FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 81, 82, 83  Następny
  Wielki powrót WiP-u!
Wersja do druku
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-03-2003, 16:24   

NYO PIĘKNIE!!! Zostawić Was na chwilkę bez opieki a już mi szafę deprawujecie!!!!! (Britney Spears O_o) Co jeszcze wymyślicie, hę? ;P

<zawija się w kimono i zaczyna delektować się zieloną> Nie ma nic lepszego na skołatane nerwy ;> I na wenę twórczą ;> Chyba Was obgadam na moim bloczku... <demoniczny śmiech>
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2003, 17:04   

Szafe deprawucieje?! :shock: To szafa deprawuje mnie ^^". Nie dosc ze to dziwaczne zaklecie Satsuki sprawilo ze to "bokserki" nie chcialy dac sie zdjac (trzeba bylo uzyc najmocniejszych arumentow w postaci obcek, mlota kowalskiego i szlifierki :P) to jeszcze ta szatancka szafa bezczelnie POLKNELA mnie kiedy tylko sie odwrocilem ^^". Dziwi mnie ze ic nie slyszeliscie bo cala noc probowalem sie stamtad wydostac przez przewiercenie, ale to cos zrobione jest chyba z tytanu O_o. Ostatecznie poszedlem na uklad ze jesli mnie pusci to dostarcze jej Xella do przezuwania zamiast mnie :D. O dziwo zgodzila sie...a teraz rozkladam Xello-pulapki (TM ^^) na calej Wofl Pack Island :).

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-03-2003, 17:06   

...obgadam na bloczku...

ZNOWU!? O.o I znowu bedzie "Serisiu, nie czytaj tego!"? Ładnie, ładnie... Uwaga, bo się zemszczę, tez mam bloga...

*Serisia uswiadamia sobie, że gorszych głupot na blogu wymyslać sie chyba NIE DA...*

Ekhm... To znaczy... BO PODRZUCĘ SZAFIE PŁYTĘ KAJI PASCHALSKIEJ!!! [wprawdzie jeszcze nie wiem, skąd ją wziąć, ale coś wymyśle, buahahaha!!!]

Final tu wróci... Będzie musiał! Bokserki tu zostały, to była iluzja, buahahahaha!!!
...
Zostały?...
SZAFA! Zeżarłaś je? O.o
Ojej... ^^" I co teraz? Zatruje się, moje maleństwo!
*Przytula Szafę*
No już dobrze, wszystko będzie dobrze... A następnym razem patrz, co wcinasz! I lepiej wyszukaj dla niego coś logiczniejszego! No, Szafa, inwencji twórczej życzę!!!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-03-2003, 17:13   

HA! Wiedziałam! Mówiłam, ze wróci! ^____^

Szafa... Oj, Szafa, ja rozumiem bokserki, ja rozumiem, że byłaś głodna... Ale CAŁEGO FINALA!? Na surowo!? Ciesz się, że zwial, dopiero byś dostała niestrawnosci...

Pamietaj, obżarstwo to jeden z grzechów głównych!!!

*głos z góry* O, naprawdę!? Powinniśmy to egzekwować!? ^^"
Eeee... ^^" Nie, nie, nie bierzcie sobie tego do siebie... Chcecie świeczkę? ^_____^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2003, 17:35   

Niestrawnosci? Hmm niby zaprzeczyc nie moge bo po badaniach krwi lekarz stwierdzil ze z taka posoka juz dawno powinienem kopnac w kalendarz ^^". I jak dla mnie to te bokserki wcale nie wygladaly na iluzje! Trzymaly sie lepiej niz tona cementu :? . Szafa powinna przerzucic sie na konsumowanie Mazoku (wlasnie poluje na danie glowne dla niej zgodnie z umowa :twisted: ), bo nawet nie poczuje jak rozplyna sie w us...ee drzwiach ^_^. Nastepnym razem kiedy znajde sie blizej niej niz 2 km to wezme ze soba zestaw mlodego gornika :P. A poniewaz mam baaaardzo duzo cierpliwosci to za kilka lat powinienem sie wydostac :roll: .

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-03-2003, 17:58   


Final Ty nieczuła istoto! Najpierw rozkochujesz w sobie Szafę (widać biedaczka lubi zabawy z "kluczem" 8) ) a potem ją tak porzucasz! Więcej uczucia! Może to i Szafa,ale bez przesady...Żeby przekupywać ją zaraz jakimś tam najbardziej poszukiwanym we wszystkich sferach Mazoku?? Ech...<wraca do wzdychania...> :shock: :shock: Co jest? <Msłyszy jakieś zawodzenie...>
Caaaan't liiive if liiving iss without youuuu! Caaaan't giveee..... :shock: :shock:
Szafa!! Przestań w tej chwili!!!!! Zamilknij ale już!!! Gdzie są moje zatyczki do uszu!? :shock:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-03-2003, 18:39   

Zdaje się że Final Wykorzystał i Porzucił Szafę... (jejku, jak to znajomo brzmi ^.^v) ;> Ciekawa jestem co TERAZ będzie można w niej znaleźć - kolorowe sukieneczki w serduszka??? O_o

Serisiu, co to znaczy "znowu"??? Bo zdaje się że po prostu sama to planujesz i nie chcesz się potem żalić że "ta notka jest wtórna" ;PPP
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-03-2003, 18:43   


Miyu zgadzam sie co do tego porzucenia, ale wykorzystanie...? Bo jeśli jednak... :shock: Nie, nie, nie przewidujemy kwintetu póki co prawda?? :shock: ech, to wszystko się dzieje zbyt szybko <wzdycha dalej>

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-03-2003, 19:45   

O, Bogowie... Ja juz chyba wolałam, jak pluła różowymi szmatkami... ^^" Moze lepiej niczego w niej nie szukać w najblizszym czasie?

Chociaż z drugiej strony porządna przekąska z Mazoku może podziałać!!! Duża dawka negatywnej energii i znów mamy starą, podłą Szafę! I żadnego zakochiwania się! A już na pewno nie da się Porzucić - Szafa! W układzie wykorzystywany-wykorzystujący wszystkie mamy okreslone miajsce! Ty tez! Nie daj się! Jesteśmy z Toba! Razem Wykorzystamy i Porzucimy!

<Amelia mode>
Sprawiedliwośc zatriumfuje! Ofiary zostanądo Herbaciarni zapedzone i podle tam wyko...

*Płomienna przemowa trwa jeszcze jakieś pół godziny, do momentu, w którym ktoś wpadł na genialny pomysł, żeby skorzystać z pilota i przełączyć na inny kanał.... </Amelia mode>*

Ehkh... Już mi lepiej... ^^"

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-03-2003, 21:18   


SZAAAAAAAFA!!!! DONT ŁORI!!!!!! Zapanujemy nad światem! SERISIU HERBATKI DLA MNIE I SZAFY! Tej Twojej pysznej =DD
Szafa nie przejmuj się!!!! ON NIE JEST CIEBIE WART!!!!!!!

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2003, 21:28   

Ja wy...wykorzystywac szafe?!?! :shock: :shock: :shock:
Za kogo wy mnie macie?! :shock:. To nie jest przytulek dla pedofili :lol:(co oznacza oczywiscie ze ja nie jestem jednym z nich). To cos jest glodne a ja nie zamierzam byc przekaska! ^^". Co za dzien...najpierw *ktos* testuje na mnie jakiejs odmiany Magii Chaosu serwujac mi obcisle bokserki ktorych nie da sie zdjac konwencjonalnymi metodami, potem napada na mnie glodna szafa, z ktorej to tez nie da sie wydostac konwencjonalnymi metodami :P, a teraz jeszcze ktos tu posadza mnie o zboczone i nienaturalne (jak na moja rase) tendencje ^^"""". Az zaczynam podejrzewac ze Xell to wszystko ukartowal w odwecie ze te ciastko-pulapki...buuuuuu jaki ten swiat niesprawiedliwy!!! ^_^"""

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-03-2003, 22:41   

Final, a co ma szafa do pedofilii??? O_o

A tak przy okazji: umiesz tańczyć walczyka? <przenikliwe spojrzonko>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2003, 23:01   

Hmm pytanie powinno raczej brzmiec "co maja pedofile do szafy?" ^^". Ale mnie sie nie pytaj! Ja w tym polu calkowity amator 8) .

Wal...czyka? <otwiera ukradziony Xellowi przewodnik-encyklopedie i kartkuje...> Hmmm aaa tu jest ^^. <czyta definicje i robi sie zielony> No coz...jak sie zyje taki szmat czasu w miejscu tak odizolowanym jak Kaatart to niewiele nowosci do ciebie dochodzi ^^". Swoja droga troche to dziwne...po co tak sie krecic w kolka itp.? ^^" Nigdy nie pojme ludzi...pomijajac fakt ze sie do nich klasyfikuje :roll: .

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-03-2003, 23:22   

Chmurka! Podałaś Satsy herbatkę?
...
No, twoje szczęście!
...
JAKĄ!? Dlaczego ja zawsze wszystko muszę robić sama?... __^__

Hmmm... Z moich uczonych ksiąg wynika, ze pedofilia i szafofilia to nie jest jedno i to samo... A ja im wierzę :P

Walczyka! Ciesz się, ze trafiłeś na Miyę, ja bym chyba zadeptała niechcący! ^_____^
Miyus... Czy Ty się tutaj przypadkiem nam nie rozbestwiłaś? Kolejny walczyk? Z kolejną ofiarą? Poprzednia kwalifikuje się do klasy Porzuconych czy tez Chwilowo Odłożonych Na Półkę? :wink:

BTW: Nie mam POJĘCIA, co mają Bogowie Chaosu do Xemedi-san. W ogóle jacyś są ostatnio mało rozmowni... (ale przynajmniej w poniedziałek sprawili kolejny cud, wiec się o nich nie niepokoję ^^). I za kazdym razem, jak próbuję poruszyć jej temat, kończą dyskusję! Zupełnie, jak wtedy, kiedy pada imię "Sagara", zupełnie nie rozumiem, dlaczego... ^^"
Myślałam o zastosowaniu srodków represji (przemalować ołtarzyk?), ale mogłabym stracić podręczne źródło Wiecznego Farta... Może lepiej nie! Za ty Ty powinnaś X-M-san porządnie podpytać! I lepiej daj jej do zrozumienia, że się nie wykręci od odpowiedzi...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Dąbi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lip 2002
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2003, 23:30   

Cytat:
Z kolejną ofiarą? Poprzednia kwalifikuje się do klasy Porzuconych czy tez Chwilowo Odłożonych Na Półkę?



ładnie ładnie bardzo śmieszne. Co do walczyków to jeszcze nie skonczyłem :wink:
Pozatym nie żadna ofiara tylko z Miyą potańczyć TO PRZYJEMNOŚĆ. ^^
Pozatym ze mną nie ma tak łatwo :twisted:

_________________
Ludzie i narody będą działać racjonalnie, kiedy wyczerpią wszystkie inne możliwości. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1344698
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 83 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 81, 82, 83  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group