FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 30, 31, 32  Następny
  Świetlne Łzy
Wersja do druku
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-05-2007, 17:31   

Po co ci to? Nie jesteśmy toksyczni.
Wykazujecie dużo negatywnego nastawienia.
Jak wpadnie tu jeszcze paru niezapowiedzianych gości, albo starych znajomych to będziemy mieli małą armię. Zadziwiająco dużo ludzi (?) lgnie na ten, poniekąd ładny statek, który wszak zmierza do miejsca nieokreślonego i niekoniecznie przyjemnego. Jak sądzę, czeka nas zapewne coś niemiłego, warto byłoby więc zrobić małe przegrupowanie i określić kto się do czego może przydać, oczywiście zakładając, że wy wszyscy jesteście po naszej stronie.

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-05-2007, 18:48   

<i kto tu jest negatywnie nastawiony>- mruknęłam pod nosem, upewniając się, że dziewczyna tego nie słyszy. Następnie odpowiedziałam pytaniem:
- Czy ja powiedziałam coś złego? Poza tym nie jest tu wcale taki tłok...- zaczęłam liczyć osoby na pokładzie. Nie było aż tak źle.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-05-2007, 19:06   

<Nie usłyszeć niestety nie mogę. To jedna z (nielicznych) umiejętności.>
Ilu nas jest? Zaraz się okaże, że ktoś jest czyimś zaginionym bratem bliźniakiem.
Ile my już lecimy? I kto steruje tą krypą?!

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-05-2007, 19:41   

-Nie gorączkuj się tak. Jest nas sporo, brat bliźniak to nie jest jeszcze żaden dramat a skoro lecimy nadal prosto to ktoś tym statkiem steruje- powiedziałam nieco znudzonym głosem- a skoro widocznie usłyszałaś, co mruczałam pod nosem, wiedz, że mówiłam na poważnie i spuść trochę z tonu. <tak, teraz jest mi dużo lepiej>- pomyślałam zjadliwie i zwróciłam się do reszty:
- Wiem, że fajnie tu jest tak sobie postać i czekać na nowych gości, ale z tego, co mi powiedziała Momoko, sporo się tu działo i prawdopodobnie jeszcze się wydarzy, więc chyba czas się stąd ruszyć.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-05-2007, 20:34   

-A gdzie mamy sie ruszyć? No tak, możemy iść do kajut na wino...i do...ekhm...gdzie jest rudy i Noire - Avalia zaczeła sie denerwowac co nie było dla niej dość dziwne. Toru, podszedł do koleżanki i wyciągnął z jej płaszcza paczkę tabletek - A no tak, dzieki Toru - Avi natychmiast zazyła dwie białe tableteczki. Po chwili wydała mlownicze eh i mrukneła - odrazu mi lepiej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Neji Płeć:Mężczyzna
Chiiii~


Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Winter!
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2007, 09:36   

Po kilku chwilach...

- O Boże!!! tutaj idzie umrzec z nudów!! - wykrzyknął Fargass po 2 lub 3 kieliszku - może ... - przerwał - *dasz radę zrobic konferencję ?* - tak ? - *to rób*.... - Ellegon polączył wszystkich "tych dobrych" w jedną wielką konferencję umysłową....

- *Bawi cię to? Nie masz nic lepszego do roboty niż zagladanie do innych umysłów* - cała banda która była połączona telepatycznie wzdrygneła się, słysząc głos Avali w swoich głowach.
- *Ludzie, nie-ludzie, smoki, anioły i demony wszelkiej maści! - łotrzyk starał się podniesc głos w myślach - czy wy też uważacie że tu można zakwitnąc? co powiecie na małą ucieczkę? mam już dobry plan.*



>> do topica ==' <<
rozmowy telepatyczne odgrywamy w "*"
osoby nieproszone nie mają wstępu, baa nie słyszą tego.

_________________
Cute stalker :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Skaman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2007, 09:57   

*A mianowicie jaki?* - zapytał z zaciekawieniem - *byle nie taki, jak ja tu przybyłem, bo mam dość latania na jakiś czas* - dodał.

_________________
[URL="http://www.theotaku.com/quizzes/view/1611/what_akatsuki_member_are_you%3F"]http://www.theotaku.com/guru_results/1611_Tobi.jpg[/URL]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6497930
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 07-05-2007, 15:27   

Riko zaczela machac do zgromadzenia... Na pokladzie plonelo wspaniale ognisko, a dziewczyna grzala sobie nad nim kielbaski.
- Ktos zglodnial !?

PS:
Tak, Ognisko na drewnianym statku xD

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-05-2007, 22:07   

<wbrew pozorom Salem jest niepalny. Skoro właściciel z definicji płonie, więc jak mógłby? Post do rana budziet.>

Cytat:
ARGH!
Moderatorce od samego spojrzenia wypaliło oczy. NIE piszemy na pomarańczowo!! Mai


Oh.... but why not? >]

Smoki leciały w perfekcyjnej formacji wokół jachtu. Salem zauważył gady, przyjął do wiadomości ich obecność i wobec braku wrogich działań utrzymywał kurs. Jako że leciał zasadniczo w chmurach, oszczędził swoim pasażerom zapierającego dech w piersiach i luzującego zwieracze u słabszych jednostek widoku szczytów wyjątkowo młodego masywu górskiego, pośród których łajba zręcznie manewrowała. Smoki rozsądnie utrzymywały się kilka długości wyżej, tak na wszelki wypadek.

Chmury również ukryły lisa, radośnie hasającego sobie pomiędzy górami, lasami, dolinami...no dobrze. Caibre zasiedział się z Tomem. Po wyjaśnieniu paru drobiazgów panowie usiedli razem i wypili po jednym, każdy podle gustu. W tym czasie Salem wraz ze swoją radosną załogą oddalił się znacznie. Takoż lis, podchmielony nieco, zasuwał teraz, skacząc niczym kozica górska na stimpackach, pomiędzy skalnymi ścianami. Komuś mogło nasunąć się skojarzenie z kauczukową piłeczką...na szczęście dla dumy rudego, nikt tego nie widział. A i jacht nie był już tak daleko...

Salem zwolnił, zatrzymał się w powietrzu. Poprzez mleczną zasłonę chmur dał się zauważyć zarys masywnej budowli, absurdalnie przycupniętej na ścianie najwyższego szczytu w okolicy. Oczywiście, gdyby ktokolwiek miał na tyle oleju w głowie, by się rozglądać...

Odziana w czarny płaszcz <z kapturem ukrywającym twarz, a jakże> postać spoglądała przez mhroczne, ghotyckie okno na latający statek.
Lis wypełnił swe zadanie.
Mniej więcej.
Powrót do góry
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-05-2007, 06:38   

Nagla, na ognisko rozpalone przez Riko, wylało się wiadro wody, oblewając również dziewczyne.
-Wybacz, ale nie koniecznie chce abyś spaliła ten statek -mrukneła Avi w strone Riko - tym bardziej, ze chyba zbliżamy sie do celu - białowłosa pokazała na ogromny budynek koło którego się zatrzymali.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 08-05-2007, 08:40   

- A co to do cholery? Za co ta woda! Glodna jestem... - Riko podrapala sie po glowie, jak zawsze. - A ten to? - Wskazala Ruda postac. - A ten zamek?? :O

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Neji Płeć:Mężczyzna
Chiiii~


Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Winter!
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2007, 12:15   

Ellegon wykończony zakończył połączenie, -Ehh... wygląda na to że wszystkim się tutaj podoba, i nie zamierzaja stąd uciekac - rzekł zawiedzony młodzieniec podchodząc do Avi - to ten sławny "Rudy" ?

_________________
Cute stalker :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arita Płeć:Kobieta
Unpredictable


Dołączyła: 02 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2007, 15:00   

Patrzyła ze zdziwieniem na to co się dzieje na statku. Skąd tu się do licha wzięło tyle ludzi? Spojrzała na siedzącego obok niej Arana. Jego twarz nie wyrażała entuzjazmu. Otrząsneła się i postanowiła się nie przejmować tą całą sytuacją (włacznie z palącym się przed chwilą ogniskiem...)
- No zbliżamy się chyba do celu... - mrukneła cicho i spojrzała na potęzny zamek wyłaniający się spośród chmur.
Podeszła do Momoko i otaczającej ja grupki ludzi.
- Nazywam się Arita- może to nie był najlepszy moment na zawieranie znajomości, ale tego wymaga kultura.
- Riko- powiedziała dziewczyna odwracając zdziwioną twarz od zamku.
- Hmmm... ciekawe co na to zamieszanie powie Caibre...

_________________
"Przyszłość ma wiele imion. Dla słabych ma imię - niemożliwe, dla nieśmiałych - nieznane, dla myślących i walczących - ideał."
Victor Hugo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6735058
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-05-2007, 16:09   

Po wyjściu Arity ocknęłem siez medytacji i poczułem swąd dymu z dworu. Fajno statek sie pali. Po wyprostowaniu kości miałem ochote wyruszyć na dwór. Oczywiście nie mogłem zrobic tego normalnie. Myśla zagnełem ścianę kajuty, tworząc babelkowanie i wskoczyłem przez nią. Wyskoczyłem za statek i zaczełem spadać , ale popewnej odległości zamieniłem sie w moją smoczą postać. Wyladowałem na polance i rzuciłem czary niewykrywalności z niewidzialnością i rozproszenia antyzmysłowego wokół mnie. Wtedy ruszyłem za latajacym okrętem

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 08-05-2007, 20:15   

Statek był już blisko budowli, dało się spokojnie przeskoczyć. Podjęłam więc heroiczną decyzję i krzyknęłam do zgromadzenia:
- To może po prostu zeskoczymy na zamek? Nic nam lepszego nie pozostaje...-zwróciłam się w stronę Arity- nazywam się Myabi. Miło poznać.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 32 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 30, 31, 32  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group