FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 25, 26, 27  Następny
  Tanuki (Wszechbiblia) Anime!
Wersja do druku
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-11-2004, 23:48   

Porazka?

Edit: Nie moglem sie powstrzymac.
Ale wracajac do tematu i nawiazujac do posta ponizej (posta? postu? osta?):
Mnozenie gatunkow wprowadzi tylko chaos i zniszczenie...nie, wroc, nie ta bajka. Na pewno chaos, w kazdym badz razie.
Rozwiazaniem moze byc ankieta, umieszczona na Wszechbiblii. Niech czytelnicy sami zdecyduja. W koncu, tu chodzi o ich wygode.
No dobra, recenzentow tez, ale oni nikogo nie obchodza >]


Ostatnio zmieniony przez dnia 12-11-2004, 07:58, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-11-2004, 07:49   

Gadzino nie pisze się jednowyrazówek.

Magic Girls musimy miec - choćby w charakterze światełka ostrzegawczego, które będziemy zakładać jeśli nie dziś, to w przyszłości...

Mam pytanie - czy od razu dany gatunek musi mieć grupę, w którą możnaby kliknąć?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2004, 16:59   

OK, dodane zostały dwa nowe gatunki:

Magical Girls - czyli zgodnie z definicją IKi: grupka dziewcząt, magiczne zwierzątko/a, przedmioty pomagające w transformacji, zły wróg, którego trzeba pokonać /czasem przechodzi na ich stronę/ idiotyczne transformacje trwające pół odcinka

Do tego gatunku zostały na razie przypisane (o ile o czymś nie zapomniałam):
- Arjuna
- Magic Knight Rayearth
- Mermaid's Melody
- Sailor Moon
- Vampire Princess Miyu

Familijne - rzeczy, które spokojnie można pokazać znacznie młodszemu rodzeństwu/kuzynostwu i to nawet podczas wizyty bogobojnej ciotki. Co nie znaczy, że są to pozycje niewarte uwagi.

Tutaj poszły głównie filmy ze Studia Ghibli:
- My Neighbours the Yamadas
- My Neighbour Totoro
- Junkers Come Here
- Kiki's Delivery Service
- Nausicaa of the Valley of the Wind
- Spirited Away

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2004, 21:24   

OK to czas na oś dla Tilka bo jeszcze nie zgłaszałem błędów stronki a mnie gonią widze^^"

1-podział wg daty-liczby odcinków czy gatunku nie działa prawidłowo, znaczy wyświatla najmniejszą ilość ale to koenic, nie wyświetla tego odwrotnie oraz nei da sie przejść an następną strone wyników bo wyskakuje na np:drógą strone podziału alfabetycznego.
2-jak sie wejdzie w dział recenzji i pod podziałem alfabetycznym jest takie tło pewne puste, to w IE jak sie pojeździ po tym środkowym klawiszem myszy (tym od przeglądania stron i przesówania ekranu) to z brazowego robi sie zielone i naopak, co jest mocno wciągające i w pewnym momęcie rozważałem rysowanie na tym:P
3-po ukryciu tytułów alternatywnych znika połowa podziału alfabetycznego, nie wiem czy to błąd czy poprostu nie ma nic na dane litery ale mnie to zdziwiło...

-narazie wszystko , jak coś znajde to dopisze:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mazoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Lut 2003
Skąd: znienacka ;)
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2004, 22:38   

A propos 2 punktu Ryu --> LOL to naprawdę działa! Takie fajne kaktusy wychodzą :D Błędy IE nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać :P

_________________
You should never challenge mazoku for battle. There's nothing more reckless than trying to beat one ^-^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5003069
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2004, 08:16   

O_o, a ja teraz dopiero zauwazyłam, ze WA ma inny adres ^^'.

Kolorystyka strony ładna, layout nie jest cięzki i przeładowany grafiką, prosta jest idealna do strony z recenzjami. Razi mnie tylko to, ze postać w logu, ma te fragmenty białego tła ^^' (<proud freak> I podoba mi się dział redakcjii, jestem tam we wspólpracy XD</proud freak>)

Chetnie bym napisała jeszcze jakąs recenzje, ale na serie pozwolic sobie nie mogę, tylko OAVkę (kare na komp mam chyba nieprzerwanie od...połowy września?) Jak wyszukam jakąs OAVkę, która nie jest napisana/zaklepana to dam znać.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-11-2004, 15:36   

Ryuzoku napisał/a:
1-podział wg daty-liczby odcinków czy gatunku nie działa prawidłowo, znaczy wyświatla najmniejszą ilość ale to koenic, nie wyświetla tego odwrotnie

Pewnie, że nie. Po co? Dodam, jeśli będzie potrzeba. Przecież można przejść do ostatniej strony.
Ryuzoku napisał/a:
oraz nei da sie przejść an następną strone wyników bo wyskakuje na np:drógą strone podziału alfabetycznego.

Gdybyś przyjrzał się wyraźnie URLkom, wiedziałbyś, co się dzieje. Zapomniałem przekazywać parametr sort przy stronicowaniu. Poprawione.
Ryuzoku napisał/a:
2-jak sie wejdzie w dział recenzji i pod podziałem alfabetycznym jest takie tło pewne puste, to w IE jak sie pojeździ po tym środkowym klawiszem myszy (tym od przeglądania stron i przesówania ekranu) to z brazowego robi sie zielone i naopak, co jest mocno wciągające i w pewnym momęcie rozważałem rysowanie na tym:P

Omijanie błędów IE zostawiam na później - to NIE jest przyjemne. Ponadto layout nie jest końcowy, więc byłaby to bezcelowa praca.
Ryuzoku napisał/a:
3-po ukryciu tytułów alternatywnych znika połowa podziału alfabetycznego, nie wiem czy to błąd czy poprostu nie ma nic na dane litery ale mnie to zdziwiło...

It's not a bug, it's a feature.
Znika, bo aż tyle jest tytułów alternatywnych. I żadne litery nie znikają, jeśli nie zauważyłeś, to przy przyciskach stronicowania są przedziały - zupełnie, jak w bibliotecznych katalogach. Ilość tytułów wyświetlanych na jednej stronie jest stała.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2004, 15:32   

Trudno, zdubluję posta, ale nie mogę się oprzeć:

Mamy w bazie 200 recenzji!!!

(przepraszam, że się powtarzam, jestem z nas dumna)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2004, 15:54   

Wiiii ^-^
Brawo! Aleście pracowici X3 Podziwiam^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-11-2004, 18:10   

Ja też jestem dumna :D Jeszcze niech no tylko znajdę tą **** płytę, to będziemy mieć recenzje na wszystkie litery alfabetu... (Tylko kiedy ja znajdę tą płytę?)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-11-2004, 18:36   

Wspaniale ^^
Taka ładna liczba ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2004, 19:03   

<fajerwerki> :P No no, ilość recenzji rośnie w oczach :D.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
bianca
Gość
PostWysłany: 24-11-2004, 09:51   

eee........ ale miyu nie jest z magical girls. tam kluczem jest tez to ze po przemianie jej nikt nie poznaje. natomiast shin shirayuki hime densetsu pretear (jesli dobrze pisze nazwe) do tego gatunku jak najbardziej nalezy
Powrót do góry
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2004, 18:02   

Z Miyu to bym miała wątpliwości. Podczas kiedy z OAVki bym ten gatunek zdjęła, w TV myślę, że może spokojnie siedzieć. Bo TV to dla mnie jest magical girls, chociaż może nietypowe. Maskotka, nieustająca walka z demonami (demon na odcinek oczywiście), główna zła do pokonania, przystojniak w drużynie, co odcinek nowa krótka historyjka, i wreszcie niemal taneczne przemiany. Taaak, przemiany, może nieczęste, ale są z pewnością!

OAVka o wiele bardziej skupiona jest na wampiryźmie, demon to tam od czasu do czasu tylko się przyplątał i zaraz poszedł, nie to najważniejsze było.

Dlatego z OAVki bym zdjęła :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-11-2004, 18:01   

Krakowskim targiem zdjęłam "magical girls" z OAVki Miyu, ale serii TV nie odpuszczę... Ona tam nawet, nie wiedzieć po kiego grzyba (reżyser jej kazał?) zapychała w szkolnym mundurku!

Ale nie to jest teraz istotne. Uroczyście ogłaszam, że zaczęły działać (i zostały wprowadzone!) tzw. technikalia - czyli informacje o studiach i twórcach poszczególnych anime. Obejrzyjcie sobie w którejkolwiek recenzji (chyba, że traficie akurat na taką, gdzie recenzent mi żadnych danych nie dostarczył - wrrr). Oczywiście klikalne, czyli można łatwo, szybko i przyjemnie wygrzebać wszystkie tytuły, do których muzykę pisała Yoko Kanno - na przykład.

To jednak nie wszystko - zaczęło działać wyszukiwanie! Na górnym pasku jest prosta wyszukiwarka, reagująca na słowa z tytułu. Bardziej skomplikowane wyszukiwanie (np. według gatunków!) jest możliwe po kliknięciu guzika na lewym menu. Bawcie się i testujcie, zgłaszajcie uwagi i nie zapomnijcie docenić naszego informatyka - Tilka ;)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 27 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 25, 26, 27  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group