FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 81, 82, 83  Następny
  Wielki powrót WiP-u!
Wersja do druku
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-03-2003, 21:45   

Hmm, a jednak miecz, luk i kalasznikow na razie mi wystarcza ;) ale Sae, jak juz odzyskasz to MP-5 to dasz siostrzyczce postrzelac, plawda? <slodkie srebrne oczka>

Ojejka, Finalek sie nastawia na Konstruktywna Krytyke *____* Dlaczego na mojej drodze nie staja takie ludki? Wiekszosc tylko mowi ze fajne, ale dlaczego, to sie juz nie dowiem XD

A z Drogi Niepokoju chyba faktycznie sie nie da zejsc, co nie oznacza ze pewnego dnia nie skoncze jej pisac ;P


Cytat:
prawdziwa cnota krytyki sie nie boi

Serisiu, badz szczera: boisz sie? ;>>>
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-03-2003, 22:22   


Miyu, jak tylko odzyskam swoj MP-5(co tez oznacza bardzo bolesne dla Rafla spotkanie z moim "podrecznym" arsenalem- alez to dwuznacznie brzmi... 8) ) to nawet dam Ci go na wlasnosc (ja mam za malo sily by z nim biegac....poza tym, gdzie ja to cholerstwo schowam?!)

<Sae odrzuca skromna poze i znowu stoi z dzikim blyskiem w oku, i niecierpliwie czeka na nastepna wizyte w hebaciarni> Final(alias expercie od broni palnej 8) ) Ja? Wakacje? W moim domu? :shock: Dzieki za takie wakacje...Choc ma to niezly wplyw na figure :D

Serisiu, nie porownuj Blue Hell do naszej Herbaciarni- toz u nas anielska atmosfera(kazdy lub prawie ma przeciez skrzydla :wink: ), mile i sympatyczne towarzystwo i jakie atrakcje- potanczyc mozna(tylko trzeba miec kondyche :D ), nakarmia i przede wszystkim serwuja najlepsza herbatke! A czym moze sie pochwalic Blue Hell, procz tego, ze daje namiary na nasze miejsce??

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika (co z tym forum?)
Gość
PostWysłany: 18-03-2003, 23:00   

Krytyka? Konstruktywna? Albo i nie? Czy ja się boję? ^^'
NA BOGÓW!!! NIE CZYTAJCIE TEGO BADZIEWIA POD ŻADNYM POZOREM!!! <-- i ten komunikat dotyczy wszystkich powyżej 10 roku życia... Dzieci może mogłyby znieść tę traumę...
Bloga to też dotyczy... __^__

Miyus, Miyuś, co to znaczy - "nie wiesz, dlaczego"? Mam Ci znowu przeprowadzić szczegółową analizę!? :P

A z MP-5 też bym sobie postrzelała!!! Tylko w co!?
Dziewczyny, mam pomysł! Co powiecie na to, że pomyślę sobie o 4 ślicznych MP-5, a potem wbierzemy si.ę na wycieczkę krajoznawczą? na przykład do Blue Hell? Trzeba walczyć z NIEUCZCIWĄ konkurencją!!! (nazwa jest zdecydowanie podróbiasta!!!).
Powrót do góry
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-03-2003, 12:59   


Serisiu! Świetny pomysł z tym "polowaniem"! <Sae ponownie dopina rudy warkocz i próbuje tonę żelastwa zapakować do plecaka>. Ale dla mnie pomyśl lepiej o Desert Eagle, mniejszy i jaki skuteczny :twisted:
Albo...<Sae odczepia warkocz, przebiera się w swój zwyczajowy strój, wysuwa ostrza> Ja zapoluję swoim ulubionym sposobem<złowrogi śmiech>

PS. Sersiu, załapałaś sie właśnie na 200-ny post w tym temacie- gratulacje!!! :D

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gola_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2003
Skąd: Earth > Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2003, 15:22   

Sorki za włączenie się do dyskusji, ale jak coś słyszę o broni to mnie zaraz biała gorączka (kocham broń zwłaszcza białą KATANA THE BEST :!: :!: :!: ), a co do MP-5, to jest to moim prywatnym zdaniem najlepszy nbajlepsza broń w dziale SMG.
Lekka, szybkostrzelna i zaboócza na bliższe (średnie też :!: ) odległości :!: . Jeśli uważacie, że ta broń jest słaba to popełnicjie harakiri lub sepupuku :!: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
milosc... tak a zalamanie jescze gorsze... juz 2 razy w ciagu roku... ale sie nie poddam i dalej przez zycie bede parl do przodu...

Zapraszam na: www.fantasy-center.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4917516
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-03-2003, 18:44   

Slychac dzwonek u drzwi, po chwili bluzniecie i listonosz wrzuca przez okno paczke z akompaniamentem tlucznego szkla. Z paczki wyskakuje Moja Skromna Osoba. Bijacy odemnia blas urody, geniuszu i bogactwa powala wszystkich, jeszcze zanim zdolam wykrzynac ,,Polimorf All Other" i zamienic wszystkich obecnych w krakersy!

[quote="Saerie"][b][color=red]
Zeg, Ty sie stary minales z powolaniem! Zamiast spedzac swoje zycie na tropieniu nas WiP-owek Ty powinnienes zostac biznesmanem!! :D Wlasciwie, to znalazles sie w piekle z naszego powodu czyli tezyski poniekad dzieki nam...wiesz do czego zmierzam?? :D W sumie to funduszy nigdy za wiele :lol: I jeszcze jedno, jak chcesz dac ludziom wejscowki do Blue skoro jej nie odnalazles?? :wink:

Rozdaje wejsciowki w nadziei, ze tlum Barbarzynskich Herosow Do Wynajacia z Dżyngis Kohenem na czele znajdzie herbaciarnie przedemna. (rozgladajac sie po sali) najwyrazniej nadaremnie

final-kun napisał/a:
Fajne zabawki ty w domu trzymasz Sae ^^". No dobra ja tez mam sporo broni...ale to bron biala! :P Elegancka, dyskretna i mniej lub bardziej honorowa :D . A takie MP - 5....to raczej cos w stylu Zega udajacego Rambo :>.


Ja udaje Rambo? Ja udaje Rambo? To Rambo udaje mnie mosci final -kunie.

To jest kieszen astralna? Wystarczy jedna inkantacja zeby to odbudowac? Wiec to jest magia! Trzeba bylo tak wczesniej!

(wyjmuje lampe z kieszeni i intensywnie pocieram, po chwili wyskakuje dzin)
- Firma Hassan, dzis promocja, cztery zyczenia w cenie trzech! Placi pan karta czy gotowka?
(wyjmuje karte - orichalconowom)

- Chce rzeby magia w tym miejscu zostala rozproszona na najblizsze 10.000 lat!

Dzin znika. Herbaciarnia znika. Krakersy zmieniaja sie z powrotem w ludzi. Ja wykrzykuje:

Beam Me Rozpruwacz!

I zostaje przeniesiony przez wiernego jamnika Rozpruwacza, przy pomocy teletransportera kupionego od ruskich spowrotem do domu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-03-2003, 21:46   


Gola_s(ie??) nikt tu przecież z obecnych nie twierdził, że MP5 to broń słaba. Tylko stwierdziłam, że ja tam wolę swoje zabawki bo się do nich przyzwyczaiłam :wink:

Dobra, istotki używające magii, niech mnie teraz ktoś oświeci, co właściciwe zrobł nasz dobry znajomy Zeg?? Jako, że magia to nie moja działka, jej teoria to dla mnie nomen omen "czarna magia". W każdym razie Herbaciarnia stoi dalej, więc co sie właściwie stało??

Serisiu, odnośnie Twojego spostrzeżenia na blogu- Luna-Zeg i Behemot mają bardzo wiele wspólnego :wink:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gola_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2003
Skąd: Earth > Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2003, 12:09   

W takim razie ja bardzo przepraszam (poełnie seppupuku moją Kataną :D ). Ale gdy słyszę o broni ... a to jush pisałem :lol: ...

A H&K MP5-SDK3 z tłumikiem nie podoba mi się, za słabe i fogle.
Najlepsza jest zdecydowanie: tadadadadam:

M82A1 Barret :!: :!: :!: . Najlepsza snajperka , a poniej PSG1 :!:
Wielkie spluwy ale nikt nie podskoczy.

A z mniejszych to oczywiście KAŁACH :!: i M-16A1.

A SMG: I - H&K MP5 :!: , FA-MAS (trąbka :) ) i H&K MP5 SDK-3

_________________
milosc... tak a zalamanie jescze gorsze... juz 2 razy w ciagu roku... ale sie nie poddam i dalej przez zycie bede parl do przodu...

Zapraszam na: www.fantasy-center.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4917516
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-03-2003, 16:00   

tia
zyg zucil urok ze jak ktos wam cos w herbaciarni rozwali to miya jusz tego nie napreawi
dopiero za 10 000 lat
macie sczensie ze naprawilscie ja po mojej wizycie

BUHEHEHEHHEHE
MP-5 NIE OODDAM W ZYCIU TYLKO BYDE NIMI BRONIL BLUE HELL
BUHEHEHEHEHEHHE

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 20-03-2003, 16:11   

Hmm, herbaciarnia znajduje sie MIEDZY czasami i przestrzeniami, wiec mowienie o jakichkolwiek latach jest tu troche nie na miejscu... ;P
<teleport do Blue Haven>
A jestescie pewni ze Zeg cos tam zrobil? Bo ja tu nic nie widze ani nie wyczuwam... ^ ^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-03-2003, 18:11   

pewni na 100%
aha przypopmniała mi sie moja czerwona kuleczka<nie nie fireball>
widzicie ja chyba przyu moim obrazku ghehehehe
kiedyś rozyebalem nia taki kraterek jaki jest w arizonie tylko ci głupi ludzie mowia ze to byl meteor ech
ale siłe razenia ma niezła

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-03-2003, 21:03   


<Sae wsciekla> Raaaflii!!! Oddawaj moj karabin!!!!!!!! :evil: Jak smiesz bronic moimi zabawkami Blue Hell! To juz jest niegodziwosc!! Ktos powinien Cie za to ukarac w imieniu Ksiezyca(ups...chyba jeszcze po ostatniej podrozy nie doszlam do siebie....). Zeby moja zabawka...Grrr!! Niech no ja Cie tylko dorwe!! I wiedz mi ze ta Twoja kulka nie straszna!!!!

Gola_s- rety zeby zaraz seppuku, bez przesady, przeciez twarzy nie straciles ani nikt nie zmusza Cie do tego. Pozyj jeszcze troche :wink: Musisz przeciez jeszcze napisac "Przewodnik po broni pol- i automatycznej" :wink:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2003, 12:10   

Co Zeg zrobil? W sumie to nie wiem...ale pomyslmy...No wiec wezwal Dzina aby ten rozproszyl magie w Blue Haeven i sprawl ze stanie sie zwykla herbaciarnia...ale to jest wymiar polozony cholernie daleko w przestrzeni astralnej...tak daleko ze nawet czas tam nie plynie ^^". Ale zaraz...przeciez Dziny nie uzywaja Magii Chaotycznej (znam tylko jedna istote ktora jest w stanie jej uzyc...) tylko Mistycyzmu -_-"", a to oznacza <wyjmuje karkte i wykonuje kilka strasznie skomplikowanych obliczen>...eee Myia mam zle wiesci :roll: . Otoz Mistycyzm bylby za slaby zeby pokryc calosc przybytku, ale to nie znaczy ze w ogole nie zadzialal. Otoz przez najblizsze 10.000 lat nie bedziesz miala tam cieplej wody ^^"""".

A co do broni to ja sie niby nie posluguje palna ale to nie znaczy ze sie a niej w ogole nie znam :P. Np. moim zdaniem PSG1 jest troche za ciezka zeby nazwac ja najlepsza snajperka...bez usztywniacza rece tak by sie trzesly ze nie trafiloby sie w sterowiec wszacy tuz nad strzelcem ^^". I ty Gola_s nazywasz "mniejszymi" bronie typu AK-47 i M16-A1? :shock: Nie chcialbym widziec giwery ktora uznajesz za "duza" ^^"

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-03-2003, 16:30   


Nie będzie ciepłej wody?! :shock: Nie!!!!!! Zeg!! Coś Ty zrobił najlepszego?! Miyu, teraz to Satsy regularnie będzie musiała wodę podgrzewać...Wiem! Zainstaluje się przepływowy ogrzewacz wody!! :wink: Chyba widziałam jeden taki podczas ostaniego pobytu w szafie :wink:

Final, Gola_s, napiszcie wespół "Przewodnik po broni pół- i automatycznej" 8) Gola_s czy za dużą broń uznasz działo z pokładu Bismarcka, czy też małe?? :D Ech faceci kochani, wam to tylko rozmiar w głowie 8)

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-03-2003, 16:34   

A ja tam lubie zimna wode ;> To dlatego ze jeszcze nigdy sie nie kapalam w cieplym morzu ;P Ale w razie czego Satsy na pewno podgrzeje... ^ ^

Cytat:
Ech faceci kochani, wam to tylko rozmiar w głowie

BUAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!! ;>~

Sae, skoro juz Cie tu widze... jak tam tworzenie? ;>[/quote]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 83 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 81, 82, 83  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group