się niezrozumiałe. Więc .. smutno mi.

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-06-2011, 15:24   

Cudnie, mam za oknem rój bardzo wkurzonych pszczółek...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2011, 10:08   

Buuu - z praktyk w Krakowie nici, bo choć wszystko było już ustalone, to w ostatniej chwili pojawiły się problemy natury formalnej (głupie umowy i regulaminy). Na szczęście udało mi się jeszcze znaleźć coś na miejscu (choć jest już tak późno), ale to zdecydowanie nie jest miejsce, gdzie chciałbym pracować. Zły jestem, naprawdę...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2011, 01:50   

Bo mój genialny, kochany kot drugi dzień z rzędu nalał mi na podłogę. W tym samym miejscu. Wredna, przebrzydła, niewdzięczna gnida (kto cię wziął ze schroniska? kto ci daje żreć? kto ci sprząta kuwetę? kto z tobą chodzi do weterynarza?) ma dwie kuwety. DWIE. I oczywiście dobrze wie, że źle zrobił.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 06-06-2011, 07:28   

Bo pewne kociszcze wyje przez całą noc, pod każdym domem na ulicy jak... cytując pewnego barda... wściekła, rodząca strzyga.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-06-2011, 10:19   

Urufu napisał/a:
Bo mój genialny, kochany kot drugi dzień z rzędu nalał mi na podłogę. W tym samym miejscu. Wredna, przebrzydła, niewdzięczna gnida ma dwie kuwety.
Postaw mu kuwetę w miejscu, w którym sika na podłogę?

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 06-06-2011, 10:29   

Urufu, adoptowane zwierzaki nie wiedzą, że mają być wdzięczne z ludzkiego punktu siedzenia, nie wiedzą, że zrobił źle, a wręcz często są problematyczne właśnie z powodu bycia skrzywdzonym przez ludzi, źle odchowanym, zaniedbanym itd. Jeśli tak wcześniej nie robił, to może to być sygnał, że coś ze zdrowiem nie tak. Poza tym nie wystarczy zetrzeć, by zniwelować zapach (kot jak i pies wraca do miejsca gdzie czuje swój wczesniejszy zapach), nalezy porządnie umyć woda z mydłem, jakimś pachnidłem popsikać i zetrzeć na koniec octem.

Paweł napisał/a:
Buuu - z praktyk w Krakowie nici

No bu no.

A żebym nie była nie w temacie - bo pozostał mi nadal jeden odcisk na stopie, dzielnie trwający na swoim posterunku i przeszkadzający mi wybitnie w życiu. Auć.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2011, 18:56   

Easnadh napisał/a:
Postaw mu kuwetę w miejscu, w którym sika na podłogę?

Nie da rady, bo wredota upodobała sobie kawałek podłogi pod biurkiem, przy którym spędzam dobre parę godzin dziennie =='

Nanami napisał/a:
Jeśli tak wcześniej nie robił, to może to być sygnał, że coś ze zdrowiem nie tak.

Też tak przez chwilę pomyślałam, ale jeśli miałby coś z pęcherzem, to nie sikałby ciągle w jednym i tym samym miejscu. A dzisiaj rano ZNOWU to zrobił - i tak, wie, że źle zrobił, bo jak tylko podniosłam się z łóżka po usłyszeniu odgłosów 'grzebania' po podłodze, to od razu dał dyla i się schował, cwaniaczek.

Oczywiście podłogi nie ścieram suchą ścierą - woda z płynem do mycia podłóg + dzisiaj doszedł dezodorant. Jeśli nadal będzie się tam załatwiał, to spróbuję mocniejszych środków zabijających zapach.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 233 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 232, 233, 234 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group