FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 26, 27, 28  Następny
  Clannad - After Story [SPOILERY]
Wersja do druku
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2009, 11:48   

Clannad AS 16


Spoiler: pokaż / ukryj
Oficjalnie wpadłem w depresję! Całą ciążę powinna leżeć w szpitalu, a nie... Ufff, jaki jestem zły, opisać się nie da...

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 30-01-2009, 21:13   

Mój poprzednik ma racje

Spoiler: pokaż / ukryj
Ale miejmy dobre serce i nie uśmiercajmy Nagisy przed następnym odcinkiem
Może porud żuci troche światła na sprawe z tym snem który widzi tomoya


Ludzie mam najświerzszą wiadomość
ze spoilerów

Spoiler: pokaż / ukryj
PORUD NAGISY SIE NIE UDAŁ
<łka>JAK ONI MOGLI UŚMIERCIĆ TAKĄ BOCHATERKE !!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-01-2009, 21:40   


MegamanNoTsukaima,
1. Używaj funkcji EDIT, jeśłi o czymś zapomnisz pisząc posta.

2. To jest DZISIEJSZY odcinek. Do jasnej $%(*^&$@!#!
Jeszcze raz zaspoilujesz otwartym tekstem ważne zdarzenie albo aktualny odcinek czegokolwiek, i dostaniesz bana - bo robisz to nie pierwszy raz.

3. Do jasnej ciasnej, co to jest "porud"? Co ci zjadło wielkie litery i znaki przestankowe? Włącz sobie sprawdzanie pisowni, każda dobra przeglądarka to ma. Na komputerze NIE MA żadnego usprawiedliwienia dla językowego niedbalstwa. Dys-papierkiem możesz się zasłaniać w szkole.

4. Odpowiedź na pytanie -- BO REŻYSER TAK CHCIAŁ, i tak w grze było.

5. Ja też mam dla ciebie super nową wiadomość ze spoilerów - Jagiełło wygrał bitwę pod Grunwaldem!!!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 30-01-2009, 21:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2009, 21:45   

Dosyć, że ostatnio mam nie najlepsze samopoczucie, to jeszcze Clannad musiał mnie dobić. Dziękuję, emo mode on.

MegamanNoTsukaima napisał/a:
Ludzie mam najświerzszą wiadomość
ze spoilerów

Tak, też o tym czytałam. A przynajmniej tak twierdzi jedna zaufana strona.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 30-01-2009, 21:54   

Przepraszam
nie wiedziałem

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"


Ostatnio zmieniony przez RepliForce dnia 30-01-2009, 22:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 30-01-2009, 22:07   

MegamanNoTsukaima Jeśli moderator zwraca ci uwagę - nie kłóć się. I dla swojego własnego dobra zauważ, że jest takie coś jak Konstytucja Forum - czyli regulamin. Tam idź i sprawdź punkt 15. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie ustne otrzymujesz ode mnie.

Uprzejmie też proszę o stosowanie się do zasad pisowni języka polskiego, czyli o: stawianie znaków interpunkcyjnych, wielkich liter na początku zdania, kropki na końcu, przecinków, oraz spacji po znakach przestankowych. Jesteśmy w Polsce, piszemy po polsku, papierek nie zwalnia ze sprawdzenia wyrazów, które Word/przeglądarka podkreśla na czerwono. "Papierek" nie jest wytłumaczeniem lenistwa.

Tak do wiadomości Twojej: jeśli moderator zwraca uwagę, lepiej się dostosować.

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-01-2009, 22:10   

Moje wrażenia?

Nagisa = dziecko
Nagisa w ciąży = dziecko w ciąży = dziecko w dziecku = matrioszka(?)
Naprawdę, mogli jej chociaż uczesanie zmienić. W odcinku bodajże 12 czy 13 taką fajną fryzurę miała, wyglądała naprawdę dobrze i nie jak dziecko.

Dalej, hmmm.
Niezbyt mnie to poruszyło. Nie wiem, czemu. No cóż, może dla tego, że wiedziałem, co będzie? Cieżko to jakoś wyjaśnić. Śmieciolot nie poleci...
No i fajnie, że będzie
Spoiler: pokaż / ukryj
emoOkazaki. Jakaś odmiana. Oby go szybko z tego wyciągnęli. Chyba w grze to ojciec mu pomógł wyjść z doła. Jak będzie tutaj?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-02-2009, 16:32   

Liczyłam, że twórcy nie pójdą po najmniejszej lini oporu. Ale niestety, przeliczyłam się. Było to tak przewidywalne, że łudziłam się, że pewnie się nie spełni. Specjalnie się jakoś nie wzruszyłam, może dlatego, że było to wiadome, a na dodatek bohaterowie i ogólnie Clannad AS zaczął mnie irytować. Emo Okazaki to w sumie jest już kilka epów, tylko nie w stanie ciężkim. Teraz linia fabuły jest prosta, skoro nie zmienia się nic z filmem -
Spoiler: pokaż / ukryj
Stary pomaga Tomoyi dojść do siebie i zaakceptować Ushio, a ta zapewnie okazuje się dziewczynką ze świata, w którym nic nie żyje.
Straciłam wszelką nadzieję co do poprawy oceny drugiego sezonu...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
shio
Gość
PostWysłany: 02-02-2009, 15:11   

Shizuku napisał/a:
Liczyłam, że twórcy nie pójdą po najmniejszej lini oporu. Ale niestety, przeliczyłam się. Było to tak przewidywalne, że łudziłam się, że pewnie się nie spełni. Specjalnie się jakoś nie wzruszyłam, może dlatego, że było to wiadome, a na dodatek bohaterowie i ogólnie Clannad AS zaczął mnie irytować. Emo Okazaki to w sumie jest już kilka epów, tylko nie w stanie ciężkim. Teraz linia fabuły jest prosta, skoro nie zmienia się nic z filmem -
Spoiler: pokaż / ukryj
Stary pomaga Tomoyi dojść do siebie i zaakceptować Ushio, a ta zapewnie okazuje się dziewczynką ze świata, w którym nic nie żyje.
Straciłam wszelką nadzieję co do poprawy oceny drugiego sezonu...


Po najniższej linii oporu? LOL. Świetny odcinek, doskonały dramat, lepiej tego przedstawić nie mogli. Jedynie ending mogli wywalić, bo trochę zbyt radosny był i popsuł atmosferę.
Anime nie powstało na podstawie filmu, tylko gry, będzie też miało zupełnie inne zakończenie, więc wspominanie tutaj o filmie jest nie na miejscu.

Na szczęście Okazaki będzie przybity tylko w kolejnym odcinku, i to nie w całym, pod koniec zobaczy "światełko w tunelu". Także będzie git, "Ushio arc" rządzi ;).

Over.
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-02-2009, 15:21   

Gość napisał/a:
Po najniższej linii oporu? LOL. Świetny odcinek, doskonały dramat, lepiej tego przedstawić nie mogli

Mogli. Nawet w filmie jakoś tak lepiej
Spoiler: pokaż / ukryj
umierała
. Tutaj napakowali różnych tanich chwytów, majacych wywołać emocje. Ech... Taniocha.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nini
Gość
PostWysłany: 02-02-2009, 18:54   Clannad

Niestety za bardzo w Keyu przedramatyzują postacie. To całkiem normalne. Szczególnie jak zaczęli od Misuzu w Airze,Nagisie w Clannadzie,
Spoiler: pokaż / ukryj
Okazakiego w Tomoyo After, Saayi w Little Busters Ex
i znikania postaci duchów
Spoiler: pokaż / ukryj
Ayu w Kanonie,Michiru w Air,Fuuko w Clannad,Komari w Little Busters!

Wogóle mogli lepiej przestawić wszystko.A na czym się skończyło? Na niemal zerowym romansie,braku logiki i zabijaniu moe postaci.
Gra była sensowniejsza.To przy niej powinno się zostać zdecydowanie.
Powrót do góry
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2009, 19:15   

Zostało jeszcze osiem odcinków, dlatego nie pokusiłbym się o opinię, że coś się skończyło, jeszcze może się zdarzyć wiele rzeczy, mam cichą nadzieję, że mnie jakoś zaskoczą i tego się trzymam.

Co do postaci duchów - taki ich styl, najwidoczniej się sprawdza, skoro wymienione przez Ciebie postaci uchodzą za jedne z bardziej lubianych.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2009, 23:15   

No i popsuli mi resztę wieczoru. Ehh wiedziałam, że musi być tragicznie, ale bez przesady!

Spoiler: pokaż / ukryj
Dlaczego ona od początku ciąży nie siedziała w szpitalu? Nawet jeśli nie, to kurczę znowu zima zaskoczyła kierowców? Nagle przyszedł śnieg, zaspał i pomroził wszystko? Ona umiera, a w tle słychać krzyki "wciąż nie możemy użyć samochodu?" Załamało mnie to. Przecież przez ten czas to zdążyliby ten samochód rozmrozić. Nawet chuchając na niego. Oczywiście odcinek "oczyścił'' mi organizm, ale nawet taki płaczek jak ja zdążył zauważyć, że twórcy ciągną ze mnie łacha.
A ktoś widział jak Nagisa podawała mydło Tomoi kiedy się kąpał? Ten rumieniec? I pomyśleć, że oni mają razem dziecko....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2009, 23:36   


Spoiler: pokaż / ukryj
To raczej nie samochód, tylko drogi były zasypane i nie dało się nimi przejechać :) Specjalnie nie zmartwiła mnie śmierć Nagisy. Nie trawie jej od pierwszych epów pierwszego sezonu, a w drugim to już zupełnie ;). Cały ep skwitowałem lekkim ziewnięciem. Bardziej ruszyło mnie to, że w tym epie wreszcie pojawiły się postacie, które tak bardzo w Clannadzie lubiłem, tj. Sunohara, Kotomi i Kyou.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-02-2009, 23:49   

Sola, co do transportu:

Spoiler: pokaż / ukryj
Wystarczy spojrzeć na to, co się dzisiaj w paru większych miastach Europy stało - lotniska zablokowane, środki publicznego transportu zatrzymane. Jak widać zima nie zaskakuje kierowców tylko u nas, więc akurat ten fragment nie był aż tak bardzo na siłę wydaje mi się. Ale fakt faktem, że od początku powinna była w szpitalu leżeć.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 28 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 26, 27, 28  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group