FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Harry Potter i Książe Półkrwi - SPOILERY!!!
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-05-2006, 20:21   

Co znów sprowadza sie do opcji "Harry.... I'M YOUR FATHER!" hyyy hyyyy hyyy hyyyy
...
popieram rękami i nogami - niech sie to skończy i niech znikną wszelkie Mary Sue a'la potter z blogów... to przecież jest koszmarne, jeśli panienka pisze, że chodzi z (wstaw imie jednego z bohaterów HP), alebo tworzy połączenie mhocznego homansu z Suniem w roli głównej. geeeeez ==
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maxia Płeć:Kobieta
Dark Star


Dołączyła: 13 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2006, 20:44   

albo jest jakąś nieodkrytą siostrą jednego z bohaterów ^^ porzuconą przy porodzie :D

ajj ma być koniec....i niech się chociaż Rowling postara...

_________________
Be like a Stormrage.
Mad
And without mercy
To anyone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7748621
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-05-2006, 20:58   

Taa? Gożej jak chodzi taka Maria Zuzanna i napawa się pieknem swoich ukochanych homoseksualistów. TO JUŻ JEST CHOROBA.

Do Slytherinu trafiają osobniki chytre, bezwzgledne i gotowe po trupach przeć do celu. Ambicję powinni sobie na herbie wygrawerować. Nie jest nigdzie powiedziane że tylko czystokrwiście. Sam Voldie nie jest czystej krwii.
A opcja I'm your father to żenada. W dodatku <<tak, znalazlam takiego fika>> można to wykożystać w wersi adult.
Niech już będzie koniec tej żenadzie.

A wogule zdajecie sobie sprawę że z Lupinem też już właściwie możemy się pożegnać nie?

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2006, 21:18   

Cytat:
Taa? Gożej jak chodzi taka Maria Zuzanna i napawa się pieknem swoich ukochanych homoseksualistów. TO JUŻ JEST CHOROBA.

tak, fanficki slashowe, szczególnie Harry+Draco/Lucjusz/Snape/Voldemort cuchną. niedługo dojdzie do tego jakaś nekrozoofilia i Harry przeżyje wielką miłość do żaby rozdeptanej przez śmierciożercę i zabije się żeby do ni8ej dołączyć w innym życiu, ale druga żaba go wskrzesi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maxia Płeć:Kobieta
Dark Star


Dołączyła: 13 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2006, 21:28   

IT. ja nie chce żegnać się z Lupinem...tylko...ta Rowling...mógł być sam...źle mu nie było...

Nezumi uważaj, bo ktoś to przeczyta i zobaczę reklamę bloga "Harry pośród zielonych żabek"

nekrofilia...ehh
czegoż Ci ludzie nie wymyśla...

IT. znalazłaś bloga? z tym I'm your father? gdzie? :pp

_________________
Be like a Stormrage.
Mad
And without mercy
To anyone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7748621
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-05-2006, 22:29   

Nie. Ale jak chcesz czegoś... DZiwacznego to Adultfanfiction.net polecam.
Tam znalazlam fika Stworek x Voldemort.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Maxia Płeć:Kobieta
Dark Star


Dołączyła: 13 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2006, 18:16   

Stworek i Voldemort? omg...już się boję tam zaglądać...

ostatnio widziałam chyba coś z siostrą Pottera (a on jedynak)

jednak najlepsze są takie gdzie są w Hogwarcie, ale nie ma nikogo z książek :D

_________________
Be like a Stormrage.
Mad
And without mercy
To anyone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7748621
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-05-2006, 18:25   

Maxia, gdyby zebrać całą menażerię z opowiadań blogowych, to Harry miałby czeredę rodzeństwa, James własny harem (bo jedna Lily musiałaby całe życie spędzić rodząc dzieci, a wiemy, że zginęła w stosunkowo młodym wieku...) a także czeredę rodzeństwa (bo kilka sióstr Jamesa też już widziałam). Ponadto Syriusz powinien mieć minimum cztery kochanki i kupę dzieci, Snape winien romansować z Lily i Narcyzą Malfoy. Że nie wspomnę o rozlicznych siostrach Toma Riddle'a vel Voldemorta. Oprócz tego Hermiona powinna być Dziedziczką Zaginionej Mocy Elfów i naturalnie w wyniku tejże mocy w wieku XY lat zostanie Oszałamiająco Piękną Albinoską.

WSZYSTKIE wymienione wyżej odjazdy są autentyczne, wyczajone przez Maieczkę na mylogu...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Maxia Płeć:Kobieta
Dark Star


Dołączyła: 13 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2006, 19:25   

a ja się do nich podpisuję :D

a i jeszcze córki i wnuczki Voldemorta i Dumbka ^^ po prostu rewelka jak człowiek do krztyny zły może mieć dzieci...i żonę...O_O

_________________
Be like a Stormrage.
Mad
And without mercy
To anyone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7748621
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2006, 19:45   

Maxia napisał/a:
Nezumi uważaj, bo ktoś to przeczyta i zobaczę reklamę bloga "Harry pośród zielonych żabek"

xDDDDDDDDD

Mai_chan napisał/a:
Maxia, gdyby zebrać całą menażerię z opowiadań blogowych, to Harry miałby czeredę rodzeństwa, James własny harem (bo jedna Lily musiałaby całe życie spędzić rodząc dzieci, a wiemy, że zginęła w stosunkowo młodym wieku...) a także czeredę rodzeństwa (bo kilka sióstr Jamesa też już widziałam). Ponadto Syriusz powinien mieć minimum cztery kochanki i kupę dzieci, Snape winien romansować z Lily i Narcyzą Malfoy. Że nie wspomnę o rozlicznych siostrach Toma Riddle'a vel Voldemorta. Oprócz tego Hermiona powinna być Dziedziczką Zaginionej Mocy Elfów i naturalnie w wyniku tejże mocy w wieku XY lat zostanie Oszałamiająco Piękną Albinoską.

Maxia napisał/a:
a i jeszcze córki i wnuczki Voldemorta i Dumbka ^^ po prostu rewelka jak człowiek do krztyny zły może mieć dzieci...i żonę...O_O

nie zapominajmy jeszcze, że Harry i Draco wyjadą do Holandii żeby wziąć ślub, adpotują dziecko i razem zmierzą się z Voldemortem.
Cytat:
Tam znalazlam fika Stworek x Voldemort.

a może jeszcze Zgredek + Dumbledore (oczywiście martwy) albo Snape + Hedwiga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2006, 20:34   

Nezumi napisał/a:
nie zapominajmy jeszcze, że Harry i Draco wyjadą do Holandii żeby wziąć ślub, adpotują dziecko i razem zmierzą się z Voldemortem.

A po co im do Holandii? Przecież w Anglii zlegalizowali związki homoseksualne...

Co do fików HP, to ja ich z reguły nie czytam. Zdaje sobię sprawę, że można znaleź ttam prawdziwe perełki (przynajmniej niektórzy tak twierdzą), ale mnie takoś to odrzuca... sama perspektywa natkniecia się na fika Voldemort x Stworek napawa mnie lękiem...

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Maxia Płeć:Kobieta
Dark Star


Dołączyła: 13 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2006, 20:39   

po prostu to co sie dzieje w tych ff przekracza wszelkie możliwe eee...słowo mi wypadło ;)


a ja czekam tylko jak połączą Tokio Motel i HP ^^

_________________
Be like a Stormrage.
Mad
And without mercy
To anyone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7748621
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2006, 10:32   

i jeszcze Blog27
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-05-2006, 10:50   

Po kilku takich jak te powyższe naprawdę uprzedziłęm się ro hp fików i właściwie dopiero dwie panie ( IKa i Joan ) przekonały mnie do sięgnięcia po potterowe fanfiki Ewy Białołęckiej. Aczkolwiek doskonałe, są one jak diamenty w kupie gnoju.
Powrót do góry
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-05-2006, 11:31   

Nahh. O dziwo, jest całkiem sporo znakomitych fików potterowskich - w większości na forum Mirriel (tam, gdzie fiki Toroj właśnie).

Jak na razie mój ulubiony fik to http://mirriel.ota.pl/forum/viewtopic.php?t=514 - świetna alternatywa 'a co by było, gdyby Voldemort nie rzucił w małego Pottera avadą'. Naprawdę, naprawdę świetna. Autor ma dość charakterystyczny styl, ale dość szybko idzie się przyzwyczaić. Polecam.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group