FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  Następny
  Clannad - After Story [SPOILERY]
Wersja do druku
Kanon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2008, 21:28   

I odcinek 4 za nami. Mi się bardzo podobał, bo w końcu został podkreślony wątek relacji Mei z Sunoharą, a także przyjaźń Okazakiego i Yoehiego :) A najbardziej to mi się podobała ostatnia klatka, Sunohara został przedstawiony identycznie jak w grze! :D Dokładnie ten sam rysunek :)
JJ napisał/a:
...i jeden z najgorszych odcinków Clannada. Dramatyzm jakiś taki naciągany (ach, ci źli/okrutni piłkarze znęcający się nad biedną Mei), humoru praktycznie brak...

Najlepiej by było jakbyś przeszedł grę a później oceniał anime, bo anime jest oparte na grze :) Ogólnie Clannad jest dramatem i to dużym. Ale przecież nie walną śmierci Sunohary w 04 odcinku ( nie, Sunohara nie zginie
Spoiler: pokaż / ukryj
ale KTOŚ inny tak
), tylko powooli systematycznie, będą coraz bardziej dramatyczne tematy. Patrząc na grę i na anime, humor będzie jeszcze do 7-10 odcinka maxymalnie. Później będzie na serio dramatycznie, skoro tak się doczekać nie możesz :)

Co do humoru... Mnie bawi, bo przeszedłem grę :D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2008, 21:52   

Ep 4

Mnie się odcinek bardzo podobał. Przyznam, że też wolę baby-Sunoharę niż emo-Sunoharę, ale cieszę się, że chłopak mógł się również sprawdzić w jakiejś poważniejszej roli, a nie tylko w roli błazna i worka treningowego Tomoyo.

Generalnie było trochę bardziej dramatycznie, trochę więcej kurzu, padło kilka ładnych zdań o prawdziwej przyjaźni, i wszyscy znowu są szczęśliwi.

Ach, no i oczywiście scena, w której Sunohara poznał prawdziwą tożsamość Sanae była cudna. Pf, pewnie myślał, że Akio jest jej ojcem, dlatego przyszedł po jego błogosławieństwo :P

Sam wątek Mei i Sunohary oceniam na 8/10.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kanon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2008, 21:57   

Urufu napisał/a:
Sam wątek Mei i Sunohary oceniam na 8/10.

Racja, a mogli go przedstawić 10/10... Chociażby w momencie, w którym Mai przepraszam Sunoharę za to, że chciała dobrze, a on ją przytula i zmienia scenerii. Mogli wcisnąć tutaj kilka słów od serca oboje tron, a nie śmiechy-hihy przyjaciół ( chociaż słodko wyglądali pobici hahahah xD ). A z drugiej strony, bardzo ostro także została przedstawiona przyjaźń Sunohary i Okazakiego... Trudny odcinek do zrobienia, ale wyszło nieźle :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-10-2008, 07:21   

Kanon napisał/a:
Mogli wcisnąć tutaj kilka słów od serca oboje tron, a nie śmiechy-hihy przyjaciół

Jak dla mnie ta scena nie wymagała więcej słów. Ogólnie to żałuję, że kobiety się wtrąciły, był taki ładny bryzgh. No, ale nieźle wyglądali z rana, tylko trochę za mało opuchnięci i dziwne, że ze wszytskimi zębami :D chociaz dla mnie to była elegancka walka, w Polsce to by pewnie krzesła latały, a przynajmniej butelki szklane niezwrotne.
No, ale to i tak była wyśmienita scena. KObiety płaczą, gdy duzi chłopcy bawią się w wojnę.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kanon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-10-2008, 11:18   

Slova napisał/a:
KObiety płaczą, gdy duzi chłopcy bawią się w wojnę.

Hahaha genialne podsumowanie :D Ciekawe co przyniesie następny odcinek... Zapowiedź jak zawsze tajemnicza... ale chyba będzie poświęcony Misae i bardzo dobrze, bo jest najfajniej narysowana ( ah te kocie oczy i ząbki... ). Zrozumiałem jedynie, że Tomoya mówi jej, że jest bardzo popularna w szkole i powinna to jakoś wykorzystać, może wróci do szkoły jako przewodnicząca szkoły ? Ja siedzę cicho ;x
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 25-10-2008, 18:41   

Mi się odcinek jak najbardziej podobał. W pewnym momencie też miałam wrażenie sztuczności co do super-zuego klubu piłkarskiego. To chyba też są ludzie, nie? No, ale cóż odcinek był o dawaniu sobie po twarzy więc mogłam wszystkigo nie zrozumieć.
Za to bardzo podobała mi się krótka rozmowa Sunohary i Tomoyi, w deszczu, tuż przed tym jak pobili się między sobą. I ta muzyka... mmm... miodzio. Naprawdę dobrze się na tym odcinku bawiłam, chociarz rycząca Mei, która nie potrafi nawet wyrwać się z uścisku jakiegoś kolesia, ani nawet zareagować kiedy tylko ją złapał... no nie wiem, wydaje mi się czy w takim wypadku każda normalna dziewczyna zaczęłaby wrzeszczeć, kopać, gryźć, drapać? A ona szlocha i wyje "onii-chan". No przepraszam.
A tak poza tym lubię Okazakiego w wersji chuligana huehuehue ^^
Humoru mi wyjątkowo nie brakowało, czasem miło jest popatrzeć na Clannada w takiej konwencji. No i pozostaje końcowa scenka z Akio. Tomoya i jego mina, kiedy wkręcał Sunoharę, do tego ten chichot.

Co do wcześniejszych spekulacji, że Okazaki miałby się przenosić do innego miasta. A nie wydaje wam się, że w tym aucie, w openingu, obok niego siedzi osoba identyczna jak on, albo bardzo podobna? Jego ojciec raczej nie wygląda tak jak on. Błagam, nie chcę wyskakującego z zanadrza brata bliźniaka! :p

EDIT: A właśnie na coś wpadłam! Przecierz tam jest Yuusuke! Przecierz ta ciężarówa to jego jest, w końcu elektryk. Ale ile to ma wspólnego z fabułą?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-10-2008, 19:41   

Lena100 napisał/a:
a. A nie wydaje wam się, że w tym aucie, w openingu, obok niego siedzi osoba identyczna jak on, albo bardzo podobna

Tam nie ma Okazakiego, tylko szalony technik-elektryk-rockman :E razem z żonką oczywiscie. Swoją drogą ich samochód cholernie przypomina mi Seta-car z Love Hina :D może też będzie miał funkcję łodzi podwodnej?


Lena100 napisał/a:
Ale ile to ma wspólnego z fabułą?

hmmm
narazie nic, może kiedyś...
Lena100 napisał/a:
chociarz rycząca Mei, która nie potrafi nawet wyrwać się z uścisku jakiegoś kolesia

To był sportowiec. Samo to, że trzymał ją nad ziemią świadczy o tym, że był nieźle spompowany (znaczy się przybity, od potocznej nazwy ćwiczenia w siłowni -spompowanie). Poza tym ona nie wyglądała na taką, co to by się takiej sile oparła, a przy motaniu koleś by co najwyżej zmienił uchwyt.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kanon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-10-2008, 23:27   

Slova napisał/a:
Lena100 napisał/a:
Ale ile to ma wspólnego z fabułą?

hmmm
narazie nic, może kiedyś...

Ma, ma.
Spoiler: pokaż / ukryj
Okazaki będzie pracować jako elektryk, ciekawe czy w anime też :)


Slova napisał/a:
Lena100 napisał/a:
chociarz rycząca Mei, która nie potrafi nawet wyrwać się z uścisku jakiegoś kolesia

To był sportowiec. Samo to, że trzymał ją nad ziemią świadczy o tym, że był nieźle spompowany (znaczy się przybity, od potocznej nazwy ćwiczenia w siłowni -spompowanie). Poza tym ona nie wyglądała na taką, co to by się takiej sile oparła, a przy motaniu koleś by co najwyżej zmienił uchwyt.

Po za tym Mei jest taka drobna... :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-10-2008, 09:55   

Kanon napisał/a:
Po za tym Mei jest taka drobna...

No gdyby to miał być kawał baby, to by się pewnie Brunhilda Prykrasnoja nazywała :D
Kanon napisał/a:
Ma, ma.

A to to przecież jest wiadome, ale jeszcze o niczym nie świadczy.
Ważne, że w tym odcinku mieliśmy jako taką zapowiedź końca school time

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 27-10-2008, 16:05   

Ep. pozytywny, Clannad z bardziej dramatycznej strony. Odcinek świetny, dobrze że nie wciskali się na siłę z humorem tam gdzie nie było trzeba(gdzie się dało tam był). Bójka trochę była dziwna powiedzmy(raz jeden tłucze - drugi leży i na odwrót). Świetne, męskie pogodzenie bez słów. Jak to faceci, jednego dnia się biją a drugiego się z tego śmieją.

Tyle że jak to w Clannadzie bywa, odcinek za krótki :)

Ciekawe jaki teraz będzie Sunohara. Po za tym myślałem że Okazaki zyska dla niego więcej szacunku, jednak ostatnia scena od razu temu zaprzeczyła (żarty z Sunohary w starym, dobrym stylu ). ^^

Pozdrawiam wszystkich fanów, reszta niech będzie przeklęta jeśli nie uwielbia tego anime :E
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-10-2008, 20:53   

A mi zabrakło trochę jakiejś głębszej rozmówki Mei z Sunoharą. Dlaczego ten nie interesował się tym rodzeństwem zagubionym, ani wcześniejszym chłopakiem Mei zanim "wyszło", że to niby Tomoya. Bo trza przyznać, że Sunohara zachowywał się wtedy jak dupek. No, ale wyjaśnijmy to tym, że miłość do Sanae odebrała mu zdrowy rozsądek.

Walka mi się podobała, taka męska przyjaźń ma być. I piękne były ich twarzyczki, a potem w śmiech;D

A no i zrobił na mnie wrażenie błagający Tomoya. Zdziwiłam się, nie sądziłam, że jest w stanie tyle zrobić dla przyjaciela. Zaimponował mi^_^ Tak samo Nagisa, która uparła się, że też pójdzie. Jak chce to potrafi być stanowcza;D

I zastanawiam się kiedy na Boga, Nagisa i Tomoya, zaczną się zachowywać jak para. Ja wiem, że tu nie chodzi wyłącznie o nich, ale ich wątek mógłby być delikatnie nakreślany. Ja wiem, jakieś cieplejsze słowo, jakiś rumienieć, ściśnięcie za dłoń. Ja nie wymagam wiele, tylko, żeby dało się ten związek odróżnić od zwykłej przyjaźni.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-10-2008, 16:14   

Shizuku napisał/a:
A no i zrobił na mnie wrażenie błagający Tomoya.

Moim zdaniem to było żałosne i z góry było wiadomo, co to za sobą poniesie. Robienie przysłóg to najgorsza metoda w zawieraniu interesów.

Shizuku, ciężko by jakoś wyraźnie okazywali sobie uczucia, kiedy mieszkają pod jednym dachem :D

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-10-2008, 16:49   

Ja patrzałam bardziej pod kątem, że był w stanie się ukorzyć, by tylko pomóc Mei i Sunoharze. Zresztą Tomoya nie jest postacią, która w taki sposób kogoś o coś prosi, dlatego zaskoczył mnie tym. Podobała mi się taka jednorazowa odmiana, nie chce, żeby to się powtarzało, ale miło było zobaczyć takie coś.

A czemu znowu ciężko? Co z tego, że mieszkają razem? To chyba nie przeszkadza, żeby trzymali się za ręce. Ja nie mówię, że mają uprawiać dzikie orgie, gdy za ścianą są Nagisy rodzice, ale jakieś minimum kontaktu intymnego mogłoby być... Choćby zwyczajne oparcie głowy o ramię. Ja naprawdę nie wymagam wiele.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Kanon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2008, 18:36   

Jak się Wam podobał nowy odcinek? Mi się bardzo podobał, dużo nie chcę zdradzać, bo chyba pierwszy tutaj już mam go za sobą. Tak czy siak, jest dość dziwny, ale bardzo ciekawy.... :D

Oceniam 9/10 - czegoś brakuje.

Shizuku, zauważ że anime nie jest nadawane na telewizji 18+ :P Po za tym, to jest dramat, romansidło, a nie zboczone anime. Z resztą Clannad to jedynie dzieło Visual Art's które nie jest zboczone... Nie wiem po co Ci patrzeć jak się całują animki, jak chcesz to polecam Ci gierałkę Tomoyo After: It's Wonderful life także twórcy Clannad to zrobili. Sądzę, że będzie idealna dla Ciebie. W zasadzie jest to Clannad, tylko z inną fabułą, sporo seksu dlatego gra nazwana została eroge :) A jeśli przesadziłem, to i tak Clannad jest/będzie dramatem... I według mnie bardzo dobrze, że nie ma żadnych pocałunków itp. między nimi. To dużo bardziej podkreśla, że miłość nie tylko składa się z tego typu spraw a oni taką miłość budują, i sądzę że taki efekt chcieli twórcy osiągnąć.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-10-2008, 18:51   

ale przecież Shizuku o seksie nie mówiła...

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 28 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group