FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 81, 82, 83  Następny
  Wielki powrót WiP-u!
Wersja do druku
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-03-2003, 16:37   


Miyu, ja naprawę nie rozumiem czemu się ze mnie smiejesz? Przecież mówię prawdę :wink: Tworzenie idzie dobrze- póki co wytworzyłam trzy strony :wink: I przewiduję jeszcze sporo więcej :D

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-03-2003, 16:39   

Alez ja sie wcale z Ciebie nie smieje!!! Tylko z nich!!!!!!! >;DDDDDDDD
...
I powstrzymaj mnie przed gnebieniem Cie o wklejenie... *_____*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-03-2003, 16:44   


Siostrzyczko, takie czytanie poczęści, to jak jedzenie surowego ciasta. Wszak, może i nie jest ono złe, ale nie to samo co juz wypieczone (poza tym wypieczone chyba zdrowsze :wink: ) Gdyby to był special to i bym posłała, ale to musi być gotowe na 100% :wink: Cierpliwości Miyu! 8)

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-03-2003, 16:46   

Nyo dobzie, dobzie...
<zamyka sie w Szafie w herbaciarni>
Albo nie...
<wychodzi z Szafy>
<zamyka sie w szafie w swoim pokoju, w ktorej pelno bishonenow>
Teraz moze czas oczekiwania bedzie ciut milszy... ;P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-03-2003, 16:49   


Dlaczego ja nie mam takiej Szafy?!?! :shock: Pewnie i tak juz nie miałabym kogo tam zamknąć :D

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-03-2003, 16:50   

<glos z szafy> Nie?????????
<mysli, mysli, mysli>
Nyo tak, Vegeta by pewnie zaraz wywalil drzwi... ;P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-03-2003, 16:54   


Vegeta? Dałabym mu wielkiego różowego misia do trzymania i postawila obok Zoisite, żeby go pilnował :wink:
Proszę, jednak jeszcze ktos został do zamknięcia :D

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2003, 17:53   

ROZMIAR? :shock: :shock: :shock:
No panie Gola_s...chyba nam przywalily z duzego kalibru ^^". Ale to ze posluguje sie mieczem dlugim zamiast krotkiego czy jakiegos sztyletu NIE ZNACZY ze tylko rozmiar mi w glowie :D. Wrecz przeciwnie...ze tak powiem liczy sie umiejetnosc oblugi danej broni a nie jej "rozmiar" :P. A bronia palna jak mowilem - brzyde sie :), a to ze troche sie na niej znam... zeby wiedziec jak sobie poradzic z klientem wladajacym takim orezem ^^.

Szafy pelne bishonenow? :shock: Troche niecenzuralny gadzet ^^", niby zalezy tez od sposobu wykorzystania... Sae dlaczego nie byloby nikogo? :) Wszyscy nie zyja? :D Jaka szkoda... :P. Tym wieksza ze oznaczaloby to tez przedwczesna smierc pewnego szurnietego Mazoku...eee wybaczcie mi musze cos zalatwic ^^" <w myslach> : Ale fart! Trzeba to uczcic jako swieto ogolnonarodowe! ^_^.

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-03-2003, 20:31   


Z grubej rury? I Ty chcesz mi wmówić, że rozmiar się nie liczy? :wink: Final, bujać to ja mogę, ale nie mnie :wink: Albo inaczej- opowiadanie bajek to mi zostaw;) A jeśli o bajkach mowa -5 ukończona! :D

Niecenzuralny gadzet?? final...Głodnemu chleb na mysli a Ty mi na głodnego jakos nie wyglądałeś :wink: I dlatego nie byloby nikogo, bo wszyscy siedzieliby zamknięci w Szafie u Miyi albo Serisi 8). Oczywiście jak najbardziej żywi :lol: A właśnie, kiedy przekażesz mi wreszcie tego szurniętego Mazoku co?! :twisted:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-03-2003, 20:51   

Sae, ja NIE MAM szafy!!! Właśnie dlatego ciągle mi się gdzieś rozpełzają (i znowu muszę wzywać na pomoc Siły Wyższe...).
Czy już wspominałam, że poszukuję miejsca, gdzie mogłabym się zaopatrzyć we WŁASNĄ Szafę z myślącej gryszy? Albo Kufer? Albo chociaż Szkatułkę!?...

5? Me wants to przeczytać!!! ^______^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-03-2003, 21:04   


Nie masz Szafy?? Jak to?? :shock: :shock: Serisiu zapytaj naszą szafę z Herbaciarni- może jakiś adres podrzuci- Ty zawsze miałaś u niej chody (ja po ostanim razie nie mam się co do niej zbliżać... :wink: )

<Sae przegląda adresy> :shock: Jak to?! Czemu ja nie mam Twojego adresu? Co za chochlik-kamikaze mi go zwinął?! :evil: Serisiu, gdzie mam dostarczyć przesyłkę?? Moment! Już wiem gdzie ;) Chwilunię!!

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2003, 21:53   

Glodnemu chleb na mysli? Po tym zdanku jestem pewien ze slowo "glod" nabiera nowego znaczenia w odniesieniu do Was drogie panie ^^". Kufry, szafy, pokebolle...ten caly arsenal do lapania niewinnych bishonenow (a ja myslalem ze w szafie trzyma sie ubrania...naiwny ^^") budzi postrach w calym spoleczenstwie meskim :P. To juz wiem dlaczego Fioletowy tak czesto u mnie zabawia...on se zrobil z mojej chalupy kryjowke aby uniknac niewoli :D. W sumie to jak sobie zdalem z tego sprawe to troche mi go zal...stresujace zycie staruszek ma ^^".

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-03-2003, 23:50   

Nie ma wyboru, kluby Blue Haven oraz Blue Hell sa chyba niezniszczalne...

Ale nie ma sie czym martwic, konfrontacje mozna przeprowadzic na zewnatrz...

A tym czasem mamy gosci! Pierwszy jest chudy i ma kose, to sam Smierc przybyl wypic drinka z wisienkom. Obok widze kilka kawalkow Shabranidho i sama LON, toz to smietanka towarzystwa!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2003, 23:58   

Dziekuje za taka smietanke ^^". Sami klienci stanowiacy potencjalne zagrozenie totalnej demolki :P. A by the way Zeg - zapytaj pana z kosa czy mu sie przypadkiem nie zapodzialo moje imie na liscie...bo cos sie tutaj nie spieszy :D.

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika...
Gość
PostWysłany: 22-03-2003, 00:28   

W Blue Hell ni stąd, ni z owąd laduje Serisia. U nogi sterczy jej błękitna wstęga. Bezczelnie ignorując resztę towarzystwa (no, w sumie pomachała LoN... ^^) podbiega do Śmierci i slicznie się uśmiecha.
- Dzień dobry panu, sliczne mamy piekiełko, prawda? Smakuje panu drink?
- UJDZIE...
- Mogę-prosić-o-autograf!? Mogę-mogę-mogę!?!??! *puppy eyes*
- NIE MAM DŁUGOPISU...
- To nie problem!!!
Wyciaga kartkę i długopis... Proszę!!!
*skrob, skrob*
- PROSZE BARDZO...
Dzięki!!! Pogadałabym dłużej, ale Bogowie Chaosu mieli coś przeciwko zbyt długiej wycieczce... Przynajmniej tak urządzonej... (spoglada sceptycznie na stercząca z nogi wstęgę). Cześć wszystkim!!!
Serika znika tak szybko, jak się pojawiła...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 83 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 81, 82, 83  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group