FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 81, 82, 83  Następny
  Wielki powrót WiP-u!
Wersja do druku
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-03-2003, 22:23   

Herbaciarnia satanistyczna??? O_o To że raz ją odwiedziła jedna mała i perfidna córcia LoN i że stoi tam ołtarzyk ku czci Bogów Chaosu jeszcze o niczym nie świadczy... A jeśli świadczy, to... to... TO SPRAWKA SERISI!!!!!!!! ;>>>
...
RYBKI????????????????
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-03-2003, 22:26   


Zaraz, zaraz, LoN to przecież żaden szatański pomiot, więc i Serisia nim nie jest. Może i ma wybuchowy temperament, ale wątpię, żeby mozna było ja obarczać za "szataństwo" Twojej herbaciarni. Raflik szuka po prostu pretekstu żeby go zaprosić i chce nam sługi zła wyplenić :wink:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-03-2003, 22:34   

Jakieeeeeeeeego znooooooowu złaaaaaaaaaaaa... <bardzo niewinna minka>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-03-2003, 17:06   

JAKIE ZNOW RYBKI???????????????????????? :shock: :shock:
moje to sa rekino-piranie skrzyzowane z cyms co to siebie nazywalo siostra tego co plywalo w basenie<TO MOWI :shock: > i wytropia kazde miejce tylko niestety lubia tam troche pozerac rzecy więc
SZUKAJCIE RYBKI SZUKAJCIE BLUE HAVENu

a wiecie chętnie bym tam wszedł do herbaciarni :D i to do rury bo masowac toto umie
w koncu ma sie fach osobistego masazysty LON<na zwolnieniu ale coz tam to>

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-03-2003, 20:06   


Raflik, coś taki zdmiony "rybkami", skoro sam te swoje rekinie piranie nazywasz tym mianem? 8) I to jeszcze skrzyzowane z tym czyms z basenu? :shock: Siostra? Wolę nie znać szczegółów anatomii tego stworzenia.... :?

Mówisz, że wpadłbys chętnie i nie przeraża Cie ewentualnie sterczenie przy rurze(pytanie, czy NAS to bardziej nie powinno przerażać 8) ) i jeszcze zgłaszasz się do masującego pogotowia? Albo cos kombinujesz, albo Ty mi wytłumacz skąd nagle taka zmiana nastroju :wink:

Serisia, a może nakarmić Szafę tymi rekinimi piraniami Raflika?? Ciekawe jak po takiej przekasce by się zachowywała? :lol:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2003, 20:31   

Uffff...Zeg te twoje rakietki maja nizlego cela ^^". Zeby uniknac rozwalenia chalupy (tarcze oslonne akurat sie doladowywaly i bylem chwilowo bezbronny) musialem wyleciec z domu i sciagnac uwage rakiet na siebie ^^"". No wiec udalo mi sie dobiec przed same drzwi sypialni Shabbiego zanim wybuchly :P. CZY TY MASZ POJECIE JAK DROGIE SA CIUCHY NA TAKIM ODLUDZIU?! A wlasnie twoje zabawki rozwalily mi ostatnia funkcjonalna pare...musialem jechac az do Sairaag zeby wyposazyc sie w garderobe. Acha...rachunek za moje "skromne" zakupy powinienes otrzymac niedlugo poczta 8) .

Raflik przy rurze? :shock: A do tego dobrowolnie? :shock: :shock: :shock: Wole tego nigdy nie zobaczyc...i od razu uprzedzam Sat - nawet nie mysl o wysylaniu mi nagrania z jego popisami poczta bo bede zmuszony wykonczyc kolejnego listonosza! ^^"

Eee...to ty widzialas te wielka zbroje Saerie? Mialem nadzieje ze jej nie zauwazysz...choc ciezko czegos takiego nie dostrzec ^^". No coz...nie powino byc watpliwosci ze to nie moj ekwipunek, bo skadalem wam kiedys w herbaciarni wizyte i same widzialyscie ze jestem raczej przecietnego wzrostu :P. To taka pamietka po kims kogo wolalbym juz nie ujrzec na tym swiecie ^^". Ale to dluga opowiesc i jesli bym ja opowiedzial to moglaby wywolac panike wsrod spoleczenstwa :D, ja sam nie csypiam po nocach z obawy ze ta historia sie powtorzy ^^".

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-03-2003, 21:09   

Buahahahahahaha!!! Satanistyczna herbaciarnia!? Od kiedy!? O.o
To, że zostałam uznana przez blokowe drechy za czołową satanistkę okolicy, jeszcze o niczym nie świadczy... ^^" JESTEM NIEWINNA!!!

Ale tę małą, perfidną córcię LoN w sumie można byłoby tu zaprosić jeszcze raz, chyba nieźle się bawiła, PRAWDA!?
*mała dziewczynka z różowymi kucykami usmiechnęła się słodko*
- Kiedy, kiedy, kiedy!? I co mam ze soba wziąć!? ^____^
- A, w sumie nic... Tylko się pokaż...
- Heeeeeej... Co ja jestem, eksponat muzealny!?
- Jak nie, jak tak? :P Popatrz na swój wiek!
- Ja się tak nie bawię... ^^" Najpierw piszesz o mnie idiotycznego fika, a teraz to... Phi!

Aj, Kiri się chyba obraziła... ^^" Ale przynajmniej ołtarzyk Bogów Chaosu jest i ma zostać!!!

A z rybek można zrobić niezłą kolację!!! NA PATELNIĘ BOJOWĄ Z NIMI!!! Wprawdzie wyżej wspomnieny sprzęt rzadko jest używany w celach kulinarnych... Ale niech sie uczy swojego miejsca!!! ^^

Tylko błagam, nie każcie Raflikowi tańczyć przy MOJEJ Rurze... Ona moze tego nie przeżyć...
JEST TAKA WRAŻLIWA!!!!!!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-03-2003, 21:58   

CAMAN BEJBI KIEDY TANIEC PRZY RUZE
ACH

A POTEM MASAŻY DLA WSZYSTKICH ZA DARMO
ACH
A moje rybki to nie są smaczne
same skóra i kości i jad i kwas samochodowy.
do tego te głupie macki to tym sie umia bronić nawet nie pływając w wodzie

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-03-2003, 22:06   


Rybna kolacja!? Ja mam nawet czym te ryby wypatroszyć! :D A do tego może dla odmiany białe wino? :wink:

Raflik :shock: :shock: , Ty na poważnie chcesz przy rurze?! Ależ Cię wzięło... 8) I potem masażyk?? Hmmm czy tylko ja mam takie głupie wrażenie, że ktoś nam do herbaciarni próbuje wjechać koniem trojańskim?! No nie wiem, sam widzisz, Serisia nie chce udostęnic rury, a ja mam coś mieszane odczucia co do Twoich intencji. Skąd ta zmiana nastroju??

Final, Twoje ciuchy to jeszcze pół-biedy (zawsze możesz ubrac owy pamiętny smoking- wyglądałeś w nim bardzo pociagająco :twisted: :wink: ), mi Zeg rozwalił chałupę!! Wysłałeś mu rachunek? :shock: Że mi to nie przyszło do głowy! Zaraz każę tu sobie postawić nową chatę a jemu wyślę rachunek! :D
Wiesz, ta zbroja nie daje mi teraz spokoju. Kto był jej pierwotnym właścicielem (albo inaczej, jak z tego kogoś zdjąłeś to żelastwo? :D )??

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-03-2003, 13:15   

Wiem jak sie tam dostane! Pojde do mojego kumpla - satanisty, bedacego jednoczesnie jasnowidzem, psionikiem i mentalnym wampirem! On wezwie diabla, ktory pokaze mi gdzie isc!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Satanista
Gość
PostWysłany: 13-03-2003, 13:21   

O witaj Zeg!

Wezwac Diabla!

Dobra!

Najpierw zaspiewam hymn pochwalny dla zlych mocy, a potem rzuce zaklecie i przyjdzie!

Za co? Wiesz, my to robimy za Bog, znaczy Astharoth zaplac. Wiesz, gdzie wrzucic ofiare, najlepiej kota.

(spiewa hym pochwalny)

Plonie ognisko w lesie
Wiatr slodkom won krwi niesie
Przy ogniu zas bracia w wierze
Skladaja cos w ofierze!!

O przybadz Szatanie i pokaz Zegowi droge do Blue Haven! Wysluchaj nas o ksiaze ciemnosci!
Powrót do góry
Szatan
Gość
PostWysłany: 13-03-2003, 13:21   

(pojawiajac sie w obloku siarki i dymu)

Tammmmmm!!!!!!!!!!!!

(wskazuje palcem na portal miedzywymiarowy)
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-03-2003, 13:24   

Montuje miecz swietlny z zestawu mlodego technika i baterie z poluwki cytryny oraz dricikow miedzianych, w jedna manierke nalewam bimbru (bezalkocholowego) w druga specjalnej herbaty, w trzecia bardzo specjlanej charbaty,po czym chowam ja do olowianego pojemnika, wkladam baterie do miecza swietlnego i z usmiechem na ustastach wskakuje do portalu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Serikę wylogowuje... >
Gość
PostWysłany: 13-03-2003, 16:44   

[wredne forum wyklogowuje mnie, kiedy chcę coś napisać!!!... ><]

Hmmm... To ciekawe, Zeg donosi, że wybrał się do Błękitnej Herbaciarni, a jakoś go nie widac... ^^"

Ha! Wiem!!! Czy ktoś kiedys widział prawdomównego Szatana!?

Zeg, gdzie Cie poniosło??? Odezwij się!!! I możesz nam przesłać pocztówkę z Piekła!!! ^_______^
Powrót do góry
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-03-2003, 17:37   

ach zeg tys oszalał

a co do rury do jak nie kcecie to nie
łaski bez
hmm
a moze sie by LON spytac...
<wybieranie numeru komorkowego>
<jeśli kcesz byc przysmazany nacisnij 1 <s komorki>
No
HALo pani wielka i koszmarna LON
mogla by mi pani dac klucz do wymiaru BLU HAVEN???
nie nie harem HAVEN
ok dziękuję
jak trzeba to mogę panią pomasowac
papa
<odłozenie komorki i stanie>
<bzyt>
O wresczie ten klucz uniwersalny
a teraz do BLUE HAVENU
<bzyt>
<zniknięcie>

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 83 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 81, 82, 83  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group