FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2011, 19:26   

A ja tak myślę, że on po prostu nie może się zdecydować do której kuwet pójść i tyle : D A u mnie w temacie: bo AŁAAAAA, moje biedne, zmęczone, opuchnięte nogi. Plus: nienawidzę żyć bez weny i to dzień przed oddaniem rozprawki.

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-06-2011, 19:35   

Urufu, ten Twój kot sika poza tym normalnie do kuwet?
Spróbuj je przestawić w inne miejsca, bardziej ustronne, ale przewiewne (z dala od kocich misek, pralek, miejsc gdzie się ludzie kręcą np.korytarzy). Częściej je sprzątaj (syp więcej żwirku)? Może go ostatnio zmieniałaś i się kotkowi nie spodobał. I ostatnie pytanie: Czy Twój kot jest wysterylizowany?

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-06-2011, 19:52   

grrr musiałam wrócić do Wrocławia. A na dodatek muszę siedzieć tu do czwartku... bo zapomniało mi się o egzaminie. ups. Dajcie mi wrócić do tego przyjemnie chłodnego domu z komputerem plz.

Tymczasem przydałoby się znaleźć Heatha Ledgera dla mojego Jake'a Gyllenhaala. Albo przynajmniej owieczkę.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2011, 20:05   

Mono - poza tym, sika normalnie do kuwet. Sprzątam mu codziennie, nie zmieniałam ostatnio żwirku, wykastrowany... Heh, może czas na wsypanie świeżego żwirku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2011, 20:07   

Urufu, najlepiej jest sypać trochę a często. Mój nie zrobi tego co potrzeba, jeśli jest choć trochę mokro. Więc to najlepsza taktyka. ;P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-06-2011, 16:27   

Strzeliła mi struna w gitarze. Niech to szlag. Teraz tylko czekać na tatę żeby naprawił. Może wreszcie kupię nowe, ale damn na tych się dobrze ćwiczyło. A czarna piękność jak kiedyś wpadnie mi w ręce to i tak będzie miała odpowiednie. Siiigh

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2011, 21:17   

Ach, TAK SIĘ CIESZĘ!!!, że jutro będziemy mieć dwie kartkówki, no bo co z tego, że za tydzień koniec roku, serio, niby czemu mielibyśmy się wyluzować? Proponuję w ogóle zrobić sprawdzian z całęgo materiału z historii, wtedy byłoby "cała wieś śpiewa i tańczy", delikatnie rzecz ujmując. Poza tym się dowiedziałam, że mamy teraz najlepszą przewodniczącą, jaką kiedykolwiek mamy i generalnie powinniśmy szusować nha klęczkach do Częstochowy z modłą dziękczynną. No tak, bo to, że jej ego jest wielkości PKiNu i traktuje wszystkich jak idiotów, to niiiiiiic.
EDIT: No do jasnej cholery, dzień mnie nie było, a już na dA mam czterdzieści jeden powiadomień o dodaniu do ulubionych!!! W tym momencie z miejsca trafił mnie szlag. Ja tę osobę chyba zaraportuję.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2011, 21:15   

Mam anginę, 38,4 stopni gorączki i głowa mi pęka,dlaczego akurat teraz???? Kto ośmielił się mnie zarazić?! We wtorek mam wielki egzamin z historii literatury, na którym muszę zdobyć min. 180 pkt.!! No szlag by to...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-06-2011, 17:41   

Bo ludzie nie umieją czytać. Jak proszę o pomoc, to zrobiona rzecz mi nie pomoże. Jestem wdzięczna, ale to mnie tak irytuje, dlaczego ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Niechby odpisali "sorry nie chce mi się", przyjęłabym to lepiej niż pomoc, która mi niczego nie daje.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2011, 20:46   

Bo za dwa dni wyniki egzaminu gimnazjalnego .. a szczerze mówiąc, jak dla mnie mogliby te testy pogrzebać i o nich zapomnieć. Bo ja nie chcę wiedzieć, jak mi poszło. Co więcej: nie chcę aby inni wiedzieli jak mi poszło, żeby nie mieli możliwości do perfidnego porównywania się do mnie.

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 13-06-2011, 22:19   

Bo sigh, szlag mi trafił dwa zdjęcia na których mi wyjątkowo zależało, nie powinno zależeć ale still. Niech to szlag!

I bu, bo nie jest dobrze...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-06-2011, 00:40   

Bo wszyscy kochamy egzaminy-widmo i pisane na ostatnią chwilę proseminarki...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2011, 19:23   

Bo miałam dzisiaj egzamin pisemny z historii literatury. Panie doktorze, z całym szacunkiem, ale co to miało być??!!!! Przeczytałam 90% kanonu, ślęczałam po kilka godzin dziennie nad książkami przez cały rok i uważam, że większość tych pytań była wyjęta z czterech liter Maryny. Autentycznie. Kto pamięta wszystkie daty urodzin i śmierci pisarzy, debiutów i wydania poszczególnych wierszyków spośród kilkuset?????????? Można zapamiętać najważniejsze daty, ale nie marginalne bzdety! I co do tego wszystkiego ma remont zamku królewskiego, ratusz w Poznaniu, Monteverdi, Mikołaj Gomółka, konfederacja targowicka i i Immanuel Kant (DATY!!!)??!! Czy ja studiuję wiedzę o kulturze?? To może zamiast czytać lektury, powinniśmy od początku uczyć się na pamięć encyklopedii i przewodników bibliograficznych????

Nie no a ten tekst, że jednak można to oblać i dostać dobrą ocenę na ustnym, kurcze pieczone... tydzień temu groził nam pan, że jeśli napiszemy to poniżej 101 pkt to zobaczymy się na poprawce. TO. NIE. JEST. ZABAWNE. I jeszcze, że pan bardzo chce nam wpisać ładne oceny... No to już są szczyty!

Jeśli jutro okaże się, że napisałam to tragicznie, czy też nie zdałam, to obiecuję, że zrobię laleczkę vodoo...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2011, 17:49   

O rany. Post pod postem, coś ostatnio fatum nade mną zawisło:P

Bo ktoś mnie dzisiaj bardzo, bardzo wkurzył. Głodnemu nie mówi się o chlebie a przed żebrakiem nie chwali nowym volvo, prawda? To szczyt szczytów wypytywać innych o oceny, wiedząc, że innym nie poszło, i robić to TYLKO i WYŁĄCZNIE dlatego, żeby pochwalić się własną oceną. Ta zarozumiała osoba doprowadzała mnie do szewskiej pasji przez cały rok, dzisiaj miałam ochotę zrobić jej krzywdę. Bo wiem, że dla oceny byłaby w stanie podłożyć nogę całej reszcie. I powiedzcie mi proszę, skoro jest taka genialna, to dlaczego ustny postanowiła sobie przełożyć na najdalszy możliwy termin, hę? Przecież dla niej ustny byłby zwykłą formalnością, prawda? Ponadto ona mówi wciąż tylko i wyłącznie o sobie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
potter644 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2011, 21:24   

Vivian napisał/a:
Bo ktoś mnie dzisiaj bardzo, bardzo wkurzył. Głodnemu nie mówi się o chlebie a przed żebrakiem nie chwali nowym volvo, prawda? To szczyt szczytów wypytywać innych o oceny, wiedząc, że innym nie poszło, i robić to TYLKO i WYŁĄCZNIE dlatego, żeby pochwalić się własną oceną. Ta zarozumiała osoba doprowadzała mnie do szewskiej pasji przez cały rok, dzisiaj miałam ochotę zrobić jej krzywdę. Bo wiem, że dla oceny byłaby w stanie podłożyć nogę całej reszcie. I powiedzcie mi proszę, skoro jest taka genialna, to dlaczego ustny postanowiła sobie przełożyć na najdalszy możliwy termin, hę? Przecież dla niej ustny byłby zwykłą formalnością, prawda? Ponadto ona mówi wciąż tylko i wyłącznie o sobie...


U mnie w szkole też jest taka osoba, która może nie chcę być najlepszy ale wyśmiewa się ze wszystkiego a na mnie się chyba uwziął. Myśli, że ma kasę i świeci. Raz miałem lepszą ocenę o głupi plus (ja miałem 5+ a on gładką 5, to stwierdził, że nauczycielka nie umie oceniać), wg. niego wszyscy to idioci a ja rysuję jak baba. Lubi niszczyć cudze rzeczy a jak ktoś dotknie lub pobrudzi jego rzecz to jest wielka afera. Najgorsze jest to, że nauczyciele mają to w szerokim poważaniu i ta osoba ma na koniec roku wpisaną wzorową ocennę z zachowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 234 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group