FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 81, 82, 83  Następny
  Wielki powrót WiP-u!
Wersja do druku
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-03-2003, 22:53   

Jestem geniaaaaaaaaalna!!! Jak można przekupić Kiri aby nam pomogła? ^^ A Ae... Aeee... zgodzisz się w razie co zrobić coś tej demonicopotworzycy em... już sama nie wiem co to jest ^^. To zrobisz jej coś? Jeśli to zrobisz to sądzię że ten miły chłopczyk <wskazanie na finala> da Ci się troszki skonsumoować no Ae zgodzisz się? <sweet gold eyes>

zzzzzzzz....

No nie... A Ae śpi.... Kiiiiiiiiiiiri!!!!!!!!!! Co chcesz za zabicie tej no koleżanki finala? =DDD

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2003, 23:01   

Hmmm ze tez o tym nie pomyslalem :shock: . Stworzenie czystego chaosu powinno byc w stanie zadac obrazenia najbardziej elementarne, ktorych zadna istota materialno-astralna nawet nie zna! Ale z drugiej strony nawet gdyby Kiran zdolala zalatwic problem to za sprowadzenie TAKIEJ mocy do tego wymiaru LoN (w koncu to jej moc ^^") moglaby zrobic cos bardzo nieprzewidwalnego i nieprzyjemnego ^^". Np. wwalilaby nas wszystkich do Morza Chaosu gdzie zanudzilibysmy sie na smierc!! (Sae potwierdzi 8) ).

Jak narazie ja opowiadam sie za Giga Slavem...ale glupio mi tak kogos wykorzystywac (wole nie myslec czego Lina zarzadalaby w zamian za *taka* pomoc ^^"), wiec rozpoczynam prace nadl lekkim "ulepszeniem" zaklecia abym sam mogl je rzucic :D <siada do biurka> Od czego tu by zaczac...pierwze wersyinktantacji zostawiamy, za to przedostanie o zespoleniu z LoN have to go :x , trzeba wymyslic alternatywe na nie...<robi wyliczenia i dalej kombinuje...>

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-03-2003, 23:15   


hmm... ale nie znaczy ze to sie na pewno uda tak zrobic! i giga slave i pomoc Kiri no hmm... oba mogą się skończyć tragicznie wiec może rzeczywiście myśl nad tym zaklęciem =DDDD

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-03-2003, 23:16   

Kirian siedzi gdzieś na murku, przysłuchuje się rozmowie i majta nóżkami w powietrzu...

Załatwić? Kogo? Kto to jest Ewunia i dlaczego ja nic o tym nie wiem?...
Mamuśka znowu mi o czymś nie powiedziała!!! ><


nie chciałaś...
uciekasz od wiedzy...
nie chcesz...
to mój problem...
to mój...
Eureka!...
obijasz się...
ZAJMIJ SIĘ TYM!!!...


O, jasna cholera... I znowu musze latać i się męczyc, bo mnie w coś wkopala... PRZEZ WAS!!! ><
To jak, CZYM mam poczęstować tę milusię!?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-03-2003, 23:19   


khem.. no finalku tłumacz <popchniecie finala w strone Kiri> to przecie Twoja znajoma =DD a póki co to ja niestety musze pomykać -_- paaaaaaapapapapa poczestujmy ja herbatka!!!

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2003, 17:47   

Ehe...niestety to nie tylko moja znajoma ^^". Jestem juz na dobrej drodze z tymzakleciem, ale jego wypuszczenie moze byc delikatnie powiedziane niekorzystne dla mnie z wielu powodow...

Czym ja walnac? Zebym to ja wiedzial ^^". W koncu gdybym znal jakis skuteczny sposob na te kolubryne to sam bym to zalatwil nie mieszajac nikogo innego :shock: . Jedno jest pewne - Kiran nie mozna pozwolic na odwolywanie sie do bezposredniej mocy LoN! To tak samo (jesli nie bardziej) niebezpieczne jak Giga Slave :roll: . Co do bardziej konwencjonalnych metod - ataki wiazace moc zadajaca obrazenia fizyczno-astralne mogly by zrobic swoje po *dluzszym* czasie...ale przez okres ich uzywania ktory mam na mysli rozwalilaby nam niemal cala planete ^^". Hmmm...mam lepszy pomysl <siega po kartki z obliczeniami> skoro jestes corka stworcy to powinnas bez problemu pomoc mi dokonczyc te kalkulacje, dzieki ktorym bede wiedzial ile energii wlozyc w poszczegolne fazy zaklecia i jak ja wzmacniac przy inkantacji ^_^ <podaje Kiri kartki z mnostwem obliczen i rownan> I jak? Masz jakis pomysl na to? :P

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-03-2003, 18:43   

kaslu kaslu
a nie zapomnial ktos o mnie???
OSOBISTYM MASAZYSCIE LON???
moge przekonac jasniewielka pani aby sama sie nim zajeła
<mam nadzieje ze skonczyla sie bawic z xsellosem>
lece do Pani się spytać
<bzt>

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-03-2003, 20:18   


Fiiiiiiiinal a Ae teeeeeż jest córciom LooooN <wskazanie na siebie> khem =DD Ale ona tys jest cócia LoN =DD

Raflik! Jesteś genialny! Poprosisz LoN sheby coś z tym potworem srobiła! Jea! Ciekawe ile LoN będzie kcieć sa to masażykó =DDDDDD

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-03-2003, 20:30   


Chcecie mi powiedzieć, że pływałam w morzu Chaosu z jakąś przerosniętą Ewcią?! :shock: Słuchajcie a może zostawic ją tam gdzie jest- tam nic z zewnątrz nie dochodzi(sprawzone 8) ), i skoro nie znajdzie się kamikaze co sobie zażyczy zwrotu tej Ewci to świat chyba bezpieczny?? Xellos jest u Pani?! :shock: <Sae kontaktuje się z nia sobie (?) tylko znanym sposobem> No! Wreszcie ten fioletowy trafi do mnie...(to sie nazywa odwrócenie ról 8) )

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-03-2003, 21:35   


Jeśli ja się dobrze orientuję to ona już stamtąd wylazła hehe i w końcu złąpiesz Xellcia =DD

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2003, 22:44   

Sae fakt jest faktem ze ona byla zapieczentowana *gdzies* w Morzu Chaosu (a ono jest nieskonczone...), ale z pewnoscia nie byla nigdzie blisko twojej pozycji...w koncu TRUDNO nie zauwazyc czegos tak wielkiego jak Empire State ^^". Na dodatek gdyby byla blisko ciebie to pewnie zeby umilic sobie czas (w koncu siedzi tam od kilku wiekow) zaczelaby ci sie *naprzykrzac*... Pozatym juz ja sie postaralem (no dobra...nie tylko ja, ale miedzy innymi :P) zeby ta poczwara trafila NAJGLEBIEJ jak to mozliwe. A Kamikadze juz sie znalazl...Zeg twierdzi ze wyjdzie jakis mega demon zaglady - nie potrafie sobie wyobrazic nic na tyle groznego zeby przy obecnym stanie mieszkancow unicestwilo swiat POZA oczywiscie droga Ewunia ^^". Jesli Zeg sie nie mylil to ona juz jest na naszym planie astralnym a niedlugo znajdzie sie na fizycznym - mam nadzieje ze zdarze z tym zakleciem zanim pierdyknie w moj domek tak jak poprzednio ^^".

Xelloss zlapany? Hmmm jego naprawde nie az taka szutka zlapac (wystarczy dobra przynenta hihi :D ), ale gorzej utrzymac...np. te wszystkie moje pojemniki w ktorych zwykle go zamykam jak jest potrzebny pekaja po okolo 5 godzinach trzymania go tam ^^". Fioletowiec po prostu ma naprawde przyzwoity zasob mocy a i szybko sie niecierpliwi w niewoli :wink: . Gdybym tak wymyslil cos co utrzymaloby go dluzej...ciekawe jak adamantinum lekko wzmocnione by sie spisalo...<zaczyna szacowac wytrzymalosc tego materialu w myslach...>

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-03-2003, 22:55   


Final, Ty się nie martw już ja mam sposoby na fioletowego 8) Mamy sobie co nieco do wytłumaczenia <Sae na klamce swojego zwariowanego domku wywiesza kartkę- nie przeszkadzać aż do odwołania>

Dobra, róbcie co chcecie z tą Ewcią, byle tylko świat mi nie pierdyknął do listopada. Ja pozostaje neutralna w tym konflikcie, mam swoje zmartwienia i robotę 8) Ratowanie świata zostawiam wam :D Nie zawiedźcie mnie :D


_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2003, 23:06   

Hoho...zabawne ale to samo slyszalem od Fioletowego po streszczeniu mu sytuacji ^^". Akurat z nim to zrozumiale - juz raz widzial taka makabre a to wystarczajaco druzgoczace psychike :P. Wyglada na to ze tym razem chyba sam bede na tym polu bitwy ^^". Vlaavinowi odbilo jak tylko uslyszal nowine i schowal sie gdzies w astralu, reszta smoczych lordow tez trzesie porami i nie chca slyszec o zadnej walce ^^". Zellas ujela sprawe prosto - jesli swiat ma sieroztrzaskac to ona jedna nie da rady potworowi ktory ma tego dokonac. Z Dolphin nawet nie warto rozmawiac (po ostatnim starciu jest bardzo niestabilna psychicznie ^^") a Dynast twierdzi ze od 100 lat rozgrywa z Grou w szachy i nie porzuci teraz decydujacej rundy ^^""".

Sae nie uszkodz Fioletowca NA STALE...bywa przydatny...czasami ^^". Co prawda teraz pewnie ma do mnie uraz za ostatnie uwiezienie w butelce i wypuszczenie akurat na czas aby wykonal numer ze striptizem w Blue Hell ^^". Pewnie znowu sprobuje sie odegrac poprzez zrobienie mi tysiaca iluzji w domu tak ze nie wiem co jest prawdziwe...po ostatnim razie przygotowalem sie na taka ewentualnosc wiec niech sprobuje czegos nowego 8) .

A tak na marginesie to jutrzejsza herbatka rozpocznie sie proawdopodobnie bez mojej obecnosci. Mam pewna niecierpiaca zwloki sprawena zlecenie Shabbiego pod grozba nieprzyjenych konsekwencji ^^". Najprawdopodobniej spoznie sie nieco wiec...licze wstepnie ze gora pol godziny.

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-03-2003, 10:01   

<bzyt>
O zgrozo Pani nie kce sie tam ewusia zajanc bez wsparcia w postaci Bogow i Lordow mazoku
widac ze musimy se nim zajanc sami final
Proponuje kwilowe zawieszenie broni i sojusz przeciwko temu potworkowi
a potem wrocimy do wojny między soba ok?
ps. LON sie wqrza ze fioletowca nie ma bo mial tylko wyjsc na kwile do toalety i wrocic i dalej sie bawic w... koci koci lapci

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 29-03-2003, 10:06   


Final, ja wcale nie zamierzam uszkadzać Fioletowca :wink: Poza tym po tej traumie coś mu zaserwował, on nie nadaje się do niczego- kryje mi sie po rogach chałupy z obłędem w oczach....A na widok herbaty dostaje drgawek... :shock: Coś Ty zrobił z moim Fioletowcem?! :shock:
Ech, zostawili Cię na polu bitwy samego?? <Sae zrezygnowana> Dobra, skoro wszyscy umywają ręce, niech będzie pomogę. Ale nie podczas wyścigów. :wink: W każdy inny dzień jaknahbardziej. O ile będę na coś przydatna...
A jeszcze jedno pytanko. Wiecie, jeśli chodzi o teorię to ona mnie zawsze mało, ale jedno nie daje mi spokoju. Skoro Pani, jako taka nie ma postaci, to jak Rafli serwował jej te masaże?? Używał gigantycznego robota kuchennego czy jak?? :shock:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 20 z 83 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 81, 82, 83  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group