FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
  Najgorsze M&A
Wersja do druku
Ragnarok_666 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Lut 2004
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2004, 11:20   

prynces czy hanter* co za różnica i tak kazdy wie o co chodzi *________*

*tu celowo pisownia w miarę fonetyczna
A przepraszam za te błedy których nie zauwazyłem :roll:

_________________
przepraszam wszystkich
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-04-2004, 12:20   

Właśnie niekoniecznie. Bo istnieje anime Vampire Princess Miyu i istnieje anime Vampire Hunter D. Jeśli ktoś nie ma Hypera i nie wie, co na nim leciało - to skąd niby ma wiedzieć, o które konkretnie Ci chodziło? Co jak co, ale tytuły lepiej pisać względnie dokładnie :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Gato Płeć:Kobieta
Skeletofiliac


Dołączyła: 17 Sie 2003
Skąd: Arth
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2004, 19:53   

xellas napisał/a:

I żaden z nich nie jest plagiatem!
Beyblade,Yu-gi-oh-sama oglądam i nie mogę nic(poza tłumaczeniami) im zarzucić chociaż to fakt,że Beyblade leci na popularności pokemona


*_*
*rzuca się na Xellas i tuli ją z całej siły*
*zauważa, że wszyscy gapią się na nią dziwnie a Xellas zaczyna się dusić*
*puszcza Xellas*
Sorry ^^' Nawet nie wiesz, jak mi humor poprawiłaś! ^_^

_________________
http://monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17017396
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1764862
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2004, 20:04   

*tyka patykiem Xellas*
Ch:Czy ona żyje?^_^

Chciałbym prosić o zaprzestanie akcji reanimacyjnej na tym temacie. Od wojen, zadawawania ran i ich leczenia jest Multiświat. To nie jest sugestia. = Zegarmistrz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 17-04-2004, 22:08   

Najgorsze anime? Hmmm... Nie pamiętam pełnego tytułu ale główny bohater miał na imię Gigi i uwielbiał kraść damską bieliznę==.
I nie pamiętam pełnego tytułu, ale to chyba było "The Pichu Pich Melody". Po pięciu minutach w moim mózgu pojawiły się 4 informacje:
1-to jest różowe
2- to jest przesłodzone
3- to jest bez sensu
4-zabierzcie to ode mnie!!!!
Później po obejrzeniu całego odcinka (byłam dzielnaXD) miałam kilka innych ciekawych rzeczy do przemyśleń: Czy scenarzysta nadal się bawi lalkami? Jak bardzo mu się nudziło kiedy pisał scenariusz? Czemu syrena nie dość, że potrafi zmieniać się w człowieka to jeszcze musi w magical girl? Czemu natychmiast zakochała się w chłopaku którego jeszcze 5 minut temu nienawidziła? Co z tego, że to jej ukochany skoro widziała go tylko raz jak miała 3-4 latka? Jakim cudem pod postacią magical girl oddycha pod wodą? Jakim cudem można śpiewać pod wodą? Czy jeżeli wezmę plastikowy mikrofon, zaśpiewam mojemu bratu jakąś piosenkę o miłości to też umrze tak jak tamten demon? I jak długo trzeba śpiewać żeby umarł? ---> Od takie filozoficzne pytaniaXD. Jeżeli jeszcze raz zobaczę to anime, choćby przez ułamek sekundy, zacznę uciekać z wielkim krzykiem!XD
A jeśli chodzi o shin-chana... On jest raczej dla dorosłych odbiorców, moi rodzice oglądając go umierają ze śmiechu. Moją ulubioną postacią jest jego mamuśka^^v.
A Ranmę 1/2 to ja poprostu koooocham! Co z tego, że czasami się zdarzyło Ranmie zmienić w dziewczynę podczas kąpieli, albo kiedy był bez koszulki. Każdemu mogło się to zdarzyć! (nie uświadamiaćXD)

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
Ragnarok_666 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Lut 2004
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2004, 14:08   

Cytat:
Nie pamiętam pełnego tytułu ale główny bohater miał na imię Gigi i uwielbiał kraść damską bieliznę==.

pol >> gigi
włoskie>> gigi la trotola
japońskie >> dash kappei

o ile dobrze zapamiętałemi jeżeli o to chodzi -_- ale animka była fajna, ulubione anime lat dziecinnych *____*

aha, chyba poprawiłem mój bląd zwiazany z tytułem vampajer mjuu

_________________
przepraszam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-04-2004, 17:15   

1. Gundam Wing - Przyłaczam się do tych, którzy uważają, że idea "wojny w imię pokoju" jest beznadziejna, tak samo jak to anime. Wiem, że ono z założenia nie miało być ambitne, ale czemu do diaska bombarduje widza d***lną pseudofilozofią? A już scena w której Heero i Quatre zdobywają lotnskowiec(na piechotę, bez pomocy Gundamów!!!) to mistrzostwo świata w bezsensie. Endless Waltz był tak głupi, że tylko wyć do księżyca albo walić głową o ścianę. I naprawdę niezłe sceny walki nie są w stanie tego zmienić

2. Pokemony - ten serial byłby nawet niezły, gdyby głownymi bohaterami była brygada RR, czy jak im tam:P. A tak to klimatem przypomina amerykańskie kreskówki, zwłaszcza gdy każdy odcinek opowiada osobną historię. W skrócie: brak fabuły, brak sensownych bohaterów, tandetna animacja.

3. Dragonball Z - o ile pierwsza część opowiadała o poszukiwaniu smoczych kul i były niezłe jaja czasami, to już DBZ zamienił się w telenowelę.

Mi tam Dr Slump się spodobał, nawet ten stary. Za surrealistyczny klimat^^.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2004, 18:36   

A ja do DB nic nie mam. Jak go ostatnio widziałam>jakieś trzy lata temu?< i czytałam<dwa lata temu< to mi się bardzo podobał^^ Czasem wracam do niego z sentymentem bo w sumie to była moja pierwsza świadoma manga i anime^_^ Dla mnie jest dobre!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2004, 20:17   

Ech, a ja DB kochałam, ale... wyrosłam ^^''' za bardzo przeciągają wszystko i to się już nudne robiło. Ile odcinków można rzucać jedno zakl... tfu, szykować jeden atak? ^^'''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-04-2004, 20:36   

Ano właśnie to miałem, droga ka_tko, na myśli^^. Ja też lubiłem serial póki nie zrobił się taki rozwodniony. Toriyama miał naprawdę chore pomysły. Gorzej gdy musiał tworzyć na siłę. Wtedy już wyszło to co widać.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2004, 20:39   

Toriyama tworzył "na siłę" od android saga <Garlick jr. to wymysł do anime> jako iż z tego co pamiętam wszystko miało się skończyć na śmierci Goku i Frezera na Namek. Tyle że fani go dalej zmusili czy coś...
Niestety to się nazywa "bycie więżniem czegoś co się stworzyło" :P

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-04-2004, 20:49   

Nie fani tylko producenci:P. Poza tym to już przy Frezerze naciągali jak diabli

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2004, 20:52   

Powiesz mi w którym miejscu? Zresztą fani, producenci... można założyć że to to samo. W końcu 0-ro fanów, 0-ro zainteresowania cd. 0-ro rozkazów od producentów....

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2004, 20:53   

I w ogóle to ja zawsze byłam inna, bo najbardziej lubiłam znienawidzone powszechnie GT. Powód - po pierwsze wreszcie jakaś dziewczyna na pierwszym planie, po drugie jakaś przygoda, a nie tylko łup i po wszystkim. I właśnie najbardziej podobało mi się to, że zamiast po prostu zabić ogromnego tygryska, próbowali po cichu podebrać mu kulkę spod łebka (coś podobnego było, nie pamietam dokładnie ^^''), czy też zamiast zrobić krzywdę innemu potworkowi, przebierali się za dziewczyny, itp, itd...

A moje ulubione odcinki z Zetki to te w przerwach między walkami (czy też wojnami ^^'') :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-04-2004, 20:59   

W którym miejscu? Choćby jak Frezer miał rozwalić Namek. Trochę długo to trwało jak na mój gust, to wszystko. Że nie wspomnę o walkach, które toczyły się po kilka(set) odcinków bez powodu. A co do tych producentów to niech będzie, w sumie faktycznie na jedno wychodzi.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group