FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 26, 27, 28  Następny
  Clannad - After Story [SPOILERY]
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-01-2009, 10:46   

Morg to zależy, z tego co pamiętam ani jeden raz się nie pocałowali. Więc ciężko powiedzieć, dziecko się z niczego nie wzięło ale nigdy nie pokazano niczego więcej nad rzadkie trzymanie za rączkę. Pierwsza seria jeszcze da radę się obronić w moim pojęciu, After Story leci w dół, aczkolwiek faktem jest, że w gruncie rzeczy 14 odcinek był ciekawy. Ale widząc ich podejście do siebie w tych futonach ja się zastanawiam jak oni w ogóle doszli do tego dziecka... Tomoya jest wyprany z tego co widziałam z instynktów, a o Nagisie szkoda mówić... chyba, że w odpowiedniej sytuacji budzi się w niej zwierzę i wyciąga ten kabel od żelazka...

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shio23
Gość
PostWysłany: 18-01-2009, 11:11   

Cytat:
Dosyć, że śpią osobno.


Nie, nie śpią osobno, futony są połączone, w ten sposób śpią w Japonii małżeństwa, jeden futon to zdecydowanie za mało na dwie dorosłe osoby, to tak jak pół naszego łóżka :]. Oczywiście śpią tak tylko, gdy faktycznie śpią :p.

Cytat:
To na koniec robią nam...


Nie zauważyliście przeskoku czasowego? Przecież ten odcinek to przynajmniej 2-3 miesiące :]. Po prostu nie zobaczyliście tego, co byście chcieli zobaczyć. Skoro się kochali, to na pewno teraz są śmielsi, już się tak nie krępują z okazywaniem uczuć. Niestety, KyoAni chyba nam tego nie zamierza pokazać, a szkoda, bo czasu nie zostało wiele. Może chociaż mały kiss? :p

Cytat:

Spoiler: pokaż / ukryj
Zabiła mnie też reakcja Tomoyi na to, jak Nagisa oznajmiła rodzicom, że razem sypiają. Geez, przecież SĄ małżeństwem, więc po jakiego grzyba ta wewnętrzna panika?


Panika uzasadniona. To wcale nie jest takie normalne, mówić o takich rzeczach przed własnymi rodzicami ;). To coś w stylu: "Tato, bo on mnie dmuchał." :D I nie szkodzi, że są małżeństwem.

Shizuku napisał/a:
a jednak brakuje mi jakieś fizycznej strony tego związku.


Dokładnie, nie wiem, dlaczego KyoAni jest takie uczulone na wszystkie kontakty fizyczne. Ja nie mówię, do łóżka im nie będziemy zaglądać, wystarczyłoby tyle, ile pokazali w grze - pierwszy pocałunek, może jakieś przytulanie w łóżku (to było w grze). No nic, mają jeszcze ostatnią szansę - odcinek 15 i 16, później będzie niestety za późno :/.
Powrót do góry
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2009, 11:28   

Cytat:
No nic, mają jeszcze ostatnią szansę - odcinek 15 i 16, później będzie niestety za późno :/.



Spoiler: pokaż / ukryj
Czyli ktoś umrze. Mam nadzieje, że Nagisa ;) Dajcie jakiś spoiler komu żywot się skończy :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-01-2009, 11:34   

Ciąg dalszy i zakończenie:

Spoiler: pokaż / ukryj
Nagisa, ale nie umrze, tylko w śpiączkę zapadnie. To, czy skończy się to zgonem zależy o ile dobrze się orientuję od tego, które zakończenie gry wybierze KyoAni. Ale skoro Tomoya wspominał o kulkach światła, myślę, że wszystko skończy się bez ofiar.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shio23
Gość
PostWysłany: 18-01-2009, 11:46   

Bardzo mocny spoiler dotyczący odcinków 15 i 16:


Spoiler: pokaż / ukryj
W odcinku 16 podczas porodu córki (Ushio) UMIERA Nagisa, która wcześniej zachorowała na tę tajemniczą chorobę, co zawsze. A co później? Sporo tego do pisania, ale powiem, że nie tylko Nagisa umrze, ale mimo tego całość kończy się szczęśliwie :). Dosyć prosto całość wytłumaczona jest tutaj: http://tnij.org/cpu5
Powrót do góry
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2009, 13:30   

Uhmm...


Spoiler: pokaż / ukryj
Jejku... Przeczytalem ten spoiler na stronce i mi się wydaje to takie naciągane, aż boli ;) Mogli sobie darować te cofnięcia w czasie i zmiane przeznaczenia. Na koniec pewnie i tak zdepcze ich jakiś mech :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-01-2009, 14:16   


Spoiler: pokaż / ukryj
Głupoty gadasz, shio. To, czy Nagisa umrze zależało w grze od tego, czy dobrze wszytsko wykonasz. Jak gdzieś coś sknociłeś, to umierała, jak grałeś perfekcyjnie, to żyła dalej.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shio23
Gość
PostWysłany: 18-01-2009, 14:54   

Slova, najpierw może zagraj w tę grę, a później się wypowiadaj :].


Spoiler: pokaż / ukryj
Żeby osiągnąć w grze True Ending, szczęśliwe zakończenie, trzeba było przynajmniej raz przejść Real Ending - czyli zobaczyć śmierć Nagisy i ciąg dalszy. Dopiero później mogłeś wrócić i ją ratować.


Zresztą, identycznie będzie w anime, więc sam się przekonasz.
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-01-2009, 20:39   

Co nie zmienia faktu, że i tak będzie happyend.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2009, 21:42   

Oby był, chyba bym nie przeżył jeśli Nagisa wywinęła by taki numer...

Co do odcinka, wcześniejszy był moim zdaniem bardzo dobry, ale ten to już prawdziwa masakra ;)

Przede wszystkim ten humor, parę razy ciągnęło mnie dość mocno w kierunku podłogi. Akio i Sanae przechodzą sami siebie i to już po raz kolejny, Tatusiek na samym początku, Akio MC ( i w ogóle ta cała sytuacja w barze) no i ta końcóweczka... obejrzałem ją aż normalnie kilka razy.

Bałem się o Clannad na początku, bałem się że z Tomoyi zrobili nie wiadomo co, że będzie ponuro i nudno, jednak widać znaczną poprawę poziomu. Mi się podoba, nawet bardzo, powiem nawet że jestem wniebowzięty i Clannad nadal jest i będzie moim ulubionym anime. I to wcale nie dlatego, że zakochałem się w pierwszej serii. Oby tak dalej! Oby tak dalej.

Spoiler: pokaż / ukryj

I co do samej ciąży. Już jak Nagisa stała na zlewem wiedziałem co się święci, a to jak przekazała tą informacje i cała ta sytuacja (reakcja Akio i Tomoyi - bezcenna) to już w ogóle magia xd Jednak boli mnie serce, że się nie obejmą, że się nie pocałują, załapałem zonka i zastanowiłem się, skąd się to dziecko wzięło xD Słowa Akio wydały się zaskakująco trafne (w polskim tłumaczeniu "co? bocian ci je przyniósł Czy może wyciągnęłaś je z kapusty?" - w każdym razie coś takiego). Wydaje mi się, że w tym braku całusów jest jakiś cel... chociaż to może być głupie, ale tak po prostu myślę. BO kto przy zdrowym rozsądku robi romans bez pocałunków ? ^^

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Saitto Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2009, 11:41   

Cytat:
Oby był, chyba bym nie przeżył jeśli Nagisa wywinęła by taki numer...



Spoiler: pokaż / ukryj
W gruncie rzeczy domniemana śmierć Nagisy nie byłą by takim złym pomysłem... wiem że to mało humanitarne ale ja jej po prostu nie trawie do końca. Przy niej Okazaki stracił to coś co w pierwszej serii sprawiało, że darzyłem go sympatią.


Co do całości to ciągle licze na dobroduszności autorów, w sprawie postaci drugoplanowych, których naprawde zaczyna mi brakować ale to oczywiście jest tylko moje pobożne życzenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shio23
Gość
PostWysłany: 19-01-2009, 13:21   

Saitto - on się nie zmienił, po prostu teraz już mu nie wypada ;). Dojrzał, zrozumiał to i owo. No i nie ma już tylu okazji, by pokazać swój charakterek - przede wszystkim brak Sunohary. Przyjrzyj się jego zachowaniu, gdy przebywa z Akio - przecież to jest ten sam Tomoya, co w pierwszej serii, identyczne docinki, humor itp. itd.

Drugoplanowe postacie się pojawią, ale w ilościach niewielkich. W bardzo fajnych rolach wystąpią Fuko oraz Sunohara. Ale chyba najlepsza będzie Kyou. Będzie za to sporo o Akio i Sanae - oni będą mieli jeszcze swoje arce.

I nie zapominajcie, że Clannad to dramat, w szczególności After Story, a niektórzy z Was się nastawiają na lekką komedyjkę podobną do pierwszej serii. Nie, lepiej załóżcie z góry zakup wagonu chusteczek, a na pewno kolejki w sklepach Was ominą :p.
Powrót do góry
mitsushi Płeć:Kobieta
Misaki xD


Dołączyła: 19 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-01-2009, 17:22   

boże mi sie wydaje ze ten autor clannada jest hmm katolikiem tlyko ze w japoni nie ma katolicyzmu to wiecie slub i te sprawy .. ale zeby tak jak to tu morg mowi z trzymania sie za reke robią wielką afere ;/ dziwnee albo sa chyba 3 lata ze sobą i nawet sie nie calowali o lol nie no zal ale tak to super to anime jest ;D ( super bo juz nie dlugo next ) xD ale w np ZnT to kurcze o wiele fjniej bylo ale coż chcialo by sie zeby to niektore anime pojawialy sie tak jak CUT naruto eeh a pomyslec ze kedyś bym dała sie zabić za to nawet

Usunięto zamaskowany wulgaryzm na podstawie punktu 6. Konstytucji Forum.

IKa
Zua Biurokratka

_________________
Zapraszam do mojej listy anime ^__^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3440216
shio23
Gość
PostWysłany: 19-01-2009, 17:39   

mitsushi napisał/a:
dziwnee albo sa chyba 3 lata ze sobą i nawet sie nie calowali


Czyli, jak mniemam, obstawiasz którąś z opcji, które sugerował Akio. Bocian czy kapusta? ;)
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-01-2009, 17:53   

Użytkowniczkę mitsushi uprasza się o stosowanie do zasad interpunkcji używanej w języku polskim czyli: rozpoczynanie zdania wielką literą i kończenie kropką, oraz używanie znaków interpunkcyjnych (kropki, przecinka) i stawianie spacji po nich.

Ostrzegam, że każdy kolejny post napisany w stylu powyższego zostanie usunięty jako nieczytelny na podstawie punktu 4. Konstytucji Forum.

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 28 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 26, 27, 28  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group