FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 02-07-2011, 13:18   

A przepraszam. Faktycznie, "charakterystyczna rysowniczka". No to w takim razie, co się z tym światem dzieje, że Vocaloid ma swój MMD, kiedy nawet nie ma jeszcze imienia.

A Vin. Weź, daj spokój xD Gościu wymiata. Już mówiłam, że jego cover Bye bye sayonara wykracza dla mnie poza pojęcie epickości. Natomiast jak przeglądałam tracklist tej engrishowej płyty Luki i zobaczyłam "My Heart will go on" to zgadnij co mi stanęło przed oczami? XD Ale poza tym, że ma chyba troszkę nierówno pod kopułą to jest świetny. Super głos, a wygląda też całkiem całkiem ^^ Muszę kiedyś zobaczyć jego nama jak ryczy jakieś metalowe piosenki, o których wspominałaś. To przy okazji możecie mi wytłumaczyć jak i gdzie mogę sprawdzić kiedy którzy utaite maja swoje namy i jak mogę je obejrzeć, bo tej części nico nico jeszcze nie ogarniam ^^;

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-07-2011, 13:28   

Mononoke napisał/a:
powiedzcie, że zrobiłam postępy ;___;

jasne, że zrobiłaś! Według mnie już bardzo dobrze się orientujesz w światku NND~ jeszcze trochę i mnie przegonisz.


Mononoke napisał/a:
World Music Covers, czyli Luka śpiewa po angielsku!

Uuuu... sama nie wiem. Angielski Luki mi nie podchodzi, acz w coverach znanych utworów wychodzi to zazwyczaj lepiej niż w piosenkach oryginalnych (może dlatego, że człowiek przynajmniej zna słowa). Na bank przesłucham, ale cosik czuję faila w powietrzu.

Aj tam, podejrzewam, że nowe vocaloidy się po prostu nie przyjmą. Prawda jest taka, że jedynymi często stosowanymi vocaloidami są: Miku, GUMI, Luka, bliźniaki i w dużo mniejszym stopniu Gakupo, Kaito i Meiko. Ile jest znanych piosenek Piko, Miki, Irohy czy Kiyoteru? Ot po prostu Yamaha coś tworzyć musi..

Mononoke napisał/a:
Bo znalazłam taką pvkę do Unhappy Refrain. Świetna.

D:
Łoah, uwielbiam Kinetic Typography, zwłaszcza w wowakowych kawałkach. Szczególnie spodobała mi się ta ściana "wwwwwwwwwww" oraz oczywiście rozsypujące się serce.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.


Ostatnio zmieniony przez Crofesima dnia 02-07-2011, 13:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-07-2011, 16:06   

Jeszcze raz ja, bo Mikunopolis się odbyło i AAAARGH JESTEM TAKA ZAZDROSNA. Reakcje uczestników były pozytywne, najgorsza jaką widziałam to "nieźle". Japończycy do występu podeszli bardziej entuzjastycznie. Ja sama jestem pod wrażeniem - spodziewałam się bezczelnej copypasty z koncertu Thanksgiving z 2010 roku i owszem, większość utworów była taka sama (tylko mniej, bo nie 39 a 24)... ale przebrali Miku w nowe stroje! I dodali parę nowych kawałków! I nowe ruchy taneczne!

Klipy zaczynają pojawiać się na YT (o dziwo ich nie usuwają, może nie mają czasu?), więc podlinkuję w kolejności, w jakiej rzeczywiście leciały na koncercie [źródło]:

Hatsune Miku:
1) "Project Diva Desu" - ten kawałek jako wstęp do koncertu jest idealny. Rytmiczny i energiczny. Miku nie ma, ale chyba nawet nie jest potrzebna.
2) "World is Mine" - tutaj chyba żadnych zmian nie ma. Publicznośc udzielała się w mniejszym stopniu, ale cóż, nie dziwi mnie to. W sumie dobrze, że mnie nie było, bym ich wszystkich przeraziła swoim zaangażowaniem...
3) "Electric Angel"
4) powitanie + "Koisuru VOC@LOID" - też żadnych zmian.
--- Trzy kawałki w jednym filmiku :
5) "Clover club" - nowa piosenka! I nowy strój czerwonego kapturka, który tak kocham! Tylko w oryginale przecież to piosenka Rin... no nic. Ruchy Miku są chyba bardziej płynne.
6) "Po Pi Po" - nowy dresowy strój i trochę inne ruchy, bo tym razem leci cała piosenka. Druga cześć po angiersku.
7) "Romeo & Cinderella" - w czasie Thanksgiving tą piosenkę wykonywał okropny model Miku z Project Divy na PSP i to na szczęście zmienili! Miku ma na sobie absolutnie prześliczną sukienkę. Świetne.
===
Tutaj z tego co rozumiem jest medley:
8) "Uraomote Lovers" + po angiersku przedstawia członków zespołu.
9) "Puzzle"
--- *Dwa kawałki w jednym filmiku:
10) "VOiCE"
11) "1/6"
===
12) *"moon"
13) "The Disappearance of Hatsune Miku" - uwielbiam ten występ aaah. Miku w ubraniu gothic lolity z ANTI-THE∞HOLiC.

Kagamine Rin i Len (obydwa kawałki w jednym filmiku):
14) "Migikata no Chou" - aww uroczy wstęp. Poza tym chyba zero zmian.
15) "Meltdown" - JEST! Tego mi właśnie wcześniej brakowało - Meltdownego ubrania Rin! Wygląda cudownie, a skrzypce to świetny dodatek.

Megurine Luka (dwa kawałki w jednym filmiku:
16) "Just be Friends" - co ona powiedziała na początku?... acz w 1:40 zrozumiałam jej "Thank you LA"! Zmian poza tym chyba żadnych.
17) z Miku "World's End Dancehall" - AAAA TE STROJE. Nowa piosenka oczywiście. Tylko czemu, CZEMU po angiersku? Rozumiem, że chcieli się dostosować, ale czy ktokolwiek na widowni zrozumiał tekst? Ja cześć owszem, ale tylko dlatego, że znam tą wersję tłumaczenia. Tak czy siak, taniec jest absolutnie booooski. Gdyby tylko było po japońsku... ;_;

Hatsune Miku:
18) *"From Y to Y" - w białej sukience i boso.
19) *"Saihate" - w stroju z PV (fajne przejście!). Wygląda cudnie.
20) "Finder DSLR remix-re:edit" - nowa piosenka
21) "SPiCa"
22) "Ai Kotoba" - jakoś tak pusto bez radośnie skaczącego DECO*27.
23) "StargazeR" - bez zmian?
24) *"Hajimete no Oto" - łojeżu ;_; gdyby tak się przykładali do każdego utworu... naprawdę ładnie im wyszło. I ta Miku machająca do zespołu i publiczności na koniec, hnnnghnnn.
Będę dodawac linki, jeżeli nowe klipy pojawią się na YT.


Podsumowując, koncert wydaje mi się, że był bardzo udany. Ekipa się autentycznie postarała, plus sala i scena były naprawdę olbrzymie, aż (wielki przecież) ekran wydawał się dziwnie maleńki. wowaka też był pod wrażeniem. Ktoś na twitterze pisał, że ponoc grał na basie, ale coś nie chce mi się wierzyc. Cały czas widziałam tylko Tanakę Shingo. Może wowaka gdzieś się ukrywał, to w jego stylu by było...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.


Ostatnio zmieniony przez Crofesima dnia 03-07-2011, 22:16, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 03-07-2011, 17:11   

"Clover club" - taniec... zakochałam się w nim.
"Po Pi Po" - Miku robiąca samolocik. wiiiiiiii (^_^)
"The Disappearance of Hatsune Miku" Boskie, boskie, boskie. TEN strój *__*

Crofesima napisał/a:
17) z Miku "World's End Dancehall" - AAAA TE STROJE. Nowa piosenka oczywiście. Tylko czemu, CZEMU po angiersku? Rozumiem, że chcieli się dostosować, ale czy ktokolwiek na widowni zrozumiał tekst? Ja cześć owszem, ale tylko dlatego, że znam tą wersję tłumaczenia. Tak czy siak, taniec jest absolutnie booooski. Gdyby tylko było po japońsku... ;_;

<5> Ja nie zrozumiałam ani słowa. Stroje świetne i taniec cuuuuuudo. "Just be Friends" Luki identyczne jak w zeszłym roku, ale skoro widziałam to już kilkanaście razy to nie przeszkadza mi specjalnie, że zobaczę jeszcze jeden.

Rin w Meltdown wypadła jedwabiście. Poza tym mam wrażanie, że oczy zarówno Rin jak i Lena nie są takie puste jak na poprzednim koncercie. Z lekka mnie to przerażało i wyglądało bardzo nienaturalnie. A teraz jakby nabrały głębi.

Ciekawa jestem jak wypadło "Ura-omote Lovers". Bardzo podobała mi się Miku w tej piosence i sposób w jak na koniec przedstawiała członków zespołu. EDIT: Wolałam jak robiła to po japońsku, ale i tak... A tak to bez zmian. Poza tym buuu, nie było "Alice".

Kurde, zrobiło mi się strasznie smutno. Chciałabym tam być ;___;
EDIT:
Crofesima napisał/a:
24) *"Hajimete no Oto" - łojeżu ;_; gdyby tak się przykładali do każdego utworu... naprawdę ładnie im wyszło. I ta Miku machająca do zespołu i publiczności na koniec, hnnnghnnn.

NIE! To nie na moje nerwy. Miku puszcza oczko, a potem odwraca się, odchodzi i znika. Idę sobie popłakać w kąciku ;______;

EDIT2:
"From Y to Y" - OCH. Jak ona ślicznie tutaj wygląda. Lepiej niż jak śpiewała "Alice", chociaż jeśli chodzi o piosenki to obie ładne, ale wolę te drugą. Jeszcze raz OCH, bo wygląda naprawdę prześlicznie.
"Saihate" - świetne włosy, plus, też chciałabym tak ekspresowo zmieniać ubrania ;)

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2011, 17:04   

Czy mi się tylko wydaje, czy udzielające się tu osoby bardziej skupiają się na wizji niż na dźwięku xD?
Ja tak tylko wspomnę, iż nie jestem jakimś maniakiem, ale bardzo lubię Nico Nico Chorous (to chyba też w jakiś sposób zahacza o temat, mam nadzieję, że nie offtopuje, lol xD), np. ta piosenka:
Romeo and Cinderella
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-07-2011, 17:41   

Ferret napisał/a:
Czy mi się tylko wydaje, czy udzielające się tu osoby bardziej skupiają się na wizji niż na dźwięku xD?
Wydaje ci się.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-07-2011, 17:51   

Ferret napisał/a:
Czy mi się tylko wydaje, czy udzielające się tu osoby bardziej skupiają się na wizji niż na dźwięku xD?

Ale o czym dokładnie piszesz?... bo autentycznie nie wiem o co chodzi.

(chorusy są jak najbardziej w porządku, oczywiście, sama bardzo je lubię)

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2011, 19:16   

Crofesima napisał/a:
Ale o czym dokładnie piszesz?


Wybacz jeśli się nie wyraziłem dokładnie... w poprzednich paru postach widziałem po prostu masę zapisków na temat strojów i wyglądu xD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-07-2011, 22:07   

Ferret napisał/a:
w poprzednich paru postach widziałem po prostu masę zapisków na temat strojów i wyglądu xD.
Przejrzałam poprzednią stronę. Jest tam masa komentarzy odnośnie "przyjemnego głosu", "świetnego wykonania" i tak dalej. Dużo mówi się o strojach w postach o koncercie Miku, ale na koncercie Vocaloidy śpiewały TAK ZNANE piosenki, że Crof pewnie umiałaby je zaśpiewać wyrwana ze snu w środku nocy. Co tu można dodać nowego na ten temat? Wygląd komentowały, bo sukienki Miku były naprawdę urocze, a poza tym jest to akurat ważna część Vocaloidowego fandomu i nie tylko (wystarczy spojrzeć na tę całą gamę strojów w Project DIVA i Project DIVA2). Miło, że napisałeś posta w temacie, w którym regularnie pisze tylko 4-5 osób, ale twoje uwagi wyglądają, jakbyś rzucił okiem tylko i wyłącznie na tę stronę, pomijając wszystkie poprzednie.

WHATEVER.


Nowy Utaran {ofuro}
Będzie chyba dość pustawo, bo przyznaję się, że połowę Utaranu olałam tak jakby, nie moje gusta.

pickup
Matsuribayashi [YOME] - strasznie spodobał mi się głos tej dziewczyny - mocny i lekko agresywny w refrenie.
Yoru ga Kurebamata [Ponyo] - bardzo ładna, spokojna piosenka, a głos Ponyo bardzo dobrze do niej pasuje - łagodny, ale mocny i momentami jakby szeptany.

NEW UPLOAD
#3 Happy Synthesizer [Yurin x Rimokon] - wyjątkowo uroczy cover. Ja chyba w ogóle lubię covery "Happy Synthesizer".
#6 Himitsukichi [Majiko] - niefałszująca Majiko. LOL, to się rzadko zdarza xD Ale i tak ją lubię. Tym bardziej, że w tym przypadku jej rozedrgany głos wyjątkowo pasuje do piosenki.
#7Usotsuki [Nayugorou] - ja teraz naprawdę lubię tę piosenkę. Bardzo kjutne wykonanie.
#9 OS-Uchuujin [Akua] - ┐( ̄ー ̄)┌
#10 Majou [Toriko] - łoooo, Torikoooo... Na początku bardzo słychać, jak stara się zróżnicować głos przy partiach Rin, Lena, Gakupo i Luki, potem jakoś to umyka (takie miałam wrażenie), ale i tak... Bingo, Toriko, lepszej piosenki jak dla mnie nie mogłaś wybrać, bo "Majou" strasznie mi się podoba ^^
#13 Paradise Song [Yuu] - ło. Creepy jak zwykle.

WEEKLY RANKING
#1 Matryoshka [Kogeinu x ASK] - EEEEEEEEEEEEEEEEH?! O_O
Koge i ASKe na pierwszyyyyym?!
Dobra, ich wersja bardzo mi się spodobała, ale w życiu bym nie przypuszczała, zwłaszcza mając pod bokiem cleara i duet Seki&Miichan...
#3 Sunset Love Suicide [Mi-chan x Sekihan] - już to komentowałyśmy, ale... LOL, nawet nie na drugim miejscu?
#4 pianissimo [clear x Marasy] - LOL, nawet nie w głównej trójcy? Chociaż w sumie co ja się dziwię, piosenka zmulasta jakaś taka...
#5 Blackjack [Soraru x Shamuon] - MRU. Wysoko. Ale co mi się najbardziej podobało, to komentarz na ofuro: "Also. No autotune! Soraru sounds so good without it <3." Uhum, w rzeczy samej, cieszę się, że nie tylko ja tak uważam.
#7 KiLLER LADY [Kakichoco] - dobry autotune jest DOBRY. Zwłaszcza, jeśli ma uzasadnienie. Piosenka wyjątkowo przyczepiająca się do Easiowego mózgu.
#8 Shinkai Shoujo [Ban x Gantou] - zostawię to Crof do opisu xD
#9 Hajimete no Chuu [ShounenT] - och, T-kun, jak uroczo ci to wyszło! Wyjątkowo ciepło i tak... uroczo właśnie. Wydaje mi się, że większość dziewczyn byłaby ucieszona z tak zaśpiewanej dla nich piosenki. Ja bym była. Chociaż nadal moją ulubioną wersją jest ta Rena z jego nama (tego wypiszczanego "Hajimete no chuuuuu! Kimi to chuuuu! Aj łil giiii~!! Aj łil giiiiiv!!! Aj łil giiiiv ju ool maj loooow..." nie przebije NIC xD).
#15 Kumikyoku Nico Nico Douga Kai [Nanahira] - zaczynam nienawidzić tej dziewczyny.
#17 Babylon [A24] - nie do końca w moim stylu piosenka, ale wykonanie bardzo dobre. I ten ART.


No i wcale nie wyszło mi pustawo... OTL

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-07-2011, 23:24   

Easnadh napisał/a:
ale na koncercie Vocaloidy śpiewały TAK ZNANE piosenki, że Crof pewnie umiałaby je zaśpiewać wyrwana ze snu w środku nocy.

ALE TO WCALE NIE.... no dobra, prawda. :(
Zresztą ten koncert był prawie identyczny jak ten z 2010 roku, więc pod względem muzycznym nie ma praktycznie czego komentować. A na pewno nie tego, jak wypadła Miku, z wiadomych powodów...

Swoją drogą wykrakałam i już pousuwali wszystko z YT.


Utaran #139

NOWY UPLOAD
#2 Jenga [Mirto] - nawet nie wiedziałam, że mirto - jedna z dziewczyn rysujących dla DECO*27 - śpiewa... ma uroczy, dziewczęcy głos, ale strasznie zwyczajny. Bardzo za to pasuje do tego kawałka 40mP, zresztą jednego z moich ulubionych.
#8 Nisoku Hokou -Okinawan version- [Gantou] - absolutnie fazogenne. To take charakterystyczne zaciąganie... co prawda się nie znam, ale i tak uważam, że wyszło mu jedwabiście.
#10 Majou [Toriko] - dzięki Toriko bardziej spodobał mi się ten utwór. Chociaż wydaje mi się, że stara się wyciągac zbyt wysoko jak na możliwości swojego głosu, zwłaszcza przy refrenie. Chorusy są za to bezbłędne. Czy ona sama sobie mixuje covery?... Co jeszcze potrafi ta dziewczyna?

WEEKLY RANKING
#1 Matryoshka [Kogeinu x ASK] - zdenerwował mnie ten cover, bo tytuł sugerował, że ASKa tam rzeczywiście będzie sporo... a on tutaj robi za GUMI z oryginału Matryoshki, czyli w ogóle się nie wyróżnia. Ale PVka fajna, rękawy Kogetana są takie Kogetanowe.
#3 Sunset Love Suicide [Mi-chan x Sekihan] - przykro mi chłopcy, ale z gintamową parodią trudno wygrać. Może następnym razem.
Przy okazji - tłumaczenie piosenki jest tutaj w opisie.
#5 Blackjack [Soraru x Shamuon] - tuż za clearem, to autentyczny sukces! Chociaż większym sukcesem było chyba zmuszenie Soraru do zaśpiewania bez jego słodkiego autotune'a.
#7 KiLLER LADY [Kakichoco] - przyznaję, KiLLER LADY się bardzo wkręca. I aż się chce do tego tańczyć, Prince się zna jednak na rzeczy. Ale uważam, że wersja Toriko jest ZNACZNIE lepsza i bardziej sexy.
#8 Shinkai Shoujo [Ban x Gantou] - już skomentowałam co miałam~ ten cały Gantou całkiem mi przypadł do gustu.

A tak jak już przy Renie jesteśmy - zamieścił ostatnio rain stops, goodbye, tylko trzeba chyba należeć do jego community żeby obejrzeć. Ren, czy już zawsze Twoje covery będą mnie tak strasznie smucić?...

#17 Babylon [A24] - art jest nieziemski. Jejkuś, on naprawdę brzmi momentami jak Kazuya Nakai... i chyba mu się głos poprawił.

#25 Niji - acoustic version - [Amatsuki]
Cytat:
Amatsuki sang this for his own birthday.

...(´・ω・`)... "nikt mi nie zaśpiewa piosenki na moje urodziny TO SAM TO ZROBIĘ, A CO!" ? Nigdy nie przepadałam za Amatsukim, ale kurczę, tym razem wyszło mu naprawdę bardzo dobrze. Aranżacja Osamuraisana, a ty nawet nie skomentowałaś Easiu? gasp! (a tak serio to sama nie wiedziałam, póki z ciekawości nie zerknęłam na opis)

A Yuu mnie autentycznie zaczął przerażać.

PS. Tak, jestem jelly, cholera jasna. Radosny uśmieszek w autografie hachiego mnie tylko dobił. I trochę sfazował.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2011, 08:56   

Easnadh napisał/a:
Miło, że napisałeś posta w temacie, w którym regularnie pisze tylko 4-5 osób, ale twoje uwagi wyglądają, jakbyś rzucił okiem tylko i wyłącznie na tę stronę, pomijając wszystkie poprzednie.


Wybacz, przyznaję, było faktycznie tak, najpierw przeczytałem pierwszy post, a później poczytałem kilka ostatnich (ze względu na to, że były bardzo długie i przeczytanie ich wszystkich byłoby chyba ponad moje siły).


Easnadh napisał/a:
użo mówi się o strojach w postach o koncercie Miku, ale na koncercie Vocaloidy śpiewały TAK ZNANE piosenki, że Crof pewnie umiałaby je zaśpiewać wyrwana ze snu w środku nocy.


No okej, ja jestem tylko niedzielnym słuchaczem, równać się z wami pod tym względem nie mam jak :(. Wy się zachwycacie strojami, bo piosenki znacie na pamięć, a ja połowy z tych piosenek nie znam... ech głupio się poczułem ^^".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 06-07-2011, 09:42   

Crofesima napisał/a:
Easnadh napisał/a:
ale na koncercie Vocaloidy śpiewały TAK ZNANE piosenki, że Crof pewnie umiałaby je zaśpiewać wyrwana ze snu w środku nocy.

ALE TO WCALE NIE.... no dobra, prawda. :(

Ale przecież Crofesimy nie potrafią śpiewać. Za to uroczo nucą pod nosem.

A ja tam zachwycam się jednocześnie wokalem, wyglądem i charakterem i w ogóle i wcale nie zamierzam temu zaprzeczać. Wszystkiego po trochu, hohoho.

I buuu, papa REN, dobrze że żyjesz, ale... ;A;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2011, 09:52   

Ja się subtelnie wtrącę: niby czemu mamy się skupiać tylko na dźwięku? Okej, filmiki na nico mają dźwięk, ale przecież najpopularniejszą formą wyrażania sympatii dla danego utaite/Vocaloida jest rysowanie fanartów, więc siłą rzeczy jest tego nieporównywalnie więcej. Zresztą po co się rozwodzić nad piosenkami, skoro większość z nich (szczególnie na płytach) jest po prostu "dobre i bez gadania"? (Przynajmniej ja tak myślę?)

Crofesima napisał/a:
PS. Tak, jestem jelly, cholera jasna.

...ja się powieszę na klamce zaraz. Życie jest niesprawiedliwe \ ( ; A ; ) /

EDIT: O, Namiś bardzo ładnie powiedział xD

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-07-2011, 10:46   

Crofesima napisał/a:
Aranżacja Osamuraisana, a ty nawet nie skomentowałaś Easiu? gasp! (a tak serio to sama nie wiedziałam, póki z ciekawości nie zerknęłam na opis)
EH?! O_O
...chyba zacznę częściej zaglądać na opisy, bo wychodzi na to, że tam się zdecydowanie opłaca zaglądać. Najwyraźniej mój osamurajostalkerowy zapas szczęścia wyczerpał się w momencie znalezienia tamtego zdjęcia. <wzdech>

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2011, 10:58   

くたばれPTA】歌ってみた ver.Gero

Yay~! Aranżacja totalnie inna, na początku aż nie poznałam, że to ta piosenka. Ale... niezłe to. Bardzo gerowate przede wszystkim. To "fakju~" było cudowne.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 12 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group