FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 39, 40, 41  Następny
  klub AH - Anonimowe HERBATniki
Wersja do druku
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2003, 16:27   

<Ru nie zwróciła uwagi na muzykę. W końcu miała gorsze tortury w życiu. Wzięła piewszą rzecz z kupki 51 rzecz Noire>
Ru-//Chyba się nie obrazi ^^'// <wzięła pomidora, który dziwnym ksztaltem przypominał gruszkę. Na dodatek miał przyczepioną kartkę z napisem "Nie jeść!". Ruroke wzięła go. Odkroiła kawałek i zaczęła malować cieczą wylewającą się z owoca po podłodze, ścianie i suficie>
Ru-Inai, chcesz się przyłączyć? ^^ To też jest jak Picasso^^

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 11-12-2003, 16:48   

Dopisuje na kompie: M.Ł.O.T.E.K. Po otrzymaniu żądanego przedmiotu bierze go do ręki i wali w radio.
Inai: Widzicie? Tak to sie robi ;)
Inai: Ruroke! Bardzo chętnie!
Dopisuje na kompie: D.Z.I.W.N.Y. P.O.M.I.D.O.R. W. K.S.Z.T.A.Ł.C.I.E. G.R.U.S.Z.K.I. Z. K.A.R.T.E.C.Z.K.Ą. Z. N.A.P.I.S.E.M. N.I.E. J.E.Ś.Ć. <odkraja od owocu kawałek>
Inai: I chlup na piękne ściany Alirci ^^
<maże po ścianie>
Inai: A oto... Herbata ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lincia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Paź 2003
Skąd: Jestem stąd , gdzie wasz wzrok nie sięga...
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2003, 17:55   

Czemu nikt nie chwali mojego haiku ??! ;-;

<bierze stertę pomidorów i rzuca nimi o ścianę> Macie , kurde , picasso XD . Ooooo , wyszedł Xellosik ^^ Nyo , ma się ten talent !

<bierze wiadro z gorącym kakao> Wybacz Alirciu <wylewa na resztki radia , które natychmiast się rozpuszczają> I tak je odbuduje . Przynajmniej będzie chwilka spokoju .

<wpisuje na kompie> M.A.G.N.E.T.O.W.I.D.i.K.A.S.E.T.Y.ze.S.L.A.Y.E.R.S>

<siada i ogląda>

Ktoś się przyłączy ? To nawet lepsze niż herbatka !

_________________
-Okradanie złodziei , hmm-hmm . Nikomu nie można ufać w tych czasach ...

- I kto to mówi ...

( dialog Liny i Zelgadisa w gospodzie )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 11-12-2003, 17:57   

Inai: ja chcę!!!!!!!!! ^^ to który odcinek? może ten z "Delikatność brzoskwini itd..." ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2003, 18:27   

Skończyła książkę,poszła do stosika po przekąskę.Zdumiona, że nie znalazła obiektu swoich poszukiwań popatrzyła chyłkiem na ścianę.
-Nooo nieee,takie dobre pomydorki T_T-zawołała do reszty przed Tv-kiem
-Heeey,mam/nie mam nadzieje że umysłyście łapki po moich warzywkach,wszelkiego rodzaju ludzie i ludzio pochodne(elfy,pół ludzie i takie inne) dostają od tego wysypki..drgawek...zaczynacie sie zachowywać jak struś,a jednym lekiem na to jest co za ironia herbata.Ale się o to nie martwie,bo jesteście przezorne ^^-zmierzyła je napalonym wzrokiem,po chwili potrząsneła głową i odpedziła dziwne myśli.Pieczęć sie zrywała...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-12-2003, 19:18   

C.: ŁAHAHAHAHAHA! *spojrzenie psychopaty* <włącza poraz 1678 raz Yattamana> ehh... <patrzy na zwłoki kawowców> nudy tu XD Ide do HEBATników...
<zasiad do komputera, wpisuje N.I.E.Z.N.I.S.Z.C.Z.A.L.N.E R.A.D.I.O.>
C.: *psychopat again* MUAHAHAHAHAHA! O kurde... co się stało z Lincią i Inai? <leciutko pyka je napotkanym patyczkiem> ehh...szkoda...przynajmniej nie będą już pić hebaty :> <odchodzi włączyć radio>

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2003, 20:57   

Ru-Ja być tylko człowiek, ale (o zgrozo) miec dziwny specifik, ktory zajmuje 20% we krwi ^^. Tylko... Co ma kwas z pomidora do mego specifiku? O_O <skóra z dłoni Ruroke zaczyna schodzić> ummm... to boli ;___; <próbuje coś wpisać na klawiaturze, tyle tylko, że miała niedysponowane dłonie> AAAAAA!!!! Czym ja teraz będę rysować? O__O Czym ja będę pisac na klawiaturze???? Czym ja będę przewracać kartki w książkach/mangach????? RATUNKU!!!! O_______O

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Gato Płeć:Kobieta
Skeletofiliac


Dołączyła: 17 Sie 2003
Skąd: Arth
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2003, 23:08   

Kiria: hm, hm. Lepiej będzie się zaopiekować tymi dwoma delikwentkami od pomidorów... *odwraca się do Gato* Sorry, mogę wziąć tylko dwie osoby na raz...
Ja: nie martw się. Ja tutaj poczekam... czy mógłby mi ktoś dać jeszcze trochę kakao? ^^ *pokazuje na swój pusty kubek*
Kiria: *podchodzi do Inai i Ruroke* dobra, to ja was stąd zabieram. *chwyta obydwie za ręce, po czym wszystkie trzy znikają*
*Kiria, Inai i Ruroke pojawiają się w domu Gato*
Kiria: Mia, siostrzyyyczkooo! Mamy gości, mogłabyś im zrobić herbaty? ^^

_________________
http://monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17017396
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1764862
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 12-12-2003, 00:23   

<Inai wali głową w podłogę, usiłując schować ją w piasek>
BRZDĘK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2003, 14:02   

Ru-<rozgląda się> Jeszcze nigdy nie byłam w domu Gato... <szwęda się po całym domu przegladając wszystko>

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Gato Płeć:Kobieta
Skeletofiliac


Dołączyła: 17 Sie 2003
Skąd: Arth
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2003, 19:57   

Kiria: hm? Były dwie, gdzie jedna z nich polazła? Eee ta, znajdzie się...
Mia: *wchodzi do hallu* mam herbatę ^_^
Kiria: fajnie ^^ *bierze jedną z wielkich filiżanek, podchodzi do Inai, podnosi ją do pozycji pionowej i wlewa jej herbatę do gardła*
Inai: AAARGH!! Gorące ><
Kiria: chyba doszła do siebie ^^
Ruroke: aaaaa!! Zabierzcie to ze mnie! *wbiega do hallu z Shaddymonem siedzącym jej na głowie*
Kiria: o, znalazła się... dobry Shaddy, grzeczny Shaddy, chodź do Kirii ^^ *powoli wyciąga miecz*
Shaddymon: O_O *zeskakuje z głowy Ruroke i bierze nogi za pas*
Kiria: sorry za niego... on po prostu BARDZO LUBI gości ^^. Herbatki? *podaje Ruroke filiżankę*

_________________
http://monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17017396
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1764862
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 12-12-2003, 20:37   

Inai: <masując czerep> AŁŁŁ... Moja głowa!!!... I moje gardło!!! Khe, khe!
Inai: O, rety... herbatka ^^... po raz pierwszy od... AAAA!!!!!! Rety, czy to naprawdę było tak długo?! o_O To już 20 dni bez herbaty!!!!!!! O_O Ruroke, co robimy? Wrócimy do Odzwyczajalni, czy zwiejemy jak najdalej? Według mnie to tam jest całkiem śmiesznie... Chyba wrócę ^^ Poza tym, nie mogę zostawić biednej Linci ^^ Ciekawe, czy już ja zabrali sprzed tego telewizora ^^"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2003, 22:27   

Ruroke,Inai i Gato siedzą sobie bezpiecznie w domu tej ostatniej.
-Herbatka *_*,ileż to czasu mineło bez mojej Eal Greyki T_T-Ruroke czule przytuliła imbryczek do policzka-wznieśmy toast za herbatkę!^^-mówiąc to chaustem wypiła całą zawartość.Nieomal wypluła wszystko kiedy przed jej nosem zaterializował się mały potworek przypominajacy Noire.
-Umm,nie chcę przerywać-rzekł stworek-ale pamiętacie te koszmary,które mają was ścigać po opuszczeniu domu Aliry?^^'.Wiedzcie że już tu ruszyły i z kazdym krokiem sa większe i silniejsze.Nie nie musićie mi dziękować za informacje,to była tylko przysługa ^^-mała Noire zabrała Ruroke imbryczek i dopiła resztki-Od razu lepiej *^^*,ee...powodzenia życzę ^^-i znikła.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 12-12-2003, 23:57   

Inai: Hmmm... Nie wiedziałam, że Gato już tu jest... W każdym razie: czy twój dom jest daleko od Domu Tortur?
Gato: Dosyć...
Inai: Wspaniale! Więc jeszcze możemy sie napić!!!! ^^ <nalewa sobie herbatki> <Gul, gul, gul...>
Inai nagle robi ogromne oczy i z niedowierzaniem patrzy na kubek z herbatką
Inai: CO?! TO NIEMOŻLIWE!!!!!! Moja herbatka zmieniła się... w Nermosan!!! Ja sie zabiję!!!!
Ruroke: Tak szybko?! Te koszmary maja dobre tempo...
<Inai z największą ostrożnością odstawia filiżankę>
Inai: BLEEEEE... Kiria, mam prośbę: Mogłabys mnie zabrać do Domu Tortur? To lepsze niż tkwić tuż koło herbatki i nie móc się jej napić... :'( Ruroke, idziesz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gato Płeć:Kobieta
Skeletofiliac


Dołączyła: 17 Sie 2003
Skąd: Arth
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2003, 02:21   

Gato: koszmary już tutaj? Hm, dziwne... nie zauważyłam, żeby... *nagle przerywa na chwilę* Hej, czy wy też to słyszycie?
Inai i Ruroke: co?
Gato: *powoli odwraca głowę i widzi małego, czarnego, wściekle ujadającego pieska* AAAAAAAAAAA!!! *wskakuje na Kirię* Kiria, zabierz mnie stąąąąąd!!
Kiria: hmmm... nie doceniłam tych koszmarów... jednak nas wykryły... hm... może Albina-sama by sobie z nimi poradziła? Hm... ale przecież ja też tam byłam, czemu nic nie... *nagle jej źrenice zwężają się w szparki... wpatruje się w przestrzeń przed sobą* nie... NIEEEEEEEEEEEE!!!!!
Gato: Kiria?! Co widzisz?
Kiria: on... tam... krew... wszystko nie tak... nie żyje... i... w ogóle... i to wszystko moja wina...
Gato: eee... tak, tego, rozumiem... chyba...
Kiria: WRACAMY!! Ruroke, idziesz?? Jakoś trzy osoby uniosę...

_________________
http://monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17017396
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1764862
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 41 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 39, 40, 41  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group