FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-09-2008, 18:28   

Bo świat zapada się w ciemność na neurologii w Lipnie...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2008, 23:49   

Bo od 2 tygodni przestałam łykać Telfast i moje uczulenie znowu zaczęło dawać o sobie znać. Cała skóra mnie swędzi, mam ochotę się zadrapać (a jak drapię, to jest jeszcze gorzej). A było już tak dobrze...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
alex Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Sie 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2008, 20:22   

Bo w nagrywarce DVD wybuchła mi płyta i do wymiany napęd jest :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658503
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-09-2008, 11:13   

Bo zimno. A we wtorek ma być 5 stopni i padać. To już chyba wolałem te upały...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2008, 11:14   

Bo, żeby się móc połączyć z netem, musiałem sześć razy zresetować modem. Oby to był ostatni raz dzisiaj... >.>

Szlag. To nie był ostatni raz. I tak jest od wczoraj, kiedy ojciec przyniósł swojego laptopa. Tak, że teraz mamy 3 kompy w domu. Teoretycznie można podłączyć Neozdradę do trzech maszyn, ale jak ja, matka i ojciec jednocześnie korzystają z neta na swoich maszynach, to któryś z kompów w sposób zupełnie losowy się odłącza...

*wali w modem wielkim młotem kowalskim i głośno klnie*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-09-2008, 13:36   

No to poszły kolejne pieniądze. Stanowczo ten miesiąc jest miesiącem wielkich i niespodziewanych wydatków. ...ony.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2008, 18:28   

Bo urodziłam się w złej części świata. Bo jest zimno. Bo mieszkam na poddaszu, więc jest jeszcze zimniej. Pozostał mi kocyk i herbatka. I stukając tego posta zimno mi w łapki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2008, 18:58   

Bo nadal podstawową zapłatą za dobry uczynek jest bat na tyłek. Zatargałem książki (w ilości łamiącej kręgosłup) do dwóch antykwariatów i wróciłem z nimi do domu, bo nigdzie tego nie chcieli. Samochód nie pomógł wiele, bo parkowanie w okolicach Piotrkowskiej w godzinach szczytu to istna magia, a do tego w korkach postałem ponad godzinę. Najwyraźniej jutro zrobię te parę kroków do biblioteki i po prostu je tam oddam. Jak nie zechcą, to zapakuję i postawię przed śmietnikiem - ktoś sobie weźmie.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-09-2008, 19:24   

Zrób listę co ciekawszych i wrzuć tutaj, a nuż się ktoś skusi...

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2008, 20:00   

Rozważałem to, a jeżeli ktoś jeszcze na to wpadł, to pewnie warto. Być może jutro pojawi się plik ze spisem wszystkiego, co mam, bo w selekcję nie chce mi się bawić. To będzie duży plik...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-09-2008, 20:01   

Bo czuję się koszmarnie, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Od wczoraj niesamowicie mnie boli podbrzusze (być kobietą...) i dzisiaj również nie mogłam się od bólu uwolnić. Nie mogłam robić nic co by mnie oderwało od tej myśli, kilka godzin bezskutecznego skręcania się na łóżku mnie niesamowicie wykończyło. Cały czas boli, miałam wcześniej malą przerwę i wtedy mogłam na chwilkę odetchnąć z ulgą, ale nadal jestem zwyczajnie zmęczona. Nie miałam świadomości, że ból tak może męczyć. Nawet termoforek nie pomagał, a leków po pierwsze strasznie nie lubię brać, a po drugie akurat na tę dolegliwość bardzo rzadko mi pomagają. Jak do jutra nie przejdzie to idę do lekarza, bo to pierwszy raz kiedy trzyma mnie tak długo przy takiej intensywności.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-09-2008, 20:11   

<głask głask Salvę> Tulić nie będę, bo to byłby w tej sytuacji straszny sadyzm.
Bo Uniwersytet Śląski jest zuy i mhoczny, w najgorszym znaczeniu tych słów i jak pomyślę, że muszę tak jechać w tym tygodniu, to robi mi się słabo... I mam zdjęcia! Wyglądam jak zwykle koszmarnie, ale i tak o niebo lepiej niż na ostatnich, gdzie przypominałam ściganą listem gończym za potrójne morderstwo. Generalnie to będzie bardzo męczący tydzień, a nawet miesiąc - będą nadgodziny, papierów pod sufit, stres i zgrzytanie zębami. Na dodatek pogoda jest jaka jest, żeby chociaż nie padało...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-09-2008, 22:19   

Bo ze wszystkich kaloryferów w domu musi nie działać akurat ten, który jest w pokoju z komputerem, w którym to pokoju spędzam jakieś 50% całego dnia. I tym sposobem, chociaż na dole jest przyjemnie i cieplutko, tutaj powoli zamarzają mi już dłonie.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-09-2008, 23:58   

Bo zimno, wietrznie i kicham, i śpię na siedząco. I na stojąco. I ogólnie marnie się czuję, najchętniej nie wstawałabym z łózia, bu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2008, 20:31   

*patrzy na 2 posty wyżej*

Bo ziiimnoo. Łapki mi zaraz zamarzną. A kaloryfery JESZCZE nie grzeją.
W ogóle dzisiaj czuję się jakoś słabo, chyba mnie bierze jakieś choróbsko.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group