FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Następny
  Kreskówki NIE pochodzące z Japonii
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-09-2011, 20:19   

Ne, ze smokiem chodziło o co odwrotnego:

Cytat:
To address worry that things would be too scary, I skewed the dragons kind of pretty at first. Might have been an interesting direction....

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-09-2011, 21:12   

Ja strasznie zofftopiczę, ale strasznie mnie zawsze wkurza motyw nocy jako "tej złej" - dlatego sama przynajmniej w dwóch opowieściach przedstawiałam bóstwa nocy jako "opiekunki". Stwierdzenie że "noc jako główny motyw kucyka może być przerażający" wydaje mi się koszmarnie naciągane.

...a nowy odcinek szalony, choć na początku tempo wydaje mi się za szybkie. Za to

Spoiler: pokaż / ukryj
kuszenie Fluttershy było GENIALNE.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 18-09-2011, 21:44   

Nom, mogłam nie doczytać o tym smoku, no cóż.

Mai, popieram. Dlatego bardziej chciałabym zobaczyć
Spoiler: pokaż / ukryj
jak Luna pomaga pokonać Discorda, niż jak się do niego przyłącza.
Ale cóż, twórcy zdecydują. *trzyma kciuki*

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 20-09-2011, 22:13   

Swoją drogą wiedziałem , ze jedna scena aż prosi się do przerobienia przez (ten starszy) fandom...

No i oczywiście się pojawiło (uwaga obrazek gorszący):

Spoiler: pokaż / ukryj
http://1.bp.blogspot.com/-t950Tcyvn7s/TnZ2TfkqYLI/AAAAAAAAMcw/_H5ujsLnxNk/s1600/59808+-+artist+john_joseco+celestia+door+doorape.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2011, 15:39   

Ohh tygodniowa dawka Kucyków zaaplikowana:
- Wydaje mi się, że odcinek był lepszy od drugiego odcinka pierwszego sezonu (z pewnością nie był tak ckliwy)
- Flutterbit... rox
- Pinkie pie jak zwykle rządzi (z pewnością odrobinę chaosu będzie jej brakować).
- Discord jest trollem.

EDIT: Z ciekawostek (uwaga spojler zakończenia)

Spoiler: pokaż / ukryj
Zakończenie + Speclaj
[/spoiler]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-09-2011, 15:09   

No to świat magiczny znalazł nowego uber powera;)
http://www.youtube.com/watch?v=3Oe7Q8OCm5I

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2011, 10:43   

Świerzuteńko po premierze My Little pony w MiniMini (no co jak chata wolna to trzeba korzystać) i:
- Nie ci co zrobili jednostrzałówkę dla gazety. CO jest na plus bo intro jest śpiewane i głos się tak nie łamie.
- Postacie: Twilight - nawet nieźle moim zdaniem (chyba najlepiej w obsadzie), Spike - ugh, chociaż może to tylko kwestia przezwyczajenia, AJ - też całkiem dobrze, Rainbow Dash - pierwszy głoc co mi nie przypadł do gustu (straszliwie podobny do Spike-a), Rarity - nie nie nie NIEEEEE, zbyt wysoki i bardziej drętwy niż kawał drewna (a wydawało mi się, że ten głos jest najprostszy do zrobienia), Fluttershy - o dziwo całkiem, całkiem może traci odrobinę zbyt wiele "soft" miejscami, ale zdane, Pinie Pie - mieszane uczucia, głos mi nie pasuje, ale z drugiej strony gra głosem jest niezła.
- Skrypt (czyli kwestie wypoiwiadane) - Słabo, tłumacze się nie popisali. Szczególnie widać, przy imonach dla Nightmare moon (to w końcu czy tłumaczycie imiona, czy ich nie tłumaczycie...)

Ogólnie wytrwałem cały odcinek! Czego mi się nie udało przy tym co było dołączane do gazety.

No i później mamy 3 odcinek drugiego sezonu angielskiego...

EDIT: Drugi odcinek "pilota" Polskiego I... Pozostaję przy tym, że tłumaczenie / skrypt jest bardzo słaby.
Fluttershy jednak brzmi zbyt słodko... wiecie jak te największe idiotki w anime.

EDIT2: Oh my!!! ten odcinek był EPICKI! Mówiąc o mruganiu do fandomu... TEN ODCINEK BYŁ JEDNYM WIELKIM MEME-m! Aż się zastanawiam jak Sonic RainAtomBUM przeszło przez cenzorów show... ... ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 15-10-2011, 21:35   

Trzeci odcinek drugiego sezonu kucyków:

O lololololol... miny Twilight były fazowo-przerażające. Ogólnie było bardzo fazowo. No i Big MacIntosh! Awww, jestem jego wiernym fangirlem. Poza tym rozbrajała mnie też "Drama Queen" xD

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2011, 10:39   

W końcu coś innego nie Kucykowego. Ostatnio zacząłem oglądać najnowszą serię Scooby-Doo (Mystery inc.). No i całkiem nieźle muszę przyznać.

Ogólnie:
- tak jak w większości wypadków mamy przebierańca odcinka.
- jest zalążek głębszej intrygi (jestem po 5-ciu odcinakach)
- Grafika kojarząca się ze starymi grami przygodowymi
- Zmieniono relację między postaciami. A właściwie je dodano, bo nigdy nie było tak zarysowanych. Velma dostała wstążki do włosów i jest dziewczyną Shaggego (wiecie ten apodyktyczny typ dziewczyny "rób co ja powiem"). Shaggy jest to gościu niedojżały do pełnego związku. Daphne dostała cały zestaw uczuleń (sztuczna skóra, owoce morza), oraz sekretne podkochiwanie się w Fredzie. Fred dostał rolę zupełnego ignoranta w kwestiach romantycznych, z silnym zboczeniem w kierunku pułapek. Oraz właściwie całej obstawie ubyło odrobinę IQ (co niestety jest strasznie widoczne przy kobiecej obstawie).
- Nie to by wysokie IQ im pomogło, ponieważ określenie, kto jest przebierańcem, to tylko kwestia odpowiedniego stanu umysłu (najbardziej oczywisty wybór nim nie jest, chyba, że jako jedyna ta postać została przedstawiona w odcinku (jedyną sytuacją gdzie moja reakcja była "WTF?" to wtedy gdy przebierańcem okazała się postać która pojawiła się raz na drugim planie)).
I teraz przechodzimy do tego co naprawdę dobre:
- Gra świateł. Jest to niebywałe jak dobre oświetlenie posiada ta seria.
- Pamiętacie jak wyglądały "sceny pościgu" w poprzednich seriach? Typowe śmieszne, al'a Benny Hill. Tutaj to zmienili na pościgi wyjęte prosto z Horrorów (naprawdę świetnie współgra z grą świateł).
- Dawno nie widziałem tak sarkastycznej serii. Jakby się sama z siebie wyśmiewała.

Z ciekawostek: Głos szeryfa to ten sam gościu co grał Stevean Barkina z Kim Possible.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
byczusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2011
Skąd: z raju
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2011, 23:32   

Cóż za małego:
hmm dobranocki za wyjątkiem tych z TVP, no jako tako tylko Filemona i Uszatka trawiłam, Gumisiów(do dziś jak mi się te skaczące miśki przypomną niedobrze mi się robi), Troskliwych misiów(OMG, przesłodzone)
------------------------------------------------------
Cóż, CN:
atomówki: Bójka, Bajka i Brawurka, hehe. Uwielbiałam ich przygody(i mam to do dziś).
Dexter, flinstonowie, scooby doo czy Tom i Jerry.
Nie cierpiałam zaś:
Edków- zawsze mi się na wymioty zbierało. Jedynie melodyjkę lubiłam, reszta nie. Poczucie humoru w tej kreskówce ani mnie nie bawiło,ani nie podobało
Krowy i kurczaka- żenujące żarty
Jam łasica- chociaż czasem z nudów to oglądałam
+Chojraka- nudziło mnie do imentu.
Fox kids różnie- uwielbiałam X-manów
Jetix- jak on nastał, hmm Yin Yang Yo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
23622260
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2011, 23:56   

Może kogoś to zainteresuje. Rosjanie chcą zrobić animowaną wersje Mistrza i Małgorzaty. http://www.youtube.com/watch?v=guAVY-AY5Q8
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Clair deLune Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Lis 2011
Skąd: Lublyn
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2011, 14:34   

Behemot z prymusem <3
Mistrz i Małgorzata to jedna z najlepszych książek jakie czytałam, więc z dziką przyjemnością pooglądałabym animację. Ciekawe jak przedstawią Wolanda - do tej pory żaden film/serial nie pokrywał się z moimi wyobrażeniami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-11-2011, 21:28   

Chyba wszyscy już znają Avatar: The Last Airbender. A czy ktoś na forum zna Wakfu? http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/Wakfu Chyba wkrótce zacznę oglądać, i szukam dodatkowej zachęty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 26-11-2011, 21:34   

Wakfu!
Widziałam kilka odcinków. Całkiem niezłe. Z całą pewnością mają fantastyczny świat. Te rasy, demony, zwierzęta no i smoki :3 Fabuła trochę oklepana, ale ja się przynajmniej nie nudziłam. I główny zły ma świetny steampunkowy design.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-11-2011, 21:49   

Sasayaki napisał/a:
I główny zły ma świetny steampunkowy design.

I głos jakby właśnie przeżywał orgazm stulecia. Choć mam wrażenie, że we francuskim dubbingu nie jest tak źle jak w polskim.
Co jest najlepsze w Wakfu? Świat. I tła, tła, tła. Już tylko dla nich warto obejrzeć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group