FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  Następny
  Świetlne Łzy
Wersja do druku
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-05-2007, 08:59   

-O tak skoki to świetny pomysł -powiedziała z ironią Avi - Tym bardziej, że zostaliśmy porwani, i watpie, że czeka nas tu coś miłego.
-Raz kozie śmierć, nie znasz tego? - zapytał Toru spoglądając kontem oka na Avalie
-Przygania kocioł garnkowie - mrukneła w strone wilka - No dobrze, jeżeli już musicie skakać, to wymyślcie jakiś plan, bo zapewne już na nas czekają, przemili strażnicy.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 10-05-2007, 13:35   

-po prostu: skaczemy. A jak ktoś nas zaatakuje, będziemy się bronić- odpowiedziałam pewnie- skoro ktoś się pofatygował, żeby nas tu doprowadzić(no, moze nie mnie), to i tak się z nim spotkamy, za to bezczynne stanie i czekanie na rozwój wypadków nie ma sensu.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Neji Płeć:Mężczyzna
Chiiii~


Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Winter!
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2007, 13:57   

hmm... jest bardzo łatwy sposób żeby to sprawdzic! - podsumował łotrzyk, mówiąc to prosił Ellegona o wsparcie i wypchnął Ahirę za burtę - I NIE ZAPOMNIJ PRZYNIESC RAPORTU! - krzyknął za spadającym krasnoludem który właśnie wylądował na niedużej wieżyczce.

_________________
Cute stalker :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-05-2007, 14:33   

- Fargass, to było...hmm....dość mądre posunięcie. - Mrukneła nachylając się do kolegi, poczym zwróciła, się do koleżanki, która podsówa "wspaniełe pomysły" - Nie wiem czy zauważyłaś, odebrano mi broń...więc niby jak mam walczyć?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Skaman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2007, 17:07   

W tym czasie krasnolud otrząsnął sie i spojrzał w górę mówiąc
- Poczekaj nich na ja tam wrócę to ci nogi z dupy powyrywam - mówił to z ogromną złością.
Ahira podniósł się i otworzył klapę na dachu wierzy. Zszedł po drabinie i zaczął schodzić schodami.W końcu dotarł do drewnianych drzwi. Zastanowił się przez moment co należy poczynić.
- Mogę to zrobić na dwa sposoby. Po pierwsze mogę pójść po kogoś kto umie otwierać zamki i cicho się skradać. Abo... - Krasnolud wybrał jednak drugą opcję. Chwycił za swój topór i wyważył drzwi. Wparował do pomieszczenia krzycząc
- Dobra to kto chce po mordzie. Wnet zorientował się że w pomieszczeniu nikogo nie było.
Ahira obrócił się i powiedział sam do siebie
- Ehh idę ich zawiadomić że nikogo... - Wtem wojownik zauważył warczącego, wielkiego takiego jak on psa.
- Miły piesek - stwierdził Ahira, lecz ten pies nie wyglądał na miłego. Następnie obrócił się bokiem do psa wiedząc że obrócenie się do niego plecami sprowokuje psa. I zaczął powoli przesuwać się w stronę drzwi. I to wtedy pies zaczął na niego szarżować.
- O kurde - powiedział zamykając drzwi za sobą. ]
- Mało brakowało - wszedł po schodach a następnie po drabinie na dach wierzy. Wstał i krzyknął w kierunku statku.
- Ejj na dole jest najgorszy pies świata.
Fargass obrócił się na pięcie i spojrzał za burtę śmiejąc sie , następnie odpowiedział mu.
- Ty taki wieki krasnolud boisz się pieska - Ahira odpowiedział mu na to stwierdzenie.
- Tylko że to bydle jest ogromne i ma niewyparzony język. On przeklina więcej niż ja po pijaku - stwierdził.

_________________
[URL="http://www.theotaku.com/quizzes/view/1611/what_akatsuki_member_are_you%3F"]http://www.theotaku.com/guru_results/1611_Tobi.jpg[/URL]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6497930
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-05-2007, 17:38   

Piess, który pszekhiina po pihaku?-DJoker, przez cały czas od ostatniej wypowiedzi raczyła się winkiem i była bardzo smutna, że się skończyło.-Musszę to sobahyć!-i nim ktokolwiek zdążył zareagować wyskoczyła ze statku i zaraz znalazła się na dachu po czym chwiejnym krokiem poczłapała do dziury w dachu i zniknęła. Po jakichś 7miu minutach ukazałą się jej głowa, informująca wszystkich, że
-Piess fcale nie pheklina. Co wy mi tu gadacie? Jezd zupełnie milutki. Fłaścifie to śpi jak niemofle. To się znadży zaspiał, jak żem mu zagrała kołysanke.

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Neji Płeć:Mężczyzna
Chiiii~


Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Winter!
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2007, 17:44   

- Acha, fajnie to teraz kto mi powie jakim cudem Ona się upiła w trupa winkiem które na mój język ma 3,2 promila ? i jakim cudem jeszcze tu stoi skoro Ahira stwierdził że pieś był niebezpieczny? zresztą nieważne, są jacyś ochotnicy na sprawdzenie tej twierdzy dokładniej niż 1 pokuj? - zapytał lekko rozdrażnionym tonem - może Ahira pójdzie na dalsze zwiady ?

_________________
Cute stalker :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Skaman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2007, 17:58   

- Mam dwie sprawy po pierwsze to ona jest pijana i nie zna chyba psiego języka, a ja znam i to dobrze. W zasadzie mogę iść dalej ale przydał by się ktoś do towarzystwa - powiedziawszy te słowa nasłuchiwał odgłosów z dołu jakie się tam wydobywały.
- Chyba DJoker spodobała się psu. Nie bende lepiej go cytował - mówiąc te słowa usiadł na kamiennej podłodze i wyciągnął kilka kanapek i zaczął je konsumować.
- Ten kto zejdzie dostanie jedną z trzech kanapek. Mam jedną z miodem, następną z dżemem i jeszcze z majonezem - po zakończeniu tej że kwestii zaczął nimi wymachiwać w kierunku statku.

_________________
[URL="http://www.theotaku.com/quizzes/view/1611/what_akatsuki_member_are_you%3F"]http://www.theotaku.com/guru_results/1611_Tobi.jpg[/URL]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6497930
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-05-2007, 19:15   

-Nie dziękuje nie jestm głodna - Mrukneła Avi sobie pod nosem, co tylko Fargass usłyszał - No to jak skaczesz? - zapytała się kolego klepiac go wplecy, w miejscu gdzie przedtem miła skrzydła. Zanim zdążył cokolwiek powiedzieć, znowu dostał parę snieżno białych skrzydeł.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arita Płeć:Kobieta
Unpredictable


Dołączyła: 02 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2007, 19:43   

- Dobra idę do was, nic tu po mnie...
Spojrzała na Fargassa, który był już gotowy do lotu (przyjamniej tak stwierdziła). Uniosła się w powietrze i powoli poleciała w stronę Ahiry, nie będąc do końca pewna swojej decyzji.
- Ok. To jak idziemy? Czy czekamy jeszcze na kogoś? A i poproszę kanapkę z miodem.

_________________
"Przyszłość ma wiele imion. Dla słabych ma imię - niemożliwe, dla nieśmiałych - nieznane, dla myślących i walczących - ideał."
Victor Hugo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6735058
Neji Płeć:Mężczyzna
Chiiii~


Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Winter!
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2007, 20:11   

Chcąc, nie chcąc Łotrzyk wyruszył na zwiady z Krasnaludem i Aniołkiem.
-Ok, teraz pocichu żeby nie obudzic tego bydlęctwa - szpenął do drużyny schodząc/zlatując po niedużych schodach do pomieszczenia z wielkim kundlem - dobra, Ahira dobij go bo jak bedziemy musieli uciekac to bedzie cienko jak sie obudzi - szepnął do wojownika który bez większych sprzeciwów podszedł do uśpionego psa i raz-dwa odciął mu głowę toporem nie robiąc większego hałasu prócz cichego świśnięcia i głuchego odgłosu uderzenia. mała drużynka powoli przeszła do następnego pomieszczenia które okazało się korytarzem. - Uwaga tu mogą byc pułapki ... - szepnął dobitnie, wylądował i powoli zaczał uważnie się skradac - wiedziałem! - powoli odbezpieczył Jur i przeciął mały drucik na wysokości kostki co spowodowało wysunięcie się setek ostrzy z ścian i sufitu około krok od nich. - heh, mało orginalne - powiedział do reszty, patrząc jak ostrza się chowają, mała drużynka doszła do końca korytarza nie spotykając już wiecej pułapek i napotkali dzwii za którymi rozległy się rozmowy - Niedobrze, na słuch około 50 strażników - szepnął - co dalej?

_________________
Cute stalker :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 10-05-2007, 20:14   

Nie mysląc dużo też skoczyłam. Udało się bez wyciągania swoich skrzydeł, lądowanie też poszło całkiem nieźle. Kiedy byłam już na pewnym gruncie, weszłam do środka i dość szycko dołączyłam do reszty.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-05-2007, 20:17   

-To proste. Uśpimy ich, prostym czarem - Powiedziała Avalia, pojawiając się nie wiadomo z kąd za tą niewileką bandą - Pozwolicie - dziewczyny podeszła do drzwi i połozyłą na nich ręke. Pojawił sie na nich dziwny znak, a po chwili drzwi zaczeły "płynąć" - No dobra, za dwie minuty, będą spać jak trupy - powiedział cicho Avi odwracajac sie do drużyny
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Neji Płeć:Mężczyzna
Chiiii~


Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Winter!
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2007, 20:25   

- Acha, czyli za 2 minuty ciężka walka przekształci się w rutynę ? ehh... trochę ich żal, wykończeni w tak łatwy sposób, no ale lepiej oni niż My! - podsumował i odliczył 2 minuty po czym wytrychem otworzył dzwii i wszedł do środka po czym zobaczył około 50 śpiących jak trupy żołnierzy i jednego stojącego Maga z długą laską - O szlag!! niech ktos zdejmie maga! - krzynął rzucając norzem w stronę maga.

_________________
Cute stalker :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-05-2007, 20:30   

-I ty niby jesteś łotrzykiem to iluzja - Mrukneła dziewczyna, wytwarzając w ręku małą kulke i żucajac nią w prawą ściane. jednak cegiłak odpadła ukazując niewielki mechanizm, a ów mag znikł.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 32 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group