FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny
  Muzyka, ktorej nienawidzicie:
Wersja do druku
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2010, 21:41   

To i ja pomarudzę na to, czego nie lubię i czego w moim czcigodnym towarzystwie puszczać nie wypada.

Właściwie jakby się tak zastanowić, to z każdego gatunku można by wywlec jakieś perełki, których zbyt długie słuchanie może doprowadzić do krwotoku z uszu czy nawracających drgawek. Ale w moim mniemaniu zdecydowana większość takich muzycznych błyskotek przypada na:

(tu nie będę oryginalna)
- hip-hop-polo (donie, manie, peje - ogólnie wszyscy raperzy "reprezentujący biedę" (eh),
- disco-polo,
- polo-polo (w tym sacro-polo), czyli polska muzyka rozrywkowa, popularna, radiowa, nie wiem jak to nazwać - wiadomo o co chodzi - Feel, Mandaryna, 'miliony monet' i inne takie nijakie papkowe-popowe twory,
- j.w. tylko zagraniczne,
- tekno-manieczki - czyli umpa umpa dla wszystkich (i pisząc tekno-manieczki mam na myśli tekno manieczki - a nie szeroko pojętą muzykę elektroniczną, której kilku odmian czasem lubię sobie posłuchać, a przy kilku innych poskakać),
- wspomniane wyżej country - też nie przepadam, acz nie pałam jakąś zawziętą nienawiścią.

Tutaj kończę powszechnie popularne muzyczne antypatie i zaczynam mniej powszechne, może dotyczące muzyki nieco bardziej ambitnej, ale mimo wszystko ciągle fu, na przykład:
-reggae. Nie znam się na tej muzyce, zapewne ma ona kilka odmian, czy pokrewnych gatunków, mnie najbardziej irytuje coś, co nazwałabym 'reggae podstawowym', przede wszystkim polskie zespoły śpiewające o Jah, który jest prezydentem, albo o Babilonie, który zburzyć trzeba. Nudne i zawodzące.

- polski punk-rock, punk - mam/miałam sporo znajomych, którzy słuchali takiej muzyki, także zdarzało się, że byłam przez dłuższy czas katowana tworami ww. gatunków, i których teraz całym sercem nienawidzę.

Najsmaczniejszy kąsek na koniec:

- piosenka studencka :). Uraz do końca życia.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-04-2010, 17:36   

Co do mojego postu, to chciałbym jeszcze napisać, że generalnie nieroztropnym jest puszczanie przy użytkowniku zonk486 (jak lubię pisać w tej formie...) muzyki, którą zonk486 opisuje jako "gówniarski hiphop", który mówi często o narkotykach, czynnościach rozmnażania na policji i pewnej grupie ludzi. Muzyka tego typu sprowadza go do zdania, że w ogóle nie wiedzą, o czym taki raper głosi swą "modlitwę", a mimo to nadal tego słucha...

Jako przykład takiej muzyki (jakby ktoś zaryzykował tego posłuchać) możecie mieć ten oto filmik na youtube:

Puff!
Zonk, nawet nie będę wymieniać wszystkich punktów regulaminu, które naruszyłeś tym linkiem! Będziesz miał wystarczająco dużo czasu, żeby się go nauczyć na pamięć! Naprawdę sądziłeś, że tak żałosna próba prowokacji nie będzie miała konsekwencji?! Szczerze gratuluję braku wyobraźni i skrajnej głupoty. W nagrodę otrzymujesz trzecie ostrzeżenie! Miło było, wróć jak dorośniesz...

moshi_moshi


/* Uwaga!! wejście na własne ryzyko!! dużo przekleństw!! (Od razu ostrzegam, żeby osoba widziała z jakiego typu ścierwem mamy do czynienia)*/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
BitPire Płeć:Mężczyzna
Positive deviant


Dołączył: 17 Wrz 2007
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2010, 11:49   

pestis napisał/a:
- hip-hop-polo (donie, manie, peje - ogólnie wszyscy raperzy "reprezentujący biedę" (eh),
- disco-polo,
- polo-polo (w tym sacro-polo), czyli polska muzyka rozrywkowa, popularna, radiowa, nie wiem jak to nazwać - wiadomo o co chodzi - Feel, Mandaryna, 'miliony monet' i inne takie nijakie papkowe-popowe twory,
- j.w. tylko zagraniczne,
- tekno-manieczki - czyli umpa umpa dla wszystkich (i pisząc tekno-manieczki mam na myśli tekno manieczki - a nie szeroko pojętą muzykę elektroniczną, której kilku odmian czasem lubię sobie posłuchać, a przy kilku innych poskakać),

Popieram w 120% Ale chyba najbardziej wnerwiające na świecie jest ruskie disco polo. Swego czasu ojciec katował czymś, co się zwie 'belye jerozy', to myślałem, że jak nie wyłączy tego to mu krzywdę zrobię.


Ostatnio zmieniony przez BitPire dnia 22-04-2010, 12:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2359998
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-04-2010, 11:58   

Cytat:
ruskie disco polo

Jeśli jest ruskie to już na pewno nie polo, prawda?
Powrót do góry
BitPire Płeć:Mężczyzna
Positive deviant


Dołączył: 17 Wrz 2007
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2010, 12:02   

Nie orientuję się w nazewnictwie tego shitu, ale niech będzie, że miałem na myśli disco rusco. Satisfied?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2359998
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 22-04-2010, 16:44   

BitPire napisał/a:
Nie orientuję się w nazewnictwie tego shitu, ale niech będzie, że miałem na myśli disco rusco. Satisfied?

Trochę grzeczniej... Serio.

Teoretycznie piszecie o tym, że nie nawiedzicie jakiejś muzyki a przecież to kwestia gustu, nie dyskusji i namawiania innych do tego co jest dobre a co nie. Ja na przykład nie lubię generalnie Techno i electro czy jak się to nazywa co robi tylko WOOP WOOP WOOP WOOP i nic więcej, ale wiem, że jak idziemy ze znajomymi na imprezę to będzie taka muzyka, więc wyłączam swoje lubię/nie lubię i dobrze się bawię.

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BitPire Płeć:Mężczyzna
Positive deviant


Dołączył: 17 Wrz 2007
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2010, 17:56   

Lila napisał/a:
Trochę grzeczniej... Serio.

W mojej jakże subiektywnej ocenie to co powiedziałem, nie było jakieś niegrzeczne czy chamskie. Byłem po prostu lekko podirytowany tym, że kolega Grisznak czepiał się, moim zdaniem, nieistotnych szczegółów, dlatego wyraziłem się w ten, a nie inny sposób. Nie mów mi, że jeszcze jedna taka wypowiedź z mojej strony i osta dostanę...LOL

Lila napisał/a:
ale wiem, że jak idziemy ze znajomymi na imprezę to będzie taka muzyka, więc wyłączam swoje lubię/nie lubię i dobrze się bawię.

To chyba oczywiste, bo nikt przecież nie będzie dostosowywał muzyki pod jedną osobą, a co gorsza pod każdą, bo wtedy by musieli kilkaset imprez na raz zrobić w jednym miejscu. Poza tym to temat o muzyce, której nie znosimy, także wolno nam chyba po narzekać na disco polo, hip-hop czy co tam jeszcze, nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2359998
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-04-2010, 18:26   

Ja słucham właściwie wszystkiego co mi się spodoba - to się niestety przekłada na moją nikłą wiedzę o wykonawcach, zespołach, gatunkach itd. ale jakoś specjalnie źle mi z tym nie jest - inna sprawa, że gdybym miał określić czego nie lubię, to poza "kiepskiej muzyki" niełatwo mi coś powiedzieć. Na pewno jednak nie trawię hip-hopu i muzyki typu umcy-umcy. Nie sięgam też po parę innych rzeczy (jak np. country), ale tu nie powiedziałbym, że nienawidzę - zasadniczo nie denerwują mnie, ale zwyczajnie mnie nie interesują.

BitPire napisał/a:
Byłem po prostu lekko podirytowany tym, że kolega Grisznak czepiał się, moim zdaniem, nieistotnych szczegółów, dlatego wyraziłem się w ten, a nie inny sposób.

... Internet - serious business.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
BitPire Płeć:Mężczyzna
Positive deviant


Dołączył: 17 Wrz 2007
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2010, 18:36   

Morg napisał/a:
... Internet - serious business.

Since when? :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2359998
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-04-2010, 18:39   

Nie ma czegoś takiego jak nienawidzę danego gatunku. Są utwory, któe mnie irytują z jakiegoś względu. Z disco polo się nie dziwę, bo musze być mocno podpity, aby słuchac tego. Nieważne z jakiego kraju jest. Jedynie Tureckie disco polo jest strawne dla mnie. Czasem znajdzie coś fajnego.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-04-2010, 19:00   

BitPire napisał/a:
Since when? :P


Since its making money :P

...aczkolwiek też nie wiem o co Morgowi w tym wypadku chodziło ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-04-2010, 19:54   

Wydaje mi się, że Morg jako jedyny słusznie zauważył, iż moje pytanie miało generalnie dość dowcipny wydźwięk, czego niestety nie wszyscy dostrzegli.
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-04-2010, 20:33   

Cóż za strata dla dobrego humoru... :]

Sprawdzanie cierpliwości moderacji ftw!

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-04-2010, 20:36   

Grisznak napisał/a:
Wydaje mi się, że Morg jako jedyny słusznie zauważył, iż moje pytanie miało generalnie dość dowcipny wydźwięk, czego niestety nie wszyscy dostrzegli.

Swój dowcipny tekst pewnie wytłumaczyłeś Morgowi na IRC-u, a ten powiedział tobie o co mu chodziło. Koło toczy się dalej i wszyscy są zadowoleni . xD

Nie lubię dzisiejszej sieczki, którą się puszcza w telewizji. Mało można znależć dziś fajnych piosenek. Trzeba szukać na necie wartościowych zespołów muzycznych.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-04-2010, 20:43   

Costly napisał/a:
Sprawdzanie cierpliwości moderacji ftw!

Moderacja bacznie obserwuje, głaszcząc swój kij do hokeja. :3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 15 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group