FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Następny
  Muzyka, ktorej nienawidzicie:
Wersja do druku
Easley Płeć:Mężczyzna
Exorcist


Dołączył: 22 Lis 2009
Skąd: ze kuńca wsi ^^
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 22:06   

Cytat:
Lubię poskakać i pomachać łbem dla Szatana w rytm metalu

poskakać i pomachać łbem dla szatana co ? ^^
wierz mi, też lubie ale nie ma jak tego nazwać tańczeniem
Cytat:
Hip hop - no ja przepraszam, ale ale tak zrytmizowana muzyka sama w sobie sprawia, że słuchaczowi trudno usiedzieć na tyłku.

co to hip hopu to zwracam honor, teraz jak przeczytałem co napisałem wyżej widze swój błąd ^^ nie miej mi za złe, mało w nocy spałem
Cytat:
Rock - tu zależy od gatunku, ale zaręczam ci, są kluby, gdzie przy muzyce rockowej tańczy się naprawdę fajnie.

jeśli mówisz o melodic rocku to nie wiem na pewno ale wydaje mi sie że coś sie da, co do reszty gatunków jeszcze nigdy sie nie spotkałem z tańcem w tym stylu, choć oczywiście nie zaprzeczam że istnieje
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11871545
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 22:11   

Uprzejmie proszę o rozpoczynanie zdań wielką literą i kończenie kropką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 22:12   

Easley napisał/a:
W sumie mają racje ale nie rozumiem jak można w kółko słuchać jakichś brzdęków, uderzeń elektronicznego czegośtam

Uwierz - można. Chociażby jako tło muzyczne do pracy z kompem :)

Easley napisał/a:
Metal, rock, hip hop to nie jest muzyka do tańczenia.

To pogo i breakdance to nie jest taniec? :o

Przy okazji - rock and roll, z którego wywodzą się pozostałe style rockowe (z metalem włącznie) był muzyką taneczną.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 22:13   

Cytat:
Nie wiem, jak na waszej planecie, ale na naszej są to gatunki, przy których jak najbardziej się tańczy


Dokładnie. Muszę poprzeć tutaj wypowiedź Grisznaka. Choć hip-hopu nienawidzę (o czym już pisałem) to przy rocku, a nawet metalu nie mam problemu z "tańcowaniem". Tancerz ze mnie żaden, więc pewnie dla ludzi obytych ja i mi podobni robimy z siebie pajaców i szalonych skoczków, ale spokojnie można się przy tym poruszać. Ot, pomachać główką, poskakać dziko. Oczywiście, można się kłócić o specyficzne podgatunki, rytmy, rodzaje rocku itp, ale ogólnie nie jest to muzyka przy której nie można się pobawić. Zresztą właśnie wróciłem z koncertu zespołu przyjaciela (metalowego), który gościł dzisiaj we wrocławskim klubie rockowym i zdrowo potańcowałem pogo i niezmiernie dobrze się przy tym bawiłem wraz z większością gości. :) Tak więc polecam wypad do jakiegoś klubu rockowego i próbę "rozruszania" ciała w tych rytmach :D :D.

Cytat:
Idź i nie grzesz więcej.


Amen :P

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Easley Płeć:Mężczyzna
Exorcist


Dołączył: 22 Lis 2009
Skąd: ze kuńca wsi ^^
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 22:20   

Hej, hej - w poprzednim poście wszystko wyjaśniłem :)
Ja osobiście po prostu nie trawie muzyki pokroju techno, ale jeśli Ty jej słuchasz nie będę Cie poniżał ani nic w tym stylu. Każdy ma prawo do słuchania tego czego chce, to jest temat aby wyrazić swoje zdanie, to normalne że jak skrytykujesz jeden typ muzyki odezwą się rzesze fanów z zażaleniami do Ciebie iż gardzisz ich ulubioną muzyką.

Teukros, wybacz - z tego co wyczytałem w regulaminie nie było wzmianki o tym aby zaczynać z dużej litery i kończyć kropką, niemniej będę się do tego stosował :)

Mitsurugi, co do tańczenia przy rocku itp nie miałem jeszcze okazji spróbować, większości takich wypadów to tradycyjnie, na scenie. Za około dwa tygodnie wybieram się do klubu więc coś tam popróbuje :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11871545
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-11-2009, 22:32   

Easley napisał/a:
Teukros, wybacz - z tego co wyczytałem w regulaminie nie było wzmianki o tym aby zaczynać z dużej litery i kończyć kropką, niemniej będę się do tego stosował :)


Bardzo przepraszam za ten niepotrzebny i niemiły wtręt (i możliwość zabrania komuś tej przyjemności), ale jako propagatorka czytania ze zrozumieniem i posiadaczka namolnego wewnętrznego humanisty nie zgodzę się z tym stwierdzeniem.

Cytat:
II. Zasady formalne
2. Nie wymagamy od użytkowników absolutnej zgodności z zasadami języka polskiego, niemniej powinny one być stosowane w postach. Posty napisane niechlujnie lub niegramatycznie, których styl lub forma są skrajnie nieczytelne dla użytkowników forum, będą usuwane.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 22:43   

Cytat:
Teukros, wybacz - z tego co wyczytałem w regulaminie nie było wzmianki o tym aby zaczynać z dużej litery i kończyć kropką, niemniej będę się do tego stosował :)

Cytat:
2. Nie wymagamy od użytkowników absolutnej zgodności z zasadami języka polskiego, niemniej powinny one być stosowane w postach. Posty napisane niechlujnie lub niegramatycznie, których styl lub forma są skrajnie nieczytelne dla użytkowników forum, będą usuwane.

Cytat:
wierz mi, też lubie ale nie ma jak tego nazwać tańczeniem

Pogo oficjalnie widnieje w rejestrze tańców, mimo, że z pozuru "nie ma ładu, nie ma składu".
Cytat:
Mitsurugi, co do tańczenia przy rocku itp nie miałem jeszcze okazji spróbować, większości takich wypadów to tradycyjnie, na scenie. Za około dwa tygodnie wybieram się do klubu więc coś tam popróbuje :)

Hahah, nie próbowałeś tańca przy danej muzie i mówisz, że się do tego nie nadaje? :P

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-11-2009, 22:56   

Easley napisał/a:
Cytat:
Lubię poskakać i pomachać łbem dla Szatana w rytm metalu

poskakać i pomachać łbem dla szatana co ? ^^
wierz mi, też lubie ale nie ma jak tego nazwać tańczeniem

To, że tworzysz jakieś pokrętne definicje, mało mnie obchodzi. Obrządek kultowy ku czci Wielkiego Kozła, jakim jest koncert metalowy, zawiera w sobie jak najbardziej rytualny taniec z charakterystycznym machaniem głową, które w przekazie symbolicznym oznacza "wytrzepałem mózg!".
Proszę, zdefiniuj pojęcie tańca, to pogadamy. Póki co, leć szorować parkiet.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-11-2009, 10:49   

Najnowsza piosenka Chylińskiej, którą puszczają nonstop. Jak to ktoś mądrze powiedział - nowa Chylińska to dziecko Dody i Nergala. Sama piosenka nie jest może jakoś przesadnie straszna, ale puszczana po raz fnasty...

Zresztą... Większość obecnych "hitów", które muszę wysłuchiwać w kółko i w kółko.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 10:51   

Bardzo proszę o trzymanie się tematu. Jeżeli kwestia stosunku do pisowni na forum kogoś bardzo interesuje, może do woli dyskutować tutaj - http://forum.tanuki.pl/tematy30/5352.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2010, 14:41   

*brokencyde - żałuje do tej pory, że na to trafiłam. Największa tandeta EVER. Połączenie bojzbendu z obrzydliwymi i "na odwal się" tekstami jak od zboczonych raperów, krzyki jak ze screamo, wszystko na bazie techna. Jeśli natraficie na to, to zwiewajcie.
Nie przepadam też za wszystkimi pseudo-rockowymi piosenkarkami dla 13-latek(zwłaszcza jeśli wszyscy dookoła podniecają się jakąś kiepawą piosenką z równie żenującym i mało odkrywczym tekstem).
Potem jakaś nasłucha się Kelly Clarkson i zdaje jej się, że jest wielkim punkiem/gotem.

_________________

Androgenizm ftw <3


Ostatnio zmieniony przez Alex Ashtray. dnia 23-03-2010, 10:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
reiji777 Płeć:Mężczyzna
Trollface


Dołączył: 18 Wrz 2009
Skąd: Biłgoraj
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2010, 21:07   

Ja nie trawię country. Jakoś ta muzyka mi nie leży; melodie grane na gitarze i śpiew kowboja przy ognisku nie kręci mnie ani trochę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4171270
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-03-2010, 13:07   

jest parę rodzajów muzyki, których nie potrafię wytrtzymać słysząc ją swoimi uszami jednak są te, których od razu unikam. Są to między innymi:

-hiphopolo w wykonaniu mezo i innych jego pobratyńców, których teksty są w stylu:"Po robocie nie gadamy o robocie..." i innych.
-łupanki w techno, w której różne wariacje basami są głównym elementem muzyki.
-wyjątkowo głupiego disco-polo oraz J-Disco.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2010, 14:41   

Wyżej wymienionych i ja nie trawie...dziwie się, jak można słuchać tak prymitywnej muzyki "na poważnie", w sensie - nie tańczyć przy niej, tylko fascynować się serio O.o

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2010, 16:36   

reiji777 napisał/a:
Ja nie trawię country.

Ja również...

_________________
http://kapplakksounds.wordpress.com/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 15 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group