FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 81, 82, 83  Następny
  Wielki powrót WiP-u!
Wersja do druku
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 22-03-2003, 00:31   

*Serisia powraca do Blue Haven gdzie czeka na nia Miya ze wzrokiem ciskajacym gromy*
CO TO MIALO BYC?!?!?!?!? BEZE MNIE SIE POLAZLO??????? A JAKBYS SIE ZGUBILA MIEDZY WYMIARAMI TO MYSLISZ ZE BYM CIE SZUKALA??????? :P *zerk na kartke z autografem* NYO I MI OCZYWISCIE NIE WZIELAS!!!!!!!!!!!! ><

Sorki, troszeczke mnie ponioslo... ^ ^' Chyba tez sie tam wybiore... *demoniczny smiech*
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 22-03-2003, 00:40   

Upsss... ^^"

Przepraszam, ale jakoś nie było Cię w pobliżu, a ja nie mogłam się doczekać, i... no, ten...

Ech... Poproś Bogów o transport, za tę flare, którą im ostatnio wystrzeliłaś, na pewno się zgodzą!!!! ^____^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 22-03-2003, 00:45   

Hmm, sprobuje sama, flare wykorzystam do czegos innego ;>
*koncentruje sie, otwiera przejscie i wskakuje*
*zeskakuje LoN na glowe*
Ups, sorcia... ^ ^'
*rozglada sie* Hmm, w moim guscie to to chyba nie jest... Ale moze tu jeszcze kiedys zajrze *smiech a la Naga*
*dostrzega Smierc i podbiega*
Ja tez prosze o autografik!!!!! Ja teeeeeeeeez!!!!!!! *_________*
*po chwili pojawia sie z powrotem w Blue Haven*
Serisiu, masz moze dlugopis? Bo ja z wrazenia zapomnialam... _^_
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2003, 00:48   

Alez ta Smierc ma grobowy humor ^^". W sumie to chyba sam powinienem sie tam pofatygowac i wypytac o te sprawe...ale po co sie przypominac? :D Zreszta, lepiej zeby braciszkowie Shabbiego Polnocnego mnie tam nie widzieli - zaraz beda szly plotki o jakich nawet nie snilem ^^".

W sumie to zastanawiam sie jak przybytek Zega stal sie tak popularny wsrod najwiekszych osobistosci w dziedzinie rozwalki :P. Musial tam wystawic jakas specjalnaoferte...a po tej aferze z Lucyferem to wszystkiego sie mozna po nim spodziewac :D

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-03-2003, 07:22   

Final-kun: oto odpowiedz smierci na twoje pytanie: JESZCZE NIE CZAS

A czamu przybytek jest taki popularny u mistrzow rozwalki? Przychodza uczyc sie u najlepszego. Ponadto Smierc nie jest mistrzem rozwalki. ON tylko chodzi po swiecie i dba o jej nastepstwa.

Uff rozgadalem sie... musze zaniesc fistaszki Pladze i Glodowi oraz krwawy befsztyk Wojnie. Ech znow ktos ukradl konie Czterem Jezdzcom Apokalipsy, ale bezczelnosc kroluje dzis na swiecie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 22-03-2003, 10:25   


Mi chyba nie jest sadzone odwiedzic Twoj przybytek Zeg (chyba, ze mi Miyu pomozesz :wink: ) Ale mniejsza z tym! Dzis przypomniam wszystkim <Sae patrzy na Finala> ze o stalej porze herbatka u Miyi!!!! :twisted: Kto gotow zatanczyc tango?? :D

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-03-2003, 11:28   

No no no Interesik sie krenci<dumnie machajanc do zega MP-5>
chyba wiesz ze tu auytografy rozdaja to moze złapac tak jedna z WIpowek i zrobic z nia burdel dla gośći???? :twisted:
w koncu taka smietanka musi miec kwile wytchnienia ne???

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2003, 11:30   

Zabawne Zeg...dostalem taka odp jakies 800 lat temu...cos mi sie zdaje ze kosiarz po prostu jest na strajku i mu sie nie chce! :P Choc...jesli Sae mowi o tangu to pewnie moj czas nadejdzie dzis wieczorem ^^"" (drugiego takiego doswiadczenia nawet calutki Shabby by nie przezyl...).

A tak przy okazji Zeg to twoj klub jest istnym schronem dla wszelkich problemow swiatowych ^^". Zakladajac ze ktos jednym uderzeniem rozwalilby caly lokal - pozbylby sie wszelkich utrapien dla ludzkosci :D. Oczywiscie...ja nie zamierzam sie do tego mieszac 8) , taka akcja zniszczlaby mi reputacje wsrod mieszkancow Kaatart i powaznie zmieilo moje alligment :roll: - nie warte zachodu ^^

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-03-2003, 11:34   

OOO
KOGIO MY TU WIDZIMY
WITAM PANIE HITLER
AAA i pan LENIN tesz tu jest
nie no sama doborowa smietanka

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2003, 11:51   

Wiesz raf, Lenin to byl aniolkiem przy Hitlerze i Stalinie ^^". A propo Hitlera...przeslij mu moje ponowne przeprosiny - przekaz ze nie chcialem go posylac na tamten swiat, ale ta wojna troche sie przeciagala...w koncu kto moze zniesc ciagle wybuchy pod oknem przez ponad 5 lat?! ^^" Acha...wspomnij tez ze nic mu po tym nie zginelo - te plany pierwszej bomby nuklearnej ktre mial w gabinecie sa pod moja uwazna opieka i nic im nie bedzie :D.

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-03-2003, 12:29   

O i jest pan Obcy! Jak tam rejs na Nostromo? Przyprowadzil pan przyjaciol? Witamy pana lora Vadera i pana Dartha Maula tez witamy serdecznie! Jak tam plany budowy gwiazdy smierci? Rozwalili wam? a to niewychowani ludzie!

Chej one potrafia otworzyc przjescie do klubu sama koncentracja! To jasne! To jest przeciez mroczne odbicie ich herbaciarni, maja wiec identyczne pola morficzno - energetyczne, ale ich wektory sa sobie przeciwne. Wiec, jesli E jest rozne od MC kwadrat, a skoro dziala magie wiec jest rozne, to powinna wystarczyc lekkie skupienie nauronow przodomuzgowia przy jednoczesnym wylaczeniu 2/3 prawej polkuli.

PyK! Jestem w Blue HeveN!

PyK! I juz mnie tam nie ma!

Pyk! i znowu jestem!

Pyk! I znow mnie tam nie ma!

Pyk! I znowu tam jestem!

Pyk! i mnie tam nie ma!

Ale fajna zabawa!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 22-03-2003, 12:58   


<Sae posyła ostrzegawcze spojrzenie, nerwow zaciska pięści> Rafli, zaczynasz powoli przesadzać. Ty lepiej uważaj, żebyś sam nie dał się złapać.... :evil:

Zeg, skoro opanowałeś(?) wejście do Herbaciarni to może wpadniesz dziś na herbatkę? :wink: Na wszelki wypadek porozciągaj się trochę (Final, to także uwaga do Ciebie :wink: ), bo tango będzie obowiązkowe 8)

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2003, 13:14   

NIE!!!! Litosci! Powiedz ze z tym tangiem to tylko taki niewinny zart ^^". Ja naprwde jestem dobrze rozciagniety (treningi sztuk walk ^^, samym ostrzem czlowiek nie zyje :P) a widzialas co po mnie zostalo ostatnim razem.

A co do ciebie Raflik to ty sie uwazasz za oredownika sprawiedliwosci? :lol: Skonsultujmy to z Amelia - Ame : Bracie rafliku zdradziles zaufanie wojownikow swiatlosci poprzez swoje niecne i jakrze niecenzuralne zamiary. Dlatego tez nie zaslugujesz by nosic ten mundurek Sailorow!!! <zdziera z ralflika jego stroj eee....bojowy ^^"> A teraz przyjmij kare w imieniu prawosci! <potezny cios prosto w czszone rafa>. Moja robota wykonana ^_^. I pamietajcie...sprawedliwosc zatriumfuje nawet tam gdzie to niemozliwe :P :P <znika>.

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 22-03-2003, 13:21   


<Sae gratuluje amelii sensownej przemowy i braku chęci wykonania wejścia smoka a także silnych nerwów przy zdieraniu z Sailor...to jest ex-Sailor Rafla stroju bojowego... :shock: Ame, jesteś dzielna.....>

Tango jest stałym punktem programu i byc musi!! Poza tym nie zapominaj, że nie zatańczyłeś z Miyą, naszą uroczą gospodynią!! :twisted:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2003, 13:27   

No tak Miya...boss wszystkich bossow ^^". Innymi slowy lepiej dobrze wykorzystac czas ktory mi pozostal na tym padole ziemskim :P. Moze sie przejde powkurzac Shabbiego...teraz juz mi nie zalezy jak zareaguje bo wszystko jedno z czyjej reki padne ^^". A chociaz bede mial kupe satysfakcji ^_^"

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 83 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 81, 82, 83  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group