FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-09-2008, 20:50   

Bo Pratchett przeczytany, narkotyk się skończył.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 19-09-2008, 20:27   

Bo nadal nie grzeją. Tylko u nas w bloku. Bo głowa mnie niemiłosiernie boli i coś czuje, że choróbsko zaciera rączki na mnie. I w ogóle bu, co to ma być za pogoda, choć jeszcze lato!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-09-2008, 01:38   

Bo mi gardło wysiada, a suchy, duszący kaszel staje się coraz silniejszy. Żebym tylko się nie nabawiła jakiegoś zaplamienia oskrzeli >_>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-09-2008, 06:44   

bo od prawie 2h jestem na nogach i siedzę właśnie w pociągu do domu... A herbatka! I Maieczek! I gdyby nie to, że siedzę właśnie w pociągu do domu z wyjątkowo durnego powodu, to tydzień skończyłby sie na niedzieli. BU.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-09-2008, 12:35   

BU! Nie dość że musiałem wrócić wcześniej niż planowałem to jeszcze po wejściu do domu okazało się że a) dwa dni temu poleciała woda z kaloryfera (większych strat nie stwierdzono), b) brat nie raczył się ruszyć i choć trochę posprzątać, w efekcie mam w pokoju bajzel w którym nie da się przebywać, chaos na półkach i łóżko zawalone różnymi gratami.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-09-2008, 19:54   

Raaawr... Zimno było (mimo 2 par spodni, 2 bluzek, 2 swetrów, polarka i czapki zimowej (!)), mokro... Wspomniałam, że gwiździło jak jasna cholera? Witaminki, a jak tylko ojciec wypełznie z łazienki, to idę się wymoczyć. Na całe szczęście idiotyczna robota została doprowadzona do końca - w poniedziałek mogę na spokojnie wrócić do warszawy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 20-09-2008, 22:14   

Bo chora jestem.
Bo zimno
Bo okres sie zbliza.
Bo tak.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 21-09-2008, 19:51   

Bo zaraz mnie zeżre stres. Nie zrobiłam podczas weekendu NIC, co powinnam była. No i dobra, może nie byłoby tak źle, gdyby nie to, że mam 6 zaległych prac domowych z matematyki (2 normalne, 2 z fakultetu i 2 z zajęć dodatkowych), fizyka jest za mało tknięta, a jutro niemiecki. Teraz chętnie wybawiłabym kogoś z choroby, może uda mi się ją "wywołać", w końcu mam w tym praktykę.

Poza tym właśnie rozmawiałam ze znajomą polonistką, która mi tak wszystko pięknie przedstawiła, że ciągle nie mogę się pozbyć guli w gardle (ta, co pojawia się przy stresie). W dodatku ona ma gadane i tak się zasiedziała, że nie mam już ani czasu, ani siły na nic.

A tak w ogóle to powinnam się skupić na tamtym, siamtym i owamtym, i to tak naprawdę SKUPIĆ, ale jak ja do diabła mam to zrobić? Czuję się przytłoczona.

Wczoraj doznałam nagłej weny pisarskiej, tak, tej która się pojawia raz na ruski rok. I napisałam pół recenzji. Dziś ją otworzyłam i przeczytałam. Nie dość, że jest kiepska i przekłamana, a to co miało wyjść "błyskotliwie" wyszło po prostu miernie, to jeszcze ma mnóstwo głupkowatych błędów stylistycznych.

A jak mi ktoś powie, że przesadzam, że matura to tak naprawdę nic takiego, że nie mam się czym stresować... to uduszę...

Ale żeby już na początku roku coś takiego... Ja nie chcę wiedzieć, co będzie potem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-09-2008, 22:47   

Jestem idiotką, ale taką skończoną... "Spacer" o godzinie 10 wieczorem pustą nieoświetloną drogą, z lasem po lewej stronie i pustostanami po drugiej, że o mgle nie wspomnę, do najprzyjemniejszych nie należy (zwłaszcza po obejrzeniu filmu, w którym są dwa gwałty). Ale po co było wcześniej jechać do domu?! Czułam się jakby za chwilę miał na mnie co najmniej Nazgul wyskoczyć z krzaków... Bardzo dziękuję Gonik, za telefoniczne dodawanie otuchy, pomogło :)

Poza tym, byłam na paskudnym filmie, którego "guembia" gdzieś mi umknęła. Że też ktoś postanowił to nagrodzić na Festiwalu w Gdyni... Widać nazwisko reżysera liczy się bardziej od fabuły. Dawno się tak nie zawiodłam i kolejne filmy tego pana będę zdecydowanie omijać szerokim łukiem.

Jutro do pracy, bu!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2008, 23:41   

Bo wróciłam z Gdańska, po zaledwie jednym spędzonym tam dniu. Szkoda, bo uwielbiam jego architekturę, a włóczenie się po tym mieście (zwłaszcza po zmroku) sprawia mi niezwykłą przyjemność.

Bo przeżywam stresa związanego z Uniwerkiem Warszawskim i zapisywaniem się na zajęcia w-f'u. Jako, że to mój drugi kierunek muszę sobie go dopasować tak, by mi nie kolidował z zajęciami z dwóch uczelni a do tego jeszcze pierwszy raz spotykam się z "żetonowym systemem zapisów" i za Chiny Ludowe nie wiem jak się w tym połapię. :/ I stąd mój kolejny koszmar - wylecę zanim z UW zanim zacznę sie tam uczyć. Przez własną głupotę i brak rozgarnięcia. ^^'

Bo ludzie są niezwykli. Na MAL'u trafiłam na forum przeciwko jednemu anime, na którym ludzie obśmiewają, co fani owej produkcji o niej powiedzieli. To nawet nie jest przykre tylko takie... smutne. ^^'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-09-2008, 23:48   

Bo gribow niet. A smaka miałem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-09-2008, 15:41   

Średnio lubie mój styl pisania, to fakt. Ale na Peruna, pisałem właśnie fika, który miał być normalnym, nieco tylko zwariowanym harlequinem, a tu bach, sam z siebie zmienił się w komedię!
Czemu setki wannabe blogaskowych pisarczyków potrafią młócić fiki romansowe a ja nie potrafię???
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 22-09-2008, 17:33   

Bo chcę stąd już wybyć do Warszawy, a przez przynajmniej pół roku nie mam co o tym marzyć. Coraz mniej chce mi się użerać z rodzicielstwem...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-09-2008, 17:49   

Bo od 3 dni mam ból głowy, żołądka, gardła, katar, a ja głupi i obowiązkowy i tak byłem w szkole, i pewnie tez jutro pójdę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2008, 15:53   

Bo coś mi się z Windowsem porypało i musiałem usunąć swoje konto. Teraz muszę wszyściutko ustawiać od nowa...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group