FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 60, 61, 62  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-08-2012, 16:56   

Silla niedawno miałam problem z mrówkami, załatwił je płyn do mycia naczyń, cynamon i gaz pieprszowy...

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2012, 17:02   

Znaleźć mrowisko, zalać rzadkim cementem - skutek gwarantowany. Przygotować się na wlanie sporej porcji tego. Albo ołów lub cyna, płynne są rzadkie. >D

A co do CV nie łam się, to nie jest tak że jedno na sto się udaje. Poza tym nie wiem jak długo szukasz, ale wydaje mi się że jeszcze dość krótko, nie ma się co dołować.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-08-2012, 19:31   

Cytat:
Plus - 10 CV wysłane. Nadal zero jakiegokolwiek odzewu. Zaczynam popadać w deprechę ;/

EHEHEHEHEHE. EHEHEHEHEHE.



Przepraszam, musiałam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2012, 20:08   

GoNik napisał/a:
Cytat:
Plus - 10 CV wysłane. Nadal zero jakiegokolwiek odzewu. Zaczynam popadać w deprechę ;/

EHEHEHEHEHE. EHEHEHEHEHE.



Przepraszam, musiałam.


Spoko xD

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 25-08-2012, 15:56   

Bo boli. Grrrr.
Zmobilizowanie się, żeby przejść dystans z pokoju do kuchni po jakieś śniadanie zajęło mi dzisiaj jedyne 4 godziny. I tak fajnie, że jestem w domu i nie muszę się wygłupiać, bo wczoraj w pracy doszłam do etapu, że pieprzę wszystko i po przejściu paru kroków MUSZĘ się położyć. Na podłodze. Jest wykładzinka, jest luksusik. Nawet się złamałam i nafaszerowałam receptowymi, supersilnymi przeciwbólami... Żadnego efektu, joy! (poza rozstrojem żołądka, oczywiście :/)
Mam nadzieję, że do poniedziałku mi przejdzie, bo chyba sobie wyrwę kochany kręgosłup z pleców w ramach zemsty - -'

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2012, 00:58   

Zyjemy w takich czasach, kiedy jakas komisja d/s rozwoju dzieci i mlodziezy albo inne postepowe dziadostwo mowi, kiedy i na jakie filmy moga dzieci i mlodziez chodzic. No wiec bylo tak, ze poszedlem do kina z mlodszym bratem i nas nie wpuscily dwie glupie baby, bo od 15 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2012, 09:13   

Swarga napisał/a:
Zyjemy w takich czasach, kiedy jakas komisja d/s rozwoju dzieci i mlodziezy albo inne postepowe dziadostwo mowi, kiedy i na jakie filmy moga dzieci i mlodziez chodzic. No wiec bylo tak, ze poszedlem do kina z mlodszym bratem i nas nie wpuscily dwie glupie baby, bo od 15 lat.

Ja akurat jestem za, żeby kontrolować, na jakie filmy dzieciarnia chodzi. Zdarzyło mi się być na filmie, na którym były też trzy na oko 10-11-letnie smarkule. A film był ewidentnie 18+.

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-08-2012, 09:37   

Swarga napisał/a:
Zyjemy w takich czasach, kiedy jakas komisja d/s rozwoju dzieci i mlodziezy albo inne postepowe dziadostwo mowi, kiedy i na jakie filmy moga dzieci i mlodziez chodzic. No wiec bylo tak, ze poszedlem do kina z mlodszym bratem i nas nie wpuscily dwie glupie baby, bo od 15 lat.


Jakby nie patrzeć, kino to prywatny biznes – jak im się nie podoba, to mogą nie wpuszczać. A pretensji wobec kobiet to już w ogóle nie rozumiem, bo przecież to nie one te zasady ustalały, tylko ktoś wyżej (ten kto ustalał regulamin, który swoją drogą warto by było przeczytać)...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-08-2012, 11:36   

Ja zarzucę przykład z anime.
Haibane Renmei
Tytuł ma zaniżony rating wiekowy, skutkiem czego jest wieszanie psów i kotów, że nudne, byle jakie i bez fanserwisu przez młodszych widzów, oraz bardzo wysokie recenzje tych starszych. Tak więc jestem jak najbardziej za ograniczeniami wiekowymi (lub raczej wytycznymi), ale z jakąś rozsądna miarką. U nas potrafią jeszcze klasyfikować poważne tytuły psychologiczne w kategorii dla dzieci, za sam fakt bycia animacją :P
Kiedyś po takiej makabrycznej bajce w tvp1 w niedzielnym bloku porannym, wszystkie gazety pisały o wypaczonym światopoglądzie i negatywnych walorach edukacyjnych. Za sam fakt, że głównego bohatera wsadzili do wiezienia za nic :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2012, 11:48   

Jak już zarzucamy przykładami, to ja zarzucę przykład książkowy - cykl Dzieci Ziemii Jean M. Auel. Książki ewidentnie nie dla dzieci, dla młodzieży też nie bardzo, chyba że tej sporo starszej, mnóstwo scen seksu itd. A co widzę w Empiku? Owe książki pysznią się radośnie w dziale z lit, dla dzieci i młodzieży. Pewnie, po co się trudzić i sprawdzić, dla kogo jest ta książka, okładka ładna i kolorowa, to pewnie dla dzieci.

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-08-2012, 17:17   

Otworzcie osobny temat bo fajny.

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-08-2012, 07:34   

Morg napisał/a:
regulamin, który swoją drogą warto by było przeczytać


Mtya, fascynująca lektura. Już pędzę, tylko skończę czytać Terms of Service <wstaw nazwę jakiegokolwiek programu>.

A w temacie: bo ja chyba nigdy nie przestawię się na normalny tryb spania. I nie jest to bynajmniej bezsenność, senny jak najbardziej jestem i z wielką chęcią przespałbym na przykład cały dzień, zaczynając choćby za dwie godziny, tylko że po prostu nie mogę sobie na to akurat jutro pozwolić... (jutro as in w poniedziałek).

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2012, 08:48   

Vodh, rozmawiamy o kinie, a nie o licencji na software. Ja tam wolę czytać takie regulaminy, żeby mnie przypadkiem nie wywalili przez pancerne okno bo nie wszedłem w kolorowej czapce ze śmigiełkiem. Natomiast "Przeczytałem i akceptuję Terms of Service / umowę licencyjną" powinno zająć drugie miejsce w konkursie na najczęstsze kłamstwa - pierwsze to oszwiśsie "potwierdzam, że ukończyłem 18 lat". >D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2012, 09:40   

Bo mnie boooooli. Ósmy dzień. Mam dość. Jak tak dalej pójdzie to idę po zwolnienie lekarskie T_T tak się nie da funkcjonować, a fakt, ze zaczynam się przyzwyczajać do tego bólu jest jeszcze bardziej przerażający.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-08-2012, 14:25   

BOReK napisał/a:
Vodh, rozmawiamy o kinie, a nie o licencji na software. Ja tam wolę czytać takie regulaminy, żeby mnie przypadkiem nie wywalili przez pancerne okno bo nie wszedłem w kolorowej czapce ze śmigiełkiem. Natomiast "Przeczytałem i akceptuję Terms of Service / umowę licencyjną" powinno zająć drugie miejsce w konkursie na najczęstsze kłamstwa - pierwsze to oszwiśsie "potwierdzam, że ukończyłem 18 lat". >D

This. Regulamin kina to zwykle kilka(naście) jasnych i prostych zasad co wolno i czego nie oraz jakie reguły w tymże kinie obowiązują. Na tej samej zasadzie jak się wybieram na konwent, czy jakąś inną imprezę, to wcześniej przeglądam jej regulamin.

Umowa licencyjna natomiast to zwykle kilkadziesiąt stron prawniczego bełkotu, sam tego nie czytam. Co do ToS-ów to zależy. Widziałem ToS-y przypominające regulamin forum i widziałem takie, przy których czytanie umów licencyjnych to czysta przyjemność...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 62 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 60, 61, 62  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group