FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 26, 27, 28  Następny
  Clannad - After Story [SPOILERY]
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-02-2009, 09:26   

Ta, Londyn tonie w, uwaga DWUDZIESTU CENTYMETRACH ŚNIEGU. Opady stulecia normalnie. Aż się wierzyć nie chce, że to aż tak dużo dla kogoś.
Ale to Europa, a co to dopiero w Japonii? No pomyślcie, tam to pewnie dopiero katastrofa. Ovar 200 mm....

Ale wiecie co? Pod koniec odcinka, jak dla Tomoyi te migawki przeleciały, to na jednej nawet SPALI RAZEM PRZYTULAJĄC SIĘ. I to chyba było bardziej naturalne i wystarczające, niż jakiekolwiek buziaki w jakimkolwiek odcinku ; )

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-02-2009, 11:04   

Echhhhh...

Spoiler: pokaż / ukryj
Szkoda mi tej Nagisy, ale coś czułem, że ją uśmiercą. Swoja drogą jak była słabego zdrowia, to powinna leżeć w szpitalu
Powrót do góry
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2009, 12:11   

Ona chciała rodzić w domu, potem się zdecydowali, że w szpitalu - ale ona do końca tam pewnie w domu chciała zostać, bo to dom państwa Okazakich i takie tam duperele. A Tomoya to pała i nie umie żonki zmusić. Zresztą co za różnica, nic by to i tak nie zmieniło.

Spoiler: pokaż / ukryj

Nie no, wkurzony jestem. Rzucasz człowieku wszędzie gdzie się da optymistyczne teksty, a tu cię wdeptują w ziemię. Ugu... Niech Okazaki zje światełko, to może Nagisa zmartwychwstanie.


Swoją drogą, wszyscy się tym wydarzeniem zajmują wszędzie, a zauważył ktoś że odcinek był taki no... Clannadowy? Stara ekipa się zebrała, na chwilę bo na chwilę, ale Sunohara dostał kopa od Kyou, Kotomi odprawiła te swoje naukowe monologi, no i kolejny dango do kolekcji. Fajnie było no, a tu taki dramat.

Slova napisał/a:
le wiecie co? Pod koniec odcinka, jak dla Tomoyi te migawki przeleciały, to na jednej nawet SPALI RAZEM PRZYTULAJĄC SIĘ. I to chyba było bardziej naturalne i wystarczające, niż jakiekolwiek buziaki w jakimkolwiek odcinku ; )

Wa, też to zauważyłem. I to by wystarczało, raz na odcinek, albo raz na dwa.

Wszędzie czytam, że Kyou pojawi się w jakiejś szczególnej roli... Chyba nie w takiej o jakiej myślę? 0o

Czyli generalnie Emo Mode ON (Ktoś to już pisał albo mi się zdawało :P), czyli Tomoya zadaje sobie głupie pytania i obraża się na cały świat. Wątpię jednak żeby zostawił córeczkę, tamten w filmie to był cały emo od początku, a ten jednak nie, może się wkurzać ale poświęci się Ushio. Tak mi się zdaje, ale zobaczymy.

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
shio
Gość
PostWysłany: 03-02-2009, 14:07   

Achmed napisał/a:
Wszędzie czytam, że Kyou pojawi się w jakiejś szczególnej roli... Chyba nie w takiej o jakiej myślę? 0o


Nie, nie w takiej, w lepszej, trza uważnie opening oglądać :p.

Achmed napisał/a:
Czyli generalnie Emo Mode ON (Ktoś to już pisał albo mi się zdawało :P), czyli Tomoya zadaje sobie głupie pytania i obraża się na cały świat. Wątpię jednak żeby zostawił córeczkę, tamten w filmie to był cały emo od początku, a ten jednak nie, może się wkurzać ale poświęci się Ushio. Tak mi się zdaje, ale zobaczymy.


Da się przeżyć - Tomoya będzie przeżywał dokładnie jeden niepełny odcinek, a później będzie... coraz lepiej :).
Powrót do góry
Neruta
Gość
PostWysłany: 04-02-2009, 03:59   


Spoiler: pokaż / ukryj
Mnie tam śmierć Nagisy nie ruszyła.
Po 1, od poczatku 1 i 2 sezonu niezbyt ją lubiłem, po 2 cholernie naciągany cały 2 sezon był... + przeskoki czasowe + "ich małżeństwo". Nie oczekuje namiastki hentai'a tylko chociażby, zwykłego pocałunku, skoro są małżeństwem ;>.

Co do Kyou ( wg. mnie najlepszej postaci :P ). Mam nadzieję, że będzie znacznie częściej, ale nie w roli, tak jak z openingu można wywnioskować "przedszkolanki"?.
Powrót do góry
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-02-2009, 11:11   

Po obejrzeniu 16stego odcinka AS wreszcie się doczekałem

Spoiler: pokaż / ukryj
Nagisa kaput, jedna z postaci która mnie najbardziej wkurzała ze wszystkich serii anime jakie wdiziałem (no może poza parką Karasuma&Tenma)

Dla mnie Clannad mógłby skończyć się bodajże po 18stu odcinkach (jak Tomoya zaczęła budzić i dokarmiać Okazakiego + Odcinek OAV: Another World: Tomoyo Chapter.

Spoiler: pokaż / ukryj
Nagisa tylko dzieciaka niepotrzebnie po sobie zostawiła, mogły wykręcić razem i Okazaki byłby w lepszej sytuacji, jeszcze 2 fajne dziewczynki w jego haremie zostały

i nie uważajcie mnie za jakiegoś potwora, ta historia okropnie nudna i sentymentalna przez Nagisę się stała.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-02-2009, 11:16   

Jeżeli już z kimś miałby Tomoya romansować, to tylko z Kotomi. Koniec. Basta. Kyou jest zbyt porywcza, a Tomoyo nadopiekuńcza i przy obydwu by się rozwinąc nie mógł.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-02-2009, 11:32   

Kotomi w ostateczności mogłaby być, ja jednak wolę bardziej energetyczne dziewczyny. W Każdym razie nie znam dalszej części tego co ma się wydarzyć, jak już to niech bierze każdą tylko nie Ryou. Oglądałem to anime wyłącznie z czystej ciekawości, czy może wyłamie się z tłumu i Okazaki rzuci Nagisę dla innej ale się zawiodłem.

Spoiler: pokaż / ukryj
Oczywiście po 16 odcinku, spełnienie przyszło, tylko w mniej delikatny sposób ;) niestety dzieciak pozostał i już do starych dobrych odcinków z haremu lat szkolnych nie wróci.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-02-2009, 11:55   

Ech, tak czy siak, chyba spoilera wielkiego nei zrobie, bo powszechnie wiadomo, że Tomoya innej sobie nie weźmie. Szans nie ma. A co zrobi? Kto wie, to jego, a kto nie wie, ten zobaczy.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-02-2009, 12:17   

byłem świadomy, że kolejnej dziewczyny sobie nie weźmie, tylko moja fantazja podpowiadała mi zakończenie tej serii (i uwierzcie mi, wolicie nie znać zakończenie Clannad AS autorstwa moje wyobraźni xD )
dokończę oglądać tę serię, mam nadzieję że nie będzie to gorsze niż obecne 2 odcinki fillerów w Bleachu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-02-2009, 17:35   

A właśnie zapomniałam o tym napisać. Scena przytulenia się była świetna, aż oczom nie wierzyłam, jednak potem przyszedł czas na podawanie mydła. Chryste oni uprawiali seks, są małżeństwem jak mogą się wstydzić siebie nago? Chyba, że robili to przy zgaszonym świetle. No w sumie to bardziej prawdopodobne.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-02-2009, 12:09   

Co do 17:

Spoiler: pokaż / ukryj
TO jest emo-gocenie się? Ja chyba po prostu za dużo się o hiki naoglądałem/naczytałem, bo Tomoya zachowywał się prawie normalnie. Ushio słodka, ale trochę dziwny głos ma, nie pasuje mi do niej. Za to stosunek Okazakiego do córki jest po prostu straszny (tak, wiem, że tak ma być)...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shio23
Gość
PostWysłany: 07-02-2009, 14:50   

Eee, fajny głosik Ushio ma. Poza tym dobrze, że tak szybko "przewinęli" te 5 lat, bo jakoś nie miałem ochoty oglądać emolskiego Okazakiego :p.
Powrót do góry
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2009, 18:13   

Keii napisał/a:
Co do 17:
Za to stosunek Okazakiego do córki jest po prostu straszny (tak, wiem, że tak ma być)...

Biedne dziecko, żal mi jej. Ręce mi totalnie opadły, jak zobaczyłam Tomoyię w roli ojca. Miejmy nadzieję, że się jeszcze tatuś poprawi (odemoci).

Spoiler: pokaż / ukryj
W końcu to, że zabrał Ushio na wycieczkę, to już postęp.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 07-02-2009, 22:09   

Ogólnie odcinek fajny, Ushio naprawdę fajna i głos też ma w porządku. Za to Okazaki strasznie mnie wkurzał, co za dupek. Wredny taki i nieprzyjemny. Mam nadzieję, że się poprawi coś. No i Sanae jak zwykle świetna^_^ Ogólnie przez całe 2 serie tylko Sanae i Akio mnie nie zawiedli jako postacie;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 28 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 26, 27, 28  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group