FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Następny
  Kim chcecie zostać w przyszłości?
Wersja do druku
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-07-2009, 19:17   

A mnie te znajomości ciekawią... to naprawdę tak strasznie wygląda, czy nie taki diabeł straszny, jak go malują? Piszę to z perspektywy osoby, którą prawo od zawsze interesowało (prawo, nie zarobki, bo tych przy zastanawianiu się nad kierunkiem nie biorę pod uwagę), której w ramach tego kierunku nigdy nie interesowaly kariera notarialna, czy adwokacka i która ostatnio doszła do wniosku, że w sumie mogłaby spróbować, bo to chyba nie jest super-elitarny kierunek dla geniuszów na skalę światową. Piszę, bo owe "znajomości" zawsze mnie irytowały i mam wewnętrzny opór przed załatwianiem czegokolwiek w ten sposób (opór się czasem uzewnętrznia, żeby przekonać matkę)... no i z czystej ciekawości rzecz jasna.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-07-2009, 19:48   

Kim zostanę? narazie nie wiem, jestem pilarzem, ale ucze się na leśnika, interesuje się ekologią (co wedle niektórych "ekologów" jest nie na miejscu, ze względu na zawód i kierunek kształcenia) i z tym wiążę dalszy tok nauki, chociaż nie wykluczam leśnictwa. mam jezszce rok na myślenie, jeżeli dobrze mi będzie szło z ekologii, to zostanę jednym z niewielu drwali-ekologów : E Cóż to byłby za epicki troll...

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2009, 22:11   

Cytat:
Znajomy filozof ma warsztat szklarski.

Twój miał szczęście, bo mój filozof pierze zawodowo dywany...

Ostatnio się zastanawiałem, czy nie pójść do seminarium na katechetę. Wiem, jestem dziwny.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-07-2009, 23:01   

Dred napisał/a:
Ostatnio się zastanawiałem, czy nie pójść do seminarium na katechetę.

Nie
dzieci potrafią zadawac odnośnie religii takie pytania, że nie da się na nie odpowiedzieć jednoznacznie... To czwane istoty, nerwy sobie popsujesz.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Trusio Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2009, 22:21   

Ja to od siebie mogę napisać, że przez znaczną część LO pretendowałem do funkcji drwala, gdzieś, w dalekim zielonym lesie, wśród ćwierkających ptaszków, których populację mógłbym sukcesywnie zmniejszać, czyniąc im zaszczyt wejścia do tego jakże elitarnego grona gatunków zagrożonych... Z perspektywy czasu trzeba przyznać, że byłaby to całkiem rozsądna alternatywa dla studiów na politechnice... O_o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2009, 20:00   

no cóż, ja na początku chciałm być wojowniczką w mundurku walczącą o miłość i sprawiedliwość, ale w końcu mi przeszło XD
Aktualnie chciałabym zostać mangaczką, a poza tym to może seiyuu, aktorką, piosenkarką, pisarką, no, dużo tego jest, wiem...
A koleżanka z koloni chciała być dentystką. Dlaczego? Bo dużo płacą...6.6''

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2009, 20:23   

Wiem jedynie, moja praca nie może być monotonna.
Marzy mi się jakaś praca bardziej aktywna, gdzie moglabym codziennie testować swoja kondycje i sprawność fizyczna.
S.W.A.T., oddziały specialne, komandos itp itd jakoś od gimnazjum za mną to chodzi xP
Wojsko.
Ostatecznie przy polskich realiach zostaje mi policja konna.
Od dziecka jezdze konno, wiec praktyki powiedzmy, ze mam za soba xP
To by bylo na tyle ^_^

_________________


Ostatnio zmieniony przez Issina dnia 23-01-2010, 19:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Trusio Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2009, 23:56   

Nie wstępuj do policji. Nie, naprawdę. Tam jest już po prostu za dużo kobiet i tak. A kobiety nie nadają się do policji. Powaga. Ale nic osobistego >.<.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Samara Płeć:Kobieta
Bad Woman


Dołączyła: 23 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2009, 14:24   

A ja bez jaj ale zostaje kierowcą autobusu albo tira! Nie zbit, serio. Dlatego uwaga bo moge prowadzić wasz autobus i nie wyjdziecie z niego żywi, albo jechać tirem i was rozjechać, najszybszy sposób żeby walczyć z przeludnieniem xD

_________________
**... A B S T R A K C J A ...**

Gee, Gee, Gee, Gee, Baby, Baby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-08-2009, 17:10   

Uważaj na krokodyle w białych czapkach.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Outside Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2009, 14:34   

Hmm.. A ja zamierzam iść na robotykę. ^^ Ewentualnie będę programistą. O.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-08-2009, 14:39   

Moja kolejna wizja kariery została storpedowana przez rodzinę. Prokurator odpada, bo nie ma właściwie wolnej woli w tym, co robi, tylko wysłuchuje rozkazów kogoś wyżej postawionego, wedle słów mojej siostry ciotecznej, która jest sędzią.

Weźcie mi rzućcie przykłady zawodów ciekawych, z dużą ilością wolnego czasu, płace są mniej ważne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-08-2009, 14:50   

Asthariel napisał/a:
Moja kolejna wizja kariery została storpedowana przez rodzinę. Prokurator odpada, bo nie ma właściwie wolnej woli w tym, co robi, tylko wysłuchuje rozkazów kogoś wyżej postawionego, wedle słów mojej siostry ciotecznej, która jest sędzią.

Weźcie mi rzućcie przykłady zawodów ciekawych, z dużą ilością wolnego czasu, płace są mniej ważne.

Wiem, że nie chcesz uczynić z tego zapewne głównego wyznacznika tego, kim zostaniesz w przyszłości, ale pytanie obcych ludzi w internecie co według nich jest ciekawe jeśli chodzi o pracę, którą powinno się wybrać... Może po prostu stare dobre - rób to co chcesz/lubisz?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2009, 15:02   

Cytat:
Prokurator odpada, bo nie ma właściwie wolnej woli w tym, co robi, tylko wysłuchuje rozkazów kogoś wyżej postawionego

Dotyczy to mniej więcej 99% zawodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-08-2009, 15:21   

Asthariel, na pewno tak w głębi siebie wiesz co chciałbyś robić. Musisz tylko dojrzeć do podjęcia jakieś decyzji.
Tak od siebie jeszcze dodam. Chłopie ucz się jak najwięcej, bo w dzisiejszych czasach człowiek bez wykształcenia jest nikim. Zwłaszcza jak jeszcze nie ma żadnych znajomości.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group